CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby admin » 13 Jan 2010, 15:28

CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa
admin
admin
admin
 
Posts: 14
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 12:10
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby čība » 13 Jan 2010, 15:36

admin wrote:Kamēr es te taisos pie klienta, izdomāju uzjautāt jums padomu.
Nopirku aizkarus - burzītais audums. Skaisti un tā, bet viņiem ir ieloces, par cik tie bijuši salocīti iepakojumā. Nu ko - vienus izdomāju izgludināt, bet izgludinājās arī burzījuma efekts.
Tagad vieni ir pa daļai taisni, otri saburzīti + ar locījuma strīpām pāri. Stulbi kaut kā :D


Nu vot... gludināšana noteikti nav tas labākais variants, ja viņi domāti saburzīti...
Nezinu gan kā dabūt atpakaļ burzījumu un izgludinātā, bet tās ieloces var dabūt ārā šādi (ja ir vanna) - aiztaisa vannas aizkarus un no dušas lej kartu ūdeni, kamēr vannasistaba ir riktīgs mitrums. Kaut kur piekar aizkarus.
Aizkarus var pakārt arī pie stangas un nopūst ar ūdeni, bet karstums vanasistabā padara procesu ātrāku.
Starpcitu šādā veidā var ļoti labi izgudināt drēes, kuras gludeklis sabojā.
Last edited by čība on 13 Jan 2010, 15:51, edited 1 time in total.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby LondLond » 13 Jan 2010, 15:44

Nu tie, kuri izgludināti, jau protams ir norakstāmi (sašūšu pieskaņotas spilvendrāniņas :D), bet tie pārējie... Ienāca man prātā tāda doma par to slapjumu. Nopūtu viņus piekārtus ar smidzināmo. Nu mazliet gludāki jau ir, bet tikai horizontālās līnijas. Vertikālās, par cik nav nostieptas, stāv kā stāvējušas.
User avatar
LondLond
Baby
Baby
 
Posts: 49
Joined: 13 Jan 2010, 12:52

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 13 Jan 2010, 15:46

LondLond, ja ar smidzinaamo nebuus liidzeets, pameegini "pa skarbo" - izmazgaa un veel stipri mitrus pakarini :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby silverequs » 13 Jan 2010, 16:51

Vai, me ir tik laimīgs, beidzot pēc divus gadus ilgušām torenta medībām dabūju beidzot savu mīļāko bērnības dienu pasaku Fantaghiro ( visas 5 daļas) , baigais joks, visur tikai itāliski, ne angliski ne krieviski atrast nevarēju, bet vakar beidzot dabūju krievisko variantu, iesaku, ļoti laba filma-pasaka. Un uzreiz panesās tāda kā nostaļģija...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby irituska » 13 Jan 2010, 18:38

Iedevu suņiem kaulu - katram savu. Un mājās iestājās svēts miers un klusums...līdz brīdim, kad sīkais ne tā bija paskatījies un Bundželes kaulu :twisted: Nebeidz mani pārsteigt, kādas skaņas no savas rīkles ārā dabū tāds maziņš tojiņš :mrgreen: Aizkaitināta, izsalkuša lāča rēcieni.
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby silverequs » 13 Jan 2010, 18:45

irituska wrote:Iedevu suņiem kaulu - katram savu. Un mājās iestājās svēts miers un klusums...līdz brīdim, kad sīkais ne tā bija paskatījies un Bundželes kaulu :twisted: Nebeidz mani pārsteigt, kādas skaņas no savas rīkles ārā dabū tāds maziņš tojiņš :mrgreen: Aizkaitināta, izsalkuša lāča rēcieni.

vot šito man mājās ne atklausīties... :lol:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 13 Jan 2010, 18:49

Kādu laiciņu atpakaļ čatā tika runāts par vampīrfilmām un seriāliem. Vakar sadomāju to True Blood pačolēt. :D Vispār seriāls nenormāli lipīgs, kā sāc skatīties tā pēc tam nevar no PC nost noiet. Līdz 05:30 skatijos. :lol: Šodien turpinājums sekos. :mrgreen:
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby link » 13 Jan 2010, 19:04

Seriāli, mhm... Mans TOPs:
1. AllyMcBeal
2. Keen Eddie
3. Twins Peaks
4. Friends
5. Sex andThe City (jā, es arī skatos :twisted: )
PIezimē: visu skatos tikai EN valodā.

P.S. Es ir nogurusi kopēt tēmas, eju ārā ar suņiem.
link
 

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 13 Jan 2010, 19:07

silverequs, a kas tas par peleeko zveeru Tev parakstaa? :geek: skatos, skatos - nu nevaru saprast! :D


pie seriaaliem - man patiik Desperate Housevives (man ir visas 5 sezonas) :mrgreen: un sen senaa La femme Nikita - tikai nesen uzzinaaju, ka tam seriaalam ir bijushas 5 sezonas - bet LV, shkjiet paraadiija 2 vai 3 :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 13 Jan 2010, 19:26

Twins Peaks kādreiz kad pa Tv rādija man baigi patika, sen tagad nav redzēts, būs jānovelk un jāpaskatās kad True Blood piebeigšu. =]
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Nemezis » 13 Jan 2010, 19:44

a var ta kopet no dogsiem temas? :geek: piemeram ar kliniku sarakstiem utt.. :geek:
User avatar
Nemezis
Junior
Junior
 
Posts: 503
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:53
Location: Jūrmala

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby gilroy » 13 Jan 2010, 21:03

Jā, klīniku sarakstu, ko darīt, ja pazūd suns - visu to vajadzētu, jo tas nu nekādi nav kvalificējams kā LKF intelektuālais īpašums, tā kā nekādu iebildumu nevarētu būt.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby ezhuks » 13 Jan 2010, 21:14

Es piedaavaaju - taa kaa mees apgrozamies ne tikai sheit, bet arii citos forumos, tad vajadzeetu shito caurumu pareklameet un ja tajos citos forumos ir iespeejams, tad zem sviitras palikt linku uz shejieni.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby silverequs » 13 Jan 2010, 21:26

zukins wrote:silverequs, a kas tas par peleeko zveeru Tev parakstaa? :geek: skatos, skatos - nu nevaru saprast! :D


pie seriaaliem - man patiik Desperate Housevives (man ir visas 5 sezonas) :mrgreen: un sen senaa La femme Nikita - tikai nesen uzzinaaju, ka tam seriaalam ir bijushas 5 sezonas - bet LV, shkjiet paraadiija 2 vai 3 :)

tas man aliens, no filmas "svešie", bet viņš šite tik mīlīgs izskatās, tāds ukji puķi. ņemtas paralēles ar bulkiem, viņi arī tādi no skata izskatās draudīgi Image, bet patiesībā ir uķi puķi. Image
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby LondLond » 13 Jan 2010, 23:10

Es atkal ieteiktu novienoties un izveidot bez maz vai darba grupas - vieni sakopee vajadziigo no pazudušo tēmas, otri klīniku adreses un nosaukumus utt.
Vienam tas nav pa spēkam.
User avatar
LondLond
Baby
Baby
 
Posts: 49
Joined: 13 Jan 2010, 12:52

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Noise » 14 Jan 2010, 01:27

agich wrote:Kādu laiciņu atpakaļ čatā tika runāts par vampīrfilmām un seriāliem. Vakar sadomāju to True Blood pačolēt. :D Vispār seriāls nenormāli lipīgs, kā sāc skatīties tā pēc tam nevar no PC nost noiet. Līdz 05:30 skatijos. :lol: Šodien turpinājums sekos. :mrgreen:


he he, nu ko es teicu :D pirmaa sezona man bija pa TV iesaakta skatiit, kad atradu netaa, tad piebeidzu to un otro dazhu dienu laikaa :mrgreen:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Jan 2010, 12:29

silverequs wrote:
zukins wrote:silverequs, a kas tas par peleeko zveeru Tev parakstaa? :geek: skatos, skatos - nu nevaru saprast! :D

tas man aliens, no filmas "svešie", bet viņš šite tik mīlīgs izskatās, tāds ukji puķi. ņemtas paralēles ar bulkiem, viņi arī tādi no skata izskatās draudīgi Image, bet patiesībā ir uķi puķi. Image
A man likās, ka tas ir skorpions ar meksikāņu sombrero galvā - nomaskējies, lai mazais zaļais cilvēciņš nebaidītos un šo paglaudītu, bet tad fiksi - astīte kā pātaga un šim pa roku! :mrgreen:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Janinja » 14 Jan 2010, 16:21

zukins wrote:pie seriaaliem - man patiik Desperate Housevives (man ir visas 5 sezonas)


"Mājsaimniecēm" nu jau 6. sezona pusē :)
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby zukins » 14 Jan 2010, 16:39

Janinja wrote:
zukins wrote:pie seriaaliem - man patiik Desperate Housevives (man ir visas 5 sezonas)


"Mājsaimniecēm" nu jau 6. sezona pusē :)


jaa, bet DVD (oficiaali) veel naf :)
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests