Amstaff stāsti

Blogs and Chats

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 05 Aug 2014, 09:39

Svētdiena bija neciešami karsta, glābiņš tikai plunčājoties!
Image
ekipējums līdzi, ejam peldēt!
ImageImage
Daugaviņa....
ImageImage
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 05 Aug 2014, 09:41

Vēl bija vesels notikums- Zipa noķēra kurmi! Tas ir viņas pirmais medījums, parasti atņēma peles kaķim :velnins:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby fedelta » 05 Aug 2014, 14:36

Cik forši viņa tos pullerus nes :pukudupsis: Bet pareizi ir - kas grib spēlēties, tas lai arī nes :jautri:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 06 Aug 2014, 07:04

fedelta wrote:Cik forši viņa tos pullerus nes :pukudupsis: Bet pareizi ir - kas grib spēlēties, tas lai arī nes :jautri:

Pareizi, lai pati nes, man brīvākas rokas! Vispār viņa to dara ar prieku, viņai vienmēr jābūt kaut kam mutē - kociņam, bumbiņai vai pulleram :aptracis:

Pullers ir cietis- vienam riņķim ir divi pamatīgi zobu plēsumi, nez , jāmēģina ar kaut ko salīmēt. :grr:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 11 Aug 2014, 09:08

Ja, jums nav grūti un patīk mūsu bilde, tad , lūdzu, atbalstiet mūs konkursā ar "Like"! :aptracis:
https://www.facebook.com/#!/Pet24lv/pho ... =3&theater
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 11 Aug 2014, 12:56

Svētdienas rīts bija burvīgs, dzēru uz tereses kafiju un sajutu skumjas, ka drīz vairs tā nevarēs, atkal ziema būs klāt. Ar suni baudījām svētdienas rīta klusumu, kamēr pārējie vēl guļ.
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 11 Aug 2014, 13:21

Brīvdienās bijām auklīšu lomā jo mums pieskatīšanai bija vēl divi rējēji. Visi kopā devāmies ekspedīcijā- vai mežā ir sēnes? Laikam jau esam īsti suņinieki, jo mums ar vīru sagādāja lielu prieku pabaudīt, kā tas būtu ar trīs suņiem :aptracis:
ImageImage

ImageImageImageImage[/URL]Image
mūsu guvums maziņš....bet nogaršot sanāks :)
Image
un pēc pastaigas , viens bija "atplīsis"...:D
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Aug 2014, 09:42

Esam piefiksējuši, ka Zipa ir palikusi par manu "memīti". Ja paliek gaidīt pie veikala kopā ar vīru, tad sākusi čīkstēt pēc manis. Vīrs saka, ka ap to laiku, kad parasti ierodos no darba, sunis palicis nelietojams- neko negrib, sēž un gaida pie vārtiņiem mani. Viss jau jauki, bet šai lietai ir arī melnā pusīte, brīvdienās jāceļas man,lai izietu ar viņu ārā, jo vīrs var saukt, bet šī nē, tikai ar mani iešot :samilejies:
Mācamies jaunu triku- iešanu atpakaļgaitā. Vakar stundu pastrādāju un jau tīri labi sanāk, Zipa ir ļoti apķērīga man, tik strādāt un strādāt! :pastaiga: Nākošais , ko vēlos iemācīt ir diezgan sarežģīti- līst cauri kājām "čūskiņā", bet atpakaļgaitā, uz priekšu mēs jau sen mākam.
Ko vēl Zipa māk no trikiem-
Susļik!s (zaķītis),
Liels susļiks! (izstieptās pakaļkājās),
Dod pieci! (susļika poza un iedod pret manu plaukstu ķepu),
Čūskiņu! (ejot izlien uz katra soļa man starp kājām) un arī astotnieku (kad stāvu uz vietas, bet Zipa lien cauri kājām),
Mirsti! (apkrīt un nekustas),
Purniņš! (uzliek priekšķepas uz purniņa),
Paklanies! (noliec pie zemes priekšējo daļu, dupsis paliek gaisā :) ),
Balsi! (skaļi norejas)
Rūcīts! (norūcas)
Ronītis (vēl jāpiestrādā , bet viņai sēžot metu pullerus un tie tiek uzķerti caur galvu uz kakla),
Lien!
Apkārt! (apskrien apkārt pirms mantiņas mešanas, vai ūdenī atpeld apkārt)
Dod ķepu! (dod gan labo, gan kreiso)
Griezīsim nadziņus! (apkrīt dīvānā, ķepas gaisā : :kanepe: )
Kur siksniņa!? (meklē un atnes kakla siksniņu)
Meklē! (parasti meklē paslēptu rotaļlietu)
protams zinam visas standarta komandas - sēdi, guli, stāvi,šurp, blakus, aports, atdod, vieta (arī atgriežas tur, kur iepriekš bija nosēdināta).

Uh, gana daudz sanāca, kādreiz jāmēģija safilmēt šīs zinības :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby fedelta » 14 Aug 2014, 09:51

magnola wrote:Mācamies jaunu triku- iešanu atpakaļgaitā. Vakar stundu pastrādāju un jau tīri labi sanāk, Zipa ir ļoti apķērīga man, tik strādāt un strādāt! :pastaiga: Nākošais , ko vēlos iemācīt ir diezgan sarežģīti- līst cauri kājām "čūskiņā", bet atpakaļgaitā, uz priekšu mēs jau sen mākam.


Šito mēs ar mācamies. Kāda ir jūsu tehnikā kā to iemācīt?
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Aug 2014, 10:08

fedelta wrote:
magnola wrote:Mācamies jaunu triku- iešanu atpakaļgaitā. Vakar stundu pastrādāju un jau tīri labi sanāk, Zipa ir ļoti apķērīga man, tik strādāt un strādāt! :pastaiga: Nākošais , ko vēlos iemācīt ir diezgan sarežģīti- līst cauri kājām "čūskiņā", bet atpakaļgaitā, uz priekšu mēs jau sen mākam.


Šito mēs ar mācamies. Kāda ir jūsu tehnikā kā to iemācīt?

Es mācu ar klikeri, sāku piefiksēt, ka viņa tās komandas ,kuras mācītas ar klikeri izpilda ar lielāku degsmi. Pagaidām, kā jau rakstīju, mācu tikai iet atpakaļ, vēlāk mēģināsim čūsku. Mācu tā, ka no sākuma ierādu, ka gribu ,lai sunis seko gardumam manās rokās, jebkurā virzienā, Tad ar gardumu virzu to viņai pāri galvai uz aizmuguri un pati eju tā kā virsū sunim. No sākuma,katra mazākā kustība no viņas puses uz aizmuguri tiek apbalvota, un tā pamazām, kamēr jau sper soli uz aizmuguri, tad divus utt. Ja mēģina sēsties, tad atkal pavelku gardumu uz priekšu, lai pieceļas kājās. Zipa no sākuma visu laiku gribēja sēsties. Tad pielieku klāt žestu ar roku un mutisku komandu "Atpakaļ!", no sākuma ar gardumu, pēc tam jau bez. No sākuma tā kā gāju viņai līdzi, bet vēlāk paliku uz vietas un viņa iet uz aizmuguri. Apmācības procesā mainīju vietu, kur to daram, te istabā, te uz terases, te pagalmā.
Cerams, ka saprotami uzrakstīju :roze:
Vēl jau viens variants, ko var iemācīt iet uz aizmuguri prom no manis, tad apgriezties riņī, vai kaut kam apiet apkārt un atpakaļgaitā atgriezties pie manis.

Cik tālu jūs ar Džokeru jau esat tikuši šajā trikā un kā māci tu?
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Aug 2014, 10:35

Ciemos bija pats mīļākais draugs Odins! Sen nebija tikušies :sirsninas2:
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Aug 2014, 10:37

Portretiņš! Vispār sagribējās izvilkt no skapja aizmirstās otas un krāsas, un uzgleznot skaistu Zipas gleznu.
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby fedelta » 14 Aug 2014, 10:54

Es mācu tā - mums pagalmā ir tāds foršs soliņš, es viņu atbīdu no mājas sienas, bet tā, lai no viņa var tikt ārā tikai ejot atmuguriski, ne apgriežoties un tad attiecīgi es stāvu pret suni un ar kārumu velku pāri galvai un saku "atpakaļ" un lai viņš tiktu ārā no tās ejas, viņam jāiet atpakaļgaitā un tas, protams, tiek apbalvots un tā vairākas reizes visā sola garumā - līdz galam atpakaļgaitā, tad uz priekšu līdz sākumam un atkal atpakaļ. Nu jau izlaižu kārumu reizes un saku vienkārši atpakaļ, lai nav tā, ka iet tāpēc, ka citādāk nevar, bet lai klausa komandai un eju taisu arvien platāku, nu jau ir tā, ka varētu arī apgriezties, taču ir komanda "atpakaļ", tātad jāiet atpakaļ. Protams, sēsties gribēja, bet es arī kā Jūs - ar kārumu uz priekšu un tad atkal tā lieta aiziet.

Ceru, ka saprotami uzrakstīju :jautri:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Aug 2014, 11:01

fedelta wrote:Es mācu tā - mums pagalmā ir tāds foršs soliņš, es viņu atbīdu no mājas sienas, bet tā, lai no viņa var tikt ārā tikai ejot atmuguriski, ne apgriežoties un tad attiecīgi es stāvu pret suni un ar kārumu velku pāri galvai un saku "atpakaļ" un lai viņš tiktu ārā no tās ejas, viņam jāiet atpakaļgaitā un tas, protams, tiek apbalvots un tā vairākas reizes visā sola garumā - līdz galam atpakaļgaitā, tad uz priekšu līdz sākumam un atkal atpakaļ. Nu jau izlaižu kārumu reizes un saku vienkārši atpakaļ, lai nav tā, ka iet tāpēc, ka citādāk nevar, bet lai klausa komandai un eju taisu arvien platāku, nu jau ir tā, ka varētu arī apgriezties, taču ir komanda "atpakaļ", tātad jāiet atpakaļ. Protams, sēsties gribēja, bet es arī kā Jūs - ar kārumu uz priekšu un tad atkal tā lieta aiziet.

Ceru, ka saprotami uzrakstīju :jautri:


Jā, saprotami :jautri: Nu izklausās, ka var arī šādi :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 14 Aug 2014, 11:02

žēl, ka vasara atkāpjas, mums, lai arī grūti, tomēr patīk karstumiņš:

te video, ka tika laistīta zāle, gan sunim prieks, gan zālīte sadzirdīta :) Mutē Zipai vienmēr jābūt kādam "klusinātājam" - mantiņai, savādāk tie prieka saucieni aizbļauj visu pagastu :aptracis:
http://youtu.be/3HQFuY081Eo
te vēl viens plunčāšanās video:
http://youtu.be/R5gCl2Ccd80
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby ievish » 15 Aug 2014, 08:46

magnola, pieklājīgs triku saraksts! :jaa:
Vēl atpakaļ iešanu māca , sunim kārumu starp priekškājām tieši zem krūtīm liekot, tas arī liek automātiski spert soli vai divus atpakaļ.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 15 Aug 2014, 08:55

ievish wrote:magnola, pieklājīgs triku saraksts! :jaa:
Vēl atpakaļ iešanu māca , sunim kārumu starp priekškājām tieši zem krūtīm liekot, tas arī liek automātiski spert soli vai divus atpakaļ.

Jā, interesanta un asprātīga metode ! Bet Zipa jau ir sapratusi domu, ko es no viņas prasu, tagad tikai jānostiprina. Vakar mēģināju uzfilmēt kā mums sanāk:
http://youtu.be/w78xlLlcKcI
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 15 Aug 2014, 09:20

Kā ielikt video,lai būtu uzreiz ekrāniņš? Man nesanāk, ja nospiežu "video" un kopēju linku starpā, varbūt ir kāda nianse?
Te mūsu komanda Mirsti!
http://youtu.be/li6yWvE79Wk
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Rona » 15 Aug 2014, 09:33

magnola wrote:Kā ielikt video,lai būtu uzreiz ekrāniņš? Man nesanāk, ja nospiežu "video" un kopēju linku starpā, varbūt ir kāda nianse?
Te mūsu komanda Mirsti!
http://youtu.be/li6yWvE79Wk



Ieliec youtube linku šādi - [video] youtube links [/video]
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 15 Aug 2014, 09:35

Rona wrote:
magnola wrote:Kā ielikt video,lai būtu uzreiz ekrāniņš? Man nesanāk, ja nospiežu "video" un kopēju linku starpā, varbūt ir kāda nianse?
Te mūsu komanda Mirsti!
http://youtu.be/li6yWvE79Wk



Ieliec youtube linku šādi - [video] youtube links [/video]

Nu man šādi nesanāk, rāda erroru :(
lūk šādi:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests

cron