Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

All About Dogs

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Jan 2010, 17:38

Principā jā, tā ir. Nevar nosodīt, nezinot kas par iemeslu.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Linda B. » 29 Jan 2010, 19:37

Taksenes un mājas kranča jauktenīte meklē suņu puiku,ar ko pāroties.
Suņu meitenei ir gadiņš,augumā maza.
Būtu vēlams ar takšu puiku,nelielu.Puikas bildes var sūtīt uz e-pastu:)
Jelgava,Jelgavas rajons,Baloži,Titurga būtu vēlamās vietas,kur abus varētu sadraudzināt:)
http://www.zip.lv/show/?i=990847

Nu un kam tas ir vajadzīgs? :roll:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby brex » 29 Jan 2010, 20:03

Ja nebutu tik skumigi, butu bezgala smiekligi!! Vajag smailiju - pilnmeness!! :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby irituska » 29 Jan 2010, 20:11

brex wrote:Ja nebutu tik skumigi, butu bezgala smiekligi!! Vajag smailiju - pilnmeness!! :)


tā gan, jā :) šodien no diviem postiem vien man ir radies priekšstats, ka man toč suni nepārdos.
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby maksis » 29 Jan 2010, 21:07

No manas puses būtu lūgums vai nu izskaidrot situāciju priekš visiem, kas šo lasa, vai arī turpināt PM.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Demix » 29 Jan 2010, 21:11

maksis wrote:No manas puses būtu lūgums vai nu izskaidrot situāciju priekš visiem, kas šo lasa, vai arī turpināt PM.

Jā,tas gan būtu tikai korekti,citādi es arī īsti nesapratu par ko šeit tiek runāts :roll:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby keiko » 29 Jan 2010, 21:14

Bunny dogos bija Nelly, viņai ir miniatūrais taksis bez papīriem. Vienmēr runāja par to kā izprot LKF principus, nosodīja bezšķirnes suņu pārošanu, utt, utjp. Taču pēkšņi ss.lv un zip.lv parādījās sludinājums par viņas takša pārošanu. Toreiz izcēlās paliels kašķis šeit forumā, kurā Nelly ļoti aizstāvējās, tad viņa, no dogiem pazuda. Tagad viņa ir atgriezusies un nu atkal, acīmredzot raksta, to ko gribam lasīt, taču tikmēr pēc brex teiktā, joprojām meklē ar ko sapārot savu kuci.
Viss būtu ok, ja cilvēks vai nu prastu saprast savas kļūdas vai arī neturpinātu šo teātri.
Pasaulē nav neviena cita dzīve būtne, kura spēj dot tādu beznosacījuma mīlestību kā suns.
keiko
Baby
Baby
 
Posts: 62
Joined: 14 Jan 2010, 22:03

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby eldberg » 29 Jan 2010, 21:16

maksis wrote:No manas puses būtu lūgums vai nu izskaidrot situāciju priekš visiem, kas šo lasa, vai arī turpināt PM.

notīriju un miers ;)
ja katra no pusēm ir argumenti, lūdzu, bet tā lai 3šās puses saprot par ko ir runa! (attiecas uz dzēstajiem postiem)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Linda B. » 29 Jan 2010, 21:20

Keiko man ir pamatota aizdoma,ka tu man uzvel kaut ko,kam ar mani vispār nav nekāda sakara.Kas par kādu atbalstīšanu?Kaut ko nesapratu.
"Darbu" man arī nekādu nav,tā kā nevienam nemaz nav ko zināt.Un kas tās būtu par plānprātībām suņu jomā?Tas,ka mīlu suņus ir kāda plānprātība?Neko plānprātīgu izdarījusi neesmu,vismaz es neko tādu neatceros.No kurienes tev tāda informācija es nezinu,bet ļoti gribētu zināt.

Tiem,kas neko nesaprot.Pirms kāda laika gribēju pārot savu bezciltsrakstu suni,pēc tam pārdomāju,jo sapratu,ka tas nav pareizi un tā nedrīkst.Beigu beigās nolēmu,ka pavasarī,kad laiks mazliet uzlabosies vedīšu viņu sterilizēt,lai nekad vairs tādas domas galvā neienāk un arī netīšām nekas negadās.Takšu forumā ieminējos,ka labprāt paņemtu vēl vienu taksi,bet šoreiz no kluba,ka gribētu iet uz izstādēm un pēcāk,ja labi rezultāti iespējams arī pārot.Bak-tax to ir uztvēris kā-jau skrienu,jau pērku,lai gan domā ir par KAUT KAD gribētu(kaut kad var būt rīt, parīt,pēc menēša,pēc gada vai diviem)+ no kaut kurienes izrāvusi,ka es savu suni nežēlīgi sitot,purinot un nemitīgi bļaujot(nu jebkurš,kurš mani pazīst(kaut vai tikai zin) var apstiprināt,ka man ar Nelliju ir ļoti labas attiecības un saprotamies no pusvārda)Par,ko runā keiko es nesapratu.
Atdzīstu vainīga!Es GRIBĒJU,bet es NEKO neizdarīju un neizdarīšu!
Tas laikam īsumā būtu viss.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Bak-tax » 29 Jan 2010, 21:24

Piebildīšu, ka ne tikai meklē ar ko sapārot savu kuci, bet vēl papildus interesējās par kucēniem visās iespējamajās organizācijās un neorganizācijās!
Man ar LKA nav nekāda sakara, bet es sāku sarakstes ar pāris cilvēkiem, kuriem ir šīs organizācijas takši, un jā- manas aizdomas aptiprinājās- viņa intensīvi (vēljoprojām) meklē princi savai Nellijai un papildus interesējās par metieniem klubos.
Tā kā, Linda nav jēgas te cirku taisīt... Un nejoko ar mani! :evil:

Un būtu man vairāk brīva laika veltīt tādiem kā tu, es pieķertos kautvai pie draugiem.lv Takšu domubiedru sadaļas un izkopētu VISUS tekstus, kur tu mētā gudro, kā suns jāmāca- jāpurina, jāuzšauj, bļauj nebalsī utt, utt! Tās ir manas domas un man ir tiesības viņas izteikt!
Es laikam savējos pārāk stipri mīlu, jo nekad neuzdrošinātos pret viņiem izturēties, tā kā tu (pēc tevis pašas rakstītā) tu izturies pret Nelliju. Es neko neizdomāju, es arī neesmu teikusi, ka tu viņu sit ar mietu vai turi badā, vai tamlīdzīgas šausmas, es izteicu savas domas par tavu suņa audzināšanu ko tu publiski bārsti visos forumos! Lūk tā!
Last edited by Bak-tax on 29 Jan 2010, 21:31, edited 2 times in total.
Diagnoze- TAKSIS!
Image
Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv
User avatar
Bak-tax
Puppy
Puppy
 
Posts: 285
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Latvija, Rīga

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Linda B. » 29 Jan 2010, 21:34

Bak-tax wrote:Piebildīšu, ka ne tikai meklē ar ko sapārot savu kuci, bet vēl papildus interesējās par kucēniem visās iespējamajās organizācijās un neorganizācijās!
Man ar LKA nav nekāda sakara, bet es sāku sarakstes ar pāris cilvēkiem, kuriem ir šīs organizācijas takši, un jā- manas aizdomas aptiprinājās- viņa intensīvi (vēljoprojām) meklē princi savai Nellijai un papildus interesējās par metieniem klubos.
Tā kā, Linda nav jēgas te cirku taisīt... Un nejoko ar mani! :evil:

Jā,protams ĻOOOTI intensīvi meklēju princi.Mhm,mazāk klačās vajag klausīties.Nomierini nervus!Nomierinošu tēju iedzer,ja citādi nesanāk.
Es neko nevaru paņemt bez vecāku ziņas un ja arī es tagad atrastu kucēnu,kuru es gribētu es vispirms ietu,runātu ar tēvu, uzzinātu,ko viņš saka par šo domu,ko saka par pašu kucēnu un tad beigās,ja viņu viss apmierina, brauktu un skatītos kucēnu.Interesēties par metieniem man neviens nevar aizliegt un tur arī nav nekā slikta.
Es atbildu par saviem vārdiem,bet ne par to kā tu tos uztver!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby eldberg » 29 Jan 2010, 21:36

Ok, situācija ir skaidra (+/-). Ar to arī šeit šo "kašķi" pārtraucam.
p.s. pieņemu ka Bax-tax var pamatot savu pēdējo postu un tas nav viss tikai pieņēmums...
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Snowhuskies » 30 Jan 2010, 18:57

Nu jā bet nevajag jau arī pārspīlēt.
Bez sugas suņi jau nav nekāds noziegums- grib cilvēki tur, pie tam tādi attālu asiņu sajaukumi var būt daudz veselīgāki par, teiksim, retām šķirnēm, bet tā ir cita tēma.
Galvenais jau, lai izdodas atrast saimniekus. Ja cilvēks par saviem bezšķirnes kucēniem uzņemas atbildību un atrod tiem mājas, tad kāpēc lai nedrīkstētu pārot??
Freimaņa suņi jau protams atrada saimniekus . :D .ne tikai..uz tiem pat bija milzu rinda..
ja iepriekš atrod garantētus saimniekus, tad manuprāt- droši var pārot, it sevišķi ja izskats atbilst sugai tikai nav ciltsrakstu.
Tad jau jāpalūkojas kas notiek ASV- tur tagad "modē" ir Timbervilka un haskija kā arī citu suņu+ vilka krustojumi. Tas gan var izrādīties traģiski, jo , lai vai kā, tad, manuprāt ir kā turēt čūsku azotē, jo vilka instinkti var izeket ārā jebkurā brīdī.
Snowhuskies
 

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby donna-tonna » 30 Jan 2010, 19:01

kas tas par sviestu? Kas šajā forumā notiek??? :shock:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Eta » 30 Jan 2010, 19:03

Snowhuskies - nu nababacal.. :shock:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Rotija » 30 Jan 2010, 19:04

Izdzēsu visu,kas pēdējās lapās pilnīgi neatbilda tēmas nosaukumam.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Unkas » 30 Jan 2010, 19:04

Noise,beidz! Pasmaidi un nomierinies. Varu uzaicināt pie sevis ciemos, kad būsi Latvijā. Tu mūs nemaz nepazīsti bet gribi nosodīt . Tāpat Obrija nepazīst to Lindu, bet šūmējas tāpēc ka viņai nav pieņemama tādas pozas bilde un vēl uz kapakmeņa. Katru no mums var saprast, bet nevajadzētu apgalvot to ko nezini, tikai iedomājies jo lūk viena tante teica. Pirms izsakat skaļas replikas aizskaitat līdz 10 un tad padomājat vai tas tā patiešām ir, pirms raksti vai saki ko otram.
Unkas
 

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby donna-tonna » 30 Jan 2010, 19:06

Rotija, mierīgi vari dzēst visu šo lapu, te kaut kas... ēēēēē... es izslēgšu kompi, izberzēšu aces un mēģināšu vēlreiz... :twisted:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby ingaanna » 30 Jan 2010, 19:58

Snowhuskies wrote:Nu jā bet nevajag jau arī pārspīlēt.
Bez sugas suņi jau nav nekāds noziegums- grib cilvēki tur, pie tam tādi attālu asiņu sajaukumi var būt daudz veselīgāki par, teiksim, retām šķirnēm, bet tā ir cita tēma..
:o Lūdzu, taisiet citu tēmu! :twisted:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Snowhuskies » 30 Jan 2010, 20:16

Nesaprotu kāpēc vajag uzreiz tā uzbrukt. Murgs.
Es izteicu savas domas par to, par ko saruna jau bija ievirzīta.
Šajā forumā vispār nav patīkami atrasties. Nevar pat savas domas izteikt, pie tam kontekstā...
Snowhuskies
 

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests