Groominga galdi

Miscellaneous

Vai Jūs pirktu Latvijā taisītus groominga galdus?

Poll ended at 29 Mar 2011, 10:41

Jā, labprātāk atbalstīšu savējos
10
20%
Nē, neuzticos Latvijas ražojumiem
2
4%
Varbūt, skatoties no tās cenas un kvalitātes
39
76%
 
Total votes : 51

Groominga galdi

Postby scvaer » 29 Mar 2010, 10:41

Tātad balsojam! :) Vēlams pierakstit komentāros, kāpēc tieši jā vai nē :).

Edited: Parcik pirmais galds man jau ir gatavs un tas ir taisīts priekš mana suņa, tad varu teikt, ka stabils galds ir. Protams, vajag vēl izdomāt dažādas papildfunkcijas ērtībai, piemēram, ritentiņi ar amartizātoriem :D. Varbūt varat kautko ieteikt? :)

P.S. Paldies par balsojumu. :)
Last edited by scvaer on 29 Mar 2010, 12:11, edited 1 time in total.
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Groominga galdi

Postby Laura » 29 Mar 2010, 11:52

Komentārs - pirktu, bet ne tajā gadījumā, kad šamie būtu dārgāki par citiem. Un vēl jau ir tāda lieta, ka parasti vienu galdiņu nopērk un ar to pietiek ļoti, ļoti ilgam laikam...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Groominga galdi

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Mar 2010, 12:20

Daži apsvērumi, neņemot vērā, ka man tagad LV ir patālu un nebūtu ērti vest galdu. Man bija igauņu taisītais galds. Labs, skaisti nostrādāts, hromēts, visas detaļas darbojās bez piepūles, virsma neslīdīga, izmērs OK. Pārdevu, jo sapratu, ka man trimēt suņus bez galda ir daudz ērtāk - puikas izlaidušies guļ, sapņo devīto sapnīti, es, arī ērti nosēdusies, čubinos un tikai pašās beigās uz 5 min. pieceļu šos kājās, ja nu kāda spalviņa aizmirsusies izplūkt. Kad galds bija, ņēmām uz izstādēm līdzi. Tad atklājās trūkumi: riteņi salīdzinoši mazi, velkamais rokturītis īss (maza auguma cilvēkam domāts), neērti stūrēšanai, jo tikai 1 pa vidu, līdz ar to galds lēni un grūti velkams. Faktiski man labāk būtu derējis lielais būris ar pieliekamiem/noņemamiem palieliem riteņiem, ap 20 cm diametrā, lai var braukt kā ar bērnu ratiem vai līnijdrošku. Jo uz tā galda vienalga tika stutēts būris, ko vienam vajadzēja turēt, lai nenokrīt. Tātad viens velk galdu ar kravu, viens tur kravu, viens ved suņus. Kā darīt, ja nav to ļaužu tik daudz līdzi atvests? Ar suņiem būrī to galdu vispār nepavilkt. Izstādē pēc galda mums lielas vajadzības ar nebija, jo kā kārtīgi saimnieki, suņus sakopām jau mājās/viesnīcā un nevajadzēja neko tur griezt vai plucināt, ka spalvas citiem sejā. Faktiski galda vienīgā funkcija palika - riteņi zem būra.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 29 Mar 2010, 12:30

Paldies par lielu ieteikumu :D Lielus riteņus un garāku velkamo stieni :D Vispār ir doma to visu taisīt uz pasūtījumu un tiktu taisīts katram klientam pēc velmēm. Nu pieņemsim tas pats par to velkamo "kociņu" īsam cilvēkam nav pilnīgi vajadzīgs garš stienis, turpretīm, garam cilvēkam vajadzētu garu un tad būtu veidots stienis garāks. No malām ir doma vēl izveidot stirpinājumus būtītim, lai nevajadzētu turēt nez cik daudz cilvēkiem visu inventāru.
Vēl ieteikumi?
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Groominga galdi

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Mar 2010, 12:37

Jā, stienis garāks un tas T veida rokturītis ar lielāks, lai var ar roku saņemt, ne tik 2 pirkstiem aizkacēt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 29 Mar 2010, 12:51

Paldies, iešu kautko sadomāt :)
Gaidu vēl padomus :)
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Groominga galdi

Postby Laura » 29 Mar 2010, 13:40

Pirmā galda bildīti varētu?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Groominga galdi

Postby Vendeta » 29 Mar 2010, 14:09

Man arī ir no igauņiem pirkts galds, ar riteņiem (tie nav sevišķi lieli, ap 10cm) - nav ne vainas. Rokturis ir sabīdāms, savādāk būtu ļoti nēerti likt mašīnā, virsma gumijota, neslīd. Sestdien uz šī galda tika transportēti divi lieli plastmasas aviokonteineri ar trīs suņiem iekšā (divi suņi apakšējā būrī, viens - augšējā), plus vēl mantas un saliekamais krēsls pa virsu. Lai būri nekristu nost no galda, es viņus piestiprinu no abām pusēm ar gumijām, kas ir nopērkamas jebkurā Statoilā. Protams, ja ir tik liels vezums, ir nepieciešami divi cilvēki - viens velk, otrs pieskata un palīdz stumt.
Kad esmu viena, tad arī tāpat - suns/suņi būrī, būris uz galda, mantas virsu - un uz priekšu :braucam:
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 29 Mar 2010, 14:11

Protams.
http://www.failiem.lv/viewer.php?i=emmm ... GP2978.JPG
http://www.failiem.lv/viewer.php?i=zujb ... GP2979.JPG

Šīs konkrētais galds NAV vēl pabeigts.
p.s. Atvainojos par bilžu slikto kvalitāti.
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Groominga galdi

Postby Laura » 29 Mar 2010, 14:55

Izskatās ļoti pat sakarīgi. Man vienīgi spilgti zila krāsa nepavisam nepatīk, bet tas jau ir gaumes jautājums. Un jā - stūri varētu būt nedaudz apaļāki. Es vēl noteikti iekļautu konstrukcijā kaut kādu stacionāra rakstura pakaramo, kur, piemēram, uzkabināt mantu maisu, lai pa zemi nemētājas.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Groominga galdi

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Mar 2010, 15:10

scvaer wrote:Protams.
http://www.failiem.lv/viewer.php?i=emmm ... GP2978.JPG
http://www.failiem.lv/viewer.php?i=zujb ... GP2979.JPG

Šīs konkrētais galds NAV vēl pabeigts.
p.s. Atvainojos par bilžu slikto kvalitāti.
Tās bildes nāk 100 gadus. Tev kāds īpašs iemesls nelietot radikal. ru? viewtopic.php?f=18&t=25

Igauņu galdi tomēr izskatās profesionālāk nostrādāti, bez liekām savienojumu vietām ar skrūvītēm un šeibiņām un sazin ko. Un man ar tā zilā krāsa tā kā atsit. Varbūt klātienē ir OK. Jā, stūri un mantu āķis. Un vai tas bildē tā izskatās, vai tā ir - tas suņa piesiešanas kāts ir tik garš pret to mazo galdiņu, tad kādam jābūt sunim, garkājainam kā odam?
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 29 Mar 2010, 15:14

Galdi tiks taisīti uz pasūtījumu, lai katrs klients būtu apmierināts ar virsmu, galda lielumu utt. ;)
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Groominga galdi

Postby Eklēriņš » 30 Mar 2010, 10:43

Par cik galds man vajadzīgs tikai tik, cik mājās radināt suņus pie izstāžu galda, tad man vajadzētu pavisam vienkāršu, bez jebkādiem pribambasiem, vislabāk, ja būtu saliekams un kādā stūrī nobāžams, kad ciemiņi nāk un tāds galds nav vajadzīgs, un pats, pats svarīgākais - patiešām lēts. :sarkstosa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 30 Mar 2010, 11:12

Vai kāds zin, kur nopirkt šāda veida fiksatorus? Šie parasti ir uz izstāžu pavadiem. Kautkā negribās nobeigt labu pavadu, lai tikai būtu uz kā pakārt suni... :D

http://www.failiem.lv/viewer.php?i=tudj ... CF4694.jpg

Cena saprātīga būs. ;) Protams, nebūs tākā iepriekšējā izstādē, ka pārdod galdus pa 60ls un kvalitāte nekāda, stabilitātes ar nekādas, un šis tik un tā centās vēl iesmērēt. :D
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Groominga galdi

Postby AnitaJ » 30 Mar 2010, 12:27

scvaer, Jūs runājat par galdiem tiko notikušajā izstādē Skonto, ko Igauņi (liekas) tirgoja? Es paprasīju cenu tam lielākajam galdam, lai zeltaino var uzlikt un tas maksāja 42Ls. Smalki es neizpētīju. Vai Jūs papētījāt un vai kvalitāte tiešām nebija laba? Kāda Jums varētu būt iespējamā cena tāda izmēra galdam? Nesaku, ka uzreiz pirkšu, bet kaut kad nākotnes plānos ir doma :)
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 30 Mar 2010, 12:34

Skatoties kāda izmēra gribat ;) Pie igauņiem es negāju, es pat nezinu pie kā es gāju, tas bija tuvāk ringam, kur bija Latvijas uzvarētājs 2010. Nu par cenu man ir jāpaskatās, jo neēsmu īsti rēķinājis visu izejmateriālu kopējo cenu. Principā tā arī tiks veidota galda cena ;) .


Nu kas to lai zin, varbūt Jūs prasījāt tiem pašiem, viņi laikam vienkārši nevarēja tos brāķus pārdot.
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Groominga galdi

Postby AnitaJ » 30 Mar 2010, 12:44

Izrādās tie, kas tirgoja mazos galdus par 60Ls un to lielo pa 42(tas bija tāds kā demonstrācijas eksemplārs), esot bijuši Angļi, tā man citā tēmā pačukstēja. Bet kā jau interesējos, izmēru jau rakstīju.....tādu, lai der Zeltainajam Retrīveram un viņam nav jābaidās nokrist. Tad varbūt kad parēķināsiet, tad variet ielikt aptuvēnās cenas no un līdz. Tas tomēr ir ļoti būtiski pirms sāk apsvērt domu par iegādi.
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 30 Mar 2010, 12:52

Nu manam erdelterjeram 100x60 cm galds ir nedaudz pa mazu, savam sunim es labrāt pat pārtaisītu uz 120x60cm. Izmēriet suni izstažu stājā, cik aptuveni sanāk no purna līdz aizmugurējo kāju beigām, un tad domāsim, kāds izmērs būtu vislabākais, līdz ar to varēs sākt domāt cenu. Asti var nerēķināt...
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Re: Groominga galdi

Postby AnitaJ » 30 Mar 2010, 17:58

Galds, uz kuru es pašreiz frizēju, ir 130x70. Ir gana labi, kaut gribētos, lai būtu iespēja pacelt augstāku. Uz šādu galdu arī izmēros padevušies puikas jūtas gana labi un var arī apgulties, ja piekūst :)
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Groominga galdi

Postby scvaer » 11 Apr 2010, 19:12

Tāds neliels jautājums, vai kāds Rīdzinieks, vēlams kkur Pļavnieku tuvumā var parādīt galdu, kuram jau ir uzlikti visi ritentiņi ? Nwekādīgi nevaru izdomat, kā stabu piestiprināt :D.
User avatar
scvaer
Puppy
Puppy
 
Posts: 330
Joined: 23 Mar 2010, 14:49
Location: Riga, Latvia

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests