suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

All About Forum

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby brex » 17 May 2010, 11:11

Tiesi ta - kats apdoma, vai var vest savu suni uz sadu pasakumu vai ne! Piem., mednieku kluba pasakuma ari visi suni staiga apkart un tapec nav asinaini kautini - ik pa bridim kads salecas, dabu pa kaklu un staiga talak. PROTAMS - ta ir saimnieka atbildiba un 100% sava suna pieskatisana
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby Laura » 18 May 2010, 01:03

Tā kā es esmu tizla, bet mani suņi tikai smuki, nevis gudri, mums tajā pasākumā ko darīt nebūs. Tāpēc ierosinu gada nomināciju balvas pārvērst par pusgada nominācijām un pasniegt šajā dižtusā.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby Henriete » 18 May 2010, 12:22

Laura - nu gan par sevi pateici. :D :neparliecinats: Neesat jau vis tizla.

Es arī itkā par to socializāciju priecātos, jo man ar gaidāms ģiemnes mīlulis pienācējs. :) Bet tas arī atkarībā tad, cik daudz būš šo suņuku, jo kā jau augstāk minēja, ka pie pārāk liela pūļa, un nenormālā running, kucēns varētu gūt baiļu traumu. Par to arī jāpadomā. :neparliecinats: :jaut: Bet man jau patiktu, ja suņi būtu, jo kur nu mēs bez saviem suņiem liksimies, bet es pati esmu pusi uz pusi, takā vēl pati nevaru saprast kā būs un kā nē. Piekrītu kaut mazliet, bet abām pusēm, gan tiem, kas grib ņemt suņus, gan tiem, kas nē. JO ļoti labi zinu kā ir ar tiem suņu kašķiem, pa cik pašai suņu pasākumi jau 9. ir bijuši. Labi zinu kā ir ar tiem kašķiem, un kur nu kādi 30 dažāda rakstura un spēka suņi, ja ne vairāk.
Nu jāskatās. :) Es jau tikai pievienojos un spēju ko ierosināt. :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby paula » 19 May 2010, 13:42

Mēs arī labprāt, ja vien derēs datumi :)
Nesen sagadīšanās pēc piedalījāmies divos diezgan elementāros konkursiņos-"Jaukākais krancis" :D (tikai iepriekš jānoskaidro, vai mans pustaksis nebūs vienīgais titula kandidāts :flirts: ) un, kas man šķita ļoti viegls, jautrs un audzinošs pasākums-Atsaukšanas uz laiku konkurss.
Last edited by paula on 19 May 2010, 14:01, edited 1 time in total.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby paula » 19 May 2010, 14:01

Vēl, kā kultūrmīlim, man tīri labi patiktu "Jaunā vokālista"vai taml. konkurss-gaudošana, melodiska riešana solodziedājumā, vai duetā ar saimnieka vokālu, vai kādu mūzikas instrumentu... manējie neviens nav uz mūziku orientēti, bet zinu, ka tādi suņi eksistē :)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby aerial » 24 May 2010, 22:58

Ideja super! Prieks, ka atkal kāds kaut ko organizē! :esmilu: Runājot par datumiem, īsti nepateikšu uz sitienu, kurā datumā, bet augustā (domāju uz vidu/beigām) notiks ikgadējā kluba ''Mans Draugs'' nometne. Ja pasākuma organizētājiem ir būtiski zināt datumus (mazums, ir vēlēšanās piedalīties ;) ), pacentīšos tuvākajā laikā noskaidrot un iemest šeit pirms oficiālās (pilnās) informācijas!

ROTIJA wrote: Nekādi lielie kašķi nesanāca un suņi bija visādu kadru. 8-)


Jā, ja neskaita vienu bulku jaunskungu (uzsvars nav likts uz šķirni, ja nu kāds sadomā, ka raksu to tādēļ), kas uzklupa pāris kucēniem :neparliecinats:
Šādos pasākumos ir jābūt kādam, kas seko līdzi kārtībai un vajadzības gadījumā noliek pie vietas nekārtību cēlāja saimnieku, jo saimnieki bieži vien ir daudz augstākās domās par savu lolojumu, kā vajadzētu būt. Štrunts ar pieaugušiem suņiem, bet kucēnam tā var būt trauma uz mūžu....
Salīdzināt semināru, kur visi suņi +/- apmācīti, ar suņu, kur var gadīties visādi, nekādi nevar.
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby Shanele » 24 May 2010, 23:19

man šķiet ka kats mēs šeit savu suni pazītam un mākam iziet sabiedrībā un uzvesties. Tie kas zin,ka viņa sunim šādas aktivitātes nepatik vai nemācēs uzvesties neņem līdzi, bet pats ļoti vēlas piedalīties var pieteikties noorganizēt kādu spēli vai vienkārši labi pavadīt dienu un iepazīt jaunus cilvēkus.
Es pati apsveru domu savu toj mežonīti nemaz līdzi neņem un par otru vēl domāju,jo mazajai būs tikai 3mēneši augustā.
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby emy » 25 May 2010, 00:33

es ar prātuļoju, ka derētu apmeklēt šādu tusiņu, jo man tas tik tuvu būtu (ja no laukiem brauc) - man lauki Lēdmanē. Bet par suņiem... es līdzi neņemtu 100%. Man īsti nav skaidra tā viņu komunikācija un psiholoģija. Šodien ar. Staigāju ar savu suņu puiku. Nāk puisis ar diviem takšiem. Sākumā viss forši - visi luncina astes, priecīgi sasveicinās, bet jau pēc pāris minūtēm viens taksis par kaut ko saskaitās, padeva balsi, manējais laidās... Visi 3 suņi flekšos un izpildīja to, kas uz flekšiem uzzīmēts, kā nevajag - aptinās man ap kājām :hih: Jezga normāla. Vai arī eju staigāt pa rajonu un zinu - ja nāk pretī viens korgijs, tad rēks un mēģinās manējam klupt krāgā. Vispār esmu konstatējusi, ka manējais laikam ir tāds, ko daudzi apceļ un klūp krāgā, šis laižas (pēc sākotnējas draudzīgās luncināšanās). Kāpēc - nesaprotu. Tāpēc arī tā neuzticīgi jūtos pret daudzu svešu suņu tusēšanu kopā. No otras puses būtu interesanti satikt arī visus suņus, kas te demonstrējas bildēs :esmilu:
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby s_solv » 25 May 2010, 07:00

es domāju, ja ierasties, tad tikai un vienīgi ar suni :) (to es par sevi )
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby pepper » 16 Jun 2010, 17:44

Šeit kaut kas notiek? Kaut kas briest? :pastaiga:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby eldberg » 16 Jun 2010, 18:31

Pasākums ir "on hold".
Respektīvi tiks piedāvāts viens datums un tad kas nu tiks tas tiks.
Kā arī gatava programma.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby pepper » 16 Jun 2010, 19:26

Skaidrs. Nu tad mēs ar nepacietību gaidām. :aizsapnojusies:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby lauva » 23 Jul 2010, 10:14

mēs būtu augustā gatavi braukt... a tā- jāstrādā.. es ar BEIDZOT gribētu satikties ar jums.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby Sandra » 23 Jul 2010, 16:43

Gaidam pasākumu, ceru, ka nepalaidīsim garām informāciju par norisi.
Nekādā gadījumā negribu palaist garām šo tusiņu. 8-)
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby Xcio » 23 Jul 2010, 18:04

Varētu aizbraukt. Sekosu līdzi jaunumiem
Last edited by Xcio on 23 Jul 2010, 18:57, edited 1 time in total.
User avatar
Xcio
Puppy
Puppy
 
Posts: 322
Images: 15
Joined: 25 Jan 2010, 13:08
Location: Rīga

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby pepper » 14 Aug 2010, 11:24

Mēs arī vēl joprojām gaidām kādu svaigāku info par šo tusiņu. :aizsapnojusies:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby eldberg » 15 Aug 2010, 21:29

Atkarībā no tā kā paies bīglu tusiņš pie mums, varēs redzēt vai mēs esam gatavi uzņemt vēl vairāk cilvēkus...
Pasākums būs... bet datums karājas gaisā
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby Sandra » 21 Aug 2010, 23:23

Nu kā ir ar to pasākumu, kā notika bīglu tuss?
Ģirt, ļoti lūdzu... ja pasākums notiks, izliec leilāku izkārtni par pasākumu un info (piem kā par kolliju portāla jubileju), lai nepalaistu garām.
Paldies. Nevaru sagaidīt, ceru, ka viss būs ok. :nagi:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby pepper » 22 Aug 2010, 18:08

Mēs arī gaidam, gaidam ziņu, un nevaram sagaidīt. Vasara tūliņ jau cauri. :laiks:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: suni.lv pus-gada dibināšanas pasākums/tusiņš

Postby Eklēriņš » 23 Aug 2010, 08:54

Bīglu tusiņš ir noticis un jāsaka - cepure nost eldberg priekšā! :samilejies: Viņam tas bija pamatīgs darbs un noskriešanās, bet mums patiešām lielisks pasākums ar tādām atrakcijām :esmilu: , ka šodien strādāt neesmu spējīga, bet suņi guļ kā nosisti kopš vakar vakara, kad laimīgi un pārguruši ieradāmies mājās :meitenedejo: Ceru, ka par svešajiem cilvēkiem veltīto brīvdienu eldberg ģimene viņu neizrakstīs no mājasgrāmatas :neparliecinats:

Suņiem tā ir gatavā idille, jo tur ir iespēja izskrieties bez pavadām, kārtīgi izdauzīties savā starpā, izpeldēties dīķī, izskrieties kursingā un pamatīgi iztusēties. Arī cilvēkiem ir lieliska iespēja aktīvi, svaigā gaisā, kopā ar saviem mīluļiem pavadīt laiku, ļoti daudz ko vērtīgu izrunāt un uzzināt, jo sevišķi, ja aktivitātes kopā ar saviem mīluļiem liekas interesanta laika pavadīšana.

Mūsu kompānijā bija padaudz suņu puišu un ir cilvēki, kuri neļaus man sameloties, ka Deko nav no tiem rāmākajiem un nevainīgākajiem, bet nekādu starpgadījumu un kautiņu nebija, pat tādu iedīgļu nemanījām, tā kā aura tur ir patiešām brīnišķīga! :esmilu:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron