Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Miscellaneous

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby irituska » 14 Mar 2010, 11:04

Fenomenāli, bet krīzes laikā esam saņēmušies un gatavojamies vēl vienam veikalam :aptracis:

Meklējam darbiniekus mūsu tējas veikala filiālei Ulmaņa gatves "SKY" no šī gada 1. aprīļa.
Prasības - pieredze līdzīgā darbā, atbildības sajūta, spēja uzklausīt un ieteikt, stipri nervi un gaiša galva :)
Valodu zināšanas - latviešu, krievu, angļu.
Veikala darba laiks - 12.00 - 21.00, ar pusdienu pauzi vidū. Grafiks - pēc darbinieku un vadības saskaņotām vēlmēm :)
Par mums pašiem - neesam ne "Divi turki", ne "Apsara", ne arī kāds cits no šiem vārdiem. Mēs esam EVENTY - labākais tējas un kafijas salons Rīgā :smarzas: Ja ir vēlme apskatīt šobrīd vēl vienīgo veikalu klātienē - esam T/C "Spice", otrajā stāvā, iepretim LIDO.

Sīkākai informācijai - rakstiet uz PM, atbildēšu :)
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby maksis » 14 Mar 2010, 11:15

irituska wrote:Mēs esam EVENTY - labākais tējas un kafijas salons Rīgā :smarzas:

Par tējām un kafijām nezinu, neesmu pirkusi, bet krūzes jums tiešām skaistas. Un pat tematiski aizraujošas. :nadzinji: 8-)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby ieva_s » 14 Mar 2010, 16:47

čība
Vari man ludzu atsutit mail uz ieva_s@tvnet.lv , kur sutit pieteikumu, jo es seit nemaku uzrakstit vestuli personigi :(
ieva_s
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 19 Feb 2010, 18:23
Location: Riga- Teika

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby čība » 14 Mar 2010, 20:51

ieva_s

Sludinājums jau ir CV.lv pārādījies. http://www.cv.lv/darbs/ernst-young-baltic-sia
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby sunupuika » 17 Mar 2010, 10:15

Čau visiem, sveicieni šodien ar superīgo laiku- vismaz te Rīga mums saulīte spīt- Yeah... :lol:

Man intresē, vai kāds no foruma biedriem tulko no ENG-LV? Un kadas cenas pa lpp? Ir ta kad man vajadzētu nelielu palīdzību tikt galā ar teorijas gramatam prieks BD.
Ja kāds var- ludzu uz PM. :ahaa:
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby energy » 17 Mar 2010, 10:21

[quote="sunupuika"]Čau visiem, sveicieni šodien ar superīgo laiku- vismaz te Rīga mums saulīte spīt- Yeah... :lol: [quote]

Liepājā snieg :parvertibas:
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby sunupuika » 17 Mar 2010, 10:22

energy wrote:
sunupuika wrote:Čau visiem, sveicieni šodien ar superīgo laiku- vismaz te Rīga mums saulīte spīt- Yeah... :lol: quote]

Liepājā snieg :parvertibas:


mmmmmmm, tas droš ka no mums aizgājis! :medas:
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby canis » 26 Mar 2010, 15:04

nejauši uzzināju, ka ir izsludināts valsts iestādē konkurss par suņu voljēru izbūvi.
varbūt kādam suņiniekam-būvnieku uzņēmuma īpašniekam tas ir interesanti. termiņš gan jau ar 1.aprīli beidzas. nopietnas prasības, nopietnai būvei.

info meklēt iepirkumu sarakstā http://www.nva.iem.gov.lv
sadaļa iepirkumi/ info. par Iem. iepirkumiem/izsludinātās iep.procedūras..../ failā kautkur 2.lapā pa vidu ir
tur norādīts atbildīgās amatpersonas tālrunis 67829070
tas ir nopietns pasākums, tā ka nejaušus interesantus lai tas neskar.
canis
Baby
Baby
 
Posts: 78
Joined: 20 Feb 2010, 21:33

Piedāvāju darbiņu

Postby Lenochkins » 13 May 2010, 14:12

Meklēju 2 meitenes vai puišus vai puisi un meiteni, kuri rit vakara no 19-22 un sestdien no 12-19 varetu padalit ielugumus uz klubu GODVIL Vecrigaa un pie Alfas spekaviru pasakuma laika. Jauniesiem jabut vismaz 18 gadus veciem, jautriem, atraktiviem. Vairak info liene@godvil.lv
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby Nesaprasha » 21 May 2010, 23:14

Lai nevertu jaunu temu, tad ieliksu te savu sludinajumu:

Tie meklets cilveks ar radosu pieredzi :ragana: , kas sava brivaja laika velas darboties web lapas uzturesana :paukojas: - jaunumu sagatavosana, publicesana, izmainu veiksana, tatad, galvenais, lai web lapa butu dziva!
Web tema ir saistita ar dzivniekiem.

Par visu smalka izrunasimies PM!
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby Lenochkins » 01 Jun 2010, 13:37

Meklēju divas komunikablas meitenes (vecums: 16+), kuras varetu nakosaja nedela no pirmdienas lidz piektdienai ieskaitot no 12:00-15:00 dalit restorana edienkartes Dzirnavu un Barona ielas sturi un Elizabetes un Barona ielas sturi. Maksa 5 Ls katrai par nostradato dienu. Ja kadam interese, lidz ritdienas vakaram rakstiet man uz PM vai ari liene@godvil.lv. Paldies !
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby Lenochkins » 04 Jun 2010, 14:13

Iveta, ja lasi so info par abam savam meitenem, vinjas darbinjam ir apstiprinatas, ludzu piezvani man 29221704.
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby link » 14 Jun 2010, 10:11

Suninieki un ne tikai! Sarosas! Labs darba piedavajums. Darbs bus Lilaste, pie manam pazinam, liela plasha privatmaja. Velams savs auto.
Vinju sludinajums:

Срочно ищем няню для 4 месячного ребенка на все лето.
Требования: родной язык - латышский, знание разговорного русского, любовь к детям, аккуратность, опыт работы с детьми, желательно - мед. образование. График: 6 дней в неделю, 8 рабочих часов в день. Оплата 250 латов + дорога


Tiesham steidzigi!

Talr: 26434445(Natalija) Sakiet, ka no link zvanat.
link
 

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby link » 14 Jun 2010, 10:26

Tadu cilvecinju vajag "jau vakar". Loti gribu atrast "starp savejiem". Ja pashi nevarat, padodiet zinju talak, ludzu!
link
 

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby ezhuks » 14 Jun 2010, 15:38

Nu jaa, kriizes laikaa var izkalpinaat kaa grib. 250 Ls par 8 h dienaa 6 dienas nedeeljaa, bez tam nodoklji netiek apmaksaati. Nuu.... Slimiibas lapu auklei neapmaksaas, vai ne? Znachit pasham cilveecinjam jaaiekraaj nebaltai dienai no 250... Un vot neticu, ka 8 h dienaa jaastraadaa. 8 h ir darba diena visiem, kas straadaa. Znachit auklei vismaz minimums 9 vai visas 9,5 stundas buus jaastraadaa, kameer vecaaki aizbrauks uz darbu vai atgrieziisies no darba.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby link » 14 Jun 2010, 15:55

ezhuks, atshujes :) Tu man es loti mila :estevisamilosu: bet shoreiz - atshujies. Shaja gadijuma labi, ja sanaks 6 stundas pa dienu. Jo jauna mamma nestrada, visticamak, ka visu laiku bus ari tur uz vietas. Loti bagatie cilveki, virs strada, mamzele sezh majas, shad tad brauc uz saloniem, solariem, frizetavam. Plasha UBER-kruta savrupmaja, ezers, jura, utt. Nodokli? :hih: Ej strada par 180Ls menesi ar VISIEM nodokliem, man nekas nav iebilstams. She Tev 250Ls uz rokam visu vasaru + degvielu vai citus cela izdevumus apmaksas. Ja Tev skauzh, tad ta ari saki :kanepe:
link
 

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby ezhuks » 14 Jun 2010, 16:08

link wrote:mamma nestrada, visticamak, ka visu laiku bus ari tur uz vietas. Loti bagatie cilveki, virs strada, mamzele sezh majas, shad tad brauc uz saloniem, solariem, frizetavam.

Shitaadaam prasiibas ir oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaadas! Pate seedees, nagus grauziis un to aukli tik dzenaas - tu to ne taa dari un shito ne taa dari manam beenrinjam. Lai Dievs nograabstaas gar to nabaga cilveeku, kas pieteiksies!
Man tur nav ko skaust. Zheel cilveeku, kas uz to parakstiisies.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby link » 14 Jun 2010, 16:22

ezhuks, liekas, ka visa pasaule jau zin, ka Tev pashai neiet. No ta ari zhults un negacijas, to es saprotu, tapec nesagaidisi no manis frazes "riebiga! aizver muti!" utt. Varu tikai just Tev lidzi, ja vajadzes, kaut-ka atbalstit. Ari Tev kadreiz bus labi :mierina:
Tas viss bija offtopic, bet neko dzest nevajag, es ezhuku saprotu, zheloju, lai ardas :estevisamilosu:
Pa temu: ezhuks ir bez ponjas, bet ar viedokli :) Es esmu gan ar ponju, gan ar viedokli. Shos cilvekus pazistu personigi, un nekas tads, kas ezhukam galva(ja kas, dabaa serotonins ir plumees. Ed plumes, mila), tu nav. Jauka gimene :)
link
 

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby Lii » 14 Jun 2010, 22:00

es labprat pieteiktos, bet diemzel, japabeidz sogad skola. Esmu stradajusi ar berniem, un ja ari mate, ka ezhuks saka butu tada, tad tas netraucetu, jo berns dod tik daudz prieka, ka to visu aizvieto... :starkism:
Lii
Puppy
Puppy
 
Posts: 100
Joined: 13 Jan 2010, 18:10

Re: Piedāvāju darbiņu

Postby sidzeja » 15 Jun 2010, 11:03

Nu es esmu pieskatijusi mazo ,kad mamma ar bieži pa māju un nav tik briesmīgi, kā ezhuks saka.Viss bija kārtībā un nevienu reizi nebij tā ka man kkas nepatiktu, vai liktos drausmīgi, ja arī ko lika vai aizrādija ņēmu to vērā un viss.Un mazo pieskatiju no 4men.vecuma tagad mazajam 2 gadi un mani ieraugot smaids līdz ausīm un vecakus nevajag vairāk.... :hih:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests