Suņu meiteņu biksiņas

Suņu meiteņu biksiņas

Postby Ieva B » 23 Sep 2010, 16:23

:sarkstosa: Man kā blondīnei pirmais acīs iekrita izskats un nepapētot vairāk pasūtītju biksiņas internetā kucītei meiteņu dienu laikam, taču izrādās,ka esmu pasūtījusi XL izmēru (ap vidukli paredzēts suni 45-50cm), man vajadzēja S, tad nu šīs pa 7.50Ls varētu nopārdot :neparliecinats: .jaunas ar visu iepakojumu un birkām.
Image
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby čība » 23 Sep 2010, 16:57

Ieva B wrote::sarkstosa: Man kā blondīnei pirmais acīs iekrita izskats un nepapētot vairāk pasūtītju biksiņas internetā kucītei meiteņu dienu laikam, taču izrādās,ka esmu pasūtījusi XL izmēru (ap vidukli paredzēts suni 45-50cm), man vajadzēja S, tad nu šīs pa 7.50Ls varētu nopārdot :neparliecinats: .jaunas ar visu iepakojumu un birkām.
Image


Ui kādas smukas! Mums tas arī būs aktuāli, diemžēl es ceru, ka mums nebūs xl izmērs :kanepe: Ja nav noslēpums, varētu padalīties, kur tādas var pasūtīt... :tikainesaki:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby Ieva B » 23 Sep 2010, 17:43

Pasūtīju ebay, bet tieši tādas diemžēl vairs nava :( , gribēju atrast vajadžigo izmēru, taču tur ir savādākas smukas tad nu domāju sameklēt, jo tās,kas te nopērkamas ar tām sprādzēm diez kas nava, jau pirmajā reizē tika sagrauzta tā sprādzējamā vieta, ik pa brīdim šļuka nost no apaļīgā mopša dupša, šitās vismaz uzvelkamas nevis sprādzējamas un tādas amizantas. :sarkstosa: -meitenīgas.
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby aerial » 29 Sep 2010, 10:36

Ehh, mums pēc izmēra derētu, taču... Teikšu tā, ka smuki jau ir, bet par tādu cenu gaužām nepraktiski... Kaut kādus ieliktnišus ielikt praktiski nav iespējams, jo viss tiek izģīckāts ārā, a bez tiem reāli smukas tās bikšeles ir tikai pirmās pāris stundas pēc uzvilkšanas. Mēs gan tā mierīgi un ekonomiski - kokvilnas dāmu šortiņbikšeles pa latu. Topā ir balti rozā strīpotas (vienīgi tas astes caurums nav tik glīts) :kanepe: Savukārt, uz pašām karstākajām dienām, lai kavalieris klāt netiek - Levis džinsu šorti ar ādas siksnu un štrumbantēm - skats par rubli + gandrīz dzelžaina pārliecība, ka tikums tiks nosargāts. :jaa:

Hmm, tikko pieleca, ka visdrīzāk šitās paredzētas, lai māju nepiešmucē, a es te... Ehh, aunapiere :sarkstosa:
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby madja » 29 Sep 2010, 10:43

aerial wrote:Levis džinsu šorti ar ādas siksnu un štrumbantēm


to gan man gribētos redzēt - nu nekādi nespēju vizualizēt......
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby link » 29 Sep 2010, 13:08

madja wrote:
aerial wrote:Levis džinsu šorti ar ādas siksnu un štrumbantēm

to gan man gribētos redzēt - nu nekādi nespēju vizualizēt......


:par: :jautri:
link
 

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby aerial » 30 Sep 2010, 07:38

Uz sitienu ir tikai balti rozā strīpainā bilde, bet līdz JG gan jau radīsies iespēja sabildēt arī šo variantu, pacentīšos neaizmirst ;)
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby čība » 01 Oct 2010, 14:03

aerial wrote:Ehh, mums pēc izmēra derētu, taču... Teikšu tā, ka smuki jau ir, bet par tādu cenu gaužām nepraktiski... Kaut kādus ieliktnišus ielikt praktiski nav iespējams, jo viss tiek izģīckāts ārā, a bez tiem reāli smukas tās bikšeles ir tikai pirmās pāris stundas pēc uzvilkšanas. Mēs gan tā mierīgi un ekonomiski - kokvilnas dāmu šortiņbikšeles pa latu. Topā ir balti rozā strīpotas (vienīgi tas astes caurums nav tik glīts) :kanepe: Savukārt, uz pašām karstākajām dienām, lai kavalieris klāt netiek - Levis džinsu šorti ar ādas siksnu un štrumbantēm - skats par rubli + gandrīz dzelžaina pārliecība, ka tikums tiks nosargāts. :jaa:

Hmm, tikko pieleca, ka visdrīzāk šitās paredzētas, lai māju nepiešmucē, a es te... Ehh, aunapiere :sarkstosa:


Hih, būs mus kādreiz ciemiņi tajās dienās... džinsu šorti ar štrumbantēm - noteikti izskatās kruti :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby Ieva B » 15 Dec 2010, 21:54

Ieva B wrote::sarkstosa: Man kā blondīnei pirmais acīs iekrita izskats un nepapētot vairāk pasūtītju biksiņas internetā kucītei meiteņu dienu laikam, taču izrādās,ka esmu pasūtījusi XL izmēru (ap vidukli paredzēts suni 45-50cm), man vajadzēja S, tad nu šīs pa 7.50Ls varētu nopārdot :neparliecinats: .jaunas ar visu iepakojumu un birkām.
Image

Joprojām pieejamas! :jaa:
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Suņu meiteņu biksiņas

Postby Elbe » 15 Dec 2010, 22:04

Meitenes, man te mājās vienas bikšeles mētājas. Bišķi lietotas, bet izmazgātas un visnotaļ tīras un labas. Melnā krāsā, ar gumijām un lipekļiem. Derēja taksenītei. Ļoti labi var ielikt visparastāko ieliktnīti. Mans Pūkudupsis viņās izskatās smieklīgs, jo to vilnu jau nevar iebāzt bikšelēs, un arī izrādījās, ka nav vajadzības, jo sune izrādījās tik tīrīga, ka pēdējoreiz vispār ne pilītes mājās, ne viena smērējuma uz deķiem. Tad nu tās bikšeles var dabūt.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons


Return to Suņu apģērbs

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests