Медальоны против блох и клещей

Miscellaneous

Медальоны против блох и клещей

Postby Anzela Bogdanova » 20 Aug 2010, 20:48

Кто-нибудь использовал медальоны, капли и спреи фирмы "АNIBIO"? Интересно Ваше мнение.
http://www.lucas-tierwelt.de/tierbedarf ... 20508.html
User avatar
Anzela Bogdanova
Puppy
Puppy
 
Posts: 271
Joined: 15 Feb 2010, 10:41

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby ezhuks » 21 Aug 2010, 14:07

Personiigi es nelietoju, bet shovasar Somijaa noskatiijos, ka mana audzeetaaja zirgam kaut kaadus chipus klaat karinaaja. Esot pret kukainjiem. Nezinu cik paliidz. Gan jau, ka paliidz, ja jau lieto.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby Anzela Bogdanova » 16 May 2011, 14:10

Любопытно. По прежнему никто не использовал медальоны? Помогают ли?
У меня фобия - боязнь клещей- на ранней стадии... :soks: Нужны ещё средства защиты. :nagi:
User avatar
Anzela Bogdanova
Puppy
Puppy
 
Posts: 271
Joined: 15 Feb 2010, 10:41

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby aerial » 16 May 2011, 15:31

Poprobui Biogroom Repel 35 - mi uzhe treteje leto na nem - jesli svojevremenno brizgatj, ne zabivatj obnovitj sredstvo posle kupanija, dozhdja itd., to kleshei netu.
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby just ERGO » 16 May 2011, 15:38

aerial wrote:Poprobui Biogroom Repel 35 - mi uzhe treteje leto na nem - jesli svojevremenno brizgatj, ne zabivatj obnovitj sredstvo posle kupanija, dozhdja itd., to kleshei netu.


Jautājums par pieminēto līdzekli :ragana: - vai tam ir kāda smaka/smarža, ja jā vai tā ir spēcīga!?
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby aerial » 16 May 2011, 17:58

Smarža tam ir, taču dīvainā kārtā nav neko uz nerviem krītoša (saku to, jo, piemēram, sieviešu/vīriešu smaržas, veļas pulveri un mīkstinātāji, tie paši cilvēku pretodu līdzekļi utt. mani dzen izmisumā :kanepe: ). Es pat nezinu ar ko šo aromātu salīdzināt. Galvenais ir pūst to līdzekli sunim virsū, kad esi ārā, brīvā dabā, tad pavisam nav traki.

Jautājums - kāpēc jautā?

Ja suns iet uz medībām un tam ir jābūt tikai suņa smakai (es nezinu, vai tas ir būtiski, vnk minu :) ), tad šī smarža saglabāja kādu laiku. Tikko uzpūsta, protams, ir intensīvāka, pēc laika paliek vājāka. Ja ir alerģija vai vēl kaut kas tādā garā, tad gan nemācēšu teikt, būs vien jāmēģina pašiem.
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby energy » 16 May 2011, 19:56

Mums biogroom ne visai līdzēja, tāpat bija pa kādai uzmācīgai blusai
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby just ERGO » 16 May 2011, 20:04

aerial wrote:Smarža tam ir, taču dīvainā kārtā nav neko uz nerviem krītoša (saku to, jo, piemēram, sieviešu/vīriešu smaržas, veļas pulveri un mīkstinātāji, tie paši cilvēku pretodu līdzekļi utt. mani dzen izmisumā :kanepe: ). Es pat nezinu ar ko šo aromātu salīdzināt. Galvenais ir pūst to līdzekli sunim virsū, kad esi ārā, brīvā dabā, tad pavisam nav traki.

Jautājums - kāpēc jautā?

Ja suns iet uz medībām un tam ir jābūt tikai suņa smakai (es nezinu, vai tas ir būtiski, vnk minu :) ), tad šī smarža saglabāja kādu laiku. Tikko uzpūsta, protams, ir intensīvāka, pēc laika paliek vājāka. Ja ir alerģija vai vēl kaut kas tādā garā, tad gan nemācēšu teikt, būs vien jāmēģina pašiem.



Jautāju, jo manam sunim ik pa laikam jālieto homeopātija un homeopātijas līdzekļu efektivitāte zūd, ja sunim apkārt ir spēcīgi aromāti! :neparliecinats: Tur tā lieta! ;)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby Anita :) » 17 May 2011, 08:00

aerial wrote:Poprobui Biogroom Repel 35 - mi uzhe treteje leto na nem - jesli svojevremenno brizgatj, ne zabivatj obnovitj sredstvo posle kupanija, dozhdja itd., to kleshei netu.


Tradicionālie jautājumi - saki lūdzu, kur tādu var iegādāties? Un kāda ir cena?
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby energy » 17 May 2011, 08:19

Mēs pirkām gadu atpakaļ izstādē par kādiem 14Ls (ja nemaldos).

P.S. Runājot par smakām, man šis līdzeklis liekas niknāks nekā piemēram frontlains (smaka ilgāk jūtama).
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby Anita :) » 17 May 2011, 09:12

varat lūdzu man pastāstīt mazliet sīkāk par šo līdzekli? :)
Cik bieži šis līdzeklis ir jālieto?
Kā jāpūš, uz visa suņa vienmērīgā kārtā?
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby energy » 17 May 2011, 10:07

Tāpat kā visi pūšamie :) Mēs lietojām vismaz 1x mēn (vai arī ja sanāca ātrāk mazgāt vai suns biežāk līda ūdenī, tad arī biežāk).
Bet kā iepriekš teicu, mums tik un tā pa kādai blusai uzradās un pēc tam runājot ar vetu uzzinājām, ka viņi šo nerekomendē, jo esot diezgan veca formula tam visam pamatā. Tāpēc pārgājam uz advantix pilināmajiem, frontline pūšamo. Tagad mēģinām kaut kādu jaunu pilināmo (vets ieteica, ka esot tik pat labs kā advantix, tikai cena nedaudz pievilcīgāka).
Tā jau protams biogroomam ļoti pievilcīga cena par tik lielu tilpumu :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby Anita :) » 17 May 2011, 11:22

energy wrote: Tagad mēģinām kaut kādu jaunu pilināmo (vets ieteica, ka esot tik pat labs kā advantix, tikai cena nedaudz pievilcīgāka).


kas tas ir par līdzekli?
Un kā ērces uz to līdzekli skatās? :D
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby energy » 17 May 2011, 12:24

Būs mājās jāpameklē vai palika vēl kāds iepakojums. Cik atceros, ražotājs bija KRKA
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby Laura » 17 May 2011, 17:02

Tad tas ir Fyprist. Mēs viņu jau otro sezonu lietojam, cena patīkama un efekts arī.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby energy » 17 May 2011, 20:24

Apskatījos. Jā, Fypryst. Pagaidām atsauksmes nekādas lielās nav, jo vienu reizi tikai iepilināts. Ērces piesūkušās nav bijušas, bet vienu brīvdienās laukos noņēma, kad tā rāpoja pa suni.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby Anita :) » 18 May 2011, 08:21

Mums arī ir šie fypryst un nebija pagājusi nedēļa kā jau pirmā ērce tika izvilkta, bet drīz peč tam sekoja "jautra diena" -1 ogas lieluma ērce mētājas zemē, 2 piesūkušās pie suņa un pēc laika nākamā "oga" zemē. Vārdu sakot, regulāri tās ērces trenkājam :D
Bet man jau liekas, ka šogad īsti nekas nelīdz tā, kā tas bija kādreiz.
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby aerial » 18 May 2011, 08:26

Nu nezinu, man ar Biogroom 3 suņiem un pašiem šo gadu laikā nav bijusi NEVIENA blusa. Ērces pa visiem suņiem kopā varbūt kādas 3, bet tās arī uz purna, jo to līdz šim nepūtu ar līdzekli. Pie kam, tās, kas bija uz tām galvām, tās bija sačervelējušās. Tbš, mirušas varoņa nāvē :kanepe: Ņemot vērā izmaksas un efektivitāti, es tāpa par Biogroom ;)
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Медальоны против блох и клещей

Postby energy » 18 May 2011, 20:05

Kaut kāds vāks ar tām ērcēm - šodien izgājām stundas pastaigā pa mežiņu (gar kāpām), pludmali un rezultātā no suņa nolasījām 4 ērces (labi, ka nebija piesūkušās).
Tagad nesaprotu, vai tas fypryst preperāts vispār strādā? Vai jāuzskata, ka ja jau neviena nav piesūkusies, tad viss ir ok :jaut:

P.S. Tagad jau pašam liekas, ka visur kaut kas rāpo :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests