Demix & Siberians

Blogs and Chats

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Mar 2010, 11:26

Vēlreiz liels paldies VISIEM :esmilu:
Būtībā jau mums visiem show suņiem ir ļoti labas izredzes izstāžu karjerā,jo anatomija ir ļoti pareiza un tas ir pats galvenais, lai arī kustības būtu labas un pareizas,labi leņķi,labas galvas,acis,ausis ,astes,izņemot Sirsniņu,bet pēc Valmieras izstādes es vairs par to neuztraucos,redzot stipri gredzenotākas astes ar CACu piešķiršanu :aknee: Sirsniņš vasarā turpinās savu karjeru :dejo: Man viņa galva vienkārši fascinē :aizlaimes:
Meitenes, jā man nedrošas un cimperlīgas :flirts: , bet ar eksterjeru viss ir O.k. :nadzinji: Gamba ir ārkārtīgi enerģiska,ne velti viņai arī vārdu tādu iedevām,kad piedzima visu laiku bija pārējiem pa virsu,visur līda pirmā :dejosuns:
Džedis"iegāžas"ar izmēru viņam maksimums- 60cm. un uz pārējo mazo fona pie salīdzināšanas"lec"ārā,bet nu Baltijas čempis jau ir :dejo:
Galvenais jāstrādā,nav tik daudz laika,lai četrus kārtīgi satrenētu,bet uz to mēs ejam!!! :1: Arī konkurence palielinājusies maksimāli,ir ievesti daudz ļoti labi suņi no slavenām audzētavām,bet tas tikai priecē,ja konkurencē tiekam pie kāda titula :paukojas: :nadzinji:
Tomēr esam jau diezgan daudz sasnieguši pagājušajā gadā:
Geisha-10mēnešos kļuva par Latvijas Jauno Čempionu un saņēma Cruft's kvalifikāciju :1:
Džedis,būdams 3.gadu jauns,piedaloties tikai divās izstādēs(EST SERT viņam jau bija no iepriekšējā gada un arī viens CACIBs) :o noslēdza Latvijas,Igaunijas,Lietuvas,Baltijas Čempionu :1: un vienreiz pagozējās BIG ringā,saņemot 5.vietu :aptracis:
Baikāls - noslēdza(gan šogad) Latvijas Jauno Čempionu un neatpalika no sencīša ar BIG-5 :medos:
Gambai- visās izstādēs Teicami un gandrīz visās PP,viens JCAC,bet viņai nepaveicās,jo māsa visu "nocēla"un pēdējās izstādes izbojāja "meiteņu lietas" :smarzas: Bet viņai vēl viss priekšā :1:
Tā nu tāda maza atskaitīte par aizvadīto gadu :apdzerusies:
Būtībā es esmu vairāk kā apmierināta par saviem "mazbērniem",no viena metiena(septiņiem) tomēr iznāca 5.(Glorijai arī būtu labas izredzes,bet viņas saimniece,pateca kategorisu nē izstādēm)show suņi :lv:
Last edited by Demix on 30 Mar 2010, 23:59, edited 1 time in total.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 29 Mar 2010, 13:03

Izdevies jums tas pagājušais gads! :aptracis: Sirsniņš tiešām ir burvīgs suns!!! :samilejies: Ai, visi suņi Jums ir forši! :sirsninas2:
Bija prieks pačamdīt Džedi un ja vēl kādreiz vajag palīdzēt sazinamies! :hih:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Mar 2010, 15:16

Linda wrote:Izdevies jums tas pagājušais gads! :aptracis: Sirsniņš tiešām ir burvīgs suns!!! :samilejies: Ai, visi suņi Jums ir forši! :sirsninas2:
Bija prieks pačamdīt Džedi un ja vēl kādreiz vajag palīdzēt sazinamies! :hih:

Nu es domāju,ka drīz vajadzētu sazināties,Tev jāsāk ar kādu no manējiem trenēties baikdžoringam ;)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 29 Mar 2010, 15:20

Cik zinu baikdžoringam šogad baigā konkurence.
Es laikam uz to pašu kanikrosu! :hih:
Last edited by Linda on 10 Mar 2012, 15:10, edited 1 time in total.
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Mar 2010, 15:25

Linda wrote:Cik zinu baikdžoringam šogad baigā konkurence.
Es laikam uz to pašu kanikrosu! :hih: bet ja Jūs vēlaties piedalīties baikdžoringā varu ar viņiem pastrādāt, cik nu es to māku! :D

Nav runa par nemācēšanu,ir mēģināts un suņi labi strādā,es vnk pagaidām "pasēju",bet ja kāds vēlās un nav suņa-"Uz priekšu" :1:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 29 Mar 2010, 15:28

Ou... :hih: Nu tad es piesakos uz vienu no viņiem! :D
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Mar 2010, 15:55

Linda wrote:Ou... :hih: Nu tad es piesakos uz vienu no viņiem! :D

Vari ņemt jebkuru,kamēr esi pirmā :hih: Protams,izņemot Demonu,viņa pēc bērniem ir palikusi kūtra :gul:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 29 Mar 2010, 16:02

Tad es laikam uz Gambu piesakos. :D
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Mar 2010, 16:04

Linda wrote:Tad es laikam uz Gambu piesakos. :D

Yes!!!Viņai tieši pakaļājas jānostiprina,vajag vairāk sportot!!! :esmilu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby dace.k » 29 Mar 2010, 20:08

Sveika, Demix -MALAČI :davinuziedus: apsveicam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piedod,ka uzreiz neatbildēju,mums Rings bij 10.00,tāpēc nesanāca satikties :mierina: ,
Es ar savu velniņa meitiņu dabujām 2 vietiņu ,Somiete paņēma 1vietu,bet apraksts mums bija labs.Pēc ringa vēl mazliet pastaigājām uz riņķi un devāmies uz mājām pie pārējās Mafijas :estevisamilosu: Žēl, ka nesatikāmie, bet ganjau tiksimies ;) ,lai pietiek enerģijas un spēka nodarboties ar saviem mīluļiem :esmilu:
Labradoru audzētava ''Sunset Pearl''
http://sunsetpearl.jimdo.com/
dace.k
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 08 Mar 2010, 14:33

Re: Demix & Siberians

Postby Kristina » 29 Mar 2010, 21:04

Demix es ar kādreiz gribētu izmeiģināt kanikrosu, bet ne šogad... :pastaiga:
Varbūt varesim sarunāt kaut, ko....?
User avatar
Kristina
Puppy
Puppy
 
Posts: 227
Joined: 13 Jan 2010, 16:32
Location: Riga

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Mar 2010, 23:10

dace.k wrote:Sveika, Demix -MALAČI :davinuziedus: apsveicam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piedod,ka uzreiz neatbildēju,mums Rings bij 10.00,tāpēc nesanāca satikties :mierina: ,
Es ar savu velniņa meitiņu dabujām 2 vietiņu ,Somiete paņēma 1vietu,bet apraksts mums bija labs.Pēc ringa vēl mazliet pastaigājām uz riņķi un devāmies uz mājām pie pārējās Mafijas :estevisamilosu: Žēl, ka nesatikāmie, bet ganjau tiksimies ;) ,lai pietiek enerģijas un spēka nodarboties ar saviem mīluļiem :esmilu:

Jūs arī malači,tomēr liela izstāde un nopietni konkurenti :paukojas: Protams,ka tiksimies,nu tik tā kārtīgi sākas izstāžu sezona :dejo:
Kristina,obligāti var sarunāt,manējie-kaujas gatavībā :pilnmeness: :ninja: :jaa: :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Kristina » 30 Mar 2010, 16:00

Demix wrote:Kristina,obligāti var sarunāt,manējie-kaujas gatavībā :pilnmeness: :ninja: :jaa: :hih:


Es tik skriet varēšu normāli uz rudens pusi, kad tikšu pilnībā uz kājām. :histerija:
Un tad labprāt! :dejosuns:
User avatar
Kristina
Puppy
Puppy
 
Posts: 227
Joined: 13 Jan 2010, 16:32
Location: Riga

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 30 Mar 2010, 16:02

Kristina wrote:
Demix wrote:Kristina,obligāti var sarunāt,manējie-kaujas gatavībā :pilnmeness: :ninja: :jaa: :hih:


Es tik skriet varēšu normāli uz rudens pusi, kad tikšu pilnībā uz kājām. :histerija:
Un tad labprāt! :dejosuns:

Sarunāts :labipadarits:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Eklēriņš » 31 Mar 2010, 09:32

Demix, lasu, lasu un nesaprotu, kā tāds sīks sievišķītis var to visu pavilkt! :soks: Tu no azbesta vai? :jautri: Bet esat tiešām lieliski pastrādājuši! :aptracis: :jiihaa: Malači! :davinuziedus: :roze:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 31 Mar 2010, 09:45

Eklēriņš wrote:Demix, lasu, lasu un nesaprotu, kā tāds sīks sievišķītis var to visu pavilkt! :soks: Tu no azbesta vai? :jautri: Bet esat tiešām lieliski pastrādājuši! :aptracis: :jiihaa: Malači! :davinuziedus: :roze:

:jautri: :jautri: :jautri: Paldies :davinuziedus:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby dace.k » 31 Mar 2010, 11:39

Tie maziņie jau parasti ir tie ņiprākie :meitenedejo: ,visu jāpaspēj, lai vai kas. :jaa:
Labradoru audzētava ''Sunset Pearl''
http://sunsetpearl.jimdo.com/
dace.k
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 08 Mar 2010, 14:33

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 31 Mar 2010, 11:44

dace.k wrote:Tie maziņie jau parasti ir tie ņiprākie :meitenedejo: ,visu jāpaspēj, lai vai kas. :jaa:

:labipadarits:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Inese A » 01 Apr 2010, 20:37

Image
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Demix & Siberians

Postby Unkas » 01 Apr 2010, 21:54

Demix. gaišas un mīļas Lieldienas!Image
Unkas
 

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests