WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Miscellaneous

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby AliseM » 24 Jan 2010, 16:23

Nu, jā - pazūd gan - neviens nevar ieteikt veidu kā pazudušos no turienes var dabūt ārā?
Mans puika arī kaut kur starp šo un to realitāti klejo - ja man pašai tas kompis nebūtu vajadzīgs, jau būtu to kādā dusmu lēkmē izlidinājusi pa logu :evil:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 24 Jan 2010, 23:34

AliseM wrote:Nu, jā - pazūd gan - neviens nevar ieteikt veidu kā pazudušos no turienes var dabūt ārā?


Umm. Nav viennozīmīgas receptes. Sabiedriskas aktivitātes, pulciņi, galvenais plānot laiku. Psihologa padoms arī palīdzētu. Cik zinu ir džeki/meitenes kas ir spējīgi iet skolā, tu uzrādot labus rezultātus, dažās aktivitātēs un arī WoWot. Bet tas jau individuāli.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby AliseM » 25 Jan 2010, 09:08

Pie psihologa jau varu tikai pati aiziet - tas pazudušais jau neies - viņam jau problēmas nav :( un pie rokas viņu arī vairs aizvest nevar - jau samērā nopietns vecums sasniegts. Kamēr gāja skolā vēl varēja viņu izkontrolēt, bet tagad nekā nezinu... augstskolā jau vairs mammām nav ko meklēt... :cry:
(šo problēmu saprot tikai tie, kas ar to ir saskārušies!)
Viņiem jau tur no pamatskolas laikiem vesela blice savākusies - visi tādi paši - nekas cits izņemot spēli neinteresē. Kad es iedomājos kā viņi pavada savas dzīves foršākos gadus - bēdīgi - citā realitātē! Esmu konsultējusies ar tādiem, kas ir atgriezušies - praktiski jāmeklē ēsma, ar ko viņu izvilināt ārā... bet nu tur arī viss apstājās.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby Sinty » 25 Jan 2010, 10:04

Es pati reiz biju uzkārusies uz vienas online spēles...vēl tagad atceros, kā skrēju mājās no darba, lai ATKAL tiktu tur iekšā..bija savs klans, arī naudu atstāju diezgan tur...un pat atmetu ar roku daudzām normālām izklaidēm realitātē, lai būtu tur...briesmīgi atcerēties...mani izvilka kartējais strīds ar dārgo - cik tad viņš var izturēt cilvēku, kas ir vai nu virtuālajā pasaulē vai runā par to...smieklīgi, jo parasti jau vairāk tomēr vīrieši ar tādām lietām aizraujas...tad nu vienā dienā kaut kā sāku vairs tur neiet...un viss pats par sevi atgriezās vecajās sliedēs...tagad domāju un nesaprotu, ko tur biju atradusi...bet nu receptes kā tādas nav...pazīstu cilvēkus, kas visumā ir pilnīgi normāli, bet visu brīvo laiku sēž tajā pasaulē un atbild - katram savs vaļasprieks...vienīgi tas ir tāds vaļasprieks, kurš pārvēršas par atkarību, prasa diezgan naudu ( nu ne visiem, jo ir fanāti, kas sēž tur 25 no 24 stundām diennaktī un nopelna tāpat tur uz vietas ) un vēl arī bojā veselību... bet, ja man būtu bērns, es mēģinātu kaut kādā veidā to izskaust... cilvēkam tomēr ir jādzīvo šeit nevis kaut kur tur...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 25 Jan 2010, 12:03

AliseM wrote:Viņiem jau tur no pamatskolas laikiem vesela blice savākusies - visi tādi paši - nekas cits izņemot spēli neinteresē. Kad es iedomājos kā viņi pavada savas dzīves foršākos gadus - bēdīgi - citā realitātē! Esmu konsultējusies ar tādiem, kas ir atgriezušies - praktiski jāmeklē ēsma, ar ko viņu izvilināt ārā... bet nu tur arī viss apstājās.


Umm :D Ir recepte - dabūt meiteni/puisi kas pieprasa sev uzmanību :D Zinu daudz kas tādā veidā ir iznākuši svaigā gaisā :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby AliseM » 25 Jan 2010, 12:25

Nu, es kaut kā neesmu vēl morāli gatava vest viņam uz māju meitenes... reizēm vēl ir cerība, ka viņš pats ... :lol:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby silverequs » 25 Jan 2010, 22:08

kā teica Zadornovs, :"ja vēlaties, lai jūsu bērns pavadītu vairāk laika svaigā gaisā, iznesiet datoru uz balkona."
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby AliseM » 26 Jan 2010, 10:08

silverequs wrote:kā teica Zadornovs, :"ja vēlaties, lai jūsu bērns pavadītu vairāk laika svaigā gaisā, iznesiet datoru uz balkona."

Es domāju, ka puika būtu autā no šāda mana izgājiena... :lol: , bet vispār žēl, ka tie vadi jāstaipa līdz - varētu kaut ko tik traku izstrādāt - varbūt tad viņam acis atvērtos. Vispar labs padoms :lol:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 09 Jun 2010, 11:41

Hurr Durr Depr Herp!

Sen neesmu bijis te?

Kas notiek?

Image
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby scvaer » 10 Jun 2010, 08:41

Es NEVIENAM neiesaku sākt spēlēt šo spēli. Pats agrāk biju spēlējis no rīta līdz vakaram. Sekmes kārtīgi bija nokritušās. Pēc tam kkā pieleca, ka dzīvē ir citas interesantas lietas ar'. Žēl, ka tas nevaru nosaukt.
Un kopš tiem laikiem nospļāvos uz spēlēšanas padarīšanu. Izlēmu atvērt savu sīk spēļu projektiņu, un pilnveidot savas web programmēšanas zināšanas! :) Tieši šovasar vēl esmu izlēmis papildināt pats spēli ar saviem cilvēciņiem ar jaunām idejām.

Teorētiski, tagad pamazām bīdos uz savu izvēlēto profesiju! :)
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby OrlandoSeaHorse » 10 Jun 2010, 09:00

Viens paņēmiens strādā - totāls "power cut" dziļos laukos. Ziemā. Vakarā sākas, bet turpinās kādu nedēļu. To protams, tā uz štuci pasūtīt nevar, bet reizēm gadās pēc vētras, remontdarbiem, u.c. Tad pēkšņi atklājas, ka reālajā pasaulē nedarbojas praktiski nekas un viss jādara ar rokām.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby murkata » 10 Jun 2010, 11:15

starp citu, ne tikai spēļu faniem, bet parastiem TV wacheriem būtu ieteicams adas 3 dienas padzīvot bez elektrības. mjms tā mājās gadījās, pie kam rudenī. baigi forši bija. kaut kā visi uzreiz sanāk kopā, runājas, spēlējas. mēs pasakas stāstījām sveču gaismā. baigi forši bija :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby murkata » 10 Jun 2010, 11:16

starp citu, kāds kaut kur nav lasījis kādu tekstiņu no blizzard par diablo lll iznākšanu? nevaru sagaidīt.....
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 10 Jun 2010, 16:00

scvaer wrote:Es NEVIENAM neiesaku sākt spēlēt šo spēli. Pats agrāk biju spēlējis no rīta līdz vakaram. Sekmes kārtīgi bija nokritušās. Pēc tam kkā pieleca, ka dzīvē ir citas interesantas lietas ar'. Žēl, ka tas nevaru nosaukt.
Un kopš tiem laikiem nospļāvos uz spēlēšanas padarīšanu. Izlēmu atvērt savu sīk spēļu projektiņu, un pilnveidot savas web programmēšanas zināšanas! :) Tieši šovasar vēl esmu izlēmis papildināt pats spēli ar saviem cilvēciņiem ar jaunām idejām.

Teorētiski, tagad pamazām bīdos uz savu izvēlēto profesiju! :)


Visas lietas ir labas tikai samērīgos daudzumos :) Bet - novēlējums sassniegt savu mērķi! :stiligs2:
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 10 Jun 2010, 16:02

murkata wrote:starp citu, kāds kaut kur nav lasījis kādu tekstiņu no blizzard par diablo lll iznākšanu? nevaru sagaidīt.....


Hurpidurp - nedomāju ka kautkad drīz. Kā nekā 27. jūlijā nāk laukā SC2: Wings of Liberty. Un visticamāk pirmais iznāks WoW: Cataclysm un Diablo III būs kautkad pirms SC2 otrās daļas.

Bet nu pagaidīsim kas tiks teikts iekš E3 nākošnedēļ.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby murkata » 11 Jun 2010, 07:32

mhm, tnx. es jau gaidu, gaidu. skaidrs, ka viņi vēl gaida, kad pārstās pirkt otro. tam esot ļoti pacēlies pieprasījums., lai gan spēle ir viarāk kā 10 gadus veca. es pat vēl dažreiz uzlieku paspēlēt...
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 11 Jun 2010, 22:11

Īsa pamācoša dziesma, kam ir domāts internets :)

huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby eldberg » 13 Jun 2010, 22:22

User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 14 Jun 2010, 06:49

Labs :D

Cik daudz patiesības šajos vārdos:

Gamer’s rage aside, an important lesson can be learned from all of this: “Don’t screw with your woman, or your woman will screw you… and then she won’t.”
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: WoWeriem un citiem tādiem pašiem

Postby BViper » 15 Jun 2010, 09:42

E3 iet pilnā sparā

http://www.e3expo.com/
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron