Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Travelling With Dogs

Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Bafija » 02 Feb 2010, 18:12

Vajag aizvest un nodot saimniekiem ļoti labi audzinātu Sibīrijas haskiju, kuram visi dokumenti ir kārtībā :!:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Aby » 02 Feb 2010, 18:42

Te vecajā forumā Guna stāsta par pārvadātājiem http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php? ... 4&start=45
Aby
Baby
Baby
 
Posts: 79
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Rīga, Z-kalns

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Safohouse » 02 Feb 2010, 19:36

Draugos domubiedros "Tukums un tukumnieki" pāris cilvēki regulāri piedāvā braucienus uz UK (ar konkrētiem datumiem). Par sunci nezinu, bet domāju, ka var pajautāt un sarunāt.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Minka » 03 Feb 2010, 20:10

Bafijatas Haskijs,labi audzinātais,gadījumā nav Aldo?zinu tikai vienu Haskiju,kurš patiešām ir labi audzināts(nu,tādā ziņā,ka nekad nekasījās ar Eskimo,kaut arii manējam nekad nebija miera uzkasīties) :lol:
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby guna » 03 Feb 2010, 22:19

Nu jaa- Ainārs Zanders manējo atveda bez problēmām. Tā ka ja interesē varu iedot kontaktus ;)
User avatar
guna
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 25 Jan 2010, 22:08

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Bafija » 08 Feb 2010, 16:40

Minka wrote:Bafijatas Haskijs,labi audzinātais,gadījumā nav Aldo?zinu tikai vienu Haskiju,kurš patiešām ir labi audzināts(nu,tādā ziņā,ka nekad nekasījās ar Eskimo,kaut arii manējam nekad nebija miera uzkasīties) :lol:


Jaa, Aldo ;)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Bafija » 24 Feb 2010, 14:30

Liels un mīļš paldies visiem, kuri atsaucās! Aldo brauks ar auto un viss ir ok! :braucam:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Noise » 24 Feb 2010, 14:31

nolika tiesiibas? :D
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Bafija » 24 Feb 2010, 15:07

Noise wrote:nolika tiesiibas? :D


Tā sanāk :hih: Bet idejiski, ka svarīgākais bija auto, nevis lidmašīna, prāmis :medos: Tā kā tagad iekš UK būs par vienu superskaistu haskiju vairāk :dejosuns:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Noise » 24 Feb 2010, 16:00

uz kuru pusi tad brauks? vareetu patureet acis valjaa izstaadees, tikai mums jau citas grupas...
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby guna » 24 Feb 2010, 23:46

Bafija wrote:
Noise wrote:nolika tiesiibas? :D


Tā sanāk :hih: Bet idejiski, ka svarīgākais bija auto, nevis lidmašīna, prāmis :medos: Tā kā tagad iekš UK būs par vienu superskaistu haskiju vairāk :dejosuns:


UK ne tikai latvieši vairojas bet arī suņi :) Žēl tikai, ka pārsvarā dīvānos nevis izstādēs uz sacensībās :neparliecinats:
User avatar
guna
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 25 Jan 2010, 22:08

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Bafija » 26 Feb 2010, 00:08

guna wrote:
Bafija wrote:
Noise wrote:nolika tiesiibas? :D


Tā sanāk :hih: Bet idejiski, ka svarīgākais bija auto, nevis lidmašīna, prāmis :medos: Tā kā tagad iekš UK būs par vienu superskaistu haskiju vairāk :dejosuns:


UK ne tikai latvieši vairojas bet arī suņi :) Žēl tikai, ka pārsvarā dīvānos nevis izstādēs uz sacensībās :neparliecinats:

Nu es jau ceru, ka Aldo piedalīsies arī izstādēs (ex, žēl no Lv tādu suni aizlaist, jo labu haskiju mums trūkst :mierina: )
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Laura » 26 Feb 2010, 00:18

Starp citu, ja kādam tuvākā vai tālākā nākotnē ir līdzīga nepieciešamība, varu pareklamēt "savu" šoferīti. Brauc viņš vienreiz mēnesī Leipciga-Nirnberga-Minhene-Šveice/Itālija (pēc vajadzības) un vienreiz mēnesī uz Angliju caur Holandi un to Vācijas pusi. Viņš ir fantastiski "suņudraudzīgs", piemēram, es tagad no Leipcigas braucu atpakaļ kopā ar VASu dāmu, pašam šoferītim arī ir tāda pati. Un vēl - kas nav mazsvarīgi - brauc ļoti labi. Droši. (Bez nenormālām bremzēšanām un visa tā, mēs braucām drausmīgā laikā, kad visur bija kupenas, puteņi un sniega sanesumi.)
Ja ir kāda vajadzība (ved arī dokumentus un citas lietas), rakstiet man PM, iedošu kontaktus!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Demix » 26 Feb 2010, 00:34

Laikam jau nopietns iemesls,likās,ka Juļa tik ļoti mīl savu Aļdošku :neparliecinats: Es gan nevarētu pieaugušu suni aizdot tik tālu prom :( Vai arī pati brauc?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Bafija » 26 Feb 2010, 00:42

Demix wrote:Laikam jau nopietns iemesls,likās,ka Juļa tik ļoti mīl savu Aļdošku :neparliecinats: Es gan nevarētu pieaugušu suni aizdot tik tālu prom :( Vai arī pati brauc?


Juļa jau pāris mēnešus dzīvo UK, tagad Aldo arī beidzot var aizbraukt pie savas saimnieces. Rindā uz UK stāv vēl vien haskijs, kas dzīvo pie manis, bet saimnieki jau aizbraukuši :rej: :rej: :rej:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Demix » 26 Feb 2010, 00:45

Bafija wrote:
Demix wrote:Laikam jau nopietns iemesls,likās,ka Juļa tik ļoti mīl savu Aļdošku :neparliecinats: Es gan nevarētu pieaugušu suni aizdot tik tālu prom :( Vai arī pati brauc?


Juļa jau pāris mēnešus dzīvo UK, tagad Aldo arī beidzot var aizbraukt pie savas saimnieces. Rindā uz UK stāv vēl vien haskijs, kas dzīvo pie manis, bet saimnieki jau aizbraukuši :rej: :rej: :rej:

Fū,skaidrs,es jau sabijos,ka kas atgadījies :)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Bafija » 26 Feb 2010, 00:53

Demix wrote:
Bafija wrote:
Demix wrote:Laikam jau nopietns iemesls,likās,ka Juļa tik ļoti mīl savu Aļdošku :neparliecinats: Es gan nevarētu pieaugušu suni aizdot tik tālu prom :( Vai arī pati brauc?


Juļa jau pāris mēnešus dzīvo UK, tagad Aldo arī beidzot var aizbraukt pie savas saimnieces. Rindā uz UK stāv vēl vien haskijs, kas dzīvo pie manis, bet saimnieki jau aizbraukuši :rej: :rej: :rej:

Fū,skaidrs,es jau sabijos,ka kas atgadījies :)


Diemžēl nenormāli stingrie iebraukšanas notiekumi, bieži šķir dzīvniekus no saimniekiem. Tā pat kā patreiz Rasmi no ģimenes :( Viņa kārta tikai padsmitajā maijā...
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby OrlandoSeaHorse » 26 Feb 2010, 16:06

Laura wrote:Starp citu, ja kādam tuvākā vai tālākā nākotnē ir līdzīga nepieciešamība, varu pareklamēt "savu" šoferīti. Brauc viņš vienreiz mēnesī Leipciga-Nirnberga-Minhene-Šveice/Itālija (pēc vajadzības) un vienreiz mēnesī uz Angliju caur Holandi un to Vācijas pusi. Viņš ir fantastiski "suņudraudzīgs", piemēram, es tagad no Leipcigas braucu atpakaļ kopā ar VASu dāmu, pašam šoferītim arī ir tāda pati. Un vēl - kas nav mazsvarīgi - brauc ļoti labi. Droši. (Bez nenormālām bremzēšanām un visa tā, mēs braucām drausmīgā laikā, kad visur bija kupenas, puteņi un sniega sanesumi.)
Ja ir kāda vajadzība (ved arī dokumentus un citas lietas), rakstiet man PM, iedošu kontaktus!
Ja tu par savējo - jā, taisnība, brauc labi! :ripo: (man var ticēt, ekskursiju vadītājas darbs kādreiz bija tieši atkarīgs no šoferīša IQ) Un vispār mani ieinteresēja - jācer, ka drīz būs šis tas vedams Anglijas virzienā.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Laura » 26 Feb 2010, 17:41

Nē, Orlando, tas nav tas. Manējais personīgais šoferis tagad pa leipcigu ar velosipēdu dragā...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vai kāds martā nebrauc uz UK ar auto?

Postby Vita » 01 Mar 2010, 13:50

Laura wrote:Starp citu, ja kādam tuvākā vai tālākā nākotnē ir līdzīga nepieciešamība, varu pareklamēt "savu" šoferīti. Brauc viņš vienreiz mēnesī Leipciga-Nirnberga-Minhene-Šveice/Itālija (pēc vajadzības) un vienreiz mēnesī uz Angliju caur Holandi un to Vācijas pusi. Viņš ir fantastiski "suņudraudzīgs", piemēram, es tagad no Leipcigas braucu atpakaļ kopā ar VASu dāmu, pašam šoferītim arī ir tāda pati. Un vēl - kas nav mazsvarīgi - brauc ļoti labi. Droši. (Bez nenormālām bremzēšanām un visa tā, mēs braucām drausmīgā laikā, kad visur bija kupenas, puteņi un sniega sanesumi.)
Ja ir kāda vajadzība (ved arī dokumentus un citas lietas), rakstiet man PM, iedošu kontaktus!


Labdien!
Nemāku tā īsti rīkoties šajā forumā ar PM :asaras:
Bet būtu nepieciešamība nogādāt suni ( ne mazu - vācu doga meitene - 6 mēneši) uz Beļģijas pusi.
Paldies!
User avatar
Vita
Puppy
Puppy
 
Posts: 211
Joined: 25 Feb 2010, 14:35

Next

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests