Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Alpina » 12 Feb 2018, 12:06

Izpēti kārtīgi, jo uz Zviedriju Stena Line ne visos kuģos var ņemt kajītē. Ir kuģi, kur dzīvnieki atļauti tikai uz ārējā klāja būros :pagalvu:
Tieši ar Stena Line un suni, laikam, tik vienreiz esam braukuši - kad bija reiss Liepāja - Zviedrija. Toreiz tas bija kuģis, uz kura suni varēja ņemt kajītē. Kad noņēma Liepājas reisu, gribējām braukt caur Ventspili, bet bijām spiesti izvēlēties Tallink un Rīgu, tieši dēļ suņu pārvadāšanas tikai uz klāja būrī. Plus vēl tas līdz ar to ir tikai sezonāls pārvadājums (loģiski, protams). Uz/No DE, ceru, ka viņi nepiedāvā dzīvniekus uz klāja turēt! :D

Uz Tallink arī uzpurnis un būris ir ierakstīti noteikumos. Būri gan nekad uz kajīti neesmu stiepusi :D Uzpurni standartā nelietoju, bet ja trāpās, kāds, kas par to aizrāda, tad līdz brauciena beigām, ārā ejot, uzlieku. Kajītē, protams, tas nav vajadzīgs. Nokārtoties iet uz ārējā klāja. Lieti noder, ja suns saprot, ko nozīmē pačurā (vai tamlīdzīga "komanda"). Tas mūs reāli izglāba, jo suns pašsaprotami uzskatīja, ka tur nokārtoties nedrīkst. Ar "atļaujošo" komandu, nopietnu saņemšanos un neticīgu skatienu tomēr to izdarīja un turpmākie braucieni jau iet kā kingam :D

Ā.. vēl citreiz uz klāja ir speciāla kaste, kur dzīvniekiem nokārtoties, bet viņas parasti ir tik netīras, ka mans suns viņai iet ar līkumu :D

Vēl iesaku apbruņoties ar biezu ādu pret pasažieriem.. ārējais klājs ir vieta, kur visi iet smēķēt, protams, no durvīm prom aiziet ir par grūtu.. :( Un vēl var gadīties, ka kāds aiz sava suņa nebūs savācis un līdz ar to "slikti" būs arī visi citi suņi uz kuģa.. :aizsvilstas:

Pie manas šķirnes, parasti, liftā braucam vieni, citi nez kāpēc izvēlas izkāpt vai gaidīt nākamo liftu :kanepe:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby lauva » 12 Feb 2018, 12:10

Alpina, paldies! :labipadarits:
Mēs no Vācijas brauksim, viņi min par tiem voljēriem/būriem uz klāja, bet šajā reisā tiek minēts, ka jāņem kajīte. Uzrakstīšu viņiem, noprecizēšu.
Par to nokartošanos mani uztrauc, tas gan. Aslanam ir 10 gadi, viņam nokārtoties uz grīdas, lai jebkādas ir tabo, piestrādāsim pie kādām komandām šajos mēnešos!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Alpina » 12 Feb 2018, 12:25

Jā, tāpēc arī to pieminēju, jo normālā variantā tā arī būtu jābūt :D Piestrādā pie kkā, kas viņam asociētos ar to, ka te drīkst. Ar visu to, ka mums bija šis burvju vārdiņš, tā pat sākumā ilgi minstinājās un šaubpilnu seju lūkojās virsū - kas tu afigela? :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Dylan » 12 Feb 2018, 21:10

Esam braukuši ar Stena Line: Ventspils - Stokholma. Bija labāk kā Tallinks, tādā ziņā, ka visu nakti nedzēra un nekāvās cilvēki, tāpat brauciens bija īsāks. Kajītes netīras, bet es tāpat ņemu līdzi visu savu. Ar suni nekādas problēmas nebija.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby lauva » 18 Feb 2018, 14:02

Dylan wrote:Esam braukuši ar Stena Line: Ventspils - Stokholma. Bija labāk kā Tallinks, tādā ziņā, ka visu nakti nedzēra un nekāvās cilvēki, tāpat brauciens bija īsāks. Kajītes netīras, bet es tāpat ņemu līdzi visu savu. Ar suni nekādas problēmas nebija.

ahā! šis ir ļoti interesanti! Paldies jums abām par ieskatu ceļošanai ar prāmi!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby lauva » 29 Jul 2018, 14:41

Tik daudz, cik info par Stena Line. Trajekts - Travemunde - Liepāja.
Suns kajītē maksā 415 eiro vienā virzienā, uz klāja - 15 eiro. Aslans palika uz klāja. Uz klāja nekur nav paradzēts, kur sunim nokārtoties. Gāja smagi, 27h principā bez čurāšanas, lai gan vazājāmies ar Aslanu apkārt ļoti daudz. Uzpurni nekur neliku, likās pilnīgi apsurds noteikums. Suns nedrīkst atrasties koplietojamās telpās, līdz ar to tikai uz vienīgi uz klāja. Ja paprasi vairāk par 3 reizēm, klāja apkalpe pat iedod super matraci, ko ielikt būrī un kuru ir viegli iztīrīt ja nu kas. Jāsaka, ka Aslans sajūsmā nebija, pavadījām ar viņu max daudz laika uz klāja, nekāda pārtika, tikai ūdens, kas tāpat nekādu čurāšanu nestimulēja.
Pa lielam brauciens ar Stena Line bija ok, labā lieta, ka mums ļāva no kuģa 'nolidot' pašiem pirmajiem, lai suns var nokārtoties dusmīgi glūnot gan uz mani, gan kuģi.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Alpina » 30 Jul 2018, 01:11

Diez kas nav :( nu labi, pieaudzis suns to laiku var izturēt, ja tā nav ikdiena.. bet tā pat diezgan baisi. Ko tad ja negaiss vai nenormāls karstums trāpās? Kādi vispār tie būri bija? Es tam Ventspils prāmim tik bildē esmu redzējusi un tā kā man toreiz bija īsspalvains suns, tad to variantu nemaz neapspriedām.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby madja » 30 Jul 2018, 15:25

pag, a tai kajītē tad ir čurpods vai??

ar Frīdu,kad braucām uz Helsinkiem ar Tallink, viņiem bija uz augšējā klāja maza, bet telpa ar kastēm ar smiltīm; un mēs sēdējām iekšā kāpņu laukumiņā,neviens neaizrādīja

bet drošvien ir liela atšķirība starp 2 un 27h braucienu...
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Previous

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests