CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Miscellaneous

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 18 Jan 2010, 23:37

Nevaru nepadalīties, pēdējās pāris dienas iefanoju par šo dziesmiņu Image

http://www.youtube.com/watch?v=qTTGX27f ... playnext=1
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby irituska » 19 Jan 2010, 13:03

khemm, khemm... man tāds nesunisks jautājums - varbūt kādam rīdziniekam ir digitālā spoguļkamera, kuru uz nākošo nedēļu varētu man aizlienēt? Jāizdara viens darbiņš, kuru ar mazo ziepjutrauku nekārojas darīt :roll: Man rokas no pareizajām vietām aug un pārmērīgs tizlums arī nav novērots - lietas neapdraudu ar savu pieskaršanos :D Norēķināties varētu graudā - garšīgās tējās .. :?:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby paula » 19 Jan 2010, 13:14

irituska
offtopic-šodien staigāt neiesiet? :D
Spoguļkameras man nav, lai gan ļoti gribētos, lai būtu :D
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby irituska » 19 Jan 2010, 13:18

e, kā mums vislaik nesanāk satikties :Dbet sīkie jau iztrakojušies un saldi guļ. vakarā pēc septiņiem gan aizķibināsim līdz ziedonītim ;)
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby paula » 19 Jan 2010, 13:20

man 19 Dailes teātrī kultūrpasākums :( Jūs gan agri putniņi-mēs tik tagad sākam mosties :D
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby silverequs » 19 Jan 2010, 13:49

irituska wrote:e, kā mums vislaik nesanāk satikties :Dbet sīkie jau iztrakojušies un saldi guļ. vakarā pēc septiņiem gan aizķibināsim līdz ziedonītim ;)

A jūs zināt, ka mums ir ridžbeks ? :twisted:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby irituska » 19 Jan 2010, 13:53

a mēs zinām :P paši jau vien izstāstījāt :mrgreen:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby silverequs » 19 Jan 2010, 14:02

irituska wrote:a mēs zinām :P paši jau vien izstāstījāt :mrgreen:

Nu, bet pašas jau vēl neesat iepazinušās noteikti, mums tagad parkā jautri :D
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby irituska » 19 Jan 2010, 14:04

nu, iestumšu sīkos azotē un iešu šovakar pačamdīt jauniņo ;)
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Demiana » 19 Jan 2010, 18:11

a ko nozīmē . XXX klubs ir uzņemts Latvijas Kinoloģiskajā federācijā (LKF/FCI) pagaidu biedra statusā. Kā interesanti izpaužas pagaidu biedra status?
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madzhy » 19 Jan 2010, 19:48

I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Spindzele » 19 Jan 2010, 20:07

Komentārus lasot vispār žoklis atkārās... :shock: Briesmas.. Rigtīga ragana... :evil:
Image
User avatar
Spindzele
Puppy
Puppy
 
Posts: 294
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby maksis » 19 Jan 2010, 20:09

Spindzele wrote:Komentārus lasot vispār žoklis atkārās... :shock: Briesmas.. Rigtīga ragana... :evil:

Par bulterjeriem arī spriežat, palasot komentārus pēc rakstiņa delfos vai tml.? :evil:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 19 Jan 2010, 20:19

oj, maksi, nu Tu jau zini...
pavisam neilgi pirms dogs.lv šķirņu sadaļas slēgšanas, pie bullīšiem panesās kārtējais šums - daudzviet masu medijos parādījās info, ka asinīm notraipījies bulterjers biedē Liepājas iedzīvotājus, pēc neilga laiciņa noskaidrojot situāciju, suns ne tikai nebija bulterjers, pat ne agresīvs, kā visur tika rakstīts
kamēr pats par kādu konkrētu situāciju neesi personīgi ieinteresēts un neskaidro reālo situāciju, tikmēr nekad mēs nevaram zināt, cik stāstītais ir patiess un cik no tā visa ir satraucošu ziņu pasniegšana ar blīkšķi, lai paceltu sev reitingu
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby Sintija » 19 Jan 2010, 20:25

Nu, nu, noskatījos un izlasīju - patiesībā man negribas ticēt meitenei, tas par to kaķa mešanu izskatījās nu tiešām samelots, visa tā ķermeņa valoda nu tāda... (Tas smīniņš tāds...) Lai lemj komisija, nav ko nosodīt ne ārsti, ne to meiteni. Pārāk strīdīgs jautājums.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madzhy » 19 Jan 2010, 20:30

Maksis
Kas attiecas uz mani (skatos postā adresāts uz S. postu, bet tomēr, gan jau, ka ne par velti buljkas pieminētas :) ), es pagaidām neko neesmu publiski spriedusi, tikai ievietoju info. Es,piemēram, kā potenciālais klients, tādu info gribētu zināt, ja nu kas.. Tādēļ neredzu nekā nosodāma to ievietot šeit- par taisnību lai katrs domā pats (tas vairāk attiektos uz tiem, kas ir apmeklējuši šo vetārsti). Kā arī no konkrētiem komentāriem par gadījumu atteicos apzināti -nav attiecīgas pieredzes pie šīs ārstes..
Bet, vispārīgāk- par buljkām sabiedrībā jau ir tendenciozs viedoklis vairākumā, tādēļ nav brīnums, ka rakstos par šķirni veļas negatīvs vilnis. Savukārt, par vetārstiem taču kopumā nav tāda megatendencioza viedokļa (šajā gadījumā- visi vetārsti rupji vai agresori, piemēram..), tādēļ fakts, ka 99% komentāru par šo lietu ir negatīvi, daudziem minot savas konkrētās pieredzes+ ņemot vērā jau iepriekš ierosināto krimināllietu, domāju, starp cita veida "spamiem" nebija lieki arī šo te ievietot suņinieku vidē. Katrā ziņā, ja es būtu rēzekniete, tad pirms sava suņa vešanas uz kādu klīniku noteikti gribētu par šādu šumu zināt. Krimināllieta tomēr nav tikai plika dzeltena bauma vien, kurai paskriet garām- tādēļ arī ievietoju to šeit.
Last edited by madzhy on 19 Jan 2010, 20:50, edited 2 times in total.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby agich » 19 Jan 2010, 20:40

Es tā saprotu, ka tā ir Vendeta, ja? :roll:
Nav ne jausmas cik liela daļa no tā stāsta ir patiesība un kāda ir attieksme pret klientiem klātienē. Bet dogos viņas atbildes man šad tad likās liekulīgas un nepamatoti asas. Dažiem(laikam jau, ka pazīstamajiem) cilvēkiem mīļi izpalīdz ar padomiem, bet dažiem tiek teksti par tēmu: Lv ir grūti strādāt par vetu, jo forumos publiski tiek apspriesta ārstēšana un parastu cilvēku padomi tiek augstāk vērtēti nekā vetārstu ieteikumi.

Lai cik ironiski nebūtu, bet tiešām vismaz manā gadijumā forumiešu padomi izrādijās DAUDZ vērtīgāki. Starp citu paldies Nemezi un Ane! ;)
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby maksis » 19 Jan 2010, 20:40

madzhy wrote:skatos postā adresāts uz S. postu, bet tomēr, gan jau, ka ne par velti buljkas pieminētas :) .

Buļkas pieminēti tieši kā ideāls piemērs komentāriem, tas arī viss. Es precīzi norādīju, kuram cilvēkam, uz kuru postu atbildēju.
Varu pateikt, ka minētā "riebīgā ragana" ir daudz man palīdzējusi ar padomiem manu zvēru sakarā. Un ne tikai ar padomiem. Jolantu gana labi pazīstu un zinu, ka dzīvniekus viņa mīl, toties necieš saimnieku bezatbildību, nolaidību utml.. Un, jā, mierīgi varu pieņemt, ka cilvēks, kas zvana dakterei piektdienas vakarā ar tekstu "Mans suns jau trīs dienas vemj un neko neēd", dabūtu par sevi dzirdēt ne visai patīkamas lietas. :twisted:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby madzhy » 19 Jan 2010, 20:48

maksis wrote:dabūtu par sevi dzirdēt ne visai patīkamas lietas. :twisted:


Un kopš kura laika tas būtu normāli? :shock: Vetārsta un klienta saskarsmē? Vismaz es vedu savu suni pie ārsta tad, kad man viņu vajag ārstēt, nevis klausīties ārsta subjektīvās refleksijas par savu personību :twisted:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: CHAT, viedokļu un padomu apmaiņa

Postby undd » 19 Jan 2010, 20:48

madzhy wrote:krimināllieta tomēr nav tikai plika dzeltena bauma vien, kurai paskriet garām


zini, kā ir ar tām krimināllietām, precīzus KPL pantus Tev citēt uz doto brīdi nevarēšu, bet ir ziņojums policijā, kurš satur info par iespējamu noziedzīgu nodarījumu, agrāk policijai bija iespēja to izmeklēt vienkārša materiāla ietvaros, neuzsākot kriminālprocesu, bet kopš KPL stāšanās spēkā šādas iespējas ir tikai uzsākot kriminālprocesu, diemžēl, jo vairums no šādiem te procesiem tomēr negūst nepieciešamo info un process tiek izbeigts
es ne par šo konkrēto gadījumu, es vispārīgi, tā kā daudziem nezinot kā tās lietas notiek liekas, ja reiz uzsākts process, tad jau tam ir kāda jēga, vienkārši policija nav tiesīga izmeklēt apstākļus, ja nav uzsākts process, pat ja tas tomēr beigās ir izbeidzams kā noziedzīga nodarīja sastāva neesamība
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests