Franču buldogs / French Bulldog

Dog Breeds

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingaanna » 22 Jan 2010, 18:43

Tici man, tur nav ko redzēt. :( Tas ir pagaidu variants. Nācās četras reizes adīt, kamēr sapratu, ko gribu. Bet šobrīd mana vecā vaina ir sasāpējusi sakarā ar aukstumu, atkal iekaisis labās rokas centrālais nervs, tā ka adīšanai atā. Starp citu, sakarā ar to iemācījos lietot datorpeli ar kreiso roku - tīri neko :P
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingaanna » 22 Jan 2010, 18:47

Inese A, tik smuki, kā tev man tāpat nesanāks. Skatos uz tavu mopsīšu džemperīšiem un priecājos! Image
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Inese A » 22 Jan 2010, 19:32

Paldies :oops:
Ja dikti patīk varu iedot piegrieznes gluži nē [jo tādu nav], bet vadlīnijas [valdziņu skaitus u.t.t.], jo nu mopšuki jau ar francīšiem apmēram viena izmēra :)
Un novēlu rokai drīzu izveseļošanos, lai var atkal paadīt ;)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Torijs » 22 Jan 2010, 19:54

Inese A, es arī gribētu Tev palūgt "vadlīnijas" :roll: ļoti jau nu smuki kamzolīši Taviem mopsēniem. Tieši palika pāri dzija no manas jakas.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby meibe » 22 Jan 2010, 20:19

Sveikas.Es arī varu nodemonstrēt savas meitenes garderobi.
Mums ir viens džemperītis.To velkam piknikos,pēc peldes,nekurinātās telpās,pēc lietus,ja suns ir salijis un salst utt.
Pašai Lullai patīk tieši šis variants,jo netraucē kustēties.Visi apģērbi ir atsūtīti no Krievijas.
Image
Image

Tikai lietus un dubļainā laikā lietojam plašķīti (lietus mētelīti).Tas man visvairāk patīk,jo nosegts ir arī vēderīņš.Respektīvi līdz jostas vietai un mugurai suns ir sauss,bet neierobežots kustībās.Šis apģērbs arī Lullai patīk.
Image

Kombinezons ir aukstam laikam.Aiztaisāms ir uz muguras,tādēļ man patīk,ka siltumā ir kuces vēderīņš.Abiem pēdējiem apģērbiem ir ūdensnecaurlaidīgs materiāls no virspuses un flanelis no iekšpuses.
Image

Vel ir arī "bērnu" drēbes,bet tās citreiz.
User avatar
meibe
Puppy
Puppy
 
Posts: 156
Joined: 15 Jan 2010, 11:49

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Torijs » 22 Jan 2010, 21:18

Plašķītis Lullai dikti foršs izskatās. Ar tiem lipekļiem, droši vien, ir ērtāk. Tora vienīgajai vestei ir spiedpogas un nu jau sāk likties, ka drīz vairs nederēs, krūšukurvis ar katru mēnesi paliek apjomīgāks . Un nopirkt kaut ko priekš maziem, būdīgiem čaļiem ir gandrīz neiespējamā misija. :(
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby ingaanna » 22 Jan 2010, 21:55

meibe, jauka garderobe Lullai! :P
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Inese A » 22 Jan 2010, 22:09

Torijs

PM
:)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Inese A » 22 Jan 2010, 22:12

meibe
Mums ar dikti tīk plašķītis, ļoti smuki izskatās Image
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby meibe » 23 Jan 2010, 01:02

Torijs wrote:Plašķītis Lullai dikti foršs izskatās. Ar tiem lipekļiem, droši vien, ir ērtāk. Tora vienīgajai vestei ir spiedpogas un nu jau sāk likties, ka drīz vairs nederēs, krūšukurvis ar katru mēnesi paliek apjomīgāks . Un nopirkt kaut ko priekš maziem, būdīgiem čaļiem ir gandrīz neiespējamā misija. :(


Tur jau tas knifs izvēloties suņa apģērbu.Svarīgi lai nebūtu spiedpogas vai pogas,bet lipekļi vai klipši uz regulējamām siksnām,lai var regulēl atkaribā no suņa apkārtmēra.Bet vispār adītie apģērbi ir ļoti labi un funkcionāli.Silti,netraucē kustībām,viegli kopjami.Tākā Ingaanna nāksies mācīties adīt.Man tāds sapņa apģērbs ir - melnam franču buldodziņam,melna mohēras jaciņa ar dabīgas kažokādas apkaklīti.Es kautkā melnu dziju neesmu redzējusi.
Ingaanna veseļojies.Nelāgi tev ar to roku.
User avatar
meibe
Puppy
Puppy
 
Posts: 156
Joined: 15 Jan 2010, 11:49

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby meibe » 23 Jan 2010, 01:37

ingaanna wrote: Atceraties, kā es biju PRET apģērbu franču buldogam. Nu re, esmu savas domas mainījusi. Jaunās joprojām bizo tāpat, bet Pikai uzadīju džemperi. Viņa, kā jau cienīga dāma vairs negrib tā joņot, līdz ar ko pie mīnus 15 un zemākas temperatūras salst.


Jā,es šo diskusiju atceros pirms apm. diviem gadiem.Biju arī pret mērkaķošanos ar apģērbu franču buldogiem.Bet katru ziemu novērojot savu suni izsecinu,ka viņa tomēr ir "francūzis".Pat īsti nezinu kā lai pareizāk formulē - nu varbūt viņi ir tādi spēcīgi,dinamiski,sportiski ,bet trausli un jūtīgi suņi.Varbūt kāds var piedāvāt precīzāku formulējumu.Un ar to ir jārēķinās.Mazi tizli spēka vīri :lol:
User avatar
meibe
Puppy
Puppy
 
Posts: 156
Joined: 15 Jan 2010, 11:49

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Komatins » 23 Jan 2010, 09:41

Smukas štātes meitenēm un puišiem! ;) :D Tā kā es palieku pie versijas suņus neģērbt, tad mūsmājās pliki bizo visi- pat siltzemju maltietis ir pieradis un istabā nāk pēdējais!

ingaannaPaķer džempuku līdz paraugam un vari ātri tikt pie jauna, jo man taču mājās 3 profesionālās adāmmašīnas kopā ar adītāju sēž! :lol: :lol: :lol:
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Cilveeks » 23 Jan 2010, 17:51

meibe wrote: Pat īsti nezinu kā lai pareizāk formulē - nu varbūt viņi ir tādi spēcīgi,dinamiski,sportiski ,bet trausli un jūtīgi suņi.Varbūt kāds var piedāvāt precīzāku formulējumu.Un ar to ir jārēķinās.Mazi tizli spēka vīri :lol:


Man tas vārds tizli nu dikti nepatīk. Emocionālitāte un stūrgalvība nav tizluma izpausme. Un to, ka franči ar visādiem paņēmieniem psiholoģiski cenšas ietekmēt saimniekus, mēs visi zinām. ;)
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby meibe » 23 Jan 2010, 19:09

Man tas vārds tizli nu dikti nepatīk. Emocionālitāte un stūrgalvība nav tizluma izpausme. Un to, ka franči ar visādiem paņēmieniem psiholoģiski cenšas ietekmēt saimniekus, mēs visi zinām. ;)[/quote]

Piekrītu,piekrītu
User avatar
meibe
Puppy
Puppy
 
Posts: 156
Joined: 15 Jan 2010, 11:49

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Torijs » 23 Jan 2010, 21:02

Nu tā jau arī domāju, ka vienkārši "nepareizais" vārds ierakstījās ;) Nevaru spriest par visiem, tikai par savu buldodzēnu, nu fiziski tizls vai vārgs viņš ne tuvu nav. Drīzāk viņam ir tendence pārvērtēt savas spējas un varēšanu. Emocionāls-jā! Tora vets reiz teica- viņam ir ļoti plaša emocionālā pasaules uztvere un attiecīgi to arī izrāda. Mans lielais pa šiem gandrīz 6 gadiem nekad nav izrādījis, ka būtu uz mani apvainojies, Toris tādu teātri ik pa laikam uztaisa-demonstratīvi apsēžas ar muguru pret mani un ik pa laikam pār plecu paglūn :mrgreen: Un par to ģērbšanu-tas ir tik individuāli, citi varbūt arī nedrebinās, nemitīgi kustoties utt., bet, ja es redzu, ka manam sunim salst un viņš mēģina pēc iespējas ātrāk tikt atpakaļ mājā, siltumā-nu tad vilkšu gan mugurā to mantelīti. Īsāk sakot, man franči liekas mazi, stipri, pārgalvīgi velnēni, kuri paši par sevi ir pārāk augstās domās :lol:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby meibe » 23 Jan 2010, 23:46

Man liekas ka puiši ir tādi apķērīgāgi.Viņiem tāds stabils savs funktieris ir.Nu bet meitenes - tākā tādas blondīnes :lol: :lol: :lol:
User avatar
meibe
Puppy
Puppy
 
Posts: 156
Joined: 15 Jan 2010, 11:49

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Dambo » 24 Jan 2010, 00:04

Jā, Dambo arī vien no tiem suņiem, kuram saimniece nevar piemeklāt kosīmiņu :twisted: , tāpēc ārā šajā augstumā esam precīzi tik, cik suns grib. Ejam tik tālu staigāt kamēr viņš stājas šķērsām, pinas pa kājām un rāda uz māju pusi :D un tas jau notiek pēc 5 minūtēm :mrgreen: Pozitīvais moments šājā visā ir tas, ka es nemaz neesmu pretī :D :D :D
PRESTON PACIFIC OCEAN RENUAR http://follow-fb.jimdo.com/
User avatar
Dambo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 20:57
Location: Ogre

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby AliseM » 24 Jan 2010, 13:01

Inese A wrote:
ingaanna wrote:Inese A, tik smuki, kā tev man tāpat nesanāks. Skatos uz tavu mopsīšu džemperīšiem un priecājos!
Paldies :oops:
Ja dikti patīk varu iedot piegrieznes gluži nē [jo tādu nav], bet vadlīnijas [valdziņu skaitus u.t.t.], jo nu mopšuki jau ar francīšiem apmēram viena izmēra :)

Sveiki! Nu ļoti skaisti džemperi - veikalā tādus nopirkt nevar - esmu izmeklējusies - tad nu nekas cits neatliek kā pašai mēģināt uzmeistarot - nez kā būs? :lol: Varbūt, ka šīs vadlīnijas var kaut kā publiskot, jo manējā buldogmeitene arī nebūtu pret kādu džemperīti - ārā iešanai mums ir , bet istabas arī reizēm nemaz tik siltas nav - tad tāds džempuks noderētu. Vienīgais būtu labi zināt uz kādiem suņa izmēriem vadlīnijas ir domātas - mēs esam pagadījušās tādas lielākas augumā :oops: (varbūt kakla apkārtmēru un krūšu apkārtmēru - garumu jau adot pieregulēs).
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby Inese A » 24 Jan 2010, 13:18

AliseM
Tas bija tāds individuāls piedāvājums, jo vispār jau adu džemperus uz pasūtījuma ;)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Franču buldogs / French Bulldog

Postby AliseM » 24 Jan 2010, 16:31

Vai tas nozīmē, ka varētu pie jums pasūtīt un dabūt (nopirkt) gatavu izstrādājumu? :roll:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron