Kane Korso / Cane Corso

Dog Breeds

Re: Kane Korso / Cane Corso

Postby dog-fan xxxl » 02 Jun 2019, 21:56

Labdien! Mazliet iekustināst tādu kā ierūsējušu topiku. Man ir daži jautājumi. Cik daudz aktivitāšu ir nepieciešams korsosunim? Vai korsosuns mīl peldēt? Vai sunim pietiks ar izklaidēm un spēlēm sētā vai tam būs nepieciešamas garas, ilgas aktīvas pastaigas? Kas notiek ar suni ja gadās, ka kādu laiku viņš dzīvo sētā bez lielas uzmanības? Vai suns sadzīvo ar citiem dzīvniekiem? Ja suns būs mājās sargs, vai būs iespējams suni atsaukt no uzbrukuma, vai suns būs nolēmis, ka tā jādara un darīs tā? Ļoti priecāšos par atbildēm, jo piemēram par nepieciešamo aktivitāšu daudzumu sunim internetā atrast nevarēju.
User avatar
dog-fan xxxl
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 34
Joined: 12 Mar 2019, 10:01
Location: Kuldīgas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kane Korso / Cane Corso

Postby seneka » 22 Nov 2019, 16:18

dog-fan xxxl wrote:Labdien! Mazliet iekustināst tādu kā ierūsējušu topiku. Man ir daži jautājumi. Cik daudz aktivitāšu ir nepieciešams korsosunim? Vai korsosuns mīl peldēt? Vai sunim pietiks ar izklaidēm un spēlēm sētā vai tam būs nepieciešamas garas, ilgas aktīvas pastaigas? Kas notiek ar suni ja gadās, ka kādu laiku viņš dzīvo sētā bez lielas uzmanības? Vai suns sadzīvo ar citiem dzīvniekiem? Ja suns būs mājās sargs, vai būs iespējams suni atsaukt no uzbrukuma, vai suns būs nolēmis, ka tā jādara un darīs tā? Ļoti priecāšos par atbildēm, jo piemēram par nepieciešamo aktivitāšu daudzumu sunim internetā atrast nevarēju.


Kane korso ir nepieciešama vismaz viena garā pastaiga dienā, bet viņš noteikti neatteiksies no vairāk aktivitātēm, galvenais būt blakus saimniekam.
Vai mīl peldēt grūti pateikt, nekad nav teikuši :) bet peldošam priekšmetam peld pakaļ labprāt. Tas atkarīgs no tā, cik liela motivācija ir spēlei ar mantiņu. Arī saimniekam pakaļ ūdenī sekos ... kaut arī mans pirmais korso gaidīja mani krastā. Nu nav viņi nekādi ūdenssuņi un paši ūdenī neies peldēties, karstā vasaras dienā tikai iebridīs līdz krūtīm un viss. Bet tas ir ļoti individuāli, ir zināmi korso, kuri ūdenī jūtas tā kā roņi - nirst utt.
Ja paliek sētā bez uzraudzības, tad sāk meklēt sev izklaides iepējas. :) Nu nekas jau nenotiek ar suni, tikai paliek pāri daudz enerģijas, kuru izliek varbūt vairāk uzrejot kādam garāmgājējam vai tml. Bet vispār pieaugušam korso piemīt mastifu nesteidzība.
Pārējie jautājumi ir cieši sasitīti ar AUDZINĀŠANU un APMĀCĪBU. Mani korso sadzīvo ar visiem, ir draudzīgi un nekad nav izrādījuši zooagresiju, bet tas ir GĒNU un AUDZINĀŠANAS jautājums, kā jebkuram sunim.
Ceru, ka palīdzēju... ;)
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Previous

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron