sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Miscellaneous

sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby fedelta » 18 Mar 2015, 22:51

Labs vakars ^^

Varbūt kāds zin vai līdz ar cilvēku biļetes cenas paaugstināšanos Rīgas sabiedriskajos transportos, nav mainījusies arī biļetes cena dzīvniekiem?
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby ievish » 18 Mar 2015, 22:58

1,50 EUR par suņi jāmaksā.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby fedelta » 18 Mar 2015, 23:07

ievish wrote:1,50 EUR par suņi jāmaksā.


O, liels paldies :pukudupsis:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby peecis » 20 Mar 2015, 14:31

ja regulāri jāvadā suni Rīgas sabtransportā, vajag kaut kādu simbolisku kasti :D

Bez maksas sabiedriskajā transportā drīkst pārvietot:

velosipēdus, pasažierim novietojot velosipēdu salonā brīvā vietā, nodrošinot, ka tas nerada neērtības un traumas, nebojājot sabiedrisko transporta līdzekli, kā arī pārliecinoties, ka velosipēds patstāvīgi nepārvietojas pa salonu;
dzīvniekus, ja tos pārvada kā rokas bagāžu;
rokas bagāžu, ja tās izmēru (augstums, garums, platums) summa nepārsniedz 300 cm vai kuras garums nepārsniedz 180 cm.


varbūt kas šāds der (bez bumbiņām) :D
Image
Izmērs: 85 x 85 x 100 cm
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Henriete » 20 Mar 2015, 18:16

peecis :jautri: :jautri: rokturi klāt piešūt būtu mazākā bēda sērijai"rokas bazgāža"
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby peecis » 23 Mar 2015, 10:55

Henriete wrote:peecis :jautri: :jautri: rokturi klāt piešūt būtu mazākā bēda sērijai"rokas bazgāža"

šķiet, agrāk bija bagāžas biļete un, piemēram, 60l mugursomai teorētiski vajadzēja pirkt bagāžas biļeti (reāli gan vienīga vieta, kur man ir likuši pirkt papildus biļeti 80l tūrisma somai, ir Maskava), šobrīd bagāžas pārvadāšana ir bezmaksas, tāpēc tas ir jāizmanto.

Suņu saimnieki pārāk mierīgi, jāmācas no velosipēdistiem - vienu izmeta no autobusa, paraudāja soctīklos, uzreiz velosipēdus atļāva pārvadāt bez maksas (pirms tam velosipēdus vest RS sabtransportā vispār nedrīkstēja). :lasu:

Sameklējam pēc iespējas skumjāka paskata omi, piemeklējam viņai pēc iespējas mīlīgāku mazsuni, uzcepjam rakstu par nabaga tantuku, kurš vadā savu sunīti uz kaut kādām procedūrām, bet nelietīgā RS suņa biļetēs atņem visu viņas pensiju ;(

:kanepe:
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Henriete » 23 Mar 2015, 12:03

Labāk braukt ar savu auto. :)
Ir drošība, ir miers, ir labsajūta un komforts, nauda tikai par degvielu :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby ievish » 23 Mar 2015, 12:24

peecis wrote:Sameklējam pēc iespējas skumjāka paskata omi, piemeklējam viņai pēc iespējas mīlīgāku mazsuni, uzcepjam rakstu par nabaga tantuku, kurš vadā savu sunīti uz kaut kādām procedūrām, bet nelietīgā RS suņa biļetēs atņem visu viņas pensiju ;(

:kanepe:


Padušsuņi brauc bez maksas, vienalga, ir vai nav somā. Dārgā biļete jāpērk tikai tiem, ko padusē nepasitīsi. Un tie jau visi izskatās draudīgi un pēc definīcijas ēd pasažierus, tāpēc labāk, lai nesavairojas sabtransportā :velnins:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby peecis » 23 Mar 2015, 12:55

ievish wrote:
peecis wrote:Sameklējam pēc iespējas skumjāka paskata omi, piemeklējam viņai pēc iespējas mīlīgāku mazsuni, uzcepjam rakstu par nabaga tantuku, kurš vadā savu sunīti uz kaut kādām procedūrām, bet nelietīgā RS suņa biļetēs atņem visu viņas pensiju ;(

:kanepe:


Padušsuņi brauc bez maksas, vienalga, ir vai nav somā. Dārgā biļete jāpērk tikai tiem, ko padusē nepasitīsi. Un tie jau visi izskatās draudīgi un pēc definīcijas ēd pasažierus, tāpēc labāk, lai nesavairojas sabtransportā :velnins:


nujā, bet ne jau mums rūp padušsuņi, mums rūp pilnizmēra briesmoņi :D
"skumjā paskata ome ar mīlīgu mazsuni" būs likumpaklausīga pilsone, kura cītīgi ievēro visus noteikumus :D

Labāk braukt ar savu auto. :)
Ir drošība, ir miers, ir labsajūta un komforts, nauda tikai par degvielu :)


jā, bet staigāt turpu-šurpu nav interesanti, man patīk aiziet kaut kur (piemēram, līdz Vakarbuļļiem) un atpakaļ braukt ar sabtransportu, vai arī ar vilcienu aizbraukt līdz Jāņmuižai un tad 8 km čāpot ar kājām. Pirms nedēļas piektdienā ejot no pēdējā vilciena pa ceļam nesatiku pilnīgi nevienu cilvēku, tik pirmajās 10 min divas automašīnas pabrauca garām, tāpēc vieta un laiks šķiet ļoti labi piemēroti pastaigām :)

Vilcienā samaksa ir saprātīga, bet līdz vilcienam Rīgā ne vienmēr gribās čāpot kājām.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Felix_PS » 23 Mar 2015, 13:44

Henriete wrote:Labāk braukt ar savu auto. :)
Ir drošība, ir miers, ir labsajūta un komforts, nauda tikai par degvielu :)


Ne visiem pieejams personīgais auto. Man aizvest suni uz treniņu un atpakaļ ar jaunajām cenām izmaksā 5.30 eur, nu nav patīkami.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby peecis » 23 Mar 2015, 13:53

Felix_PS wrote:
Henriete wrote:Labāk braukt ar savu auto. :)
Ir drošība, ir miers, ir labsajūta un komforts, nauda tikai par degvielu :)


Ne visiem pieejams personīgais auto. Man aizvest suni uz treniņu un atpakaļ ar jaunajām cenām izmaksā 5.30 eur, nu nav patīkami.


Var jau iet ar kājām, pats ziemā staigāju uz Ziepniekkalnu - stunda turp, suns pa ceļam ir paskraidījis un kļuvis mierīgāks, pēcāk stunda atpakaļ, bet man tur rajons puslīdz piemērots pastaigām un daudziem varbūt treniņi ir tālāk par 5 km. Biļetes cena braucējam ar suni pārspīlēta.

Tad meklējam skumju tantuku un mīlīgu mazsuni? :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby julika » 23 Mar 2015, 14:01

Ar kājām var iet uz treniņu, ja ir laiks un ja suns iztur. Ja mans suns stundu ies ar kājam uz treniņu, nekāds treniņš nesanāks. Nerunājot jau par to, ka man nav laika darba dienās stundu čapot līdz treniņam.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby peecis » 23 Mar 2015, 14:12

julika wrote:Ar kājām var iet uz treniņu, ja ir laiks un ja suns iztur. Ja mans suns stundu ies ar kājam uz treniņu, nekāds treniņš nesanāks. Nerunājot jau par to, ka man nav laika darba dienās stundu čapot līdz treniņam.

Korgiji nav ari ganu suņi? Vismaz vikipēdija ko tādu saka.

Vai arī viņi gana bruņrupučus? :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Felix_PS » 23 Mar 2015, 14:20

Vienreiz atčāpoju mājās no treniņa, sanāca teju divas h, nu labi, varbūt to var saīsināt uz pusotru, ja neiet pa Ķengaraga promenādi. Bet tas bija sestdienā, darbdienās tādas ekstras nevaru atļauties un uz treniņu noteikti nevaru iet kājām, jo suns gluži vienkārši būs saguris. Galu galā - labi audzināti suņi ir valsts interesēs (nu vismaz normālā valstī tā vajadzētu būt), nedomāju ka esmu vienīgā, kam jaunās cenas iesitušas pa kabatu dubultā.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Māra » 23 Mar 2015, 14:25

Felix_PS wrote:Vienreiz atčāpoju mājās no treniņa, sanāca teju divas h, nu labi, varbūt to var saīsināt uz pusotru, ja neiet pa Ķengaraga promenādi. Bet tas bija sestdienā, darbdienās tādas ekstras nevaru atļauties un uz treniņu noteikti nevaru iet kājām, jo suns gluži vienkārši būs saguris. Galu galā - labi audzināti suņi ir valsts interesēs (nu vismaz normālā valstī tā vajadzētu būt), nedomāju ka esmu vienīgā, kam jaunās cenas iesitušas pa kabatu dubultā.


Mani jau šausmina doma, kas notiks mirklī, kad vairs neietilpināšu Rūsu savā klēpī...

Varbūt, tāpat kā ir Kritiskā masa velosipēdistiem 1.maijā, kas atgādina sabiedrībai par savu eksistenci, vajag sarīkot kaut kādu lielo suņu "kritisko sabiedrisko braucienu" ? Savākties ar daudz un lieliem sunčiem un braukt busā? Diez vai kāds nāks klāt kaut ko iebilst.... :kanepe: Toties uzmanība garantēta.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Felix_PS » 23 Mar 2015, 14:31

Māra vajag pārlasīt noteikumus, vai tik nebija noteikts limits, cik suņi drīkst reizē braukt. Kaut ko tādu pa miglu atceros, bet varbūt jaucu.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby Māra » 23 Mar 2015, 14:37

Felix_PS wrote:Māra vajag pārlasīt noteikumus, vai tik nebija noteikts limits, cik suņi drīkst reizē braukt. Kaut ko tādu pa miglu atceros, bet varbūt jaucu.

Nūū...es te vairāk domāju mazliet pārkāpšanu.... Kā tādus sauc - flešmobi vai kas tāds?
Tāpēc jau minēju, ka daudz un lieliem klāt nenāks :D
Jo pa divi vai trīs (ja nemaldos - tas bija atļautais daudzums vienā sabtrans) neviens i aci nenomirkšķinās, bet ja piekāps pilns, tad par to sāks runāt. Pievērsīs uzmanību, pacelsies jautājums - ka arī suņi tomēr mēdz braukāt regulāri un tā.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby ievish » 23 Mar 2015, 14:45

Māra wrote:Jo pa divi vai trīs (ja nemaldos - tas bija atļautais daudzums vienā sabtrans) neviens i aci nenomirkšķinās, bet ja piekāps pilns, tad par to sāks runāt. Pievērsīs uzmanību, pacelsies jautājums - ka arī suņi tomēr mēdz braukāt regulāri un tā.


Pie pašreizējās sabiedrības attieksmes pret suņiem ar jebkādu noteikumu pārkāpšanu var tikt tikai pie negatīvas sabiedrības reakcijas.
Tikpat labi suņus var aizliegt pārvadāt vispār vai stipri ierobežot pārvadāšanu. Ir citur Eiropā arī tādi noteikumi.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby ievish » 23 Mar 2015, 15:02

Felix_PS wrote:Māra vajag pārlasīt noteikumus, vai tik nebija noteikts limits, cik suņi drīkst reizē braukt. Kaut ko tādu pa miglu atceros, bet varbūt jaucu.


Paskatījos par limitiem, Rīgā ir ierobežojums tikai 1 cilvēkam - ne vairāk par 2 suņiem. Un suņus vispār nedrīkst vest mikrobusos (16 vietu). Lielajos sabiedriskajos transportlīdzekļos skaita ierobežojuma nav.
Tīri prakstiski ir ļoti grūti braukt ar suni ar sabiedrisko sastrēgumu laikā, kad cilvēkam jau nav vietas. Pāris reizes ir sanācis kaut kur tā doties, cenšos izvairīties, ja ir iespēja.

Tīri finansiāli pašlaik Rīgā vairs nav izdevīgi braukt kaut kur sabiedriskajā transportā ar suni. Man ceļš uz treniņu prom un atpakaļ ar suni izmaksā virs 5 EUR, ar auto, kuram ir samērā liels degvielas patēriņš - 2x mazāk. Līdz treniņam 8 km, kas nozīmē, ka darba dienā ar kājām neaiziesi, jo laika trūkst. Tīri fiziski aiziet, treniņu noskriet un aiziet mājās vēl nebūtu tik traki.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: sabiedriskā transporta biļete Rīgā

Postby julika » 23 Mar 2015, 16:04

peecis wrote:
julika wrote:Ar kājām var iet uz treniņu, ja ir laiks un ja suns iztur. Ja mans suns stundu ies ar kājam uz treniņu, nekāds treniņš nesanāks. Nerunājot jau par to, ka man nav laika darba dienās stundu čapot līdz treniņam.

Korgiji nav ari ganu suņi? Vismaz vikipēdija ko tādu saka.

Vai arī viņi gana bruņrupučus? :D


ir ganu suņi, tikai korgiji 95% nāk no show līnijam, īsto darba korgiju, kurš nak no darba līniju paaudzēm (ka piemēram, tiem pašiem borderiem) ir ārkārtīgi grūti atrast.
protams, var uztrenēt fizisko tā, ka arī ar korgiju var kaut vai maratonu noskriet. bet es noteikti zinu, ka mans korgijs neizturētu iet ar kājam no Purčika uz Ķengaragu, stundu skriet adžiliti un tad vēl atpakaļ.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron