Koshana rokaas

Dogs Teaching

Koshana rokaas

Postby Sola » 03 Jul 2014, 12:40

Varbuut ir kaadi ieteikumi - kaa izdariit taa, lai kuceens nekozh rokaas?

Kas tiek dariits?
Teikts stingri Fuu;
Burtiski paaris reizes pat esmu sanjeemusi aiz skausta, tomeer man nepatiik shaadas metodes;
Dotas citas mantas;
Ignoreets peec koshanas.
User avatar
Sola
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 2
Joined: 19 Jun 2014, 12:36

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Koshana rokaas

Postby ash » 03 Jul 2014, 16:40

es vienmēr esmu kucēnam radījusi nepatīkamas izjūtas pēc košanas - vai nu stingri tur aiz žokļa, tā lai sunim tvēriens nepatīkams (nav jāspiež tā ka sāp, pilnīgi pietiek ja tur, ka nevar izrauties, parasti ātri sāk smilkstēt, jo tas nepatīk), vai arī, ja izdodas veikli satvert - ar pirkstu uzspiež sunim uz zobiem (nevis uz zobu galiem, bet tā sāniski). šāda metode iedarbojas ļoti ātri un efektīvi.
arī maziem cilvēkbērniem nekost māca tieši spiežot uz zobiņiem. iekož - sajūt nepatīkamu spiedienu uz zobiem, pēc pāris reizēm saprot, ka košana tiešā veidā ir nepatīkama pašam kodējam. tas palīdz labāk, nekā skaidrošana ka sakostajam sāp.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Koshana rokaas

Postby gvenivera » 04 Jul 2014, 09:17

Kā arī stingri nospiest tieši uz mēles, nevis pašu mēli saspiest, bet it kā piespiest pie apakšžokļa.
gvenivera
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 5
Joined: 15 Apr 2013, 12:22
Location: Rīga

Re: Koshana rokaas

Postby Sola » 04 Jul 2014, 09:33

Vakar visu dienu pietureejos pie shaadas metodes (peec 2 video) - pateikt Au! un aiziet prom. Izskataas, ka shis vinjai vairaak straadaa. Koshana nav vairs tik izteikta.
User avatar
Sola
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 2
Joined: 19 Jun 2014, 12:36


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests