Kaķu kakas

Dogs Teaching

Kaķu kakas

Postby MazaaMinka » 04 Jul 2014, 21:36

Manam sunim dikti patīk šiverēties pa kaķa kastīti. Kā to izmācīt? Esmu viņu jau tik daudzas reizes mēģinājusi sodīt dažādos veidos, gan iedzenot vietā, gan uzšaujot pa pakaļu, gan parādot, ka nedrīkst, visu atlikušo dienu nedodot kārumus utt. Nekas nelīdz. :lamajas:
MazaaMinka
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 02 Apr 2014, 12:53

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kaķu kakas

Postby Linda B. » 05 Jul 2014, 08:35

Sunim organismā kaut kas pietrūkst.Pamēģiniet padot zaļu kartupeli,nopērciet kaltētos vai svaigos kunģus,padodiet tos,vetaptiekās ir pieejams līdzeklis stop,kas ir paredzēts šādām vainām
Kādreiz ar to ilgi un dikti cīnijos ar savu pirmo kuci.Nelīdzēja nekas,taču pēc 2 gadu vecuma pārstāja ēst pati.Kādai no tagadējām periodiski uznāk vēlme ar kakām apanšķēties,parasti pietiek ar zaļu kartupeli un kuņgiem pāris dienas un šī vēlme pāriet
User avatar
Linda B.
Veteran
Veteran
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kaķu kakas

Postby seila » 05 Jul 2014, 13:28

Par to, kas organismā varētu trūkt nemācēšu teikt, ir dzirdēts, ka jādod svaigi kartupeļi - cik tas līdz... nezinu!

Pati gandrīz 5 gadus ar to cīnos - bezjēgā! Ja suns ēd, neatmācīsi, jo nebūs mājās un tik un tā līdīs klāt, bet kaķim kastīte ir pārāk svarīga, lai tur kāds rakātos! Ne katrs kaķis pieņem, ka jādala kastīte ar citu kaķi, bet te citas sugas pārstāvis rušinās... tas nav pieņemami, iedzīvosieties tajā, ka kaķis vairs nejutīsies droši kārtojoties kastītē un meklēs klusākas un drošākas vietas bez citu klātbūtnes.
Tāpēc cīnīties nav vērts, bet gan nodrošiniet, ka suns netiek kakām klāt un miers!

Nepārstumdiet kasti kaut kur uz telpas citu pusi, kaķim būs grūti pie tā pierast, labāk sadomājiet pielikt kaut ko priekšā tā, ka tur tiek tikai kaķis vai vēl labāk - nelaidiet suni tajā telpā! Var durvīs atstāt ieeju tikai kaķa augumam - ļoti labs risinājums! Un vēl pārdodās speciālas kaķu kastīšu mēbeles - parastākais galds, skapis, jebkas, bet galvenā atšķirība no ikdienišķas mēbeles, ka ieksā tiek ieslēpta kastīte un tiek tur tikai kaķis.

Saprotiet, neviens negrib, ka kāds ir klāt tualetes apmeklējuma brīdī, arī kaķim tas nepatīk un nepatīk ikreiz rakājoties atrast tur suņa smaku, spalvas, pēdas, siekalas... nepatīk! :jaa:
User avatar
seila
Champion
Champion
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Kaķu kakas

Postby madja » 05 Jul 2014, 23:02

es to atrisināju, nopērkot kaķa kasti ar jumtu un ieliekot to mūsu tualetē ar ieeju no sienas puses, suns tur nekādi netiek klāt. Nu, bet tas,iespējams, atkarīgs no suņa izmēra.
Image
Image
User avatar
madja
Veteran
Veteran
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 0 guests