ar ko sākt? Kanikross

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: ar ko sākt? Kanikross

Postby Dylan » 04 Apr 2014, 16:04

Vai Kanikrosā pastāv kādi suņu ierobežojumi (tur sākot no 20kg, vai izmērā, vai kā citādi)? Labprāt arī nodarbotos ar kanikrosu tikai nezinu, vai mēs būtu labs tandēms. Pavilkt viņš pa Rīgas ielām mani var ļoti labi : >
Un vai kanikross var arī būt bez skriešanas, bet nūjošana?
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: ar ko sākt? Kanikross

Postby LOOK » 04 Apr 2014, 19:15

Savai un suņa izklaidei var arī nūjot, ziemā slēpo ar suni. Taču bezsniega apstākļos canikrosā pēc noteikumiem (ja runā par sacensībām) atļauts skrējējs sasaistē ar suni (nekāds papildus inventārs nav paredzēts).
Suņa svaram, izmēram, šķirnei nav ierobežojumu. Ja piedalās sacensībās, tad inventāram jāatbilst noteikumiem.

Image
User avatar
LOOK
Baby
Baby
 
Posts: 56
Joined: 25 Oct 2011, 09:50

Re: ar ko sākt? Kanikross

Postby Dylan » 04 Apr 2014, 21:02

Ņemot vērā, ka sacensības noteikti nozīmē "uz ātrumu", tad tas uzreiz atkrīt. Bet tas ir labi, ka var arī nūjot. Es vienkārši nespēju iztēloties, iejūgts suns, nūjas pa sāniem, beigās viss samudžināsies. Būs jāizmēģina. Paldies!
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: ar ko sākt? Kanikross

Postby gundedzina » 05 Apr 2014, 04:52

Nūjot ar suni var lieliski. Tikai jāiemanās. Man tas izdodas ar lēnāko no mūsu haskijiem. Nūjošana ar suni kā publisks un izklaidējošs pasākums iecerēts Garkalnē rudenī.
gundedzina
Baby
Baby
 
Posts: 66
Joined: 16 Jan 2010, 16:02

Re: ar ko sākt? Kanikross

Postby Uldze » 06 May 2014, 14:34

eldberg wrote:
betmat wrote:un vai ir kāds dobeles rajonā, kurš varbūt arī nodarbojas ar kanikrosu? Jo pieredze man ir 0. kur tuvākie treniņi? vai uz tiem jāierodas jau ar pieredzīti?

Dobeles rajonā entuziastus diemžēl nezinu, bet kanikrosu var trenēties arī individuāli. Pieredzei nav nekādas nozīmes, galvenais ir vēlmei!
Tuvākie treniņi (koptreniņi) visdrīzāk būs tikai Garkalnē, Salaspilī, Ogrē vai Ādažos


Padomi labi, bet man likās kautkas te vēl... pietrūkst un arī par 0 pieredzi...
Mana personīgā pieredze gan liecina, ka zīnāmu pieredzi vajaga. Ne jau sunim, bet vispirms pašam jāiemācās skriet vai citam vismaz drusku jāpaceļ forma. Vispirms paprasi sev cik lielu distanci spēj viegli, samērā ātri nodesot un tad sadali uz 4, jo mācot suni būs nemitīgi jāsaka komandas, pēkšņi jāstājās, jāķer līdzsvaru.. bet ar jaunāku vai nerātnāku suni jāizpilda citas piruetes, kas izsitīs elpu un citādi traucēs skriešanai.
Negribu noniecināt nevienu citu, bet skriešana nu reiz ir viens tāds sporta veids, kurā vislaik pašam ir jākustina kājas. Ļuties lai velk, vienkārši pasēdēt neminoties vai atpūtināt kāju neatsperties utl. var citos suņu sporta veidos, bet šajā ja nebūs spēka pašam kājas kustināt, pats ātrākais un spēcīgājais suns nepalīdzēs.
Uldze
Baby
Baby
 
Posts: 46
Joined: 07 Nov 2012, 09:58

Previous

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests