Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Dog Breeds

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 19 Jan 2010, 19:50

OK, aizrādījums pieņemts- es palabošu savu pirmo postu, paņemšu no savas vecās mājas lapas un salikšu :)
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Eta » 19 Jan 2010, 20:09

Nu, tas nebija uzbrauciens.. Es vnk gribeju standartu biki redzet un esmu JAU pieradusi, ka visam shkirnes pirmajas lapas ir :) Es tad vel mazliet velak piekapshu.. :)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Kris » 19 Jan 2010, 22:02

Džekas wrote:
Kris wrote:Džekas
Tev gan puisis tāds smukulis - riktīgs Džekas :) Manējā laikam ir 3 x mazāka - mums ir sportiskais variants :D
Foršas bildes!



Puika nemaz tik liels nav- ja pareizi mēru tad skaustā ar mērlentu sanāk 66 cm(bet cik zinu pareizi mērot sanāk savādāk) un tagad kopš atkopjamies no slimošanas mums ir 48 kg, arī tāds sportiskais variants.
Vismaz man ir tā laime, ka nav jāmēra dienas deva sausajai un ēd tik cik pats grib-vairāk kā paredzēts reti kad apēd 8-)


Manējā kā sver kādus 37 kg, bet es domāju tā, ka resnums ir viena lieta , bet skelets cita lieta - tādēļ es jau varu savējo barot cik gribu, bet kauli jau no tā neuzaugs. Un tādēļ domāju, ka galvenais , lai suns ir proporcionāls. Jo viņa man meitene tāda kompakta- tieši kaulos, un tad kad sāk uzbaroties, man vairs nepatīk. Otram sunim tieši otrādi, kauli masīvi, bet gaļa uz kauliem neaug ne sitams. Nodevu analīzes, it kā pietrūkst gremošanas enzīmi, dodu enzīmus nu jau vairāk kā mēnesi , nu bišku labāk ir..
Man patīk Tavam sunim tas masīvais skats- liela plata galva- super! Bildēs jau gan arī grūti saprast - kas ir kas. Tev sunis no Safohouse? Skatos tos suņus un priecājos - nu ļoti patīk. Manējā savukārt brīžiem liekas kā buldoga un boxera krustojums :D :D bet mīļa jau tāpat
User avatar
Kris
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 16 Jan 2010, 13:20
Location: Latvija, Dobelnieki

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 19 Jan 2010, 22:18

Eta wrote:Nu, tas nebija uzbrauciens.. Es vnk gribeju standartu biki redzet un esmu JAU pieradusi, ka visam shkirnes pirmajas lapas ir :) Es tad vel mazliet velak piekapshu.. :)

es jau to nemaz neuztvēru kā uzbraucienu :D
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 19 Jan 2010, 22:33

Eta,
ar to standartu ir tā- sastopamas daudzas variācijas (vienota standarta un dažādo tipu dēļ jau laikam amerikāņu buldogi ir FCI neatzītā šķirnes). Vismaz Latvijā tā pamatā attīstās UCI sistēmā, kaut arī jāatzīst, ka pirms apm gadiem desmit buldogi parādījās LKFā.
Pašlaik esmu darbos līdz ausīm, bet tuvākajā laikā mēģināšu parādīt Safohouse :) suņus, kā arī pastāstīšu par gaidāmo metienu no izbraukuma pārojuma.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 19 Jan 2010, 22:57

Apsveicu Kristīn ar izbraukuma pārošanu, progress!Stāsti kur biji un ar ko nopāroji, kādas izmaksas utt.. . Es no sirds priecājos par Tevi , lai veicas!
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 19 Jan 2010, 23:27

Nemaz ne progress :D Pamatā cenšos veidot interesantas kombinācijas, lai iegūtu vēlamo rezultātu- arī iepriekšējā metiena tētis nāk no Bulldrow audzētavas Krievijā :D Tāpat arī manu pinčerēnu tēti ir ievesti no Krievijas un Baltkrievijas. Šoreiz ir pavisam jaunas asinis, kas nāk no OSB audzētavas šķirnes dzimtenē ASV. Sīkāk pastāstīšu, kad būšu atrādījusi iepriekšējo gadu rezultātus :D
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 19 Jan 2010, 23:38

Iepriekšējā metiena tētis dod pārāk gaišus degunus . Bet to jau tu iepriekš nevarēji zināt. Būtu jau nu kādreiz uzzvanījusi, es tev noskaitītu 10 paaudzēs ko kurš dod.
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 20 Jan 2010, 10:59

Jā, es arī par to neesmu sajūsmā, dažiem tiešām deguni nav melni, bet tumši brūni, taču standarts to pieļauj. Bet nu tā tas ir- ieguvumiem nāk līdzi arī mīnusi. Bet kādas galvas ir šiem kucēniem! Un arī ķermeņu uzbūve man patīk! Protams, uzskatu, ka tas nāk arī no mūsu suņiem, jo arī iepriekšējos metienos ir bijušas fantastiskas galvas (un arī pašai Bellai nav nekāda knapā :D ). Starp citu, šis pats tētis kombinācijā ar Vudo Auroru nedeva nevienu rudu degunu...
Es arī esmu izstudējusi vairāku gadu garumā visus internetā pieejamos ciltsrakstus, foto utt, sekoju līdzi visam, kas notiek Krievijas buldodznieku forumos, taču piedāvājumu konsultēties labprāt pieņemu :)
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 20 Jan 2010, 11:52

Kris wrote:
Džekas wrote:
Kris wrote:Džekas
Tev gan puisis tāds smukulis - riktīgs Džekas :) Manējā laikam ir 3 x mazāka - mums ir sportiskais variants :D
Foršas bildes!



Puika nemaz tik liels nav- ja pareizi mēru tad skaustā ar mērlentu sanāk 66 cm(bet cik zinu pareizi mērot sanāk savādāk) un tagad kopš atkopjamies no slimošanas mums ir 48 kg, arī tāds sportiskais variants.
Vismaz man ir tā laime, ka nav jāmēra dienas deva sausajai un ēd tik cik pats grib-vairāk kā paredzēts reti kad apēd 8-)


Manējā kā sver kādus 37 kg, bet es domāju tā, ka resnums ir viena lieta , bet skelets cita lieta - tādēļ es jau varu savējo barot cik gribu, bet kauli jau no tā neuzaugs. Un tādēļ domāju, ka galvenais , lai suns ir proporcionāls. Jo viņa man meitene tāda kompakta- tieši kaulos, un tad kad sāk uzbaroties, man vairs nepatīk. Otram sunim tieši otrādi, kauli masīvi, bet gaļa uz kauliem neaug ne sitams. Nodevu analīzes, it kā pietrūkst gremošanas enzīmi, dodu enzīmus nu jau vairāk kā mēnesi , nu bišku labāk ir..
Man patīk Tavam sunim tas masīvais skats- liela plata galva- super! Bildēs jau gan arī grūti saprast - kas ir kas. Tev sunis no Safohouse? Skatos tos suņus un priecājos - nu ļoti patīk. Manējā savukārt brīžiem liekas kā buldoga un boxera krustojums :D :D bet mīļa jau tāpat


Mana draudzene paņēma buldoga kucīti Demiju un viņa salīdzinājumā ar Džeku ir maza un smalka un svars arī ap 35 kg, ņemot vērā viņas aktīvo dabu tad es brīnos ka viņa pat tik daudz sver :lol: Mans suns ir arī no Safohause-tēvs , bet māte ir no Lietuvas.
mamma Amanda Iš Romainiu
Image
tēvs Rocky Marduko
Image
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 20 Jan 2010, 14:11

Tātad 'mazdēliņu' Džekas Jūs jau pazīstat :D
Viss aizsākās 2005.gadā- mūsu pirmais R metiens (Marshal Lucky Guard x Vufali Duka)
Marshal:
Image
Safija (Vufali Duka):
Image
Pazīstamākie no viņiem buldodznieku vidū ir Marduko Royal (Latvijas, Lietuvas, Baltijas, Krievijas, Vācijas, UCI, Pasaules čempions,Interčempions, Latvijas Grandčempions- UCI sistēmā):
Image
Šādi izskatās Royal mājās:
Image
Image
Marduko Rocky (Latvijas Jaunais čempions, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltijas čempions, Latvijas Grandčempions):
Image
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 20 Jan 2010, 14:19

Vēl daži no šā metiena:
Marduko Rony
Image
Marduko Rigoletta
Image
Image
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Džekas » 20 Jan 2010, 14:21

Cik sapratu arī mūsu māmiņai Amandai saknes arī nāk no LV-tēvs viņai Angri Storm Bronson.
User avatar
Džekas
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 14 Jan 2010, 10:55
Location: Latvija, Lēdmane

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 20 Jan 2010, 14:23

Tajā pašā gadā CACIB izstādē Maršals un Safija "paņēma" abus CACIBus:
Image
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 20 Jan 2010, 14:25

Džekas wrote:Cik sapratu arī mūsu māmiņai Amandai saknes arī nāk no LV-tēvs viņai Angri Storm Bronson.

Jā, un ne tikai viņš.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 20 Jan 2010, 14:49

Kris wrote: Man patīk Tavam sunim tas masīvais skats- liela plata galva- super! Bildēs jau gan arī grūti saprast - kas ir kas. Tev sunis no Safohouse? Skatos tos suņus un priecājos - nu ļoti patīk.

Paldies! :)
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 20 Jan 2010, 18:12

Kolosālas bildes un reportāža! Malacis Kristīne!Diemžēl bildes no vecā datora izkūpējušas, ja atradīšu kādos diskos kaut ko sakopētu pievienošu vēl kādu jūsu senci. Kristīn man ir liels fotoalbums pilns ar Vuka, Bronsona, Beibes un viņu vecāku un labāko kucēnu bildēm.Ja gribi atbrauc ciemos ,aizdošu albumiņu varēsi ieskanēt piemiņai kas labāk patiks.Mans telefons tas pats vecais, zvani.
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Vube » 20 Jan 2010, 18:35

Unkas wrote:Kolosālas bildes un reportāža! Malacis Kristīne!Diemžēl bildes no vecā datora izkūpējušas, ja atradīšu kādos diskos kaut ko sakopētu pievienošu vēl kādu jūsu senci. Kristīn man ir liels fotoalbums pilns ar Vuka, Bronsona, Beibes un viņu vecāku un labāko kucēnu bildēm.Ja gribi atbrauc ciemos ,aizdošu albumiņu varēsi ieskanēt piemiņai kas labāk patiks.Mans telefons tas pats vecais, zvani.

Man ir tāds lūgums, varbūt var šeit ielikt kādu Vuka bildīti? :roll: Cik zinu, Latvijā diezgan populārs buldogs, daudzu kucēnu tēvs, bet cik netā esmu meklējusi, tikai vienu bildīti esmu atradusi, tā pati Safohouse mājaslapā...

Safohouse, man šķiet esmu jau to teikusi, bet man ļoti patīk Safija un vispār Jūsu audzētavas suņi. Ja nemaldos Ķīpsalas ''Pet Ekspo'' Norabellas kuciku redzēju, nu tāds lāčukiņš bija! :D
Amerikāņu buldogs - Vubes Velza
Blogs - Vube&Co
Šķirnes truši - http://www.zefirs.weebly.com
Vube
Baby
Baby
 
Posts: 92
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 16:44
Location: Latvija, Talsi

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Unkas » 20 Jan 2010, 19:49

Ar lielāko prieku ieliktu, bet vecajā mājā piedzīvojām pamatīgu elektrības īssavienojumu, kad visas el. ierīces vienlaicīgi sāka kūpēt burtiskā nozīmē. Abi bērnu datori ar visām bildēm uzcepās. Laimīgi ka esam visi dzīvi un veseli, un tieši tai brīdī bijām mājām , lai paspētu visas elektroierīces izraut no kontakta un izsaukt ugunsdzēsējus. Vainīgi bija elektriķi un vecie vadi uz līnijas, bet neviens mums neko nekompensēja un pilnīgi visas el. ierīces, datori, televīzors, utt bija vien pašiem jāpērk. Tā lūk, bet ir milzīgs fotoalbūms ar daudz ,daudz bildītēm- tikai nav kas ieskanē.
Unkas
 

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Janinja » 20 Jan 2010, 20:33

Safohouse, super, tagad arī mums ir standarts 1. lapiņā! Un suņu bildes - foršas :)

Salīdzinot ar Džekas, mūsējais ir kā kucēns :roll:
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself.
User avatar
Janinja
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 14 Jan 2010, 09:02
Location: Rīga, Mežaparks

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests