Nokārtošanās iekštelpās neparedzētā vietā

Dogs Teaching

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 22 Jan 2010, 16:35

Kažociņš jau nemaz tik daudz nemaksā, ja salīdzina ar pārējām izmaksām.. vai tik tā pati frizēšana vien jau nebūs oi oi oi... Un principa jau ss.lv var nopirkt arī lētākas drēbītes, bet, kad būs sasniegusi savus īstos izmērus, tad jau kārtīgu Theo kombinezoniņu :)

Un par to stundu, minēju tikai ka piemēru. Tas ir individuāli, bet nu kucēnam jebkurā gadījumā ir jāsocializējas....
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nokārtošanās

Postby jukis666 » 22 Jan 2010, 17:33

Šodien braucot mājās no darba iebraucu Azur un tur "LILLY pet boutique" nopirku jaciņu uz atlaidēm (70%). Atbraucu mājās un uzvilku savam mīļumam, nu, man jau patīk, kā izskatās, bet mazajai gan tā kapuce traucē. Smieklīgi izskatās, ka viņa pa māju atpakaļgaitā ... Image
Domājams ar laiku pieradīs...
ImageImage
User avatar
jukis666
Baby
Baby
 
Posts: 23
Joined: 21 Jan 2010, 13:36
Location: Latvia, Riga

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 22 Jan 2010, 18:11

Nu labāk lai pierod tagad nekā mācīt, kad jau būs izaugusi. Nu un, lai viņai normāli der :) Manējā arī drēbes neciena, džemperim pat nevaru tās lences uz pakaļķepām vilkt - nejūtas ērti, bet nu atpakaļgaitā nav staigājusi :mrgreen:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby paula » 23 Jan 2010, 19:30

Sinty
Mūsu brīnumiņš :lol: jau no 2 mēn.vecuma atklāja, ka ar skoču pie grīdas pielīmēts autiņš ir tik pat forši sapluināms, kā avīze. rezultāts fantastisks-visa māja vienā vatē :D Tā nu nācās vien iemācīt ārāiešanu...es kaunināju, vīrs sita(ko es ne sevišķi atbalstu) pa ausi/pa dupsi ar avīzi, mērcēja purniņu. Pāris nedēļas šitā, un šunelis prasās ārā, pat nemēģina taisīt istabā. tiesa gan, tā prasīšanās, kā jau kucēnam, 10-15 reizes dienā.. ja es nedzīvotu 1.stāvā un nestrādātu mājās, tad nezinu, kā tas attīstītos tālāk :cry:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Nokārtošanās

Postby pape1 » 23 Jan 2010, 21:01

Manai mazajai ir 2,5 mēn., bet skaisti iet uz autiņa, gadās ,ka aizspēlējās un nokārtojās kaut kur netālu, bet nu tas ir piedodami. Ārā neejam ,jo esam mazi, mēs tagad potējamies un ir ļoti auksti :shock:
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 24 Jan 2010, 10:50

Paula, manējā gan ārā neprasās, bet nu ir pieradusi pie grafika :mrgreen: Ejam 4 reizes. Kādreiz jau pačurā mājās, jo viņai nepietiek ar to, cik ejam ārā, bet tas 99% notiek uz pampera un es ar nevaru ik pa stundai skraidīt ārā...
Labākais bija šorīt.. pie loga -18...izgājām ārā, suns pirmajā kupenā iekšā, nokārto darīšanas un uz mājām prom :D Lūk tas jau ir progress, gluži kā pieaugusi :mrgreen:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby irituska » 25 Jan 2010, 13:15

Klau, te visi aptuveni "vienaudži" - kas jums mājās no rīta notiek? Tas taksis pa nakti, gods kam gods, nečurā, bet no rīta....!!!! Man ir jābūt faķīram, lai paspētu iemaukties kādās drēbēs ( nakskreklā tagad ārā neizskriesi :mrgreen: ) paķertu abus mūdžus padusē, noskrietu no 5. stāva un palaistu pagalmā... Ja es nepaspēju, tad taksis, nenormālā sajūsmā par manu pamošanos, apveļas uz muguras un čurā stāvus gaisā :roll:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Nokārtošanās

Postby Sinty » 25 Jan 2010, 16:12

O jā, pazīstama situācija :D Es vēl joprojām ceļos un ģērbjos ar saucieniem, tikai pagaidi, mēs iesim ārā - tikai gaidi :D
Un tā pievēršu mazajai uzmanību visu laiku, kamēr paralēli ģērbjos utt...viņa man ir baigā kaltēto gardumu ( kurus gan sagrauzt praktiski nevar) piekritēja, tad vēl pametu viņai to, ko tautā par penīti sauc un tad jau nociešas. Bet ja atstāj bez penīša un bez uzmanības, tad ir uz pampera prom...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Nokārtošanās

Postby irituska » 25 Jan 2010, 17:19

Mums otrādāk - galvenais ir neko nerunāt, nolikt taksi uz grīdas, pateikt "nekusties", jo kā ir uzmanība no manas puses, tā puiks aiz sajūsmas čurā...Našķi, visticamāk, arī nevaru dot, arī tad var uznākt lielā jūsma :D
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 25 Jan 2010, 18:29

Es ar no rita pirmais ko daru eju ara, pareizak sakot nesu ara savu mazo jaukumu. :D
Bet vel labak ir tad kad suns jau sagerbts un tulit iesim, bet sis apsezas uz autina un nokarto mazo vajadzibu! :D
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby Linda B. » 26 Jan 2010, 15:39

irituska,paldies Dievam mana taksene vairs negāžas kājām gaisā un nečurā.Agrāk pateikt kaut ko dusmīgākā tonī nedrīkstēja(arī tad,ja to neteicu viņai),pēc skolas pārnākot bija jātēlo,ka man suņa nav,jo citādi no laimes apčurājās.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Nokārtošanās

Postby paula » 26 Jan 2010, 17:55

Man, par laimi, ir pirmais stāvs un slēgts pagalms. Naktskrekls+mētelis, plikas kājas zābakos (tādos, kur nav raiferu) un skrienam. Paveru durvis un suncis pats izskrien pagalmā nokārtoties. Es tikmēr atpakaļ dzīvoklī, saģērbjos un pēc 2/3 min eju pakaļ savam sunim :D, kurš parasti jau, visu nokārtojis, stāv pie durvīm un gaida, kad laidīšu atpakaļ mājās. Un es ar aurēju "labs, labs, laaaaaabs sunītis-tūlīt iesim ārfā. iesim, iesim, pagaidi". Mans , par laimi, no priekiem nečurā gan. Tikai no izmisuma :D
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Nokārtošanās

Postby Demix » 27 Jan 2010, 00:22

irituska wrote:Klau, te visi aptuveni "vienaudži" - kas jums mājās no rīta notiek? Tas taksis pa nakti, gods kam gods, nečurā, bet no rīta....!!!! Man ir jābūt faķīram, lai paspētu iemaukties kādās drēbēs ( nakskreklā tagad ārā neizskriesi :mrgreen: ) paķertu abus mūdžus padusē, noskrietu no 5. stāva un palaistu pagalmā... Ja es nepaspēju, tad taksis, nenormālā sajūsmā par manu pamošanos, apveļas uz muguras un čurā stāvus gaisā :roll:

Par šo gan sasmējos :lol:
paula
Ka Tev nesanāk,kā keiko(dogos),kas plikiem dupšiem skaraidījušas!!!A,starp citu,nav manīta :?: :roll:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Nokārtošanās

Postby Zuks » 27 Jan 2010, 10:35

Demix wrote:
irituska wrote:Klau, te visi aptuveni "vienaudži" - kas jums mājās no rīta notiek? Tas taksis pa nakti, gods kam gods, nečurā, bet no rīta....!!!! Man ir jābūt faķīram, lai paspētu iemaukties kādās drēbēs ( nakskreklā tagad ārā neizskriesi :mrgreen: ) paķertu abus mūdžus padusē, noskrietu no 5. stāva un palaistu pagalmā... Ja es nepaspēju, tad taksis, nenormālā sajūsmā par manu pamošanos, apveļas uz muguras un čurā stāvus gaisā :roll:

Par šo gan sasmējos :lol:
paula
Ka Tev nesanāk,kā keiko(dogos),kas plikiem dupšiem skaraidījušas!!!A,starp citu,nav manīta :?: :roll:

Jā, šitais ir labais!!!! :D Bet taksis tā varētu - šamie jau arī vakaros un ispār aiz priekiem čurā!!!!
Keiko pēc Meliņas dikti atturīga kļuvusi - laikam jau vēl nav pārsāpēts. Vai kāds nezin, vai viņai vēl Maksītis ar'iir palicis, jo viņa raksta tikai par vecāku aziātiņu. :roll:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Nokārtošanās

Postby BaibaB » 27 Jan 2010, 10:44

kad man maza bija Enija, bija vasara. nekādu problēmu, kā suņam acis vaļā, tā es halātu mugurā un ja čības nevar ātrumā atrast, ar basām kājām laukā, suns padusē, nokārtojam tekošās darīšanas. ejam atpakaļ, es saģērbjos, ņemu pavadā abus suņus un dodamies pastaigā.
tagad, šitajā antarktiskajā ziemā tā fiksi, fiksi neizskriesi, kamēr uzvelc zeķes, kādas nebūt bikses, džemperi un mēteli, tikmēr kucēns jau peļķi sataisījis :lol: turklāt pie -15 un zemāk es viņu nemaz laukā nevedu. lai taisa mājās nevis saldējas.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Nokārtošanās

Postby Laura » 27 Jan 2010, 23:08

BaibaB, kad man bija mitelšnaucera kucēns, Latvijā vēl šādas ziemas bija diezgan parasta lieta. Dzīvojām mēs ceturtajā stāvā un, ja arī izdevās klusi saģērbties un vest to zvēru ārā, pirms viņš ir piečurājis istabu, tad viņš nolaistīja trepes visu četru stāvu garumā!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 29 Jan 2010, 11:41

Laura wrote:BaibaB, kad man bija mitelšnaucera kucēns, Latvijā vēl šādas ziemas bija diezgan parasta lieta. Dzīvojām mēs ceturtajā stāvā un, ja arī izdevās klusi saģērbties un vest to zvēru ārā, pirms viņš ir piečurājis istabu, tad viņš nolaistīja trepes visu četru stāvu garumā!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby pape1 » 30 Jan 2010, 19:33

Man vēl ir tikai kucēns, ārā sākām iet tikai nesen, kad palika siltāks laiks. Skatos, viņa meklē vietu nokārtoties, paķeru viņu un jožam ārā, bet kad sunce nonāk ārā, tad tik prieki sākas.Skraida, lēkā pa sniegu un to ķer, ka pat aiz prieka aizmirst nokārtoties.Izskraidās, tad sēž un drep nosalusi un atkal nevaram nokārtoties :lol: ...
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Nokārtošanās

Postby Barbariisha » 02 Feb 2010, 11:52

Man ir jautajums - vai suns kartojas viena vieta, vai tas ir vina daba, ka vins ka kakis var kartoties viena vieta, piemeram, ka ir pacurajis un tur pat pec kada laika, kad vel tur ir slapjs iet darit lielo darisanu.

Image
Last edited by Barbariisha on 02 Feb 2010, 12:50, edited 2 times in total.
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Nokārtošanās

Postby Orchidey » 02 Feb 2010, 12:06

Pateicoties šitām augtstajām sniega kupenām Jūsu suņukam nav problēmu ar nokārtošanos pa lielajam? :D
Lielajiem varbūt vieglāk, mēs mazi, skaustā 33cm. Nekad uz ceļa viņa to nedara, ja vajag - lec iekšā kur sniegs un galvenais tālāk prom no ceļa, no visiem, tā patālāk - gandrīz cik mums pavadiņš garš.
Šorīt izejam, lec kupenā un atsitas un nekur netiek, nabadzīte nezināja ko darīt, tupās turpat uz ceļa, kamēr paskrējām lielāku gabalu un atradu, kur nav tik augstas kupenas, kur viņa tika. Tikai otra problēma gandrīz pazūd tajā sniegā! :D Tā mums iet.
Image
User avatar
Orchidey
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 28 Jan 2010, 14:44

PreviousNext

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron