Demix & Siberians

Blogs and Chats

Re: Demix & Siberians

Postby Unkas » 22 Apr 2010, 11:14

Jā , Link tai meitenei saglabāsies sudrabkrāsa.Tā ir pati mazākā bet pati labākā meitene. Būs izcila pēc visiem parametriem un rādītājiem. Vienmēr esmu tādu gribējusi, lai piedzimst un nu beidzot sagaidīju.Vēl gan jāskatās kā augs un veidosies. Bet prognozes vairāk kā labas.
Unkas
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 22 Apr 2010, 20:29

Demix wrote:Par treniņiem domā?Ja būtu bijuši nopietni treniņi,tad jau es būtu saņēmusies un brauktu...
Es domāju,baikdžoringu :nadzinji: Ir vēl interesenti...Vajadzētu sapulcēties un kamēr vēl vēss laiciņš,uz mežu prom :1: Varētu kādu dienu nākamnedēļ,es pabraukāšu,pameklēšu vietu :ripo: :dejo:



Domat,domāju.Bet Jūs man baigi neizdevīgā vietā dzīvojat. :paukojas: Varētu braukāt ar vilcienu, jo auto tik bieži nekursē uz to pusi, bet baigi tālu sanāk iet, ja nu vienīgi kaut kur tuvāk tiekamies. :jaa:
Es jau labprāt uz baikdžorinku, bet pašlaik problēmas ar ekipējumu. :apstulbis: Uz tādu pasākumu labprāt parakstītos.. bet līdz tam laikam vēl kāja jasaārstē. (šķiet, ka šodien kājai saites pārrāvu :nagi: )

Jums PM.
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Kristina » 22 Apr 2010, 20:34

Linda wrote: Uz tādu pasākumu labprāt parakstītos.. bet līdz tam laikam vēl kāja jasaārstē. (šķiet, ka šodien kājai saites pārrāvu :nagi: )



Linda mēs ar tevi tagad vienādas ar sāpošām kājām un tā tālāk! :neparliecinats:

P.S. Ja tev saites, tad tas uz ilgu. :laiks:
User avatar
Kristina
Puppy
Puppy
 
Posts: 227
Joined: 13 Jan 2010, 16:32
Location: Riga

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 22 Apr 2010, 20:40

Kristina wrote:Linda mēs ar tevi tagad vienādas ar sāpošām kājām un tā tālāk! :neparliecinats:

P.S. Ja tev saites, tad tas uz ilgu. :laiks:


Tur jau tā lieta, ka nezinu kas ir. Šodien gāju skriet un pusceļā apstājos jo vienkārši kājas apakšējā daļa tā sāka sāpēt pacēlu biksi uz augšu un pamanīju, ka tur tāds mazs izcilnītis. Nu un tā arī man skrējiens beidzās, jo sāpes nevarēju paciest. :lamajas:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Kristina » 22 Apr 2010, 21:07

:soks: Man bija trakāk es uzreiz kritu no sāpēm un abas reizes līdzīgi...
User avatar
Kristina
Puppy
Puppy
 
Posts: 227
Joined: 13 Jan 2010, 16:32
Location: Riga

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 22 Apr 2010, 21:09

Ceru, ka viss būs labi. :ludzu:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Kristina » 22 Apr 2010, 21:17

Ceru!

Demix piedod, ka aizgājām te mazliet ne pa tēmu, bet īstenībā pa tēmu, jo gribam ar taviem suņiem piedalīties. :)
User avatar
Kristina
Puppy
Puppy
 
Posts: 227
Joined: 13 Jan 2010, 16:32
Location: Riga

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 22 Apr 2010, 22:28

Kristina wrote:Ceru!

Demix piedod, ka aizgājām te mazliet ne pa tēmu, bet īstenībā pa tēmu, jo gribam ar taviem suņiem piedalīties. :)

Ir lab :labipadarits: Galvenais ātri veseļojaties :davinuziedus: Kamēr nav karsts laiks iestājies...
Linda,kur nu vēl tuvāk,kā pie manis,no vilciena līdz pitstopam, tikai tāda maza sportiska iesildīšanās :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 23 Apr 2010, 01:34

:jiihaa: Unkas,apsveicu,kas gan var būt foršāks :aptracis: :davinuziedus:
Par krāsām:
Ieskatam-Geisha un Sirsniņš centrā (3 nedēļas)
Image
Pēc mēneša(nepilni 2 mēneši):
Image
6 mēnešu vecumā:
Geisha:
Image
Sirsniņš:
Image
Geisha 18.mēneši:
Image
Sirsniņš 18.mēneši:
Image
Krāsu nosaka krāsu ģenētika,jo priekštečos dažādākas krāsas(rudie+brūnie+melnie+pelēkie),jo lielāka varbūtība,ka sudraba(šinšila) būs "netīra",ar rudo piejaukumu,piemēram,ruda spalva,visbiežāk,ap ausīm uz astes,pie plecu locītavām.Mums visiem pelēki baltajiem bija rudas spalvas ap ausīm,bet tagad, paldies dievam,krāsa ir tīra!
Mana pieredze diemžēl aprobežojas ar vienu metienu...Unkas,kādi Tavi novērojumi?Tev pieredze lielālka :apkoku:
Kā man bildē izskatās,tad mazais pa labi ir tīrs sudrabiņš :apkoku:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Unkas » 23 Apr 2010, 07:11

Lieliskas bildes Demix, ir ko atcerēties un tagad salīdzināt.Tavējie bija tumšāki, jo abi vecāki ir tumšāki un vecvecāki arī. Manā gadījumā tēvs pelēki balts, māte gaiša rūsgani balta, vecvecāki arī gaišāki par tavējiem. Mazā būs tīrs sudrabs.Bet viņas bērni var būt gan melnbalti, gan brūni balti, gan rūsganbalti, gan pelēkbalti,gan sudraboti. Ja māte ir rūsganbalta ir grūti dabūt tīru sudrabu no manas pieredzes.
Mans sapnis bija iegūt no šiš mātes sudrabu. Esmu to sasniegusi.Vai kucēns būs tāds kā es iedomājos, to redzēs vēlāk.
Tāpēc vienmēr esmu fanojusi par tavu Geishu, tev viņa ir īpaša. Es zinu kādi var būt viņas bērni, jo esmu redzējusi tavas Geishas vecākus un vecvecākus vairākās paaudzēs. Pie katra biju mājās, apčamdīju, samīļoju un vēroju raksturu un uzvedību. Hiperaktīvo hasku viņiem rados ir tikai 10 % no Džeda mātes puses, pārējie tādi ka bez pavadas klausa acīs skatīdamies. 50 % tavos suņos rit labas darba suņu asiņu 100% Show klases asinis.
Manā gadījumā viss ir drusku piezemētāk un ne tik izcili , bet laba kaulu uzbūve un skaistas galvas. Mums bija citas prioritātes, ideāls raksturs un paklausība un 90% līdzīgs īstam vilkam(jaunībā), showīgums un kamanu vilkšana palika pēdējā plānā. :tomati:
Tagad gribās gan to, gan to.Sudrabīte tāda varētu būt.
Unkas
 

Re: Demix & Siberians

Postby link » 23 Apr 2010, 09:25

Unkas wrote:kamanu vilkšana palika pēdējā plānā. :tomati:


Tomati pelniti :velnins:
link
 

Re: Demix & Siberians

Postby Unkas » 23 Apr 2010, 09:32

Paldies, Link vismaz tomāti man tika. :kompisbietee:
Unkas
 

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 23 Apr 2010, 10:51

Unkas wrote: 50 % tavos suņos rit labas darba suņu asiņu 100% Show klases asinis.

Par Show 100% piekrītu,bet par darba spējām,tiesa vēl nav visi pārbaudīti lielā slodzē,bet domāju,ka būs vairāk,kā 50% :dejo:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby link » 23 Apr 2010, 11:50

Šā gada 16.maijā plkst. 14:00, LMC telpās http://www.lmc.lv tiek rīkots seminārs par kamanu suņu sportu. Semināra mērķis ir informēt par to, kā nodarbināt suņus un uzlabot savu fizisko formu :)
Seminārs ir bezmaksas un domāts pilnīgi visiem interesentiem bez izņēmuma, gan šķirnes, gan bezšķirnes suņu īpašniekiem, neskatoties uz to vai sunim ir vai nav ciltsraksti.
Līdzi obligāti jāņem labs garastāvoklis! :kanepe:
Reģistrējieties pa telefonu 20088199 vai rakstot uz e-pastu simpatico@apollo.lv, kurā norādiet savu vārdu, telefona numuru un suņa šķirni!
Uzmanību!
Tā kā vietu skaits zālē ir ierobežots, lūdzam interesentus pieteikties savlaicīgi!

Image

16 мая в 14:00 в помещении LMC http://www.lmc.lv состоится семинар по ездовому спорту на собаках. Семинар носит информативный характер, и посвящен тому, чем и как занять свою собаку и улучшить собственную физическую форму.
Семинар абсолютно бесплатный и без фейсконтроля! То есть, для абсолютно всех собак, породистых и беспородных, с родословными и без.
С собой обязательно приносить хорошее настроение :kanepe:
Регистрация по телефону 20088199 или по e-mail simpatico@apollo.lv (в заявке укажите имя, контактный телефон, породу собаки)
ВНИМАНИЕ! Количество мест ограничено! Не нами, а вместимостью зала :)


Demix, paldies par tulkojumu ;)
link
 

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 23 Apr 2010, 15:55

:jiihaa: :lv:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Unkas » 23 Apr 2010, 18:02

Link,malacis! :aptracis: :lv:
Mēģināšu Volfiņa saimnieci Sintiju pierunāt, viņa no jūsu puses.
Volfiņš sniegāImage Image
Unkas
 

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 23 Apr 2010, 20:07

Unkas
Nu smuks,smuks,anatomija arī no šāda rakursa izskatās o.k. :apkoku:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Eklēriņš » 23 Apr 2010, 20:12

Eh, nejaukās meitenes, atkal smukas pūkudupšu bildes salikušas lai cilvēki slienājas! :apcelta: :esmilu:
Meitenes, drīkstu info par semināru iemest bīglu sadaļā? Mums tur daži vilkšanas un sportošanas entuziasti, ja nu neieskatās šajā sadaļā un nepamana! :ahaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Demix & Siberians

Postby Unkas » 23 Apr 2010, 20:19

Demix, paldies! :pastaiga: :jiihaa:
Eklēriņ, protams info jāliek visur kur var un nevar. Es arī centīšos kaut kur sainformēt. :labipadarits:
Unkas
 

Re: Demix & Siberians

Postby Eklēriņš » 23 Apr 2010, 21:08

Darīts! :dejo:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests