Vārna meklē mājas

Birds

Vārna meklē mājas

Postby AgneseZeta » 26 May 2011, 13:52

Vārnai nepieciešamas mājas. Vārna tika atrasta uz ielas pagājušā gada novembrī - putnam neataug spalvas uz spārniem, tādēļ nespēj lidot, putns dabā nav spējīgs izdzīvot. Vārna ir pieradusi pie suņiem un kaķiem - protams, ja dzīvnieki viņu netvarsta un necenšas apēst. Ja kāds vēlas dot putnam vismaz pagaidu mājas, lūdzu , zvaniet man t.: 29325601 - Agnese tad arī sīkāk pastāstīši par barošanu un visu citu.
AgneseZeta
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 26 May 2011, 13:43

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vārna meklē mājas

Postby Linda B. » 26 May 2011, 17:02

Umm...ja vārna ir draudzīga arī pret cilvēkiem,īsumā-pieradināts putns,es to ļoti labprāt paņemtu pavisam.Jau sen meklēju vārnu,žagatu vai ko tamlīdzīgu,bet visas,kas pie manis nonākušas ir izveseļojušās un es tās gluži vienkārši nespēju nepalaist brīvībā,šāds variants,kur putns nekad vairs nespēs lidot man derētu.Ir suns,bet tas pie tā,ka mājās stiepju putnus ir pieradis un ļauj tiem sev pa galvu staigāt vārda tiešajā nozīmē.
Varbūt uzraksti tepat man pm,šobrīd nevaru uzzvanīt,šodien nebija laika ieiet kredītu nopirkt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Vārna meklē mājas

Postby AgneseZeta » 26 May 2011, 20:31

Vārna ir pusgadu ar cilvēku nodzīvojusi, nepatīk, ka ņem rokās, bet piemēram pati ieiet pārnēsājamā būrī no lielā būra, kad nesam to ārā, pati iet uz lielo būri, kad ir izlaista staigāt pa istabu ... atpazīst savu saimnieku un staigā tam līdzi pa māju
Patlaban atrodas patversmē, bet kucēnu stabā viņai nav vietas, tas ir stress
Vislabāk raksti man skypā - Agnese Sitnova niks: agnese ... 1979
AgneseZeta
Baby
Baby
 
Posts: 8
Joined: 26 May 2011, 13:43


Return to Putni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests