Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Miscellaneous

Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 27 Oct 2010, 12:30

Forumieši, man uzdāvināja Norwex dvielīti un cimdiņus suņu kopšanai. Webā izlasīju, ka tie paredzēti susināšanai un suņu mazgāšanai. Gribēju uzjautāt, vai kāds tos lieto, kādas atsauksmes un ieteikumi. Paldies!
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Greylove » 27 Oct 2010, 12:34

Panda Bear wrote:paredzēti susināšanai un suņu mazgāšanai.

Vai kaut kur internetā var apskatīties, kā izskatās tas dvielītis, kas domāts suņa susināšanai? man dikti tāds interesē, vasarā saskatījos, kā ņufu saimnieki savējos ar speciāliem dvielīšiem susina, man arī gribas. ^^
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Daiga » 27 Oct 2010, 12:36

French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Greylove » 27 Oct 2010, 12:40

Daiga, paldies par linku. Nea, Ņufiem vasarā bija kaut kas cits tomēr. Par to citu varu tik nokomentēt - bija labs, pat ļoti!
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby maksis » 27 Oct 2010, 12:42

Greylove
Kāds izskatījās tas labais variants? Nu apmēram... :neparliecinats:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Greylove » 27 Oct 2010, 12:51

Tika turēts kastītē, dzeltenā krāsā, pirms lietošanas samitrina. Tai lupatiņai mazliet atšķīrās puses, vajadzēja ar pareizo pusi suni slaucīt. Mitrumu uzsūca fantastiski! Tāds gumijots materiāls. Varot nopirkt Igaunijas izstādēs. Uff, tas ir viss, ko par burvju lupatiņu atceros. :kanepe:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 27 Oct 2010, 14:08



Jap, tieši šāds man ir. Tas materiāls tāds dīvains. Man pašai ar iedāvinaja tādu speciāli matiem - ļoti ātri mati izžūstot (vēl neesmu mēģinājusi). Gribētos šitās suņu lietas pareizi izmantot. Tas, kas par šo lietu rakstīts webā:
"Komplektā ietilpst dvielis ar augstu uzsūktspēju un divi
cimdiņi. Lieliskā mikrošķiedra nosusinās jūsu mīluļa kažociņu,
absorbējot lielu daudzumu ūdens. Cimdiņus var izmantot
mazgāšanai, tie ir neaizstājami pēc pastaigām lietainā laikā,
lai varētu nosusināt ķepas un pavēderi. Ideāls izmērs lieliem
un maziem dzīvniekiem."
Ok, par dvieli skaidrs - izmazgāšu suni un tad ar to noslaucīšu - domājams ideja tāda pati kā manam matu dvielim. Bet ko ar cimdiņiem darīt suni mazgājot, izmantot kā mačalku? Un pēc pastaigām mums pavēderes dubļainas - diez var tādas ar slaucīt? :sarkstosa:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Rotija » 27 Oct 2010, 14:22

Piedošanu,bet man šitādas uzpariktes liekas kā parasts mārketinga triks. :neparliecinats:
Man parasts frotē dvielis vai palags mitrumu uzsūc pietiekami labi. :hih:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby paula » 27 Oct 2010, 14:31

gaidu komentārus par to švammīti-vai viņa var kautkā aizstāt garspalvaina suņa mazgāšanu vannā?

Rotij, man ar tā kādreiz likās :) es vispār nicināju visu, kas tiek andelēts caur to piramīdu (Avon, Oriflame, Norvex, etc) un spītīgi pirku ekoveikalos labos tīrīšanas līdzekļus. Līdz man uzdāvināja dažas Norvex lupatiņas mājas tīrīšanai... :soks: tās lietas patiešām ir tās naudas vērtas. Es neizmantoju neko daudz-tik mikrofibras lupatas grīdai un spodrināšanai, dažus mazg.līdzekļus un kristāla dezodorantu... bet dzīves kvalitāte (pakārtoti mājas tīrības kvalitātei :hih: ) stipri cēlās ;)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby maksis » 27 Oct 2010, 14:33

Greylove wrote:Tika turēts kastītē, dzeltenā krāsā, pirms lietošanas samitrina. Tai lupatiņai mazliet atšķīrās puses, vajadzēja ar pareizo pusi suni slaucīt. Mitrumu uzsūca fantastiski! Tāds gumijots materiāls.

Hmmm... Es Stokholmā nopirku dzeltenu lupatu, tipa, speciāli suņa slaucīšanai, jā, fantastiski uzsūcot mitrumu, bla, bla, bla... Nu ievajadzējās man nopirkt. :flirts: Tā arī neesmu paprovējusi slaucīt. Nujā, vēl jau tikai pāris gadi kā nopirkts. :kanepe: Izklausās pēc šitā, ko tu apraksti.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Rotija » 27 Oct 2010, 14:38

paula, es vairāk par to,ka tieši sunim vajadzētu pirkt šādu extru. Par lupatiņām ir bik cits stāsts - zinu,ka labas. :jaa:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby energy » 27 Oct 2010, 15:04

Greylove wrote:Tika turēts kastītē, dzeltenā krāsā, pirms lietošanas samitrina. Tai lupatiņai mazliet atšķīrās puses, vajadzēja ar pareizo pusi suni slaucīt. Mitrumu uzsūca fantastiski! Tāds gumijots materiāls. Varot nopirkt Igaunijas izstādēs. Uff, tas ir viss, ko par burvju lupatiņu atceros. :kanepe:

Izklausās pēc tāda paša materiāla, kādu iesaka auto slaucīšanai pēc mazgāšanas (tos ražo sonax un citi) :hih: Mitrumu tiešām uzsūc labi
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Panda Bear » 27 Oct 2010, 15:30

ROTIJA wrote:paula, es vairāk par to,ka tieši sunim vajadzētu pirkt šādu extru. Par lupatiņām ir bik cits stāsts - zinu,ka labas. :jaa:


Suņu lietiņas ar, cik saprotu, ir no mikrošķiedras. Iesim ārā, pēc tam jāizmēģina dubļainais puncis jānoslauka, vannot gan šodien nav gribēšanas :).
Jo par matu dvieli, kas arī no kaut kāda superauduma, stāstīja, ka aptinot ap matiem (arī drediem), mati viens, divi un sausi. Ja tas pats arī ar suņu dvieli, tad ziemā baigā lieta. Labs ir, provēs un tad jau redzēs ir lieta vai nav.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby madja » 27 Oct 2010, 15:36

es arī gaidīšu atsauksmes, jo man tie piesuņotie dvieļi apnikuši, šitas vismaz smukāk izskatās.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby čība » 27 Oct 2010, 15:53

Man ir tāds dvielis. Maniem matiem gan. Es atšķirību no parastā dvieļa jūtu - ļoti liela. Bet tas varbūt tāpēc, ka ar parastu frotē dvieli matus īsti izslaucīt nesanāk, toties tas uzsūcošais dvielis - mati praktiski sausi. (bet... pirkts gan Zviedrijā, kur kā zināms prece no cita gala nāk...)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby undd » 27 Oct 2010, 17:03

A Norwex tagad nesaucas Greenwalk vai es kaut ko jaucu? Man te kaimiņiene ar šito biznesu ņemās, man jau savus gadus emm 4 - 5 piedziedātas pilnas ausis par šitām brīnumainajām lupatiņām, tiesa gan uz izmēģinājumu aizlienētā kosmētikas noņemamā lupatiņa ne vella no mana ģīmja nenotīrīja (tuša nebija ūdensnoturīgā, bet to arī itkā tīrot nost bez visādiem papildlīdzekļiem).
Bet mikrošķiedras lupatiņas kā tādas nav sliktas, vismaz tās, kas manā saimniecībā un ne Norwex/Greenwalk
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Nesaprasha » 27 Oct 2010, 20:28

Greylove dorsi vien domaj sitos dvielus ->>> Cool 'N Dry Pet

Re, links no razotaja:
http://www.super-cool-products.com/automarinepet/petcareproducts.html
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Laura » 27 Oct 2010, 20:46

Mēs jau gadiem salijuša suņa un kucēnu čuru slaucīšanai lietojam mikrošķiedras lupatiņas. Agrāk pirkām Vācijā, bet tagad arī mūsu Maximās var dabūt. Pēc šitā frotē dvieli vai parastu grīdlupatu rokās ņemt sevišķi negribas...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Ivettta » 27 Oct 2010, 22:16

Laura, a kads bus tas mikroskiedras no Maximas gala? Noteikti Irlandija supermarketos ari tadus var uzrakt. :ninja:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Norwex suņu dvielītis, cimdiņi

Postby Greylove » 29 Oct 2010, 10:10

Nesaprasha, jep, tas ir tas. Un nosaukums "pet shammy" ir tas nosaukums, kuru nekādi nespēju atcerēties. :hih: Vispār, liels paldies par ieteikumiem, par Maximu, autoveikaliem, dvielīša īsto nosaukumu. Iesim lupatiņas medības!
ROTIJA wrote:paula, es vairāk par to,ka tieši sunim vajadzētu pirkt šādu extru.

Man, kā 2 mūžam slapju ūdru saimniecei būtu kas sakāms šajā sakarā. :kanepe:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests