GPS trackeri

Miscellaneous

GPS trackeri

Postby ligakrista » 22 Jan 2018, 16:20

Pētu un nesaprotu un nevaru iedomāties ne1 iemeslu, kāpēc visiem suņiem nav GPS trackera? Vai ir kādi pretargumenti tā lietošanai? :apstulbis:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: GPS trackeri

Postby Spigana » 22 Jan 2018, 16:24

Manuprāt vienīgie pretargumenti varētu būt, ka tie ir padārgi un man personīgi nepatīk kā izskatās. Bet Mio tāds ir (Tractive, jo man bija svarīgi, lai ūdensiztruīgs) un mani nervi man saka lielu paldies par spīti tam, ka kopš laika, kad iegādāju trakeri, nav bijusi vajadzība to izmantot. Nu labi, vienreiz ceļojumā vīrs nočekoja suņa trakerī, cik tālu esam tikušas pārgājienā, lai zinātu, kad zivis sākts cept. :D

Bet jā, trakeris ir forša lieta, ļoti rekomendēju, īpasi, ja ir vēlme ceļot. Un vēl viens bonuss - ar drusku mierīgāku sirdi savu suni atstāšu draugiem pieskatīšanā, lielāka pārliecība, ka Mio nedosies manis meklējumos, jo trakerim var uzstādīt drošo zonu un telefonā pienāk paziņojums, ja suns ir no tās izgājis.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: GPS trackeri

Postby ligakrista » 22 Jan 2018, 16:48

Vīrs vakar ieteica petpointer, pēc īsas izpētes, nav nekāda vaina izskatam, bet jā - cena nav pati mazākā
https://goo.gl/images/mQ5nzP

Sasmējos par suņa šķirni,kas izmantota web lapā ;) :medos:

Šodien atkal FB redzēju sludinājumu, kur pazuduši medību suņi un prātuļoju, vai tiešām 6e mēnesī (aptuvenā abonēšanas maksa) ir tā vērta taupīt? Var jau būt, ka dzīvē ar mūsu ganu suni tāds nebūs vajadzīgs, but then again, jā neesam uz vietas sēdētāji un jaunās vietās tomēr, šķiet, ka šis dotu gana daudz drošības sajūtas. :estevisamilosu: .
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: GPS trackeri

Postby Spigana » 22 Jan 2018, 16:57

Nu raseli kāreiz ir viena no šķirnēm, kuras pārstāvji pazūd visbiežāk, nav brīnums, ka visi trakeru tirgotāji to viņus izmanto. :D
Katrā ziņā es par šo pirkumu priecājos, plānoju trakeri pirkt arī otram sunim (kad viņš beidzot izdomās piedzimt, sasodīts) un rekomendēju jums ar, jo tieši ceļojumos no trakera ir bijusi vislielākā jēga.

PetPionter ātri uzmetot acis šķita, ka būs pagrūti katru reizi noņemt no kaklasiksnas (lai uzlādētu, piemēram), bet es nepētīju ļoti nopietni.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: GPS trackeri

Postby fedelta » 22 Jan 2018, 18:43

ligakrista wrote:Vīrs vakar ieteica petpointer, pēc īsas izpētes, nav nekāda vaina izskatam, bet jā - cena nav pati mazākā
https://goo.gl/images/mQ5nzP

Sasmējos par suņa šķirni,kas izmantota web lapā ;) :medos:

Šodien atkal FB redzēju sludinājumu, kur pazuduši medību suņi un prātuļoju, vai tiešām 6e mēnesī (aptuvenā abonēšanas maksa) ir tā vērta taupīt? Var jau būt, ka dzīvē ar mūsu ganu suni tāds nebūs vajadzīgs, but then again, jā neesam uz vietas sēdētāji un jaunās vietās tomēr, šķiet, ka šis dotu gana daudz drošības sajūtas. :estevisamilosu: .



Medību suņi daudzi ir ar to apriikoti, bet neaizmirsīsim, ka jebkura ierīce mēdz izlādēties /saplīst utt.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: GPS trackeri

Postby Spigana » 22 Jan 2018, 19:39

fedelta wrote:
ligakrista wrote:Vīrs vakar ieteica petpointer, pēc īsas izpētes, nav nekāda vaina izskatam, bet jā - cena nav pati mazākā
https://goo.gl/images/mQ5nzP

Sasmējos par suņa šķirni,kas izmantota web lapā ;) :medos:

Šodien atkal FB redzēju sludinājumu, kur pazuduši medību suņi un prātuļoju, vai tiešām 6e mēnesī (aptuvenā abonēšanas maksa) ir tā vērta taupīt? Var jau būt, ka dzīvē ar mūsu ganu suni tāds nebūs vajadzīgs, but then again, jā neesam uz vietas sēdētāji un jaunās vietās tomēr, šķiet, ka šis dotu gana daudz drošības sajūtas. :estevisamilosu: .



Medību suņi daudzi ir ar to apriikoti, bet neaizmirsīsim, ka jebkura ierīce mēdz izlādēties /saplīst utt.


Saplīst vai pazust, protams, vienmēr ir risks, bet izlādēšanās gan ir tikai saimnieku vaina - visas šīs ierīces ļoti laicīgi sūta paziņojumus par nepieciešamību uzlādēt.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: GPS trackeri

Postby fedelta » 22 Jan 2018, 21:49

Spigana wrote:
fedelta wrote:
ligakrista wrote:Vīrs vakar ieteica petpointer, pēc īsas izpētes, nav nekāda vaina izskatam, bet jā - cena nav pati mazākā
https://goo.gl/images/mQ5nzP

Sasmējos par suņa šķirni,kas izmantota web lapā ;) :medos:

Šodien atkal FB redzēju sludinājumu, kur pazuduši medību suņi un prātuļoju, vai tiešām 6e mēnesī (aptuvenā abonēšanas maksa) ir tā vērta taupīt? Var jau būt, ka dzīvē ar mūsu ganu suni tāds nebūs vajadzīgs, but then again, jā neesam uz vietas sēdētāji un jaunās vietās tomēr, šķiet, ka šis dotu gana daudz drošības sajūtas. :estevisamilosu: .



Medību suņi daudzi ir ar to apriikoti, bet neaizmirsīsim, ka jebkura ierīce mēdz izlādēties /saplīst utt.


Saplīst vai pazust, protams, vienmēr ir risks, bet izlādēšanās gan ir tikai saimnieku vaina - visas šīs ierīces ļoti laicīgi sūta paziņojumus par nepieciešamību uzlādēt.



A bet ja suni tai mežā nevar atrast teiksim 2-3 dienas, ko tad? Pec medījuma jau tak var aiznesties ātri un tālu
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: GPS trackeri

Postby Spigana » 22 Jan 2018, 22:09

Kā var 2-3 dienas neatrast suni, kam pie siksnas ir gps raidītājs?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: GPS trackeri

Postby fedelta » 22 Jan 2018, 22:53

Spigana wrote:Kā var 2-3 dienas neatrast suni, kam pie siksnas ir gps raidītājs?


Bieži vien lasu fb - suns pazudis medību laikā jau vairākas dienas, raidītājs vairs nedod signālu. Tad nu domāju kā tur īsti tad ir
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: GPS trackeri

Postby Spigana » 22 Jan 2018, 23:07

fedelta wrote:
Spigana wrote:Kā var 2-3 dienas neatrast suni, kam pie siksnas ir gps raidītājs?


Bieži vien lasu fb - suns pazudis medību laikā jau vairākas dienas, raidītājs vairs nedod signālu. Tad nu domāju kā tur īsti tad ir


Ā, nu es neesmu saskārusies ar tādiem tekstiem, grūti arī iemeslu tam iedomāties. Ja nu vienīgi neveiksmīga sakritība, ka pazuda vietā ar sliktu zonu un klīda tur uz riņķi, kamēr trakeris izlādējās.
Bet nu ikdienas situācijā jau suni ies meklēt uzreiz, šāda situācija maz ticama.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Postby wolf-eyes » 28 Jul 2018, 18:41

Jautājums, kāds ir diapazons, kādā šis trakeris strādā? Piemēram, mans suns aizskrien prom no teritorijas- cik tālu no šīs vietas kakla siksna sūta signālu uz manu telefonu par suņa atrašanās vietu? Es te vnk papētīju, ka ir kkādi ļoti dārgi medību suņiem domātie trakeri , kuriem ir milzīgs darbības rādiuss, turpretim lētajiem variantiem- tikai daži kilometri. Tā ir? Kādu trakeri jūs ietektu , ja negrasos iet medībās un tomēr negribas arī tādu siksnu, kurai radiuss ir daži kilometri.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re:

Postby ligakrista » 01 Aug 2018, 11:56

wolf-eyes wrote:Jautājums, kāds ir diapazons, kādā šis trakeris strādā? Piemēram, mans suns aizskrien prom no teritorijas- cik tālu no šīs vietas kakla siksna sūta signālu uz manu telefonu par suņa atrašanās vietu? Es te vnk papētīju, ka ir kkādi ļoti dārgi medību suņiem domātie trakeri , kuriem ir milzīgs darbības rādiuss, turpretim lētajiem variantiem- tikai daži kilometri. Tā ir? Kādu trakeri jūs ietektu , ja negrasos iet medībās un tomēr negribas arī tādu siksnu, kurai radiuss ir daži kilometri.


es šovakar sākšu dažādus testēt, bet manuprāt diapazons ir tur, kur ir mobilie tīkli, nu vismaz tiem, kas tajos darbojas. man vislabāk patīk petpointer, pagaidām no visa, ko esmu netā redzējusi
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Re:

Postby wolf-eyes » 02 Aug 2018, 18:13

ligakrista wrote:
es šovakar sākšu dažādus testēt, bet manuprāt diapazons ir tur, kur ir mobilie tīkli, nu vismaz tiem, kas tajos darbojas. man vislabāk patīk petpointer, pagaidām no visa, ko esmu netā redzējusi

Kāpēc es par to sāku runāt- jo ieraudzīju mulsinošu informāciju- mājaslapas attēlā, kur karte.
http://huntloc.com/lv/suns/
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Re:

Postby ligakrista » 03 Aug 2018, 10:32

wolf-eyes wrote:
ligakrista wrote:
es šovakar sākšu dažādus testēt, bet manuprāt diapazons ir tur, kur ir mobilie tīkli, nu vismaz tiem, kas tajos darbojas. man vislabāk patīk petpointer, pagaidām no visa, ko esmu netā redzējusi

Kāpēc es par to sāku runāt- jo ieraudzīju mulsinošu informāciju- mājaslapas attēlā, kur karte.
http://huntloc.com/lv/suns/


nu ja, viņi salīdzina sevi ar radio gps iekārtu. par radio neko nezinu, bet visi petpointeri, tractive utt strādā mmobilajā tiklā, konkrētais huntloc izskatās visdārgākais no visiem
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Re:

Postby Robins » 03 Aug 2018, 10:38

wolf-eyes wrote:
ligakrista wrote:
es šovakar sākšu dažādus testēt, bet manuprāt diapazons ir tur, kur ir mobilie tīkli, nu vismaz tiem, kas tajos darbojas. man vislabāk patīk petpointer, pagaidām no visa, ko esmu netā redzējusi

Kāpēc es par to sāku runāt- jo ieraudzīju mulsinošu informāciju- mājaslapas attēlā, kur karte.
http://huntloc.com/lv/suns/


Domāju, ka tajā bildē atslēgas vārds ir "radio" un GPS tur ir iemaldījies muļķības pēc. Visticamāk ka viņi (lai pašu produkts izskatītos labi) salīdzina ar kaut ko aizvēsturisku - kaut kādu ķieģeļa izmēra ietaisi, kura darbojas ar radioviļņiem. Nez vai tagad tādas vēl var dabūt, bet salīdzināšanai jau der.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Re:

Postby madja » 03 Aug 2018, 12:18

ligakrista wrote:es šovakar sākšu dažādus testēt


kāpēc Tu domā,ka Tev vajadzēs? domāju,domāju,bet nu nevaru atcerēties nevienu ganu suni,kas gribētu blandīties prom no saimnieka. mož man atkal selektīvā atmiņa...
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Re:

Postby ligakrista » 05 Aug 2018, 10:13

madja wrote:
ligakrista wrote:es šovakar sākšu dažādus testēt


kāpēc Tu domā,ka Tev vajadzēs?


Mani nervi saka, ka vqjadzēs :medos: Kad izaugs liels, varu parstat lietot, bet pagaidam, lai varu mierigi pa mezhiem staigat, it ka jau allazh ir blakud, bet ja nu sajuut suudus un prom ir? Zinu, kaa tas izklausaas :sarkstosa:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron