Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Dark Amber » 22 Nov 2016, 14:00

"Upe" tiešām ir jauka vieta, kur var droši doties ar suni (suņiem). Rekomendēju !
User avatar
Dark Amber
Puppy
Puppy
 
Posts: 256
Images: 0
Joined: 14 Jan 2010, 14:01
Location: Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 22 Nov 2016, 22:34

Dark Amber wrote:"Upe" tiešām ir jauka vieta, kur var droši doties ar suni (suņiem). Rekomendēju !

Ne ar suņiem pieredze, bet tieši ar vietu ļoti nelāga pieredze apkalpošanā un ēdienā. Nerekomendēju! :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby MartaK » 23 Nov 2016, 07:23

Vakar noskaidroju par Liepājas "Upe" un "Doka pica".

Pirmajā drīkst nākt ar visu izmēru suņiem, ja vien tie labi uzvedās, otrajā nedrīkst, ļoti jauka meitene pa telefonu bēdīgi stāstīja, ka viņi visi mīl suņus un ļoti gribētu laist mūs iekšā, bet esot bijuši vairāki gadījumi, kad citi apmeklētaji saceļ traci, turklāt regulāri kāds mazais suns tiekot nosēdīnāts UZ galda. Tagad esot iespēja suņus atstāt norobežotā iekšpagalmā, kur tad arī viņiem tikšot servēts ūdenstrauks. Ļoti atvainojās un novēlēja mums veiksmi izstādē, patīkama attieksme,lai arī netiksim iekšā.

Par tiem cilvēkiem ar suņiem uz galda, gan jābrīnās! :akes:
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Vēja sune » 24 Nov 2016, 02:02

Liepājā "Bel Cibo" laiž ar suni, arī lielu suni. Attieksme pret suni ļoti jauka un ēdieni bija ļoti garšīgi.
Arī "Zelta olā" esmu bijusi ar suni. Abās vietās gan vispirms uzzvanījām un uzjautājām, vai ņems ar zvēru pretī.
Owned by a Saluki.
Vēja sune
Baby
Baby
 
Posts: 57
Joined: 12 Aug 2016, 23:16

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 24 Nov 2016, 17:33

MartaK wrote:Par tiem cilvēkiem ar suņiem uz galda, gan jābrīnās! :akes:

Dēļ ši un vēl dauzkādas saimnieku visatļautības arī rodas šādi noteikumi, ka negrib ielaist suņus. Mums pašiem ir bijusi pieredze - vienmēr iepriekš pajautājam - varbūt pa telefonu arī atbilde būtu negatīva, bet satiekot mūs dzīvē (samojeda šarms), saka - it kā suņus mēs nelabprāt, bet, ja ļoti godīgi uzvedas, tad var klusiņām zem galda (Kā tas ir - zem galda? Kur tad, viņuprāt, es būtu viņu sēdinājusi - uz? 8-) Bet.. palasot MartaK rakstīto, vairs ne par ko nebrīnos :D) un, ja nerej. Lai nu kā, vakariņu laikā pienāk viesmīļi un saka, kāds foršs un labi audzināts suns... A viņa zem galda mierīgi guļ. Varu, protams, saprast - ne visi klienti būtu sajūsmā par vokālu suni. Es par uzrakstiem -Labi audzināti suņi drīkst. Taču - viss ir subjektīvs. Pašam saimniekam jau var likties, ka viņa suns ir labi audzināts... :kanepe:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 22 Dec 2016, 13:44

Pievienoju no savas puses tikko man jaunatklātu kafejnīcu - restorānu Valmierā, Tērbata Cafe. Kā būs, kad aizbrauksim un vai garšīgi, ziņošu. Bet jau uzrakstīju viņiem iepriekš, jautājot, vai ar (labi audzinātiem) suņiem var pie viņiem. Aizmirsu gan norādīt, ka nav mazsuns. Uz ko man atbildēja -
"Jā droši - pret suņiem mums nav iebildumu.
Protams, lūdzam saimniekiem rūpēties par to, lai viņi netraucē citiem apmeklētājiem."
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Henriete » 22 Dec 2016, 19:30

karalislauva wrote: Aizmirsu gan norādīt, ka nav mazsuns. Uz ko man atbildēja -
"Jā droši - pret suņiem mums nav iebildumu.


Mums tā bija Ķoņu dzirnavās (arī netālu no valmieras). Iepriekš pieteicām, ka būs suns. Saimnieki teica, ka esot suņiem draudzīgi un nebūs iebildumi, tikai parūpēties par visu. Kad ieradāmies, saimniece bija mazliet šokēta, sakot, ka tik liels suns, bija gaidījuši mazu, Bet paši nemaz nebija interesējušies, kāds un cik liels. Turklāt mani vienmēr mulsina , ka saka, ka man ir liels suns :D
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 22 Dec 2016, 22:13

Henriete wrote:Turklāt mani vienmēr mulsina , ka saka, ka man ir liels suns

Ne gluži pa tēmu, bet man arī ir līdzīgi - bieži cilvēki saka "ai, viņa nu gan jums būs/ir liela!", lai gan man pašai šķiet vidēja izmēra. Smieklīgākais, kad viņas 3-4 mēnešu vecumā man jautāja, cik tad liela izaugs, teicu, nu, aptuveni kā labradors - "Ai, tad jau liela!" Vismaz man, labradors ir vidēji liels suns. Man tiešām liels liekas VAS un sanbernārs. :D
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby fedelta » 22 Dec 2016, 22:49

karalislauva wrote:
Henriete wrote:Turklāt mani vienmēr mulsina , ka saka, ka man ir liels suns

Ne gluži pa tēmu, bet man arī ir līdzīgi - bieži cilvēki saka "ai, viņa nu gan jums būs/ir liela!", lai gan man pašai šķiet vidēja izmēra. Smieklīgākais, kad viņas 3-4 mēnešu vecumā man jautāja, cik tad liela izaugs, teicu, nu, aptuveni kā labradors - "Ai, tad jau liela!" Vismaz man, labradors ir vidēji liels suns. Man tiešām liels liekas VAS un sanbernārs. :D


Kad man pasaka, ka liels, arī neliekas, ka liels. Vakar vilcienā arī - vai kāds liels un smuks. Es pēc mirkļa - jūs to mums? Nav jau tik liels nemaz :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby karalislauva » 27 Dec 2016, 20:54

Māra wrote:Mazam salīdzinājumam ienāca prātā, ka gan suns, gan viss pārējais - tā ir krava.
Ir atļauts pārvadāt arī ieročus, tikai es tiešām nepriecāšos, ja to īpašnieki pie saņemšanas tos momentāni raus ārā no somām un vicināsies...
Bet tā jau es tikai PAR suņiem un ērtāku dzīvi ar tiem. :)

Kā mums bija - atlidojām ar aizkavēšanos, sagaidījām bagāžu ar aizkavēšanos un ko domājuši - es pa lidostas durvīm izgāju lepni paceltu galvu, būri vienā rokā, suni pavadā otrā. :D Un ne es vienīgā, vēl viens vīrietis ar savu suni tāpat.
*
Neatceros, vai jau tika minēts, bet Valmierā "Jaunajā Saulē" suņi velkomēti un pēc lūguma atnes ūdeni.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 27 Dec 2016, 21:19

karalislauva wrote:Kā mums bija - atlidojām ar aizkavēšanos, sagaidījām bagāžu ar aizkavēšanos un ko domājuši - es pa lidostas durvīm izgāju lepni paceltu galvu, būri vienā rokā, suni pavadā otrā. :D Un ne es vienīgā, vēl viens vīrietis ar savu suni tāpat.

Diskusija bija par suni, kas tiek vnk izlaists no būra, nevis likts pavadā uz vests, kas ir pilnīgi normāli, plus, diskusijā jau reiz minēju, ka lidostas darbiniekiem nav nekas pret suņiem ielidošanas zālē.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 28 Dec 2016, 13:31

karalislauva wrote:
Henriete wrote:Turklāt mani vienmēr mulsina , ka saka, ka man ir liels suns

Ne gluži pa tēmu, bet man arī ir līdzīgi - bieži cilvēki saka "ai, viņa nu gan jums būs/ir liela!", lai gan man pašai šķiet vidēja izmēra. Smieklīgākais, kad viņas 3-4 mēnešu vecumā man jautāja, cik tad liela izaugs, teicu, nu, aptuveni kā labradors - "Ai, tad jau liela!" Vismaz man, labradors ir vidēji liels suns. Man tiešām liels liekas VAS un sanbernārs. :D

Man paša 28 kg suns šķiet vidējs, kaukāzieši, ņufi un tamlīdzīgi - lieli, takši - mazi. :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Spigana » 28 Dec 2016, 13:44

Es nekā nevaru saprast, kāpēc cilvēki man par saluki saka, ka tie takš esot lieli suņi. Kā no 20-27 kg suņa sanāk kaut kas liels? :D
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 28 Dec 2016, 13:53

Spigana wrote:Es nekā nevaru saprast, kāpēc cilvēki man par saluki saka, ka tie takš esot lieli suņi. Kā no 20-27 kg suņa sanāk kaut kas liels? :D

Man saluki škiet pie vidējiem, bet jā, izrādās, ka sabiedrība tā nedomā. Pie sauso paiku tabulām viņi skaitās Medium suņi, bet vispār jau 70 cm skaustā ir liels suns. Un ja vēl bail no suņiem, tad tur tie izmēri ir vēl sašķobītāki :D
Nesen viens no kaimiņiem nāk pretī un pēc O!, nākamais jautajums ir - cik istabu dzīvoklis jums ir. Kā lūdzu? :D Saku, ka privāts jautājums tomēr no sveša vīrieša dāmai uz ielas... Un tad vīrietis sevi apskaidroja - man tak divi lieli suņi, ta jau jābūt vismaz 4 istabu dzīvoklim. Kko viņam tur apstāstīju īsi, bet pēc tam sāku domāt, kas tās vispār par muļķībām - jo lielāks dzīvoklis, jo kas - suns tagad tur skries? Leks? Iztērēs enerģiju? Nu tak nē, tāpat jāiet ārā, jānodarbojas ar suni. Neticu, ka pat mazs suns sevi var nokausēt dzīvoklī. Un tas māju jautajums jau sen te pa fōrumu izsmelts, ka suņi, kam tiek piedāvāti dārzi, tāpat sēž blakus saimniekam iekšā. :kanepe:

:pedinja: Lai es te iederētos ar savu offtopiku, pielikšu - Maskačka nav pārāk draudzīga suņiem. Vai drīzāk - cilvēkiem. Neviens aiz suņa nevāc un un no suņiem visi baidās, nekontrolē savus suņus bieži. Miskastes MAZ. Pilns ar ielas kaķiem, ko babuļi kā traki piebaro, pilns ar izmētātu ēdienu zālienā. Nevar zināt - kaķiem vai kāda noindēšanai... Nesen pienāca klāt baseta saimniece un teica, ka viņas suni noindējuši tepat pagalmā.
Toties vietējā Maksima vai plīst no mazsuņu apmeklētības. Un reti kurš ir rokās, parasti ratiņos vai pa zemi iet. Man tik tā netaisnība kremt, neba suņi traucē... (Traucē tie, ka liek ratiņos, tas gan.)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Spigana » 28 Dec 2016, 14:05

Māra wrote:Toties vietējā Maksima vai plīst no mazsuņu apmeklētības. Un reti kurš ir rokās, parasti ratiņos vai pa zemi iet. Man tik tā netaisnība kremt, neba suņi traucē... (Traucē tie, ka liek ratiņos, tas gan.)


A, starp citu, tie ir veikalu pašu noteikumi - ka nedrīkst vienkārši vest iekšā, vajag likt ratos. Kur loģika? Nav ne jausmas.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Māra » 28 Dec 2016, 14:29

Spigana wrote:A, starp citu, tie ir veikalu pašu noteikumi - ka nedrīkst vienkārši vest iekšā, vajag likt ratos. Kur loģika? Nav ne jausmas.


Te es loģiku saskatu tikai tik, ka tas pret suņu pārvietošanos pa veikalu patstāvīgi. Bet to ratos likšanu gan jau domāja, ka liek ar visu suņu somiņu, neba dubļainu kakainu suni.
Varbūt kādreiz saņemšos un arī ielikšu savu suni ratiņos un došos iepirkties.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Vēja sune » 28 Dec 2016, 21:17

Spigana wrote:Es nekā nevaru saprast, kāpēc cilvēki man par saluki saka, ka tie takš esot lieli suņi. Kā no 20-27 kg suņa sanāk kaut kas liels? :D
Kopš manējais pastāvēja blakus haskijam un Bernes ganu sunim, un tie suņi izskatījās pagalam vidēji, sapratu, ka saluki tiešām ir liels. :D Turklāt ar savām garajām kājām un milzīgo ribukurvi slaidā stiepienā aizņem teju visu dīvānu bez liekas piepūles.

Suņiem draudzīgo vietu listei var pievienot "Valmiermuižu" Briāna ielā un veikalu "Zirgu stallis" (tas gan aktuālāk zirdziniekiem :) ).
Owned by a Saluki.
Vēja sune
Baby
Baby
 
Posts: 57
Joined: 12 Aug 2016, 23:16

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 02 Jan 2017, 11:08

Liepājā iemēģināts Sporthotel - piemaksāju 7 eur par suni, viss bija ok.

Fonteina iestādījumos arī ar suni kā parasti viss labi.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby peecis » 28 Jan 2017, 14:24

Šorīt atbrauca taksometrs, ieraudzīja suni un pateica, ka nevedīs. Ok, tad neko. Gāju projām, soferis teica "labi, bet tad tikai bagāžniekā" (auto universāls). Atbildēju, ka vispār jau paņemot priekšā starp kājām vismazak piespalvo. Šoferis bija izbrīnīts, ka tā arī var, atveda mājās un kad ārā kāpjot no sēdekļa malas noņēmu pāris spalvas, vēl teica "ai, nevajag, tur jau nekā nav, viss kārtībā!"
Tā nu man radās jautājums - citi ved suņus taksometrā uz sēdekļa? :D

PS
Sarunātais vedējs piekrāpa, tapec neplānoti vajadzēja izmantot taksometra pakalpojumus.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby seila » 29 Jan 2017, 23:08

Mēs uz sēdekļa paklājam lupatu, uz kuras sēsties ar suni (taksi) rokās vai ietinam suni jau iepriekšminētā lupatā, izsaucot taxi vienmēr brīdinām,ka būs suns
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests