Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Dog Breeds

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Linda B. » 21 May 2015, 20:07

Eskimo,es nezinu kāpēc es tev tik ļoti nepatīku.Spiežas pilnīgi ārā no katra tava komentāra,kas veltīts man.Nu neko es šausmās nesaķeru.Traģiskas nāves ir dažādas.Ir tādas,kur saimnieks pats vainīgs un ir tādas,kur saimnieks nav vainīgs,vienkārši nelaimes gadījums.Un es nevienu suni neesmu zaudējusi,ne jaunu,ne vecu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Murcene » 21 May 2015, 20:08

Man personīgi šis JRT tikai izrādīja interesi - Beautiful Bella Bohemia White Hunter. Esmu redzējusi arī kā viņa skrien adžiliti Lietuvā.


Man jau atkal tie biezspalvainie pārāk neiet pie sirds, bet nu tā ir Raseļu nākotne. Kur vien ārpus LV skatos, pārsvarā ir asie vai broken.

Nezinu, kā nu man būs un izdosies, bet mani ļoti uzrunāja šī audzētava. Ļoti jauki cilvēki un suņi patika.
Kuru katru dienu gaidāms viņiem metiens tad nu pieteicos uz vienu puiku. :dejosuns: Trīs meitenes viņiem jau esot rezervētas. Esmu ievērojusi, ka meitenes vairāk dzimst, bet ceru ka vismaz viens puiks arī priekš manis piedzims :sarkstosa:
Tāpat nekādu lielo čempiņu un nākoti nevar paredzēt mazam kucēnam. Tad jau redzēs kas sanāks, kāds kucēns izaugs utt. Vismaz zinu ka nebūs viņa vecāki jau vismaz 10 reizes Latvijā pārkrustoti savā starpā un būs FCI sistēmā. :)
Murcene
Baby
Baby
 
Posts: 26
Images: 2
Joined: 06 May 2015, 07:00

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Murcene » 21 May 2015, 20:23

Linda B. wrote:Eskimo,es nezinu kāpēc es tev tik ļoti nepatīku.Spiežas pilnīgi ārā no katra tava komentāra,kas veltīts man.Nu neko es šausmās nesaķeru.Traģiskas nāves ir dažādas.Ir tādas,kur saimnieks pats vainīgs un ir tādas,kur saimnieks nav vainīgs,vienkārši nelaimes gadījums.Un es nevienu suni neesmu zaudējusi,ne jaunu,ne vecu.


Nezinu jūsu virtuālo attiecību vēsturi, bet espersonīgi Eskimo rakstītajā nekādu negatīvismu neredzu un nevaru izlasīt. Viņa vienkārši izteica savu viedokli. Es viņai piekrītu. Mēs abas esam piedzīvojušas vienādu situāciju. Tiešām ir ļoti traģiski zaudēt savu dzīvnieku. Traki, ja viņš nomirst no vecuma vai slimības kad reāli psiholoģiski vari sagatavoties, bet ja tā pēkšņi aiziet bojā jauns, vesels suņuks.. tas tiešām ir traģiski. Es nevienam nenovēlu ko tādu piedzīvot. Tas ir tāpat kā pēkšņi zaudēt savu bērnu..
Murcene
Baby
Baby
 
Posts: 26
Images: 2
Joined: 06 May 2015, 07:00

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Linda B. » 21 May 2015, 20:45

Iepriecināšu-visur,kur skatos dzimst puikas :D Arī mums šogad bija 4 kucēni-visi puikas(viens gan dzemdībās nomira),tepat Latvijā arī 4 kucēni 3 puikas un meitiņa,ārzemēs arī,kur skatos puikas stipri pārsvarā,nu tas takšos,citu šķirņu metienus tā nepētu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Murcene » 21 May 2015, 21:49

Linda B. wrote:Iepriecināšu-visur,kur skatos dzimst puikas :D


Pēdējo pusgadu cītīgi sekoju līdzi Raselīšu sludinājumiem. Un visur piedāvājumā ir čupa ar meitenēm un tik pa kādam puikam. Būtu jautri ja manai noskatītajai ģimenītei piedzimtu daudzi puikas un viena meitiņa peciņa. Vismaz es vēl varētu mēģināt kaut ko izvēlēties! :aptracis:
Murcene
Baby
Baby
 
Posts: 26
Images: 2
Joined: 06 May 2015, 07:00

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Linda B. » 21 May 2015, 23:09

Par to arī turēšu īkšķus :) Lai meiteņu gribētāji šogad paliek gribot.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Sanio » 22 May 2015, 08:43

Murcene wrote:Kuru katru dienu gaidāms viņiem metiens tad nu pieteicos uz vienu puiku.

Varat nosaukt, kas ir vecāki?
Labu, gludu JRT tagad ir ļoti grūti dabūt, taču audzētāji to labi saprot un augstu vērtē, ja tāds metienā ir!
Man ideālā spalva ir broken! Bieži izskatās kā gluda, taču struktūra ir asa.
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Murcene » 22 May 2015, 10:34

Sanio wrote:Varat nosaukt, kas ir vecāki?
Labu, gludu JRT tagad ir ļoti grūti dabūt, taču audzētāji to labi saprot un augstu vērtē, ja tāds metienā ir!
Man ideālā spalva ir broken! Bieži izskatās kā gluda, taču struktūra ir asa.


Jā! Topošā māmiņa ir Jasmine Magor un laimīgais tēvs Busz Buszowka.

Ja man tiks piedāvāts broken spalvas kucēns, es arī neatteikšos. :)
Murcene
Baby
Baby
 
Posts: 26
Images: 2
Joined: 06 May 2015, 07:00

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Sanio » 22 May 2015, 10:48

Murcene
Abi vecāki ir gludi (šaubos, ka senčos viņiem ir bijuši ar citu spalvas tipu), tā kā mazie ar tādi paši būs. Patīkami, ka vecākiem ir veiktas veselības pārbaudes.
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Murcene » 22 May 2015, 11:00

Sanio wrote:Murcene
Abi vecāki ir gludi (šaubos, ka senčos viņiem ir bijuši ar citu spalvas tipu), tā kā mazie ar tādi paši būs. Patīkami, ka vecākiem ir veiktas veselības pārbaudes.


Es pārāk labi neorientējos ciltsrakstu lietās, jo nav vēl tādas pieredzes, bet ja pareizi saprotu no pieejamās informācijas, tad Jasminas tēvs ir Lemosa Master Jack, kurš ir Broken spalvu, izskatās diezgan spalvains, un kad netā pēta viņa līniju tur daudz spalvaino, tikai man grūti saprast kurš ir kurš. :)

Par tēva līniju gan nekādas informācijas nav, tik vien zināms, ka nācis no Polijas.

Vēl man patīk tas, ka abi suņi dzīvo vienā audzētavā, tas nozīmē ka pārošana notikusi normāli, bez stresa kucei. Nav tā kā esmu redzējusi Latvijā, ka atved abus suņus vienā koridorī un tēviņu burtiski uzsprauž virsū mātītei..bet varbūt tā tikai Favorītā notiek!
Murcene
Baby
Baby
 
Posts: 26
Images: 2
Joined: 06 May 2015, 07:00

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Eskimo » 22 May 2015, 12:08

Linda B. wrote:Eskimo,es nezinu kāpēc es tev tik ļoti nepatīku...


Linda, es uzskatu,ka tavs izteikums bija nekorekts, un es pieturos pie teemas, es sajaa forumaa iegriezhos tik reti,ka es neatceros,kad buutu ar tevi runajusi, tapec neuztver to personiski..

Linda B. wrote:Un es nevienu suni neesmu zaudējusi,ne jaunu,ne vecu..


Tas bija retorisks jautajuma! Veel neesi. Un tapec varbut deretu pakluseet par lietaam,par kuraam nav ne mazakas nojausmas. Gudri spriedelet makam mees visi. :pedinja:
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Flipers » 03 Jul 2015, 20:47

Man tāds jautājums. Ar ko Jūs barojat savu dzekiņus? Esmu izmēģinājis gan taste of the wild , gan hill , gan eukanuba . Bet spalva krīt vienā krišanā. Manam dzekiņam tagad ir gads un 7 mēneši. Un otra lieta , kā sākam staigāt vai suns riktīgi izskraidās , tā sākas lielā kakāšana. Pa dienu kakā reizes 7-8. Paiet gabalu un kakā. Kāda ir viņiem labākā barība? Nav svarīgi cik viņa maksā. Galvenais lai sunim ir ok.
Flipers
Baby
Baby
 
Posts: 13
Images: 19
Joined: 25 Jul 2014, 21:53

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby aaairam » 04 Jul 2015, 00:17

Man arī joprojām aktuāls barības jautājums. Esam izmēģinājuši es krustu šķērsu, nekas neder. Mūsu problēma- puika ļoti tievs, nevaram nekādīgi kaut bišķiņ tauciņu uzmest virsū. :(
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Flipers » 18 Jul 2015, 10:04

2830
Flipers
Baby
Baby
 
Posts: 13
Images: 19
Joined: 25 Jul 2014, 21:53

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Linda B. » 18 Jul 2015, 15:13

Vai jūs esat apsprieduši variantu barot suni pēc RAW?Ne hills,ne eucanuba nebūt nav tās labākās un kvalitatīvākās barības.Nemaz nepārsteidz,ka kakā vienā kakāšanā.Jo vairāk gaļas,jo labāk. Ja negribās ķēpāties ar jēlu gaļu,kauliem un visādām iekšām ieteiktu apskatīt tādas barības kā Acana,Orijen un Applaws.Visas 3 ir bezgraudu,ar augstu gaļas saturu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Creme de la Creme » 21 Jul 2015, 09:07

Man sunim ir 11 gadi un viņš tā arī nekad nav bijis ''resns'' :kanepe: Muskuļu masu esam uzaudzējuši ar aktīviem trenniņiem. Bet ne taukus...Ēdam kvalitatīvu pārtiku. T.sk. naturālo. Nu ir viņš tāds caurbira.
Nu es gan tā kategoriski neatļautos teikt ka Hills un Eucanuba ir sū... lai arī šīs barības nelietoju. Katram ir jāatrod sava barība. Kas vienam super, tas otram sū... Daudzām firmām tagad ir parādījušās bezgraudu barības. Mēs piem. tagad ēdam NutraGold.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Felix_PS » 21 Jul 2015, 13:36

Man gan ir lielizmēra suns, bet mūsu absolūtais favorīts ir Platinum. Kakā mazāk un pats galvenais nesmird ne elpa, ne kažoks, kā tas bija drausmīgi ar Hills un mazāk drausmīgi ar Acanu.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby imantsa » 22 Oct 2015, 20:57

Sveiciens īpašniecēm un īpašniekiem!
Mēs ar sievu arī ilgu laiku meklējam JRT. Mums patīk Parsoniņi ar garo spalvu. Jūtu, ka noskaņojums ir, ka Latvijā neko prātīgu īsti dabūt nevar. Paplašinājām redzesloku arī kaimiņzemēs. Nu esam uzgājuši feinus sunīšus pie leišiem.
Mums nav svarīgi ciltsraksti, izstādēs piedalīties nedomājam, un naudu pelnīt ar sunīšiem arī neteisāmies. Mums vajag ģimenes draugu. Lai gan šķiet, šiem suņiem papīri ir kārtībā.
Ko speciālisti saka par šķirni kā tādu? Kādi viņi ir ar bērniem? Skaidrs, ka daudz jāiegulda tajā, lai viņu enerģija tiktu iztērēta laukā, nevis mājās. Mēs daudz skrienam, tad jau varētu ņemt līdzi treniņā.
Ko jūs teiktu par šiem sunīšiem? Latvijā nekā tāda nav. Lasu, ka tiek rezervēti vēl nedzimuši kucēni. Interesanti, ka šajā audzētavā no 8 kucēniem rezervēti ir tikai 3. Te kaut kas nav kārtībā? Attēli zemāk pievienotajā saitē:
http://1drv.ms/1hXJbT5
imantsa
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 22 Oct 2015, 20:37

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby Spigana » 30 Nov 2015, 20:44

Kamēr gaidu savu Raseļu meiteni mājās (vēl nav gana veca) pamazām gādāju visas lietas un, protams, lasot visādas gudras pamācības jūtos apmulsusi laiku pa laikam.
Jautājums par kaklasiksnām: kā tieši kucēna vecumā labāk pastaigām - siksniņa vai iemaukti?

Es iepirku pavisam mīkstu ādas kaklasiksniņu un ādas pavadu, bet nu man viskautkur sāk mākties virsū raksti, ka kucēnam pastaigām vajagot iemauktus. Šodien to lietu noprasīju zooveikalā, tur man atbildēja, ka principā tas kā kuram saimniekam labāk patīk, bet iemauktus bieži nelietojot tāpēc, ka suņiem netīk. Bet es savu Mio arī mašīnā gribēšu piesprādzēt un tur tikai ar iemauktiem un tā nu es galu galā apjuku.

Kā labāk? Gādāt abus un ikdienā mainīt vai ikdienā varu staigāt ar parasto kaklasiksnu un iemauktus uzlikt mašīnā braucot, lai var piesprādzēt?
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Džeka Rasela Terjers / Jack Russell Terrier

Postby sapnjutarba » 30 Nov 2015, 21:17

Spigana wrote: Jautājums par kaklasiksnām: kā tieši kucēna vecumā labāk pastaigām - siksniņa vai iemaukti?


Sveika! Arī es pirmos iegādāju iemauktus, jo man vienkārši patika kā tādi izskatās, bet kad sākām iet uz suņu skolu, tad instruktors teica, ka jāliek siksniņa, jo suns nejūt to komandu (kad parauj sikniņu, piemēram), jo ar iemauktiem viņam ir ērti un tas spiediens izdalās pa visu krūšukurvi un iemācīt paklausību paliek grūtāk. Tad nomainījām uz parasto un tā jau gadu esam palikuši pie tās. Iemaukti mājās ir un ja nu sagribās, tad varam to uzlikt. :) tāda nu ir mana pieredze šajā jautājumā, iespējams, ka kāds var atbildēt gudrāk un izskaidrot, kas tad ir labāk :)

Par mašīnu (nebija par šo jautājums, bet padalīšos) - tas jau droši vien ar atkarīgs no suņa uzvedības mašīnā, bet es, piemēram, Bruno nesprādzēju. Kkā nepatīk, ja ir kkādi striķi apkārt, bail, ka nesapinas, bet es pasūtīju no aliexpress tadu mašīnas pārklāju, kas sprādzējas pie galvas atzveltņiem aizmugurējiem beņķiem un priekšējiem, veidojot tādu kā "gultu" pa visu aizmuguri un līdz ar to bremzējot viņš ar nevar nekur nokrist lejā, jo tur pāri pārvalks + sēdekļi nav ar spalvām un visus gružus var dabūt nost tikai izpurinot. Varbūt iepatīkas arī šāds variants!

Lai veiksmīgs gaidīšanas process un laipni lūgti bariņā!
Image
sapnjutarba
Baby
Baby
 
Posts: 16
Images: 6
Joined: 15 Sep 2014, 19:55
Location: Riga, Latvija

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests