Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Dogs Teaching

Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 06 Mar 2011, 17:51

Ko darīt, kā pārmācīt, ja suns ēd cilvēka s*dus? Mežā, ja atrod, tad momentā viss tiek noēsts. Zimā vēl +/- ok, s*du nav, bet vasarā tie ir uz katra stūra, katros krūmos, nevar pat ierasto apli ap pilsētas centra ezeriņu (200m) apiet, momentā krūmos iekšā un rij nost. Pat tagad, ziemā, ja tie ir kaut kur 20m rādiusā, tad suns tos saož un nesas pusdienot. Vasaru gaidu ar šausmām :histerija: nervi beigti, nenormālas dusmas un smaka, vnk :aizsvilstas: :histerija: Gatavojos tam, ka vasarā bez pavadas suns nekur neies :histerija:
Vakar arī viņš "vakariņas" paēda mežā, tāpēc mājās vairs nedabuja, jo papildporcijas šādos gadījumos mēs nesniedzam :aizsvilstas:
Ps. dzīvnieku fekālijas neinteresē, tām iet garām pat nepaskatoties virsū.
Ko darīt? :asaras:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Linda B. » 06 Mar 2011, 18:34

Pamēģini nopirkt kunģus,kaltētos vai jēlos.Varbūt sunim trūkst tie fermenti,kas kakā atrodami.Lai gan es nezinu.Mana ēda tikai suņu un kaķu,ap pusotru gadu pārgāja pats no sevis.Līdz tam laiku pa laikam devu tos kuņģus,uz laiku palīdzēja.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby madja » 06 Mar 2011, 18:38

katram savi niķi. mums cilvēku sū nav īpaši pieejami,kaut vienreiz MGD treniņā mežā atradām,kad es pienācu, tikai salvete bija palikusi no uzkodas.
toties kaķa tualete suņam liekas kā delikatešu škīvis speciāli viņai.
zinkā, katram sava haume
personīgi es ceru uz to,ko man citi ir teikuši,ka paaugoties tas pāries - jo paika itkā būtu ok, pat ēdām kautkādas speciālās tabletes šādiem gadījumiem,kam vajadzētu remdēt trūkstošās kautkādas sū-vielas organismam, bet nekas nav īsti līdzējis. ceru uz brīnumu.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby zuustrs » 06 Mar 2011, 18:53

Es ar ar sū...u ēdājiem cīnos jau 10gadus, bet bez rezultāta. Garšo gan cilvēka, gan kaķa. Pilnīgi bezcerīgi. :lamajas: :histerija:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 06 Mar 2011, 19:30

Kaltētos kuņģus un tādas lietas dodu vismaz reizi nedēļā kā našķi. Un tomēr sū*di gardāki.
Kaķa kasti arī suns ap 2-3 mēnešu vecumu tukšoja kolīdz uzgriezām muguru, bet pēc tam dabuja pērienu. Vairs uz kasti pat neskatās, arī ārā dzīvnieku fekālijas neinteresē. Bet cilvēku... :aizsvilstas: Tā vien šķiet, ka tie cilvēki ir tādi kakulāči, vasarā fekālijas uz katra stūra, nu šausmas! Vasaru tiešām gaidu ar šausmām, jau laikus jāiegādājas nervu zāles, citādi nezinu, kas būs, mati stāvus ceļas, kad atkal redzu, ka suns kaut ko ēd.
Un par tām tabletēm - mēs arī viņas pirkām vasarā. Toreiz viņam arī dzīvnieku fekālijas bija tīri ņemamas, bet pēc tablešu lietošanas tās vairs neēda, un neēd vēljoprojām, kaut arī tabletes vairs nelietojam. Bet cilvēku - nu ne par ko, obligāti vajag, kaut arī labi zina kas būs pēctam :sajucis:
Es jau ar ceru, ka paliks vecāks un gudrāks, un pārstās ēst tās draņķības. :ludzu:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Linda B. » 06 Mar 2011, 19:51

Mani mazāk satrauc tas pats fakts,ka kakas ēd,bet gan tas,ka no tās kakas var arī lenteņus,cērmes un visādas citas zarazas dabūt.Un ja nu kādreiz paceļ arī kādu desu ar žurku indi?No šitā niķa ir jātiek vaļā pēc iespējas ātrāk.No zemes celt nedrīkst neko un nekad.Prieks,ka mums šitas beidzās,jo kamēr viņa tās kakas ēda es nespēju tikt vaļā no cērmēm,attārpo un jau pēc pāris nedēļām atkal.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 06 Mar 2011, 21:33

Tieši tāpēc man vienmēr mājās ir attārpošanas tabletes, kad ārā kaut ko akal paķer, tad iedodu uzreiz.
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby brex » 06 Mar 2011, 21:52

diemzel musu suns to turpina ari pec 3 gadu vecuma, ja redzu - tad pec breciena, nak surp, tacu -ja nav acu prieksa - kadus 50 m no manis pa mezu staiga, tad ed un ed un vel izvartas! man nav veida, ka vinu no ta atmacit
ar ytarpu zalem gan neparspile - ari tas nav nekadas konfektes
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby obrija » 06 Mar 2011, 21:58

Kādreiz viens gudrs cilvēks tādos gadījumos teica ,ka trūkstot sērs, vajagot aptiekā nopirkt sēra tabletes, vismaz manējam toreiz palīdzēja, nezinu vai tas tā ir bet pamēģināt var. Sērs ir ļoti veselīgs gan ādai gan spalvai.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 07 Mar 2011, 15:53

Obrija, sēru pirkt parastajā cilvēku aptiekā, ja? Šo varētu izmēģināt.
Mēs vēl papildus dodam olu čaumalas vismaz reizi nedēļā.
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby obrija » 07 Mar 2011, 16:19

pepper wrote:Obrija, sēru pirkt parastajā cilvēku aptiekā, ja? Šo varētu izmēģināt.
Mēs vēl papildus dodam olu čaumalas vismaz reizi nedēļā.

Sēra tabletes parastajā vajag jautāt, olu čaumalas suņiem ne īpaši labi ir dot, ļoti labs vets teica ka labāk ir dedzinātus kaulus, bet tas jau tikai tiem kam ir krāsns apkure, vienkārši lielos kaulus samest krāsnī un kurināt kamēr tie paliek pavisam balti, arī viegli drūpoši. Tikai neredzu priekš kam vajag sunim dot tās čaumalas? :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Laura » 07 Mar 2011, 18:07

Ja godīgi, tad es esmu neticami laimīga, ka no maniem pašreizējiem suņiem neviens nav trāpījies kakulācis. Jo pirms viņiem man bija mazais, mīļais Kaizers, kura vājība un dzīves jēga bija mēsli un maitas. Viņš tos ne tikai ēda, bet arī vārtījās un šajos baudas mirkļos nebija atsaucams nekādā veidā. To suni es mazgāju vidēji reizi nedēļā. Un zobus viņam tīrīju. Brrr, izsaku līdzjūtību kakulāču saimniekiem.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby OrlandoSeaHorse » 07 Mar 2011, 20:13

Man izdevas kakulaci atmacit. Agra jauniba Aidans domaja, ka zirgaboli plava tiek speciali vinam nolikti - siltas uzkodas. Vienmer ka gajam pie sava zirga, ta suns jutas ka banketa. Rado pat nemeginaja, un skiet, ari neiedomajas, ka to varetu est. Nu, mana parlieciba, ka sunim nebus kakas est, bija tik ciesa, ka mans blaviens un leciens un sekojosa rikles izkeksesana (jeht, sito labumu ar roku vilkt no suna rikles lauka, pec tam var iet roku cirst nost), izradas es biju atraka, neka Aidana spejas to zirgabolu norit, vienkarsi man palaimejas, ka ta rikles un karuma izmeru attieciba bija tiesi tada. Kadas 5 reizes - pietika. Vienreiz muza man vel nacas kekset lauka kaut kadu mcdonalds kotleti, bet tad ar to ari jautajums tika noskaidrots. Laikam nav forsi, kad ar vilnas cimdu (nav tak laika novilkt, sis tikam noris to meslu) viens rakajas pa rikles galu.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby brex » 07 Mar 2011, 20:43

vot zirgu kakas varu aizliegt ar brecienu un saprot - ka sitos nevajag gan est, bet nu cilveku su.. - tas manam sunim ir nebeidzams gardums :( un ievartities ari vajag, pirmaja vasara suni dazkart mazgajam 2-3 x nedela, pagajusa - jau tikam lidz reizei 2 nedelas, bet tapec ka esam kluvusi acigaki un suns reage uz brecienu (protams, ja vinu redzu). un zobus ari mazgaju ar dusu :(
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Fetch » 07 Mar 2011, 23:19

Bunny wrote:No šitā niķa ir jātiek vaļā pēc iespējas ātrāk.No zemes celt nedrīkst neko un nekad.

Zelta vārdi!
...Beauty without Vanity,
Strength without Insolence,
Courage without Ferosity,
and all the virtues of Man without his Vices...
Fetch
Baby
Baby
 
Posts: 73
Joined: 23 Mar 2010, 20:39
Location: Rīga

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 08 Mar 2011, 15:17

Olu čaumalas - ja nemaldos, kaļķis? Pati īsti nezinu, mamma ieteica, jo maziņš būdams, viņš ļoti bieži grauza betona sienu. Kolīdz sākām dot olu čaumalas, tā vairs nav grauzis.
Brendijs agrāk ēda arī visādas zarazas, kas nebija piestiprinātas pie zemes, t.i. papīrīši, cepumi, konfektes, cigarešu izsmēķi, mazi akmentiņi utt. Tās vilku ar roku no mutes ārā, kauca jau nu viņš pa visu pilsētu, bet pēc kādām 15 reizēm rimās un uz tiem draņķiem vairs neskatās. Nezinu, varbūt tas pateicoties arī tām tabletēm, ko vēl devām, lai viņam to visu negribētos. Kas to lai zina. :neparliecinats:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby obrija » 08 Mar 2011, 18:24

Bet nu jau suns ir izaudzis un kaļķis jau vairs nav nepieciešams, mazi suņi kā mazi bērni, kamēr visu nenogaršos mierā neliksies, tāpēc jau arī ir problēmas ar to ''visu ēdu'' :) Bet sēra tabletes citreiz dara brīnumus, kaut gan mūsu laikos jau ir tāda vetvitamīnu izvēle :hih:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby pepper » 08 Mar 2011, 21:27

Nu skatīsimies, izmēģināsim. :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby FANE » 30 Mar 2011, 08:29

Vetaptiekās un zooveikalos ir nopērkams ferments kuņģa darbības uzlabošanai, tas varētu palīdzēt(saviem suņiem esmu devusi tiei šādā sakarā)
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Suns ēd cilvēka fekālijas, ko darīt?

Postby Ane » 30 Mar 2011, 21:16

Olu čaumalas ir ļoti labs kalcija un citu minerālvielu avots. Čaumalas jāizžāvē cepeškrāsnī, nepiededzinot, tad var samalt un katru reizi putrā iekšā pa tējkatotei vai vairāk, cik nu liels suns. Padomju laikos tā vien darījām un suņi izauga lieliski uz parastās, dabiskās barības. :)
Mums bija problēmas ar kaķa tualeti, bet nu nav kaķa un nav problēmu.
Kādu laiku bija miers, bet tagad kuces sāk apstrīdēt savā starpā līderes pozīcijas un - viena kakā, otra jau gaida, apēd, tajā vietā uzčurā un vēl ar kāju paspārda. :velnins: Suņu puika nekad tādas lietas nedara.
Kādreiz man ieteica dot suņiem apēst savārītu cūkas nieri un tad šie niķi pārgāja, nezinu - no nieres vai tāpat vien. Būs atkal nieres jāvāra... Kaut kas tak jādara!
Meitenes, ar attārpošanu bieži neaizraujaties - 2 reizes gadā, medību suņiem 2-3 reizes pēc medību sezonas beigām, biežāk nevajag, sabeigsiet suņiem aknas. Katram dzīvniekam ir sava veida cērmes, tikai cilvēkam un cūkai kopējas. :shokets:
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Next

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests