Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Dog Breeds

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Cinsh » 16 Jan 2010, 23:05

īpaši raibo apsveikumi Beketam 8-)
User avatar
Cinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby LG. » 16 Jan 2010, 23:38

Paldies par dalībnieku sarakstu! Neierasts dalībnieku skaits mūsu šķirnē, daudzi laikam ir noslinkojuši tik tālu braukt. Vēlreiz apsveikumi uzvarētājiem ar veiksmīgu izstāžu sezonas sākumu ;)
www.dogsandcats.lv

Image
User avatar
LG.
Puppy
Puppy
 
Posts: 444
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 16:42
Location: LV, Cēsis

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 17 Jan 2010, 09:54

Veltu salūtu visiem titulu ieguvējiem, īpašs sveiciens Beketam!!!!!! :)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 17 Jan 2010, 09:56

Bucins wrote:Ergo
Šeit http://www.dogs.lv/index.php?mode=lkf&i ... sdepart=25 var atrast Marikas telefona numuru :)



Paldies par linku!

Ezim paldies par ieteikumiem!

P.S. Mums jaunumi ēdienkartē, Ergo ir izdomājis, ka viņam tagad paika sausā veidā atkal neder, bet kombinācijā ar bio lakto jogurtu JAAAA....tas iet.
Inovāciju meitars :D
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Greylove » 17 Jan 2010, 12:52

Paldies liels par apsveikumiem! :D Vakar tā sasvinējāmies, ka tik šodien sanāk te ielūrēt. :P
Jā, labradoru komanda šajā izstādē bija diezgan mazskaitlīga, bet ņipra! :)
Lielie apsveikmi arī pārējiem - Osja, baigie malači esat! 8-) dace.k, sveicieni vēlreiz Victoirei, viss noteik godīgi - mums puiku cac, jums meiteņuu cac. :P
Cinsh wrote:īpaši raibo apsveikumi Beketam 8-)

Paldies, mūsu šokolādes-melnā komanda sūta bučas raibajiem! 8-)
Eh, tagad tāda jokaina sajūta - esam sarakstījušies vēl uz izstādēm, bet sanāk, ka līdz jūlijam vairs mums neko nevajag. Ļooti nepierasti. :D
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Hasja » 18 Jan 2010, 09:00

Ezis wrote:LATTINA HOPE PACIFIC OCEAN exc.1, PP, JunCAC, BM-1, BOB

HILBERTS GREY LOVE exc.1, CQ, CAC, BM-2

VICTOIRE SIELOS BALZAMAS exc.1, CQ, BB-2, CAC


Image

Apsveicu, kādi jūs visi esat malači!
Image
User avatar
Hasja
Puppy
Puppy
 
Posts: 443
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 22:35

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Hasja » 18 Jan 2010, 09:11

Greylove wrote:Eh, tagad tāda jokaina sajūta - esam sarakstījušies vēl uz izstādēm, bet sanāk, ka līdz jūlijam vairs mums neko nevajag. Ļooti nepierasti. :D


Jā,Jūs tagad varat ringā mierīgi atbildēt,ka CAC jūms nav vajadzīgs 8-)
Malači,palika tikai viens solis līdz čempiona titulam ! Image
Image
User avatar
Hasja
Puppy
Puppy
 
Posts: 443
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 22:35

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 18 Jan 2010, 19:33

Man te tāds jautājums...
Jūs taču, tie kuri iet un ir gājuši uz suņu skolām, pirms tur devāties...mājās taču šo to saviem mīluļiem mācījāt....nu tur elementāri...SĒDĒT, GULĒT, GAIDĪT, VIETĀ utml....mans puika, to visu dara, bet šķiet, ka es nelietoju tos standarta žestus, vai tā ir kļūda, vai svarīgākais ir tas, lai suns izpilda prasīto!? :?
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Bucins » 18 Jan 2010, 22:32

just ERGO wrote:Man te tāds jautājums...
Jūs taču, tie kuri iet un ir gājuši uz suņu skolām, pirms tur devāties...mājās taču šo to saviem mīluļiem mācījāt....nu tur elementāri...SĒDĒT, GULĒT, GAIDĪT, VIETĀ utml....mans puika, to visu dara, bet šķiet, ka es nelietoju tos standarta žestus, vai tā ir kļūda, vai svarīgākais ir tas, lai suns izpilda prasīto!? :?

Es pirms gāju uz skolu biju pamatlietas - sēdēt, iet blakus, skatīties acīs utml., iemācījusi ar klikera palīdzību. Standarta žestus nelietoju un arī pie Marikas mums tos nemāca. Visu daram tikai ar balss komandām.
User avatar
Bucins
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:55
Location: Āgenskalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 19 Jan 2010, 09:36

Bucins wrote:Es pirms gāju uz skolu biju pamatlietas - sēdēt, iet blakus, skatīties acīs utml., iemācījusi ar klikera palīdzību. Standarta žestus nelietoju un arī pie Marikas mums tos nemāca. Visu daram tikai ar balss komandām.



Nu jā...mūsu puika arī reaģē pamatā uz balsi, atsevišķās komandās palīdz kāds palīgžests ar galvu vai pieliekšanās. Ar iet balakus un stāvēt mums vēl klibo tā lieta...:) Bet gan jau... ;)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Bucins » 19 Jan 2010, 10:04

just ERGO wrote:
Bucins wrote:Es pirms gāju uz skolu biju pamatlietas - sēdēt, iet blakus, skatīties acīs utml., iemācījusi ar klikera palīdzību. Standarta žestus nelietoju un arī pie Marikas mums tos nemāca. Visu daram tikai ar balss komandām.



Nu jā...mūsu puika arī reaģē pamatā uz balsi, atsevišķās komandās palīdz kāds palīgžests ar galvu vai pieliekšanās. Ar iet balakus un stāvēt mums vēl klibo tā lieta...:) Bet gan jau... ;)

Vēl jau viņš maziņš. Viņam nav vēl jāzin tādas lietas, gan ar laiku iemācīsies to visu. :)
User avatar
Bucins
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:55
Location: Āgenskalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 19 Jan 2010, 10:49

Bucins wrote:Vēl jau viņš maziņš. Viņam nav vēl jāzin tādas lietas, gan ar laiku iemācīsies to visu. :)


Bet protams... ;)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Greylove » 20 Jan 2010, 15:53

Jāpaceļ tēma uz augšu. :) Ziemīgās bildes!
Image
Image
Image
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Plincese » 20 Jan 2010, 18:20

Greylove
kaadi tev abi smukulji!!:*
Plincese
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 14:36

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 20 Jan 2010, 18:44

tāda vecāka

Image

te jaunāka

Image
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Wort » 20 Jan 2010, 19:47

Iejauksimies arī mēs pie Jums. Man pašai kucēns rotveilers, bet brāļa ģimenei ir arī Jūsu šķirnes skaistā pārstave Labradore retrivere Blondā meitene :D kas ik pa laikam audzina manu puiku :D :D :D Šī šķirne ir tiešām fantastiskā, varu teikt tikai to labako. Kā jau saku, ka labradori-reriveri ir mūsu labākie draugi :D Visiem Jums ir tādi skaistuļi, ļoti jaukas fotogrāfijas! Sūtam visiem sveicienus ;) :D :D :D :D
Wort
 

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Ezis » 20 Jan 2010, 20:09

Kamēr bija pilna māja kucēniem, to vien tik darīju kā fočēju. Tagad kucēni tik daži, bet kaut kā nesanāk pabildēt. Labi, ka saimnieces tādas čaklas un padalās ar bildēm arī ;)
Mēģināju šodien salasīt vēl pēdējā mēneša bildes, rīt moš pat salikšu galerijā. Tad jau drošvien kādā arī Elfa un Ergo būs :roll:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby just ERGO » 20 Jan 2010, 22:09

Ezis wrote:Kamēr bija pilna māja kucēniem, to vien tik darīju kā fočēju. Tagad kucēni tik daži, bet kaut kā nesanāk pabildēt. Labi, ka saimnieces tādas čaklas un padalās ar bildēm arī ;)
Mēģināju šodien salasīt vēl pēdējā mēneša bildes, rīt moš pat salikšu galerijā. Tad jau drošvien kādā arī Elfa un Ergo būs :roll:



Apskatīju galeriju....jāatzīst, ka Ergo atpazinu tikai dažās bildēs....droši ka bija vairāk, bet kapitulēju māsu un brāļu priekšā...dzīvē, šķiet vieglāk atpazīt...varbūt tikai šķiet ! 8-)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Demix » 20 Jan 2010, 23:52

Greylove
No sirds apsveicu Beketiņu ar kāroto CACiņu :D :D :D Es jau savā sadaļā interesējos,kā Jums gājis,kad mūs apsveici,Eklēriņš man pačulkstēja,ka ir o.k.malači!!! :D
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Labradori retrīveri / Labrador Retriever

Postby Greylove » 21 Jan 2010, 11:03

Paldies sveicējiem! :D
Demix, paldies liels! Jā, es jau haskīšu tēmā manīju, bet tā kā Eklēriņš bija operatīvs ar informāciju, nolēmu, ka nevajag piespamot jūsu tēmu. :D Jā, izstāde mums visiem bija veiksmīga! :)

Vakar atkal bijām mežā staigāties, nu biki garāka pastaiga sanāca nekā plānots. Eh, ļoti grūti ar abiem reizē pie pavadas iet, pe tam pa slidenu virsmu. Elfai būs ātrā apguve komandai "blakus". Beketam drošības pēc vēl uzmaucu aso kaklasiksnu, lai toč neiedomājas mani paraut.

Būs man draudzīgais Bekets Nr.2 - mežā pie katra pretīmgājēja ir jāiet un jāpadraudzējas. :D Galvenais, cilvēki jau arī kūst pret tādu mazu mīļu kunkulīti. :D Savukārt Bekets (kurš ir iemācīts mežā ignorēt cilvēkus, slpēpotājus, utt.), ieraugot, ka Elfa ar kādu "draudzējas", ar ir klāt, un pieslēdzas tusiņam. :D Ā, man baigi patīk, ka cilvēkiem vienmēr jautājums - tā ir mammiņa ar meitiņu? :lol:
Tagad Elfonīts ir saradis ar gulēšanu naktī būri blakus gultai. Ir samierinājies. Apmierināta nav, ka nevar gulēt gultā pie bara, bet tāda nu ir skarbā dzīves realitāte. :) Vismaz tādi koncerti, kāds mums bija vienunakt, vairs nav manīti. :mrgreen:

just ERGO, nu fantastiski skaists Ergo! :P Suņi tak vienmēr ir skaistāki par kucītēm! :) Eh, tā galva! :P
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests