Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Dog Breeds

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 22 Jan 2010, 22:44

Labi, ka Cillei viss OK!! Kad tad plano vinai sicus? Tie gan bus mmmaaaazzzziiini :)

Un vispar - Cigim jau paris dienas pari 2 gadiem pardzivojiesn un es ka nemanu to pratigumu (nu, kad ar kurpju snori vares vest pa ielu), ko soliji, ta nemanu!! Kas vel vakar bija vienu manu velas gabalu izvilcis no skapja un izpreperejis bisku!! :evil:
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby maksis » 23 Jan 2010, 13:18

Andrushka
PM kastē ieskaties? :twisted:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 23 Jan 2010, 13:29

brex wrote:Labi, ka Cillei viss OK!! Kad tad plano vinai sicus? Tie gan bus mmmaaaazzzziiini :)

Un vispar - Cigim jau paris dienas pari 2 gadiem pardzivojiesn un es ka nemanu to pratigumu (nu, kad ar kurpju snori vares vest pa ielu), ko soliji, ta nemanu!! Kas vel vakar bija vienu manu velas gabalu izvilcis no skapja un izpreperejis bisku!! :evil:


Gribi Chillēnu? :D
brex, neapbizo lūdzu manu bērniņu, Čigītis ir pati nevainība. :mrgreen:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 23 Jan 2010, 13:31

maksis wrote:Andrushka
PM kastē ieskaties? :twisted:


Tev parakstā trūkst melnbaltais lielacis un večiņa. ;)
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 23 Jan 2010, 18:25

Andrushka wrote:
brex wrote:Labi, ka Cillei viss OK!! Kad tad plano vinai sicus? Tie gan bus mmmaaaazzzziiini :)

Un vispar - Cigim jau paris dienas pari 2 gadiem pardzivojiesn un es ka nemanu to pratigumu (nu, kad ar kurpju snori vares vest pa ielu), ko soliji, ta nemanu!! Kas vel vakar bija vienu manu velas gabalu izvilcis no skapja un izpreperejis bisku!! :evil:


Gribi Chillēnu? :D
brex, neapbizo lūdzu manu bērniņu, Čigītis ir pati nevainība. :mrgreen:


ne, negribu gabn - sie sunisi man ir grupa "jauki sunisi, tacu citiem saimniekiem" :) es tik gribetu redzet, ka vini izskatas mazini - drosi vien, pavisam sikini!!

Es jau vinu neapbizoju :) un Pats Mr. Nevainiba - nekas cits jau sim nespid!! 8-)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 23 Jan 2010, 18:25

:)
Last edited by brex on 31 Jan 2010, 11:38, edited 1 time in total.
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 23 Jan 2010, 19:12

brex grib otru dzinējiņu ja ? :)
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 23 Jan 2010, 19:15

gribet es gribu daudz ko - vizlu, Creme rizo taksiti, 2.dzineju (nu un pie si kompelkta - lielu lauku viensetu ar 2 ha iezogitas teritorijas ) :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 23 Jan 2010, 19:30

Vai tādai ķepai var salt ? Meija uzaudzinājusi tādus vaļinkus starp pirkstiem :shock: :twisted:
Image
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 23 Jan 2010, 21:19

Image
Image
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 23 Jan 2010, 21:26

Kas tas ir ??? :oops:Skaidrs ,tikai pēc otrās bildes sapratu ,ka tas taču Markuss ! :)
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Inese A » 24 Jan 2010, 00:49

Andrushka

Foršas bildes, sasmējos riktīgi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sēž kā piemineklis :D
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 24 Jan 2010, 10:32

Un Kicītei bija jautri :D , kamēr mēgināju nobildēt Markusu, suņa aste bija viņas rīcībā, bet bildes ar manu ziepju trauku zem katras kritikas. :x
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby PIKSIS » 24 Jan 2010, 16:02

Sveika tauta! Laikam būs izdevies man iefiltrēties. Bilde gan būs jāgaida. Kā pārlaižam auksto laiku? Tie, kas mednieki, tiem jau nekas-kā pārējie LDZ?
User avatar
PIKSIS
Puppy
Puppy
 
Posts: 239
Joined: 17 Jan 2010, 23:20
Location: AIZPUTE

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 24 Jan 2010, 21:26

Apsveicu, izdevas pievienoties! :)

Cigis neko parak par auksto laiku nesaka - kamer skrien, silti!! Pec kadas stundas pastaigas gan sak kepas tirinat, bet kad zaku spiras jalasa - vairs nekas nesalst!
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Kriistine » 25 Jan 2010, 09:14

Andrushka wrote:Čau, Kriistin! :P Pirmā bilde , ja nemaldos, no Dālderiem. :)


Sveika, sveika. Nē, nē Dālderu bildes, jau Jūs slēpjat savos aparātos ;) , šī ir no vasaras pašu mājās.

Meitenes, ja Jūs zinātu kāda mums tagad Džojam forša "klausīšanas" sistēma :)
Neesmu jau nekad slēpusi, ka viņš mums puisis brīvdomātājs.... tā kā tagad sākam Džoju socializēt, braucam uz izstādēm,uz mācībām utt., kas izrādās viņam ļoti patīk, nevar jau meiteņu priekšā blamēties ;) . Izdomājām Džoju mācīt pie paklausības, paņēmām elektrisko siksniņu (puse no mednieku kolektīva, protams stiprumu izmēģināja uz sevis :D , lai tik savam kompanjonam nenodarītu pāri).Parasti bija tā - kā no mašinas ārā tā kaut uz 5 min. bet mežā iekšā un nedomā ka varēsi atsaukt. Uzlikām siksniņu, Džojs kā parasti....2 siksniņas pults spiedini .... :roll: "Džojam, liels pārsteigums, ka "saimnieka Dieva roka viņu var aizsniegt"...paliek kā iemiets.....un atpakaļ pie mašīnas. Tā mēs kādas 2 nedēļas, kā laimīga ģimene ar 3 suņiem mierīgi pa mežu varējām staigāt - visi blakus vien .....Pirmās reizes Džojs pat baidījās no sava iekdienas treniņa, skriešanas aiz mašīnas- lēnām tipināja, taksis pat viņu apdzina. Domājām - laiks pagājis, cik tad ilgi staigās ar to smago siksnu. Nopirkām parastu ādas siksnu, ievērojot tādu pašu principu kā ar elektrisko, pie durvīm uzliekam un tad laukā. Un man zelta suns. Tā lūk, puisim galva strādā... :)
Kriistine
Baby
Baby
 
Posts: 68
Joined: 20 Jan 2010, 09:16

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 25 Jan 2010, 17:38

Jasaka, ka es nerisketu sadu siksnu uz savu suni izmeginat - kur garantija, ka vins aiz soka nemetas prom, ko acis rada, nevis atpakal pie masinas?? Bet nu labi - ka jums palidz.

Cigim vislabak klausisanu SURP uzlabo gardumu somina, protams - ne 100% gadijumos, bet palidz noteikti. Kad uzoz svaigu pedu, tad nekas nelidz - man pat liekas, ka vinam acis aizmiglojas un pratins ir cita dimensija, jo dazreiz ir man panesies garam ka kokam. Vel vinu var atsaukt, ja met mazus rinkisus - meklejas, tacu - kad jau uznemis virzienu - ne. Tacu pagaidu suni, izdzenejas un nak atpakal pec min 10-15. Varbut, ja butu ists mednieku suns, tad tik drizi nenaktu, dzitu uzcitigak.
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 25 Jan 2010, 20:36

esmu loti lepna - mums 1 dienas laika izdevas Cigim iemacit komandu KEPU!! es vinam cik ilgi meginaju iemacit dot KEPU, bet atkal pie vainas bija dumjie saimnieki, kas nespej sunitim iestastit, ko grib panakt. Bet vakar Cigi diedeleja piparkukas, sakuma bolija acis, tad puta, tad bakstija ar purnu, tad tureja purnu uz kajas, un tad saka bakstit ar kepu - tad nu nemam kepu un teicam KEPU, pec kadas 5x reizes vins jau saprat, ka vajag dot kepu, tad var dabut piparkukas gabalinu (sito nelasit Andrushkai)! Sodien panemu smirdigo sunu baribu Orjen Fish, pirms vakarinam uz vinu parbaudiju - Cigis padomaja, padomaja un atcerejas, ka jadod kepu, lai dabutu gardumu no rokas!! Ta ka kartejo reizi parliecinajos, ka vins visu lieliski atceras, tikai ja ir pareiza motivacija, un te nu lielaka neraza ir nemakuligi saimnieki
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Kriistine » 26 Jan 2010, 10:56

brex wrote:Jasaka, ka es nerisketu sadu siksnu uz savu suni izmeginat - kur garantija, ka vins aiz soka nemetas prom, ko acis rada, nevis atpakal pie masinas?? Bet nu labi - ka jums palidz.


Tik traki jau nav, tā jau nav strāva un nezin kāds sitiens. Sunim tiek 'padots signāls, (nepierasts, kas rada diskonfortu ne jau sāpes utt., tajā brīdī kad viņš nereaģē uz saimnieka saucienu) tāpat kā liel mums darīt paklausības mācību procesā, lai uz saucienu rea'ģētu met kaut vai atslēgu saišķi, lai suns saprot, ka Tu viņu vari aizsniegt.
Ar šo gribēju tikai teikt to, ka 'Džojs ir super, ļoti labi izprot situāciju un zin, kad lai kontrolē savus mednieka instinktus un kad tos var palaist tā brīvāk.
Kriistine
Baby
Baby
 
Posts: 68
Joined: 20 Jan 2010, 09:16

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 27 Jan 2010, 19:00

brex wrote:esmu loti lepna - mums 1 dienas laika izdevas Cigim iemacit komandu KEPU!! es vinam cik ilgi meginaju iemacit dot KEPU, bet atkal pie vainas bija dumjie saimnieki, kas nespej sunitim iestastit, ko grib panakt. Bet vakar Cigi diedeleja piparkukas, sakuma bolija acis, tad puta, tad bakstija ar purnu, tad tureja purnu uz kajas, un tad saka bakstit ar kepu - tad nu nemam kepu un teicam KEPU, pec kadas 5x reizes vins jau saprat, ka vajag dot kepu, tad var dabut piparkukas gabalinu (sito nelasit Andrushkai)!


Es arī dodu piparkūkas. :oops: Viņām tak īpašs aromāts. :) Brendai tieši tada pašā veida mācīju dot ķepu, arī dot "5". :D
Šīs komandas atšķir labāk, nekā sēdi vai stāvi. Laikam jau tāpēc, ka šī ir izklaide, bet sēdet un citas saimnieku iegribas nav tik aizraujošas.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests