Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Dogs Teaching

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby lauva » 04 Apr 2011, 11:05

mūsu pieredze:
es tagad dzīvoju kopā ar vienu lielu kakulāceni - ZR,3gadi,kuce.
ēd visu,kas izskatās pēc kakas un paprasa vēl.
tātad:
ir izmēģināti kaltējumi - nestrādā
ir izmēģinātas sēra tabletes - nestrādā
ir izmēģinātas speciālas tabletes,ko vets ieteica - 2 ned bija miers un tad ēda ar visām tabletēm,značit nestrādā
ir izmēģināts dot papildus vitamīnus - nestrādā

pagaidām mazāk ēd,jo Aslanam (rotveileram) ļoti patīk sadot viņai pa galvu,kad viņa ēd sūdus (man ir komanda - Ass! savāc Emiju!) tā kā viņi visur staigā kopā,tad tā sūdu ēšana ir mazāka un ne tik iespējama.
staigājam ar faraonu un viņam tā pati problēma.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 04 Apr 2011, 21:52

Būs man arī tāds Aslans jāiegādājas :hih:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Ligita555 » 04 Apr 2011, 22:09

Mēs arī sūdēdāji ,un vēl kādi :lamajas: 3 lielie ēd tikai cilvēka s...us ,sīkais visus pēc kārtas :lamajas: arī nezinu kā ar to cīnīties,cilvēki tādi cūkas ,savas čupas mežā atstāj gandrīz vai ceļa vidū ,tagad kad sniegs kūst vispār šausmas :lamajas:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby lauva » 05 Apr 2011, 09:15

Ligita555,es jau smejos,ka pirms sāku dzīvoties kopā ar Emiju,nemaz nezināju,ka cilvēki ir tādi sūdrauši! bet tagad es zinu,ka mežā gandrīz aiz katra koka ir pa klucim un mans suns ir tik ļoti nebarots,ka pat sūdi jāēd :D

pepper wrote:Būs man arī tāds Aslans jāiegādājas :hih:

varu aizdot :D viņam patīk tirdīt un sodīt nepaklausīgos :D
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Jola1 » 16 Jun 2011, 12:57

"Suņu melnās šokolādes" ēsana ir stipri individuāla un tikpat individuāla ir parašas izskausana, jeb daļēja atradinašana . No maniem suņiem tikai 3 pēdējie nav atkarīgi no šī garduma, visi pārejie bija maigi izsakoties atkarīgi no šīs narkotikas. Visi ir baroti dažādi , gav naturāli, gan jaukti, sausā. Vienam šo vēlmi varēju bišķiņ mazināt dodot veikala pirktās sālītas ar garšvielām - mazās reņges, citam vecu speciāli nostāvētu smirdosu gaļu, cits vaktēja un iztukšoja mūsu mājas kaķa tualeti, devu kuņgus, specialās tabletes un perfekti pārzināju meža iecienītākās divkājaino nokārtošanās vietas. Pieredze rāda, ka ja sunim tas ir gardums, kuram nu noteikti nav japaiet garām, tad visu mūžu ir jārēķinās ar šo netikumu.
Jola1
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 29 Aug 2010, 17:36
Location: Riga

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 16 Jun 2011, 21:27

Mums jau 14 mēneši, vasara sākusies, pieņemu, ka atkal jau lēnām visos krūmos, katrā stūrī sāk parādīties cilvēku fekālijas. Bail jau rakstīt, jo vienmēr kā par savu suni papriecājos, tā niķis atkal klāt - mērfija likums. Bet nu jā, fekālijas jau uj ku sen nav ēdis, pēdējā reize šķiet bija ziemas sākumā. Varbūt tas tāpēc, ka nu ir lielāks, gudrāks un vieglāk sasaucams, krūmos un brikšņos līst neļauju, bet neredzu arī, ka viņam būtu liela vēlēšanās to darīt. Katrā ziņā šis niķis mums laikam jau beidzies :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Ligita555 » 17 Jun 2011, 20:09

pepper wrote:Mums jau 14 mēneši, vasara sākusies, pieņemu, ka atkal jau lēnām visos krūmos, katrā stūrī sāk parādīties cilvēku fekālijas. Bail jau rakstīt, jo vienmēr kā par savu suni papriecājos, tā niķis atkal klāt - mērfija likums. Bet nu jā, fekālijas jau uj ku sen nav ēdis, pēdējā reize šķiet bija ziemas sākumā. Varbūt tas tāpēc, ka nu ir lielāks, gudrāks un vieglāk sasaucams, krūmos un brikšņos līst neļauju, bet neredzu arī, ka viņam būtu liela vēlēšanās to darīt. Katrā ziņā šis niķis mums laikam jau beidzies :)

Laimīgie :hih: mēs laikam ēdīsim visu mūžu :lamajas:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests