Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Dog Breeds

Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby LondLond » 23 Feb 2010, 16:18

Vestiju saimnieki gan slinki uz pļāpāšanu, bet reizēm jau mums arī uznāk ;)
Par mazajiem, jaukajiem, baltajiem :sirsninas2:
User avatar
LondLond
Baby
Baby
 
Posts: 49
Joined: 13 Jan 2010, 12:52

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby Cilveeks » 23 Feb 2010, 17:00

Ja slinki uz pļāpāšanu, tad vismaz kādu bildi studijā, lai ir kur acis papriecēt. :aizsapnojusies:
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby LondLond » 23 Feb 2010, 17:45

Šodien planoju Elzu frizēt, tad varbūt saņemsos uztaisīt pirms un pēc ;)
Pēdēja Elziņas bildīte:
Image
User avatar
LondLond
Baby
Baby
 
Posts: 49
Joined: 13 Jan 2010, 12:52

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby agy » 01 Mar 2010, 18:12

West Highland White Terrier Breed Standard
10-May-06

A Breed Standard is the guideline which describes the ideal characteristics, temperament and appearance of a breed and ensures that the breed is fit for function. Absolute soundness is essential. Breeders and judges should at all times be careful to avoid obvious conditions or exaggerations which would be detrimental in any way to the health, welfare or soundness of this breed. From time to time certain conditions or exaggerations may be considered to have the potential to affect dogs in some breeds adversely, and judges and breeders are requested to refer to the Kennel Club website for details of any such current issues. If a feature or quality is desirable it should only be present in the right measure.

General Appearance
Strongly built; deep in chest and back ribs; level back and powerful quarters on muscular legs and exhibiting in a marked degree a great combination of strength and activity.

Characteristics
Small, active, game, hardy, possessed of no small amount of self-esteem with a varminty appearance.

Temperament
Alert, gay, courageous, self-reliant but friendly.

Head and Skull
Skull slightly domed; when handled across forehead presents a smooth contour. Tapering very slightly from skull at level of ears to eyes. Distance from occiput to eyes slightly greater than length of foreface. Head thickly coated with hair, and carried at right angle or less, to axis of neck. Head not to be carried in extended position. Foreface gradually tapering from eye to muzzle. Distinct stop formed by heavy, bony ridges immediately above and slightly overhanging eye, and slight indentation between eyes. Foreface not dished nor falling away quickly below eyes, where it is well made up. Jaws strong and level. Nose black and fairly large, forming smooth contour with rest of muzzle. Nose not projecting forward.

Eyes
Set wide apart, medium in size, not full, as dark as possible and set well under heavy eyebrows which gives the dog a sharp and intelligent piercing expression. Light coloured eyes highly undesirable.

Ears
Small, erect and carried firmly, terminating in sharp point, set neither too wide nor too close. Hair short and smooth (velvety), should not be cut. Free from any fringe at top. Round-pointed, broad, large or thick ears or too heavily coated with hair most undesirable.

Mouth
As broad between canine teeth as is consistent with varminty expression required. Teeth large for large size of dog, with regular scissor bite, i.e. upper teeth closely overlapping lower teeth and set square to the jaws.

Neck
Sufficiently long to allow proper set on of head required, muscular and gradually thickening towards base allowing neck to merge into nicely sloping shoulders.

Forequarters
Shoulders sloping backwards. Shoulder blades broad and lying close to chest wall. Shoulder joint placed forward, elbows well in, allowing foreleg to move freely, parallel to axis of body. Forelegs short and muscular, straight and thickly covered with short, hard hair.

Body
Compact. Back level, loins broad and strong. Chest deep and ribs well arched in upper half presenting a flattish side appearance. Back ribs of considerable depth and distance from last rib of quarters as short as compatible with free movement of body.

Hindquarters
Strong, muscular and wide across top. Legs short, muscular and sinewy. Thighs very muscular and not too wide apart. Hocks bent and well set in under body so as to be fairly close to each other when standing or moving. Straight or weak hocks most undesirable.

Feet
Forefeet larger than hind, round, proportionate in size, strong, thickly padded and covered with short harsh hair. Hindfeet are smaller and thickly padded. Under surface of pads and all nails preferably black.

Tail
13-15 cms (5-6 ins) long, covered with harsh hair, no feathering, as straight as possible, carried jauntily, not gay or carried over back. A long tail undesirable, and on no account should tails be docked.

Gait/Movement
Free, straight and easy all round. In front, legs freely extended forward from shoulder. Hind movement free, strong and close. Stifle and hocks well flexed and hocks drawn under body giving drive. Stiff, stilted movement behind and cowhocks highly undesirable.

Coat
Double coated. Outer coat consists of harsh hair, about 5 cms (2 ins) long, free from any curl. Undercoat, which resembles fur, short, soft and close. Open coats most undesirable. Free from obvious skin problems.

Colour
White.

Size
Height at withers approximately 28 cms (11 ins).

Faults
Any departure from the foregoing points should be considered a fault and the seriousness with which the fault should be regarded should be in exact proportion to its degree and its effect upon the health and welfare of the dog.

Note
Male animals should have two apparently normal testicles fully descended into the scrotum.

nemts no: http://www.thekennelclub.org.uk/item/89
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby agy » 01 Mar 2010, 18:24

Image
2009.gada Crufts uzvaretajs - CH KARAMYND PLAY THE GAME
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby agy » 01 Mar 2010, 18:28

Video no Westminster Kennel Club Dog show:
http://video.westminsterkennelclub.org/ ... id=1202150
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby agy » 01 Mar 2010, 18:33

Man ari beidzot jasanemas un janocerp Babbis, tagad vinsh pec tada maza lacisha izskatas.
vestiju saimnieki, pastastiet kadu balto shampunu jus lietojat saviem suniem?
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby westija » 04 Apr 2010, 18:50

Vai cik sen es neesmu sheit radiijusies kopsh dogs.lv skjirnju sadalja pazuda :neparliecinats:

Atbilde to Agy: Es pagaidaam lietoju veel no Latvijas panjemto shampuunu ar alveju baltiem sunjiem. Bet skatos ka driiz vajadzees jaunu, esmu sheit redzeejusi vetkliinikaa Héry shampuunus un atceros, ka Latvijaa ar taadu lietoju, shampuuns gan kaa koncentraats bija, maz jaaliek, taadaa zilaa kraasaa ar bisku balinoshu effektu un mazgaaja perfekti. Man arii nav kucei nekaadas alergjijas uz shampuuniem, varu mazgaat ar visiem tikai ne visi labi izmazgaaa :stiligs2:

Mums kopumaa iet ljoti labi, pavasaris, laiks gan nav baigi silts shajaa nedeeljaa, bet nu peldsezona atklaata jau :hih:
Vieniigaa sliktaa zinja, ka izskataas, ka buus sune dabuujusi kaukaadaa veidaa auss iekaisumu (par cik mana laba draudzene ir vetaarste. tad zinu ka tas vareetu buut auss iekaisums, vairaak gan neko nezinu), iesim pie aarsta naakamnedeelj, neizskataas, ka nepaaries pats no sevis. Kaadam varbuut taads ir bijis, var kko vairaak pastaastiit, cik tas slikti un cik ilgaa laikaa aarsteejaams?

Atradishu pavasara bildes, veelaak ielikshu.
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby Noise » 04 Apr 2010, 19:06

sveika! es tieshi par jums domaaju, vakar bija paredzeets braukt uz Coventry, bet atceelaas. jaa, pavasaris shogad ir iipashi izdevies :hih:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby agy » 04 Apr 2010, 22:18

Ak jee, vai tiesham te kads paradas? :) hihihi
ari mums pavasaris Leni nak, bet cerams, ka atnaks.
Es tagad pasutiju wahl shampunu savam, jo lielo mazgaju ar to pashu razhojumu, tikai normalam apspalvojumam. Patik, tapec nolemu panemt ari zilo shampunu.

Par ausim neko nezinu, manejam nav bijis. Tikai ik pa laikam cinamies ar ausu ercitem. Driz jau shis atkal bus klat.
Vai kads savam sunim/kakim ir devis homeopatiskas tabletes? Nopirku mazas tabletites prieksh spalvas utt. Pec cik ilga laika var gaidit kadus rezultatus?
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby westija » 05 Apr 2010, 10:59

Noise wrote:sveika! es tieshi par jums domaaju, vakar bija paredzeets braukt uz Coventry, bet atceelaas. jaa, pavasaris shogad ir iipashi izdevies :hih:

Vaij, cik ilgi tad te neesmu neko rakstiijusi, pat neesmu inforeejusi ka nedziivojam vairs Coventry. Staasts taads: apnika mums uz darbu braukaat 40min ar mashiinu, tapeec decembrii saakaam mekleet tuvaaku dziivesvietu, atradaam diezgan aatri, dziivojam tagad Lichfield pilseetaa, nu iisteniibaa jau baigie lauki, pilseetaa laikam paaris k iedziivotaaju :hih: Bet nu man jau baigi patiik, daudz zaljaas zonas un parki kur aiziet pastaigaaties, Birmingema 30min attaalumaa, ja vajag lielo shoppingu, suns ar prieciigs, jo netaalu ir parks ar diikji kuraa var peldeeties :D Sheit gan nedziivojam vieni, bet kopaa ar anglju gjimeni, mums ir maajas 3shais staavs, gandriiz vai kaa savs apartaments ar visu vannas istabu un pie reizes kad esam darbaa, vienmeer kaads ir maajaas un sunjam ar nav vientulji :)

Vispaar Noise mums te maijaa viens pasaakums, ka uz maija beigaam vajadzes doties uz Londonu, uz LV veestnieciibu, jo man vajadzees uzvaardu nomainiit, ta kaa iespeejams tad vareesim kaadu randinju beidzot sarunaat, es ceru :) Vieniigi neesmu drosha vai brauksim ar suni,jo man gribaas apmekleet to slaveno katedraali (aizmirsu kaa sauca, St.Paul?), varbuut veel kko, nez vai tur sunjus laizj, nu jaaizdomaa buus.
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby Noise » 05 Apr 2010, 21:32

opaa! izklausaas jau baigi feini esat paarvaakushies, uz Birmingemu mums ar iespeejams kaut kad sanaaks braukt 8-) man arii ir sapnis paarvaakties uz kaadu klusaaku vietinju kaa Londona.

paldies, ka atgaadinaaji par LV veestnieciibu :ninja: joprojaam neesmu sanjeemusies nomainiit pasi.

brauksiet uz vienu dienu? es jau ljoti gribeetu, tikai jaaskataas, kuraa dienaa iekriit, vareetu jau teoreetiski juuseejo atstaat pie manis kameer apskatat ieveerojamaakaas vietas, maneejie ir ok ar cieminjiem.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby westija » 06 Apr 2010, 16:51

Shodien muusu galaa jauka, silta diena, prieks :)

Bijaam pie vetaarsta, jaa, esam dabujushi bakteeriju infekciju ausii, tagad pilinaasim pilienus un nedeeljas laikaa vajadzeetu paariet.
Veel biju nedaudz paarsteigta, ka parastaas potes sunjam sheit maksaa 73 maarcinjas, zinaaju, ka buus daargaak ka LV, bet nebiju domaajusi ka uz sotaku, bet nu neko, ko vajag, to vajag.

To Noise: Mees noteikti nedomaajam uz vienu dienu, pagaajusho reizi jau bijaam uz vienu dienu, diezgan stulbi, tik daudz ko redzeet un tik maz var paspeet. Gribam taa mieriigi pachillot pa pilseetu nevis skriet tikai, lai kko redzeetu :D Domaajam arii braukt ar vilcienu, nevis mashiinu, jo traffiks uz Londonu parasti ir baigi biziigais, besiiga braukshana. Jaatrod tikai kaads hotelis kur sunji ar velkomeeti :D Katraa zinjaa varam jau shoreiz visu taa saskanjotaat izdariit un ja var sunjus uz kaadu laiku atstaat pie tevis, ljoti jauki, vieniigi mana "princese" buus nedaudz neapmierinaata un raudaas pie durviim :hih: Bet nu kaa esmu ieveerojusi, ar latvieshiem shajaa valsti vinja labi satiek, ar angljiem, ne visiem :D
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby Noise » 06 Apr 2010, 17:01

ko ko boosteris £73 :soks: es taadu naudu maksaaju pa diviem sunjiem kopaa.

par ausi - veseljojaties :estevisamilosu:

forshi ka tomeer uz vairaakaam, es jau sabeedaajos, ka iekritiis, kad man kaada stulba mainja, bet divas stulbas mainjas man pa kaartai nav ^^ sapaziistinaas, tad jau redzees, pie manis var arii nodaliit, kuri apakshaa, kuri augshaa, puppy gate ir ielikts 8-)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby westija » 06 Apr 2010, 20:37

Khmm, sajutos kaa pilniiga lose, kas taisaas maksaat tik daudz, it iipashi peec tava teiktaa var saprast ka tas ir daargi. Moska tas ir muusu lauku iipashais uzcenojums? Jo sheit ir viss daargak, nekaa, piemeeram, Coventrijaa. Sunju frizeetava ar daargaaka. Man jau taada aizdoma, ka tuvumaa nekas leetaaks nebuus, jo shii skjiet ir vieniigaa vetkliinika pilseetaa, moska ir veel kaada, bet nu neesmu manijusi. Man jau vispaar nebija ne jausmas cik maksaas, tapeec arii ar dakteri runaajaam, ka jaa, poteeshu, galvenais nenokaveet :tikainesaki: Tagad ar buutu taa stulbi nesties uz citu kliinku... :D

Par Londonu izdomaasim, mums jau pashiem ar darbs, buus jasaskanjojaas kaukaa 8-)
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby Noise » 06 Apr 2010, 20:52

a kas stulbi, labaak par ietaupiito naudu mazajai kaadus kaarumus iepirkt :) ja veelies varu paintereseeties no vipetu pazinjaam vai kaads nezin tajaa areaa citus vetus.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby Dinciks » 06 Apr 2010, 21:26

Dažas Vestiju bildītes no Ķīpasalas izstādes :)

Image
Image
User avatar
Dinciks
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 21 Jan 2010, 20:48
Location: Rīga

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby westija » 06 Apr 2010, 22:02

Noise wrote:a kas stulbi, labaak par ietaupiito naudu mazajai kaadus kaarumus iepirkt :) ja veelies varu paintereseeties no vipetu pazinjaam vai kaads nezin tajaa areaa citus vetus.
Khmm, jaa protams, vari paintereseeties, es pati ar paintereseeshos un pamekleeshu kas veel muuusu rajonaa ir :)

Bilde laba no izstaades, sapuceets jau miilulis pamatiigi :viltigs:
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby westija » 09 Apr 2010, 19:44

Shodien mums labs laicinjsh atkal un veeljoprojaam slinkoju, nevaru sanjemties ielkit bildes :neparliecinats:

P.S. Shodien mans viirieti taadu fail uztaisiija muusu parkaa, kuraa ir tas tjipo ezers. Mums ir sunjam taads lidojosh rinkjis, baigi labaa manta, izturiiga un labi kalpojaas, izdomaaja viirietis iemest uudenii, jo sunim patik peldeet pakalj, bet nepadomaaja ka tas rinkjis var nogrimt :hih: Taaa nu meta, iemeta, rinkjis nogrima, suns nevar izvilkt, jo galvu zem udens negrib baazt, es vilku nost kurpes un bridu pakalj :D Labi, ka nebija dzilji, liidz celjiem, rinkji dabuuju atpakalj, suns ar laimiigs :pastaiga:
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Vesthailendas Baltais terjers / West Highland White Terrier

Postby Linda » 09 Apr 2010, 19:53

westija
Nu gan Jums piedzīvojumi! :hih: Kāds ūdens, nebija auksts? ^^
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Next

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 20 guests