Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Miscellaneous

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby gilroy » 27 Apr 2011, 15:22

Cik nu saprotu, šie pēdējie divi ir daudz lielāki (un l;īdz ar to nesalīdzināmi dārgāki) nekā tiek plānots - tur jau tā lielākā problēma. jo mazāks laukums, jo zīmējumam jābūt rupjākam, vienkāršākam, jo tetovēšana tomēr nav gluži zīmēšana. Dzīva āda ir un paliek āda.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby čība » 27 Apr 2011, 15:43

Man noteicošais tomēr ir izmērs, ne cena.
Lauva simbolizē to, ko simbolizē, un tur jau nav ko noslēpt. Puķītes, protams, ka nemaina būtību, bet padara izskatu maigāku.

Tā pēdējā lauva bez krēpēm ir smuka, bet tiešām izskatās, ka paredzēta lielāka. Kā jau gilory raksta - mazam tetovējumam jābūt ar rupjām līnijām, bez pārlieku lielas sīkumainības.

Skaists, katram asociējas ar kaut ko savu, tāpēc nevaru teikt, ka gribu skaistu lauvu :D Citiem skaista lauva liekas rēcoša, man nē. Lauvai nav jāizskatās pēc sievietes. Tetovējumam ir jābūt priekš sievietes. Tā laikam būtu pareizāk teikt.

Bet diskusija vismaz jautra un noderīga - dažas idejas man ir likušas palūkoties "aiz apvāršņa" - t.i. manas iedomātās vienīgās formas :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby ajame » 27 Apr 2011, 15:47

Čība, kad būs gatavs, obligāti būs jāatrāda :)
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby čība » 27 Apr 2011, 16:02

ajame wrote:Čība, kad būs gatavs, obligāti būs jāatrāda :)


protams :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby aerial » 29 Apr 2011, 22:13

Sievišķīgs lauva..? Es pareizi sapratu? :kanepe: Man jau liekas, ka lauvene būtu tas, kas būtu gan sievišķīgi, gan eleganti, gan spēcīgi, gan... Bet tas tikai mans viedoklis. Lauva ar krēpēm un puķītēm izskatās kā, es nezinu, Raimonds Bergmanis ar margrietiņu pušķīti :davinuziedus: Nekā personīga, es tikai izsaku savu viedokli.
Ja nav noslēpums, pie kā grasies tetovēt? Es ar patlaban esmu pārdomās, vajadzētu tā kā vēl, bet tur, kur taisīju līdz šim, nepatīk. meklēju jaunu meistaru, ja tā varētu izteikties...
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby madzhy » 30 Apr 2011, 21:26

Sinty wrote:
Image



Man dikti šitas patīk (par cik arī vispār nesaista tribal tipa tattoo) -viedokļu kopumam. :)
Arī guļošā lauviņa, vienīgi te ar to samazināšanu ir kā ir. Bet šo Sinty iepostēto jau varētu mēģināt transformēt arī mazākai versijai, tur kaut vai tas ģīmītis jau ir ar pareizo grimasi -sievišķīgi maigo.. Vienīgi krēpes nav, bet ja tas nav obligāts uzstādījums, tad šeit jau tiešām uzreiz redzams, ka lauva, nevis tīģeris vai tml. vēl var piezīmēt krēpes :D, kas māksliniekam jau nav nereāli. Katrā ziņā poza un expression šķiet tāds veiksmīgs Tavām vēlmēm
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby čība » 03 May 2011, 09:03

madzhy wrote:
Sinty wrote:
Image



Man dikti šitas patīk (par cik arī vispār nesaista tribal tipa tattoo) -viedokļu kopumam. :)
Arī guļošā lauviņa, vienīgi te ar to samazināšanu ir kā ir. Bet šo Sinty iepostēto jau varētu mēģināt transformēt arī mazākai versijai, tur kaut vai tas ģīmītis jau ir ar pareizo grimasi -sievišķīgi maigo.. Vienīgi krēpes nav, bet ja tas nav obligāts uzstādījums, tad šeit jau tiešām uzreiz redzams, ka lauva, nevis tīģeris vai tml. vēl var piezīmēt krēpes :D, kas māksliniekam jau nav nereāli. Katrā ziņā poza un expression šķiet tāds veiksmīgs Tavām vēlmēm


Jā, šī man arī ļoti patīk... bet nevaru iedomāties kā viņa izskatīsies maza...
jāizprintē laikam visas iespējamās lauvas vēlamajā izmērā un jāmēģina pa gabalu saprast, kura izskatās pēc lauvas, un kura pēc kaut kā, ko var saprast tikai degunu klāt piebāžot :hih:
Uff,,, grūts uzdevums... Jau vairākus gadus zinu ko un kur gribu. KĀDU likās figņa :D
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby Anita :) » 11 May 2011, 12:17

vai 2 nedēļas vēl nav pagājušas? :neparliecinats: Kā sokās ar izvēli un tās realizāciju?
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby čība » 11 May 2011, 12:36

Anita :) wrote:vai 2 nedēļas vēl nav pagājušas? :neparliecinats: Kā sokās ar izvēli un tās realizāciju?


Realizācija nākamajā trešdienā :)
Ar izvēli - sokas, bet ne līdz galam. Ir pataupīta vieta arī meistara viedoklim :jaa:

Kas ir izvēlēts pagaidām paturēšu noslēpumā, tad jau būs galarezultāta bildes :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby Anita :) » 11 May 2011, 12:39

gaidu :aizsapnojusies:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby čība » 18 May 2011, 21:37

Image

Paldies silverequs, bez viņas es tai bildei droši vien paslīdētu garām, ja vispār atrastu :roze:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby čība » 18 May 2011, 22:37

aerial wrote:Sievišķīgs lauva..? Es pareizi sapratu? :kanepe: Man jau liekas, ka lauvene būtu tas, kas būtu gan sievišķīgi, gan eleganti, gan spēcīgi, gan... Bet tas tikai mans viedoklis. Lauva ar krēpēm un puķītēm izskatās kā, es nezinu, Raimonds Bergmanis ar margrietiņu pušķīti :davinuziedus: Nekā personīga, es tikai izsaku savu viedokli.
Ja nav noslēpums, pie kā grasies tetovēt? Es ar patlaban esmu pārdomās, vajadzētu tā kā vēl, bet tur, kur taisīju līdz šim, nepatīk. meklēju jaunu meistaru, ja tā varētu izteikties...


Ja liekas ok iznākums, varu arī pateikt, kas tetovēja :) Tikai bildi viņš nezīmēja, tā bija jau gatava (to mēs izkarojām ar draugu un kolēģi :D )
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby silverequs » 19 May 2011, 09:10

čība, man prieks, ka patīk! :esmilu: Bet vispār rezultāts ir ļoti feins, bāc, vot kā es gribu tetuvējumu... :histerija:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby madzhy » 19 May 2011, 13:31

Nu re, manuprāt, tetovējums iznāca ļoti ok- atbilstošs visām Tevis minētajām vēlmēm, ir labais! :)
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Meklēju cilvēku ar māksliniecisku dvēseli un talantu

Postby Anita :) » 20 May 2011, 12:03

:meitenedejo: sagaidīju :) beidzot :)
nu ko, man arī dikti patīk un liekas, ka perfekti attēlots tas, ko vēlējies redzēt :labipadarits:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests