Bulterjers / English Bullterrier

Dog Breeds

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby ingo » 19 Feb 2015, 11:59

Zirneklis wrote:Skatos, ka maz laikam vairs Latvijā palicis bulterjeru :neparliecinats: Tas pats jautājums, ko jautāja Bumsis, tagad jautājams arī man, tikai interese ir par Liepāju vai Grobiņu - tātad vai Liepājā ir kāds bullīša saimnieks, kas būtu ar mieru savu mīluli parādīt, tā teikt dzīvajā? Pēdējos gadus Liepājā nav manīts neviens BT. Vai tiešām viņu vairs nav? Atceros, 90-tajos gados tepat mums kaimiņos bija veseli 3! Vai tiešām šī superīgā šķirne kļūst nepopulāra??? :jaut:


Šonedēļ Kristīne ar saviem sunčiem ir Liepājā, bet kaut kad brauks atpakaļ uz Zviedriju, tā kā ja tiešām grib bullīšus satikt, tad laicīgi jāsameklē Kristīne ;)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby ingars » 19 Feb 2015, 13:17

TO ZIRNEKLIS un varu pačukstēt ka vajag čmadit un saprast ka arī tev tādu vajag :) jo cik man ir nojauta tad vismaz skaisti mini bullīši būs Liepājā :starkisp:

Un gan jau ka kad izaugs standarta skaistule būs arī standarta bullīsi pieejami :)
Tikai jākrāj finanses :) :rej:
Image

Image
User avatar
ingars
Junior
Junior
 
Posts: 621
Joined: 28 Nov 2010, 19:49
Location: Liepaja

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby agich » 19 Feb 2015, 14:23

Enifer wrote:
seila wrote:Alerģija var būt arī no dzīvnieka siekalām u.c, tāpēc nav fakts, ka kailo suni varētu turēt piemēram.


hmm... ja alerģija ir no siekalām.. ja kontaktu kautkā pievaktē.. ir iespēja kautkā ar to sadzīvot? vai tas ies viss kopā? liels paldies par atbildi. alerģija man ir kautkas jauns >,<


nedaudz vēl piemetīšu par alerģiju no savas puses... man mazā nav baigi alerģiska, bet viņai ir alerģija uz suņa siekalām. Kur nolaiza tur uzreiz sarkani pleķi sametās, taču par laimi nav baigi traki, pēc minūtēm 20 tie pleķi pāriet. Bet Hēra ir nenormāla laizīšanas mašīna :kanepe: tapēc to pievaktēt un izkontrolēt ir ļoti grūti. kā bērns pa ceļam pagadās, tā obligāti vismaz garām ejot ir jānolaiza. kā uzgriez sunim muguru tā šī ir klāt un atkal bērnu laiza. :D Tagad jau ir vieglāk, jo mazā jau staigā un pati mēģina "atkauties" no laizīšanās, bet sākumā bija grūti, jo kad mazā gulēja šūpulītī, tad Hēra pie katras izdevībās līda klāt laizīt bēbi.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Zirneklis » 19 Feb 2015, 14:51

To Ingo & Ingars - paldies! Mini BT mani neinteresē, tepat jau kaimiņos Kristīne dzīvoja, šos mini suncīšus, ejot pastaigā, redzējām bieži, tie man ir par skaļu un par aktīvu - ja jau uz viņu fona mans hiperaktīvais vācietis pat nobāl :aptracis: Tāpēc ir reāla interese tikai par standartniekiem. Turklāt, Ingar, uzminēji, vajag jau gan man tādu tikai... vēl drusku par agru. Pagaidām tikai ievācu visu iespējamo info, pieskatu un piedomāju. Laiks rādīs, vai spēšu no savas vienīgās un visiemīļotākās šķirnes pāriet uz citu, pavisam svešu un nezināmu :jaut: Bet kārdinājums ir :samilejies:
Tātad man laikam bija taisnība, ka bez Kristīnes jaunās sunītes Liepājā vairs nav NEVIENA standarta BT! :(
User avatar
Zirneklis
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 24 Jan 2010, 14:21
Location: Liepāja

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby onetouchspark » 19 Feb 2015, 16:15

Zirneklis wrote: tie man ir par skaļu un par aktīvu


Teikšu ka ne visi tādi ir, atkarīgs no suņa. Man gan salidzinājumā ar manu mini visi VASi šķiet parāk nervozi, bet arī saprotu, ka ne visi tādi ir. Peim. Maijai ir no mētiena tik hiperaktīva standarta meitene, ka nezinu, ko es darītu, ja man būtu tāds suns... Negribu teikt, ka ir jāņem mini, bet tikai to, ka jāskatas uz kucēnu un vēcakiem arī pēc uzvedības, lai jums tiktu tāda temperamenta suns, kuru jus gribat.
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby ingo » 19 Feb 2015, 16:35

Kristīnes jaunulīte Moka ir dikti forša un mīļa un salīdzinot ar viņas mini bulciņiem, ļoti mierīga :samilejies:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Zirneklis » 19 Feb 2015, 17:05

Protams, ka starp suni un suni arī šķirnes ietvaros var būt liela atšķirība. Temperaments, manuprāt, ir vissvarīgākais, izvēloties kucēnu. Jo ja tas saimniekam ar suni nesakritīs, tad ilgus gadus cietīs gan saimnieks, gan suns. Ja hiperaktivitāte mini BT nav parasta parādība, tad tie ir visnotaļ jauki suņuki. Vien gribētos augumā brangāku :)
Tad jau Kristīnes Moka dienās Liepājā būs īsts lietaskoks! Un varbūt atdzims atkal pie mums šī lieliskā šķirne. Kādreiz, gadus 15 atpakaļ vēl atceros daudz skaistu bullīšu Liepājas ielās.
User avatar
Zirneklis
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 24 Jan 2010, 14:21
Location: Liepāja

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby dzherene » 23 Feb 2015, 09:35

Man miniki ir aktīvi, bet hiperaktīva ir tikai mamma un ja meitiņa ir līdzi, tad viņa dara pakaļ, bet ja ir viena ir pavisam cita lieta! ;) Esmu ļoti priecīga, ka viņai ir tēva mierīgais raksturs un temperments, protams, miniks ir straujāks, bet tas jau izmēru dēļ, Moka nemaz nevar tik strauji kā mazais, kaut arī gribētu turēt līdzi!
dzherene
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 31 Jan 2011, 19:23

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Maija_Dakota » 23 Feb 2015, 13:48

Bulterjers temperamenta ziņā ir bulldoga mierīguma un terjera aktīvās dabas sajaukums. Šķirnes suņu temperaments var būt dažāds, bet to var redzēt kucēna vecumā. Vieni ir mierīgi (Dakota un viņas dēli Delta, Robis), citi aktīvi (Rumba) un hiperaktīvi (Donna). Tiem pēdējiem diviem nepieciešamas ne tikai socializācija, kopā būšana ar saimnieku un mērenas aktivitātes (lai gan junioru vecumā arī viņi ir aktīvi un gāž podus :D), bet arī dažāda mērena fiziskā slodze un spēles kā arī mentāls darbs - apmācības vai sports.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby mudite » 19 Apr 2015, 16:05

Sveiki.Gribeju pajautat vai kadam bulterjera sunukam ir bijusi tada problema ka ausu hematoma? Ka Jus ar to tiekat gala?
User avatar
mudite
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 27 Jan 2010, 16:11
Location: somewere

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Maija_Dakota » 20 Apr 2015, 19:57

Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby mudite » 20 Apr 2015, 21:53

Maija.Neizdodas man nosutit zinu pm.Varbut ir iespeja sazinaties caur email?
User avatar
mudite
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 27 Jan 2010, 16:11
Location: somewere

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Maija_Dakota » 22 Apr 2015, 16:34

maijavalbaka at tvnet.lv
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby madzhy » 23 Apr 2015, 15:34

mudite, manam bulkam ka reiz ari nesen bija. Cerejam, ka uzsuksies pati (ta medz but), neoperejam (metodes ir vairakas, dazkart neefektivas un hematoma atgriezas). Gribeju ari pasargat no liekas narkozes, bet ta ka palika deformetas austinas (viena vairak), ar tagadejo pieredzi laikam butu labak operejusi. Atkarigs, cik liela mera hematoma izpauzas.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby onetouchspark » 23 Apr 2015, 16:03

Ko tad darijat ar to hematomu? Neko? Sāp sunim taču. :ninja:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby mudite » 23 Apr 2015, 17:54

Sveiciens bralitim no Gabrielas!
Par hematomu-labaja ausi kad paradijas, loti atri saka augt un sunim sapeja pat pa nakti smilksteja. Protams pagadijas arsts kam laikam nebija bijusi pieredze tiesi ar so problemu. Operaciju uztaisija bet loti ilgi nesadzija.kadas cetras ned mocijamies. Pec kadas nedelas Hematoma atkal atgriezas tai pasa austina. Taisija operaciju otreiz. Sadzija. Dzivojam uz antibiotikam. Nometa svaru jo slikti eda.Pa naktim raudaja. Nu vispar gruti bija. Zinot to cik loti sunim gribas no rita pieceloties izstaipities un izpurinaties. Nu ja un pec trim menesiem paradijas otra ausi. Un atkal operacija, meginajam protams izvairities no ta, bet citas metodes nepalidzeja. Meginaja iespricet zales ausi.tad nosukt skidrumu. Sadzija. Nu jau atgriezies dzivesprieks utt. Pagajusas brivdienas pec pastaigas vannoju suni un atkal pamaniju nelielu pietukumu kreisaja ausi. Nakama diena uzreiz pie arsta braucam. Iedeva mums zales. Tgd skatamies kas notiks. Jau treso dienu dzer , bet paldies dievam lielaks tas bumbulis nepaliek. Cerams palidzes.
Psihologiski jau tas ir ietekmejis, jo vetklinikai pat tuvoties negrib. nu tads mums stasts.
User avatar
mudite
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 27 Jan 2010, 16:11
Location: somewere

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby mudite » 23 Apr 2015, 17:57

Nu ja un ausis protams tgd izskatas ka mazam kucenam :)
User avatar
mudite
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 27 Jan 2010, 16:11
Location: somewere

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Maija_Dakota » 23 Apr 2015, 20:54

Jebkura špricēšana vai atsūkšana hematomas skartā ausī ir ļoti sāpīga un visbiežāk neefektīva. Lokāli izmanto pret-zilumu zāles, bet tas der tikai mazītiņai hematomai. Ja jums pirmo reizi operēja un rezultāts bija neveiksmīgs, nav vērts kāpt uz tā paša grābekļa.
Dakotai ir operētas abas ausis dažādos laikos, saudzējot viņu, operācijas ir veiktas zem gāzes anestēzijas, pēc kuras suns jūtas ļoti labi- nav ne dulluma, miegainības, sliktas dūšas.
Vienai ausij hematoma bija neliela, pēc operācijas auss stāv, otrai hematoma bija lielāka un jau plīsusi (kucēnu prieki), tā noļuka.
Dzīst ausis līdz trīs nedēļām, operācija tiek veikta pa visu auss perimetru, ne tikai skartajai vietai, samazinot iespēju, ka hematoma varētu vēlreiz parādīties.

Dr. Jānis Baltkājs 26411826 strādā Rīgā un Jelgavā. Atsaucīgs, laipns un zinošs ķirurgs.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby maksis » 23 Apr 2015, 21:48

Maija_Dakota wrote:Dr. Jānis Baltkājs 26411826 strādā Rīgā un Jelgavā. Atsaucīgs, laipns un zinošs ķirurgs.

Cik man zināms, Rīgā vairs ne. Tikai Jelgavā šobrīd. Bet atsauksmes arī no manas puses tās labākās.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Bulterjers / English Bullterrier

Postby Zirneklis » 24 Apr 2015, 08:43

Lasu un šausminos :( Pat nezināju par šādu kaiti... Vai tā ir bulterjeru slimība? It kā VASiem nav manītas tādas ausu hematomas. Jeb varbūt neesmu vienkārši saskārusies??? :sajucis:
User avatar
Zirneklis
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 24 Jan 2010, 14:21
Location: Liepāja

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests