Lendzīrs / Landseer ECT

Dog Breeds

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Māra » 14 Apr 2016, 12:21

Būs foršas pirmās pastaigas ar maziem lāčiem (dalmāciešus imagināri aizvietot ar lendzīriņiem). :D :samilejies:

Image

Auklītes noderēs.

Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 18 Apr 2016, 09:25

Sestdien Latvijas ņūfaundlendu un lendzīru kluba specializētajā izstādē pie itāļu eksperta Guido Vandoni Habītis nopelnīja savu trešo CAC, lai noslēgtu Latvijas čempionu. Līdz ar to viņa ir pierādījusi, ka ir ne tikai gudra, bet arī daiļa un mēs savu izstāžu karjeru varam mierīgi likt malā. Izstāde bija riktīgi forša, lieliskā gaisotnē ar bagātīgu balvu klāstu. Tik daudz ņufīšu vienkopus negadās redzēt un arī abi Latvijas lendzīri bija ieradušies :D . Tas nu ir izdarīts, mēs atkal pievēršamies sportam, kurā noteikti jūtamies komfortablāk ;) .
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 19 Apr 2016, 07:25

pixy wrote:Sestdien Latvijas ņūfaundlendu un lendzīru kluba specializētajā izstādē pie itāļu eksperta Guido Vandoni Habītis nopelnīja savu trešo CAC, lai noslēgtu Latvijas čempionu. Līdz ar to viņa ir pierādījusi, ka ir ne tikai gudra, bet arī daiļa un mēs savu izstāžu karjeru varam mierīgi likt malā. Izstāde bija riktīgi forša, lieliskā gaisotnē ar bagātīgu balvu klāstu. Tik daudz ņufīšu vienkopus negadās redzēt un arī abi Latvijas lendzīri bija ieradušies :D . Tas nu ir izdarīts, mēs atkal pievēršamies sportam, kurā noteikti jūtamies komfortablāk ;) .
Image


Pixy, paldies par to, ka izstādē tika pārstāvēti arī lendzīri! Eksperts nebūt nemētājās ar CQ un PP! Jūs savu vērtējumu godam nopelnījāt. :roze: Sports nekad nav maisījis šķirnes attīstībai. Otrādi - labi audzināts suns vienmēr rada tikai pozitīvas emocijas. Ja esi šķirnes fane, tad jādarbojas abās jomās, jo lendzīru pazinēju ir gaužām maz. :sirsninas:
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 19 Apr 2016, 10:01

Volts, paldies, to, ka eksperts visiem visu nedeva, es pamanīju gan, labi, ka ņufi pēc mums bija, citādi būtu vēl vairāk nobijusies :D . Nekad neesmu uzskatījusi, ka sports un izstādes savā starpā traucētu, noteikti ne, ir patīkami apzināties, ka labi sportot var arī lielisks savas šķirnes pārstāvis no eksterjera viedokļa. Bet manā galvā ir kaut kāds greizais spogulis, kas pirms izstādes sunī tikai trūkumus redz... Jāiet uz psihoterapijas kursu :aknee: . Dzīvosim, redzēsim, šobrīd nekur neesam pierakstījušās un rakstīties netaisāmies, bet, kas zin - varbūt uznāks iedvesma un vēlme Baltiju vai vēl ko citu savākt :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 03 May 2016, 14:31

Svētdien mums bija treniņš, kurā pievienojās fotogrāfs Juris Maurāns. Fotogrāfa profesionālais azarts radīja vēlmi tādu brīnumu kā Habī pabildēt, tad nu tikām pie daiļām bildēm, mans uzstādījums bija, ka mēs esam darba ļaudis un tādā vidē arī gribam bildēties. Rezultātā ir milzums skaistu bilžu ar čaklu lendzīru :D . Visas nekādi nevar salikt, te dažas un dažas arī "pie manis" blogu sadaļā.
Var redzēt, ka nesen uz izstādi esam bijušas - ne tikai apstājas pie konusa, bet smuki apstājas :D
Image
Kustībā, mācāmies jaunu vingrinājumu, kas noderēs, pakāpjoties par vēl vienu OB līmenīti augstāk:
Image
Habī ir ļoti, ļoti lunkana, īsti nevar redzēt, bet praktiski viņa var man aplocīties riņķī. Varbūt rados kāda čūska :neparliecinats:
Image
Nav jau nemaz tik liels tas sunītis :pukudupsis:
Image
Paldies fotogrāfam par burvīgām bildēm, ceru, ka kādu tas varbūt iedvesmos darboties ar suņiem, lai arī kādreiz pie tādām tiktu :)
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 07 May 2016, 07:42

Vācijā manuprāt labs metiens: Zuchtstätte: vom Heidenberg
Wurfdatum: 24.04.2016
Rüden: 3
Hündinnen: 7
Vater: Balu Ludwig von der Taunushöhe (A1)
Mutter: Holliday vom Kammersteiner Land (A2)
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 10 May 2016, 08:59

Volts wrote:Vācijā manuprāt labs metiens: Zuchtstätte: vom Heidenberg
Piekrītu, labas, vecas asinis. Kammersteiner Land suņi ir Heidenbergu audzētavas saimnieces meitas suņi, pieņemu. ka, lai būtu labāks vārds, meita metienu laiž caur Heidenbergiem. Mani mazliet uzjautrina fakts, cik ļoti tiek uzsvērts, ka metiena vectētiņš no mātes puses ir De Gaulle vom Siegblick, par vecmāmiņu gan neatrodu ne vārda :D . De Gaulle ir populārs vaislas kobelis, arī tagad viena kuce gaida viņa bērneļus. Tēva vecāki ir Frasier vom Nebelwald - man pret šo audzētavu ir dziļas simpātijas, ņemot vērā, ka gaidīju "savu" bērnu tieši no turienes, mamma Anjuli von der Berkelaue - arī veca audzētava. Tomēr mani vēl joprojām vairāk uzrunā vom Rittergut metiens par kuru rakstīju pirms kāda brīža un tas arī vakar ir klātu - 3 kuces un 10(!) puikas. Milzīgs metiens, man jau liekas, ka tas ir par traku, kucei grūti, bet vāciešiem par to ir savi uzskati. Tik daudz forši metieni, pilnīgi jāizslēdz sevī podziņa "gribu", lai actiņas neiemirdzētos :elfs: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 30 May 2016, 12:59

Sestdien bijām Lietuvā Moletai, bet ne uz izstādi - tur notika arī Obediences sacensības. Bija šausmīgi karsts, suņiem ļoti, ļoti grūti, jo, tā kā pasākums noris vecā lidlaukā, nekādas ēnas, ne koku, ne krūmu, pilnīgi nekā. Esmu priecīga par Habī, viņa patiešām ir malacis, savācās un nostartēja ļoti labi. Visas atzīmes lieliskas, tikai viena nulle, kas kopējo balli, protams, ļoti novelk uz leju. Nulle gan manējā, nevis Habī, es biju 100% vainīga... Es jau ar tikai cilvēks un arī man bija šausmīgi karsti :D .
Havanna vom Wulsberg, OB1, 3.vieta, 251,5 punkti, ļoti labi.
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Zeva2 » 31 May 2016, 14:50

Hei Lenzīri varbū gribat pievienoties ņufiem peldēšanas nodarbībās?(glābšanā uz ūdens )
Zeva2
Baby
Baby
 
Posts: 99
Images: 1
Joined: 25 Feb 2011, 10:59

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 01 Jun 2016, 14:48

Zeva2, otras Latvijas lendzīrs Lords pērn vēl kā puskucēns, cik zinu, bija uz vairākām nodarbībām un arī šogad plānoja turpināt. Vai šie plāni vēl spēkā, nezinu, ceru, ka jā. Mums ūdensglābšana sanāk baigi tālu no mājām, es jau tā nobraukāju tādus ciparus, ka labāk nemēģināt rēķināt līdzi, visam diemžēl ir savi limiti... Tā, ka mēs vismaz pagaidām paliekam pie tām nodarbēm, ko jau esam uzsākušas :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 03 Jun 2016, 07:47

Zeva2 wrote:Hei Lenzīri varbū gribat pievienoties ņufiem peldēšanas nodarbībās?(glābšanā uz ūdens )


Zeva2- Latvijā cik zinu ir tikai divi Lendzīru šķirnes pārstāvji- Habija cītīgi darbojas citās jomās( visu nevar paspēt un arī līdzekļus daudz vajag)- Lords peldēšanu apgūst individuāli, jo dzīvo Liepājā.
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 28 Jul 2016, 08:41

Tik šausmīgi ātri iet laiks, ka neko nevar paspēt... Bet vismaz paspējām piedalīties T-touch seminārā. Par to vairāk ir manā tērzētavā, te viena bildīte no pēcpasākuma atpūtas laukumā, lai pasaulē brīnišķīgākās šķirnes topiks nenogrimtu pavisam aizmirstībā :)
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 07 Sep 2016, 12:07

Image
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 08 Sep 2016, 12:50

Lordam ļoti liels panākums, BOB un JCAC ir forši, bet tas, ka lendzīrs iekļūst milzīgās otrās grupas besta finālā un vēl iegūst 4.vietu - tas jau ir patiešām kaut kas izcils. Arī Eiropā lendzīri galīgi nepieder pie tām šķirnēm, kuras regulāri gozējas uz BIG pjedestāla.

Mēs arī brīvdienas gluži dīkā nepavadījām, bijām aizbraukušas uz Lietuvu uz Obediences sacensībām. Par to vairāk ir pie "manis", te ielikšu dažas bildītes ar Habīti Lietuvā.
Mūsu kārtējā nulle... Viss dikti skaisti, tikai Habītis aizmirsa, ka jāsagaida komanda, lai lektu pāri barjerai. Rezultātā 0 un nopūdelēts "teicami", ko mums tik ļoti vajadzēja...
Image
Bet es viņu mīlu vienalga :sirsninas:
Image
Pirmā vieta jau ir, pašas vainīgas, ka nenostartējām tik labi, cik vajadzēja, tagad jāpriecājas par to, kas sanāca :)
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 09 Sep 2016, 12:05

pixy wrote:Lordam ļoti liels panākums, BOB un JCAC ir forši, bet tas, ka lendzīrs iekļūst milzīgās otrās grupas besta finālā un vēl iegūst 4.vietu - tas jau ir patiešām kaut kas izcils. Arī Eiropā lendzīri galīgi nepieder pie tām šķirnēm, kuras regulāri gozējas uz BIG pjedestāla.

Mēs arī brīvdienas gluži dīkā nepavadījām, bijām aizbraukušas uz Lietuvu uz Obediences sacensībām. Par to vairāk ir pie "manis", te ielikšu dažas bildītes ar Habīti Lietuvā.
Mūsu kārtējā nulle... Viss dikti skaisti, tikai Habītis aizmirsa, ka jāsagaida komanda, lai lektu pāri barjerai. Rezultātā 0 un nopūdelēts "teicami", ko mums tik ļoti vajadzēja...
Image
Bet es viņu mīlu vienalga :sirsninas:
Image
Pirmā vieta jau ir, pašas vainīgas, ka nenostartējām tik labi, cik vajadzēja, tagad jāpriecājas par to, kas sanāca :)
Image


Piedosim Habītim! Reizēm jau tā skola piegriežās!
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 10 Sep 2016, 07:40

Volts wrote:Reizēm jau tā skola piegriežās!
Taisnība. Tā gan ir tēma vairāk manai tērzētavai, bet tieši šobrīd es pārskatu savu trenēšanās metodi un globāli mainu taktiku. Suņiem apnīk, ja viņi zin, kas būs jādara, tāpēc mēs šobrīd nodarbojamies ar visu ko jaunu, lai viņām nebūtu garlaicīgi. Paskatīsimies, kādi būs rezultāti, patlaban izskatās, ka viņām patīk un es redzu pavisam citu azartu acīs brīdī, kad dodamies kaut ko padarīt. Esmu jau teikusi, bet apmācība ir kā šahs - taktika, viltība, gudrība, nedrīkst ieslīgt rutīnā, tas visu sabojā. Ceru, ka esam uz pareiza ceļa, bet, pat ja ne, mums šobrīd ir interesanti :jaa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 21 Sep 2016, 17:07

Ir iemesls pagremdēties atmiņās - šodien aprit trīs gadi, kopš kļuvu par likumīgu Habī saimnieci :alinji: . Vienmēr vāros par daudz, tāpēc vienkārši dažas bildītes no tiem senajiem laikiem :samilejies:
Image
Image
Image
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 24 Sep 2016, 09:09

Paldies par jaukajām atmiņām! Īpaša ir bildīte, kur Habīte māj ardievas saviem brālīšiem un māsiņām. :sirsninas2:
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby pixy » 03 Oct 2016, 18:56

Pieļauju, ka Latvijas presē šis ir vispār pirmais raksts par lendzīriem - http://www.delfi.lv/mansdraugs/47969119 ... ies-glezna. Jā, nu nevar jau pārmest žurnālistam, ka tiek lietots valodnieku pieņemtais nosaukums ar "s" "z" vietā, bet man tomēr ļoti nepatīk :D . Bet dzīvē gan laikam tas cilvēks lendzīru nav redzējis, citādi diez vai būtu tapis teikums - "Taču, redzot lendsīru, daudzi noteikti teiks – tas ir vien melnbalts ņūfaundlends jeb ņūfaundlendietis." Ieraugot dzīvu lendzīru ir pilnīgi skaidrs, ka tas NAV melnbaltais ņūfaundlends. Mūsdienu lendzīra un ņufa siluets, proporcija un galva ir ļoti atšķirīgi, arī man neviens nekad nav prasījis, vai Habī ir ņufs, drīzāk ir tādas klusas aizdomas par kaut kādu sanbernāra melnbalto variantu.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Lendzīrs / Landseer ECT

Postby Volts » 09 Oct 2016, 09:05

pixy wrote:Pieļauju, ka Latvijas presē šis ir vispār pirmais raksts par lendzīriem - http://www.delfi.lv/mansdraugs/47969119 ... ies-glezna. Jā, nu nevar jau pārmest žurnālistam, ka tiek lietots valodnieku pieņemtais nosaukums ar "s" "z" vietā, bet man tomēr ļoti nepatīk :D . Bet dzīvē gan laikam tas cilvēks lendzīru nav redzējis, citādi diez vai būtu tapis teikums - "Taču, redzot lendsīru, daudzi noteikti teiks – tas ir vien melnbalts ņūfaundlends jeb ņūfaundlendietis." Ieraugot dzīvu lendzīru ir pilnīgi skaidrs, ka tas NAV melnbaltais ņūfaundlends. Mūsdienu lendzīra un ņufa siluets, proporcija un galva ir ļoti atšķirīgi, arī man neviens nekad nav prasījis, vai Habī ir ņufs, drīzāk ir tādas klusas aizdomas par kaut kādu sanbernāra melnbalto variantu.


Pixy! Es nenocietos un aizsūtīju vēstuli redaktorei, piebilstot par krāsu ( suns ir blati/ melns) un arī pārējās nepilnības, taču pat atvainošanās atbildi nesagaidīju.Labi jau, ka tādi raksti top, taču par pareizību varēja pakonsultēties kaut vai LKF šķirnes klubā.
Volts
Puppy
Puppy
 
Posts: 215
Joined: 18 Jan 2010, 16:57

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests