Ģimene grib suni

Want to Buy a Dog

Re: Ģimene grib suni

Postby ego » 20 Jan 2018, 12:15

Kā ir ar pundurpinčeru? Zinu,ka šķirnes raksturs nav no vieglajem, bet palasot raksturojumu ...varbūt.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ģimene grib suni

Postby Olive » 21 Jan 2018, 00:28

Alpina wrote:
Vēl drošvien zem prasībām parakstās Stafijs (Stafordšīras Bulterjers) vai mini bulciņa (Miniatūrais bulterjers), bet par šīm šķirnēm lai pastāsta kāds zinošāks ;)


Stafijs ir brīnišķīgs, un, starp citu, es arī sākumā baigi skatījos uz gludspalvaino foksterjeru :sarkstosa: bet, tā kā manam vīrietim, savukārt, sapņu suns ir angļu buldogs, tad stafijs sanāca tāds vidējais aritmētiskais. Un ir forši, tiešām, beeeeet... vismaz manai meitenei, kura lielāko daļu laika pavada istabā +22 grādos, ārā, tikko ir aukstāks un kustības nav aktīvas, salst. Esmu jau aprīkojusies ar mētelīti un sedziņu, un joprojām priecājos par īsspalvainu suni, kuru mierīgi pēc pastaigas slapjumā var iemest dušā noskalot, un pēc brīža šis sauss. Nemaz nerunājot par to, ka smilšu daudzums mājās kopš suņa ieviešanas nav īpaši palielinājies.
User avatar
Olive
Baby
Baby
 
Posts: 23
Joined: 09 Apr 2017, 20:46

Re: Ģimene grib suni

Postby Linda B. » 21 Jan 2018, 16:35

Nu es par takšiem, protams :kanepe:
Pa manam ideāli. Nelieli, kompakti, enerğiski, bet ne pārlieku. Ļoti lojāli savai ğimenei, vienmēr gatavi rotaļām ar bērniem. Viegli apmācāmi, ja zin kas motivē suni.
Mežā ejam bez pavadas un ja akurāt neviens meža zvērs degungalā neizlec, ir visnotaļ atsaucami un kontrolējami.
Image

Ja nu gribās par takšiem parunāties, laipni lūgti ar mani sakontaktēties, es runīga un nekožu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ģimene grib suni

Postby nezinīte » 22 Jan 2018, 09:05

Ja neskaita mazo augumu, tad pārējās prasības 100% atbilst manai (a la beļģis) jauktenītei. :D Tikai otras tādas jau nav.
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Ģimene grib suni

Postby ligakrista » 22 Jan 2018, 10:04

Iesaku mūsu noskatīto šķirni - Entlbūhas ganu suns :dejosuns: jo mūsu vēlmes un kritēriji bija ļoti līdzīgi :)
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Ģimene grib suni

Postby madja » 22 Jan 2018, 10:40

nēnu, ka jau visi,ta es ar - korgijs kardigans arīdzan ir lieliska, gandrīz īsspalvaina un aktīva šķirne,kas ĻOTI gribēs būt kopā ar saimnieku, bet,atšķirībā no terjeriem, kā jau 1.grupas aitu/ganu suns, ir viegli apmācāma.

protams,katram savs, man būtu grūti iet pastaigās ar suni,kas var pazust no redzes loka , jo esmu absolūti pieradusi,ka suņi čeko mani, nevis es viņus. arī pilsētā ejot viņas uz krustojuma apstāsies un pagaidīs,nevis pazudīs ap mājas stūri.

nu,ok, korgiji ir diezgan skaļi,kas var būt kaitinoši.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Ģimene grib suni

Postby ligakrista » 22 Jan 2018, 12:35

madja wrote:nēnu, ka jau visi,ta es ar -


mēs pavadījām 3 mēnešus visu manu brīvo laiku un daļu vīra brīvā laika,lai izvēlētos šķirni. toreiz par šo forumu vēl nezināju, būtu bijis vieglāk :D

madja wrote:korgijs kardigans arīdzan ir lieliska, gandrīz īsspalvaina


ar ļoti lielu uzsvaru uz gandrīz :velnins:


madja wrote: jo esmu absolūti pieradusi,ka suņi čeko mani, nevis es viņus. arī pilsētā ejot viņas uz krustojuma apstāsies un pagaidīs,nevis pazudīs ap mājas stūri.


jā, šis ir ļoti labs arguments ņemt ganu :sarkstosa:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Ģimene grib suni

Postby Māra » 22 Jan 2018, 12:46

ligakrista wrote:
madja wrote:korgijs kardigans arīdzan ir lieliska, gandrīz īsspalvaina


ar ļoti lielu uzsvaru uz gandrīz :velnins:

Kāpēc? Es to par garu nekādi nenosauktu.
Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ģimene grib suni

Postby madja » 22 Jan 2018, 12:48

ligakrista wrote:
madja wrote:korgijs kardigans arīdzan ir lieliska, gandrīz īsspalvaina

ar ļoti lielu uzsvaru uz gandrīz :velnins:


viss ir relatīvs :) spalva ir īsāka kā VASam, bieza,jā, bet gana īsa un asa, ļoti ērta kopšanai - netīrumi paši izbirst, nekādi dranķi iekšā neķeras
ir garāka ap kaklu, ārā,protams, krīt
Image

starp citu, ielikšu te atkal redzamā vietā amerikāņu suņu šķirņu piemeklētāju, tur pie reizes arī ir lakonisks apraksts. ZIP kodu var likt piemēram 08098 kas ir Filadelfija - pieņemu,ka viņi skatās,cik auksts/karsts ir katrs štats
http://www.akc.org/find-a-match/#slide1
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Ģimene grib suni

Postby pixy » 22 Jan 2018, 13:12

Redzot, kā katrs to deķīti uz savu pusi rauj, šausmīgi sagribējās ieteikt lendzīru, bet laikam nekādi neizdosies to palikt zem "pamazs, īsspalvains, ļoti enerģisks" :D . Bet, ja man kāds jāatbalsta no šiem, tad ar piebildi - ja netraucē, ka suns vurkš, lai visi zinātu viņa viedokli, es par korgiju - pie manis nāk trenēties vairāki (arī pembroki, bet tie būs garspalvaināki) un visi ir ļoti attapīgi, gudri un forši :jaa: . Un kārdigani, vismaz manā klasifikācijā, noteikti pieskaitās īsspalvainajiem.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Ģimene grib suni

Postby madja » 22 Jan 2018, 13:22

pff, skaidrs,ka arī lendzīri ir pieejami mazi un īsspalvaini

Image
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Ģimene grib suni

Postby Felix_PS » 22 Jan 2018, 13:44

pixy Man arī ar to deķīša vilkšanu čābīgi, visādi citādi gan derētu uz visiem 100%, bet pat ķieğelis uz galvas viņai nelīdzētu ierūmēties zem ceļa. :kanepe:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Ģimene grib suni

Postby ligakrista » 22 Jan 2018, 21:47

pixy wrote:Redzot, kā katrs to deķīti uz savu pusi rauj, šausmīgi sagribējās ieteikt lendzīru, bet laikam nekādi neizdosies to palikt zem "pamazs, īsspalvains, ļoti enerģisks" :D . Bet, ja man kāds jāatbalsta no šiem, tad ar piebildi - ja netraucē, ka suns vurkš, lai visi zinātu viņa viedokli, es par korgiju - pie manis nāk trenēties vairāki (arī pembroki, bet tie būs garspalvaināki) un visi ir ļoti attapīgi, gudri un forši :jaa: . Un kārdigani, vismaz manā klasifikācijā, noteikti pieskaitās īsspalvainajiem.

nu jā, es līdz šim zināju tikai pembrokus :neparliecinats: tā iet, ka lien pieredzējušo diskusijās :akes:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Ģimene grib suni

Postby lauva » 23 Jan 2018, 23:13

korgiji, vismaz tos,kurus zinu, ir fantastiski suņi. Šņaukas un pinčeri jau ar nav slikts variants. katram, protams, jāizvērtē savas prioritātes, bet man te jāsliecas un to ļaužu pusi,kuriem patīk,ka suns čeko saimnieku, ne saimnieks suni. Suns,kurš konkrēti meklē kontaktu ar savu baru un to kontaktu labprāt arī uztur.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ģimene grib suni

Postby karlo » 11 Jan 2019, 15:55

karlo
Baby
Baby
 
Posts: 1
Images: 1
Joined: 06 Nov 2017, 13:52

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests