Suns visu ēd, lasa pa zemi

Dogs Teaching

Re: Suns visu ēd.

Postby Kokars » 01 Jul 2010, 13:17

var kāds lūdzu pateikt kapēc mēs pie topica - Suns visu ēd, apspriežam pavadas? :soks: :ahaa:
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns visu ēd.

Postby irituska » 01 Jul 2010, 13:27

Es te par to ēšanu - Mončai iemācīju tādu komandu kā "špļauj ārā". Kā mācīju - detalizēti vairs neatceros, bet tas notika no sākuma mājās, izšpļaušanu atalgojot ar kaut ko garšīgu.
Bet tas taksis - ļepato pa pļavu, kaut ko atrod, un steidz ēst. Jebkādas manas vārdiskas izpausmes šim pie kājas - steidzīgi rij savu rijamo.Tad, kad es šim straujā solī tuvojos, viņš saprot, ka nu ir ziepes, un padodas - apveļas ar vēderu gaisā, skatās ar to koķeti -žēlīgi-blēdīgi-vainīgo skatienu, i pēc nozieguma smaguma pakāpes vēl aiz padevības pačurā, uz muguras gulēdams, BET TURPINA GREMOT!!!!!
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Suns visu ēd.

Postby brex » 01 Jul 2010, 15:28

bet taksis tacu ir mednieks - savu samedito baribu tik viegli neatdos :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suns visu ēd.

Postby OrlandoSeaHorse » 01 Jul 2010, 15:36

Kokars wrote:var kāds lūdzu pateikt kapēc mēs pie topica - Suns visu ēd, apspriežam pavadas? :soks: :ahaa:
Laikam tapec, ka pavada ir viens no lidzekliem, ar ko sunim nelauj visu est.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suns visu ēd.

Postby irituska » 01 Jul 2010, 17:48

brex wrote:bet taksis tacu ir mednieks - savu samedito baribu tik viegli neatdos :)

Jāāāā, taksis IR mednieks :riima: Par to man vairs nav nekādu šaubu :parvertibas: Pirksti jau labi ietrenēti spītīgā žokļa atvēršanā.
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Suns visu ēd.

Postby murkata » 01 Jul 2010, 19:24

man tādas nelāgas aizdomas, ka vilkšana špicam, piemēram ir daudz grūtāk samanāma, nekā veimārietim :hih: :meitenedejo:
bet nu, katram sava pierede un atšķirīgi suņi ;)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Suns visu ēd, lasa pa zemi

Postby madja » 07 Jul 2010, 09:26

Salasījos par to,ka felxis slikts un pamēģināju iet ar 1,5m pavadu . hmm, jā, brīžiem velk kā tāds zirģelis. es apstājos un tad šī samulst, kāpjas atpakaļ un mēģina "apiet " neredzamo šķērsli - jo ir iemācījusies komandu "apkārt" kad pie pavadas aptinas ap koku vai stabu. nu i mēģina tagad iet uz riņķi. "nevelc" vispār nesaprot, bet uz "mierīgi" pakāpjas soli atpakaļ. gan jau piešausimies. jo ja mani vilks 30 kilogrami, diezvai mani neesošie muskuļi kautko noturēs... :pilnmeness:

bet nu pasākums prasa nervus - visi iet garām, sajūsminās kāds mīļš sunītis ar tādām ausīm :parvertibas: a es stāvu un borēju, "frīda, nu nevelc mani, kur tu tā steidzies, ejam mierīgi" pilnīgi jūtu kā uz mani ar nosodījumu līdzpilsoņi noraugās... labi,ka man bieza āda.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Suns visu ēd, lasa pa zemi

Postby murkata » 07 Jul 2010, 10:36

līdzpilsoņiem nepie'vērs uzmanību, ej garām un arī suns iemācīsies nepievērst uzmanību. tikai esi konsekventa.
komandas nevajag paskaidrot ar vārdiem - komanda pazūd vārdu jūklī un susn to vairs "neizšķir". komanda, - izpilde, ja nedara - korekcija: ar pavadu, apstājoties vai ar rokām, atkarīg no specifikas.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Suns visu ēd, lasa pa zemi

Postby dresetajs » 07 Jul 2010, 10:50

murkata wrote:komanda, - izpilde, ja nedara - korekcija: ar pavadu, apstājoties vai ar rokām, atkarīg no specifikas.


Tikai tad, kad suns jau zin komandu, bet apzināti to nepilda- madja-s gadījumā 3-4. mēn vecs kucēns nevar ne zināt to komandu- jo nebija iespējams iemācīt tā, lai pieprasītu izpildīšanu, ne izpildīt - no zoopsiholoģoijas viedokļa. Pārejam gan piekritu un tas bija teikts :medos: 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Suns visu ēd, lasa pa zemi

Postby madja » 07 Jul 2010, 10:53

dresetajs wrote:Tikai tad, kad suns jau zin komandu, bet apzināti to nepilda- madja-s gadījumā 3-4. mēn vecs kucēns nevar ne zināt to komandu- jo nebija iespējams iemācīt tā, lai pieprasītu izpildīšanu, ne izpildīt - no zoopsiholoģoijas viedokļa. Pārejam gan piekritu un tas bija teikts :medos: 8-)


tad man varbūt labāk nedarīt neko un mēs pirmdien nodarbībā šito izrunāsim? jeb turpināt stāvēt,kad velk?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Suns visu ēd, lasa pa zemi

Postby dresetajs » 07 Jul 2010, 11:38

madja Ja stāvēšana nelīdz, tad neko nedariet- izrunāsim un izmēģināsim pirmdien :) Kā arī paskaidrošu zoopsiholoģijas viedokli (un vetārsta par Jūsu citu jautājumu arī) 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Suns visu ēd, lasa pa zemi

Postby murkata » 07 Jul 2010, 20:21

dresetajs wrote:
murkata wrote:komanda, - izpilde, ja nedara - korekcija: ar pavadu, apstājoties vai ar rokām, atkarīg no specifikas.


Tikai tad, kad suns jau zin komandu, bet apzināti to nepilda- madja-s gadījumā 3-4. mēn vecs kucēns nevar ne zināt to komandu- jo nebija iespējams iemācīt tā, lai pieprasītu izpildīšanu, ne izpildīt - no zoopsiholoģoijas viedokļa. Pārejam gan piekritu un tas bija teikts :medos: 8-)


nu, es var būt nepareizi saprotu vārdu korekcija. domāts bija pielabošansa, "skaidrošana, kā pareizi"
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests