Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Miscellaneous

Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby link » 13 Jan 2010, 18:28

Kurš palīdzēs suņiniekam, ja ne cits suņinieks? :mrgreen:
link
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby biinumz » 19 Jan 2010, 22:08

Es meklēju auklīti (bērnam, ne sunim) :) Bet ļoti svarīgi, lai suņus mīlētu, jo nesuņiniekam manējās dāmas varētu būt maķenīt apnicīgas un ne visai klausīgas būtnes, kas varētu mazliet sarežģīt ikdienu ar bērnu.
Auklēšana sanāktu pa pāris pēcpusdienām nedēļā + palaist beidzot vecākus uz kādu kino vai teātri divatā :)
Tā kā man ar auklēm jau ir bēdīga pieredze, tad prasības man nemērīgas - gribu auklīti ar pieredzi, vēlams rekomendācijām, gribētu, lai bērns ir priecīgs viņu redzēt nākam, ne ejam. Ja vēl ir kāda izglītība, kas noder pie auklēšanas, vispār super. Auklītei noteikti jābrauc pie mums, bērnus, vīrus, draugus un suņus līdzi neņemot. Un ja mums tā auklēšanas lieta aiziet un visiem saskan, tad no rudens ir runājama auklēšana uz pilnu slodzi.
Mazliet par mums: puikam tuliņ gads, uzvedās kā jau visi gadīgie - ja ar viņu nodarbojas, ir pat visai patīkams bērns, ja grib paskatīties tv vai palasīt žurnālu - bezcerīgi, viņš noteikti raustīs aiz stūra. Staigāt vēl nestaigā, toties naski skrien uz četrām, pamazām sāk izteikties arī lielajiem cilvēkiem saprotamā valodā (bet ļoti pamazām), lielos cilvēkus saprot it labi, tostarp zin "Nē" un "Nedrīkst" (tas nenozīmē, ka arī klausa). Īsi sakot - ja ir piešāvies, tad var tikt galā mierīgi :)
Dzīvojam Pārdaugavā, pie Akmens tilta. Sazināties var rakstot uz biinumz@inbox.lv
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby paula » 19 Jan 2010, 23:41

briinumz
Centos nosūtīt vēstuli uz briinumz@inbox.lv, bet tā esot izdzēsta/bloķēta/nepareiza :( Tā nu nosūtīju PM! ;)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby Robins » 20 Jan 2010, 00:07

varbūt jāmēģina bez "r" ;)
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby paula » 20 Jan 2010, 00:17

Robins
Ui, paldies! Tā iet, ka vienlaikus ar suni spēlējās, un laptotpo :lol:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby Laura » 20 Jan 2010, 00:18

Robin, es arī kaut ko aizsūtīju... Bet biinumz
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby čība » 20 Jan 2010, 09:28

biinumz wrote: lielos cilvēkus saprot it labi, tostarp zin "Nē" un "Nedrīkst" (tas nenozīmē, ka arī klausa).

"Nedrīkst" laikam ir pamatkomanda suņinieku mājā :D
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby ComesFlay » 26 Jan 2010, 15:53

Labdien, cienijamie Foruma iemitnieki!

Atkal Dzīvnieku pieskatīšanas servisam "Mana Māja" ir vajadziiga Juusu palidziiba. Mums ir klients Rigas centraa (Valdemaraa iela / Peernavas iela).

Darbs: javed amerikaanu buldogu pastaigaties katru dienu (riita pastaiga no plkst. 6.30 līdz plkst.7.10., vakaraa pastaiga no plkst.17.00 liidz plkst. 17.40).

Zvanīt Alīnai 20038406, rakstīt info@manamaja.lv.

Ieprieksh pateicos, ja pasakiet saviem draugiem, kuri dziivo centraa un pashlaik var piestradaat.

Izkopēts no dogs.lv varbūt , kādam noder!
User avatar
ComesFlay
Baby
Baby
 
Posts: 92
Joined: 13 Jan 2010, 19:35

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby bum » 08 Feb 2010, 19:25

Грумер со стажем приглашается на работу в Норвегию.Умеющие работать с разными породами. Условия договорные. На первое время жильё предоставлю.
Если есть желающие пишите или звоните.
(479)751-56-81
post@tatiana.no
bum
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 08 Feb 2010, 19:19

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby Laura » 23 Feb 2010, 18:46

Vajadzīgs maketētājs neliela pasūtījuma izpildei. Lūdzu, ja kāds ir gatavs uzņemties mazu, bet ķēpīgu darbiņu, rakstiet man uz PM. Nav ļoti steidzami, bet tomēr...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby Anzela Bogdanova » 23 Feb 2010, 19:12

Ищу работу. Последние 10 лет работала бухгалтером. Из них 6 лет годовые с присяжным ревизором. Опыт в торговле, транспорте, общественные организации( спидвей, боулинг), физические лица с хоз.деятельностью.
Живу в Даугавпилсе, два раза в неделю бываю в Риге. Часто бываю в Белоруссии. Кому перевезти щенка - обращайтесь. anzela70@inbox.lv ,tel.22490102
User avatar
Anzela Bogdanova
Puppy
Puppy
 
Posts: 271
Joined: 15 Feb 2010, 10:41

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby link » 23 Feb 2010, 19:15

Anzela Bogdanova wrote:Ищу работу. Последние 10 лет работала бухгалтером. Из них 6 лет годовые с присяжным ревизором. Опыт в торговле, транспорте, общественные организации( спидвей, боулинг), физические лица с хоз.деятельностью.
Живу в Даугавпилсе, два раза в неделю бываю в Риге. Часто бываю в Белоруссии. Кому перевезти щенка - обращайтесь. anzela70@inbox.lv ,tel.22490102

offtopic: а фотки с прогулки будут? :pastaiga:
link
 

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby ezhuks » 25 Feb 2010, 16:03

link
Tu esi blondiine? :hih:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby Meistars » 05 Mar 2010, 10:56

Šeit parasti apgrozās mana sieva un foruma darbībā iedalos tik no malas. Šoreiz pie foruma lasītājiem vēršos personīgi.
Man akūti nepieciešams darbs. Veicu koka māju rekonstrukcijas, dažādas sarežģītības koka, remonta u.c. darbus. Esmu atvērts dažādiem piedāvājumiem. Kaitīgu ieradumu nav.
Ja nu kādam radusies interese, visvieglāk sazināties ar mani var pa tālruni 20308186
Meistars
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 05 Mar 2010, 10:42

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby AliseM » 06 Mar 2010, 21:57

Ir nepieciešamība pēc tulkotāja (var nebūt profesionālis :)) no angļu uz latviešu valodu (tekstā ir ekonomiski termini, bet nedomāju, ka īpaši sarežģīti, jo kopumā teksts ir par vēsturi). Uzreiz gan saku, ka mani vidusskolnieki nepavilka uz sakarīgu tulkojumu, diemžēl. :neparliecinats: Dotajā brīdī teksts gan ir 1-1.5 lapas - šķiet, ka nav arī grūts, bet pati es kaut kā ar to sakarīgi nevaru tikt galā - nav arī nepieciešamās pārliecības, ka visas nianses līdz galam saprotu. varbūt, ka būs vajadzība vēl kaut ko patulkot, to rādīs laiks.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby link » 06 Mar 2010, 22:01

ezhuks wrote:link
Tu esi blondiine? :hih:

O, tikko ieraudziju postu :) NE, ezhuks, nesapno, neesmu. Veca bilde. Mati 3x garaki, un esmu tumshmate. Dabiga :velnins:
link
 

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby Rasa » 06 Mar 2010, 23:16

AliseM
Ja vēl ir aktuāli, varu iztulkot (ja teksts ir elektroniski). Raksti uz Sauliite85@gmail.com
User avatar
Rasa
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 13 Jan 2010, 22:12
Location: Liepaja

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby link » 06 Mar 2010, 23:31

Rasa wrote:AliseM
Ja vēl ir aktuāli, varu iztulkot (ja teksts ir elektroniski). Raksti uz Sauliite85@gmail.com

Oho-ho, mazutsuns pieregistrejas 8-) Sveiki-batarejki! :apkoku:
link
 

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby Rasa » 07 Mar 2010, 14:09

link wrote:
Rasa wrote:AliseM
Ja vēl ir aktuāli, varu iztulkot (ja teksts ir elektroniski). Raksti uz Sauliite85@gmail.com

Oho-ho, mazutsuns pieregistrejas 8-) Sveiki-batarejki! :apkoku:


Mazutsuns te ir jau no pirmajām šī foruma stundām :lasu: tik ātrāk nebija īsti ko teikt :sarkstosa:

patīkami, ka mūs vēl atceras
User avatar
Rasa
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 13 Jan 2010, 22:12
Location: Liepaja

Re: Meklēju/Piedāvāju DARBU!

Postby čība » 08 Mar 2010, 11:31

Sakarā ar to, ka mainu savu darba vietu, kompānijā uz doto brīdi ir pieejama mana vieta.

Administratora darbs, 9:00 - 18:00 (bet iespējama liela elastība).
Galvenās prasības angļu un latv. valodas zināšanas (derēs tiem, kas nemāk runāt krieviski).

Darbs nav tipisks administratora! Vajadzīgas excel prasmes un spēja ātri mācīties un saprast.
Darba vieta - centrā. iepriekšēja pieredze nav obligāti, derēs arī studentiem.

Tā kā konkurss pagaidām notiek "iekšēji" starp darbinieku paziņām utt, nelikšu kompānijas vārdu.
Ja ir interese - PM, pastāstīšu sīkāk gan par prasībām, gan kompāniju.

Man jānosūta savi ieteikumi vadībai līdz 15. martam. Tā kā spēkā līdz tam laikam.

P.S. Priekšnieki lieli suņu mīļi :) Bet suņus uz darbu vest gan nedrīkst... Kaut gan ļoooti lielā ārkārtas gadījumā, domāju, neviens neko slitku nepateiks. Pati esmu auklējusi priekšnieka labi :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron