Suņu skola

Dogs Teaching

Re: Suņu skola

Postby Dogfarm » 04 Jun 2012, 22:48

čība wrote:No savas puses varu ieteikt InterSportCanis Ķengaragā - Vlada (forumā - dresetajs) vai Peteris Akimovi. Pati tur eju. Vismaz redzi par ko maksā. Kucēna vecumā par savu suni nedzirdēju neviena slikta vārda (par sevi gan :D) - bet tā tam ir jābūt, jo viss jau ir saimniekā, ne sunī. Vismaz tik, cik priekš ikdienas apmācības vajadzīgs..


+100
Papildus piebildisu, ka ari redzamais rezultats ir gruti ta isi aprakstams! Suns visu iemacijies darit caur dzinam un motivaciju ar prieku.
Atrodas gan Ķengaragā, bet ir tā vērts vismaz pa kādai reizei uz turieni aizbraukt. Uz turieni ir cilvēki, kas braukuši pat no Valmieras un Liepājas. Gan instruktori, gan vairāki audzēkņi regulāri sevi rezultatīvi parāda ne tikai LV, bet arī pasaules līmeņa sacensībās utt.
User avatar
Dogfarm
Puppy
Puppy
 
Posts: 131
Joined: 19 Jan 2010, 18:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu skola

Postby Dylan » 29 Dec 2013, 17:37

Izlasīju forumu un neredzēju pieminētu suņu skoliņu, kas atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 106, Favorīts Pluss.

Dzirdēju, ka ir vēl kāda suņu skoliņa uz Lāčplēša ielas, bet internetā neko par to neatrodu.

Varbūt ir vēl kāda?
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

suņu skola

Postby sabineberzinaa » 09 Jan 2014, 21:54

Kads zin, kadu sunu skolu jurmala? šķirne latvijas dzinejs.
Last edited by sabineberzinaa on 09 Jan 2014, 22:14, edited 1 time in total.
sabineberzinaa
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 25 Dec 2013, 15:33

Re: Suņu skola

Postby pixy » 10 Jan 2014, 17:30

Sameklē tepat Paikea, man liekas, viņa Jūrmalā strādā ar suņiem :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņu skola

Postby beebee » 27 Jan 2014, 20:43

beebee
Baby
Baby
 
Posts: 42
Images: 4
Joined: 18 Mar 2013, 12:49

Re: Suņu skola

Postby Chipsssy » 16 Feb 2014, 15:38

Dylan wrote:Izlasīju forumu un neredzēju pieminētu suņu skoliņu, kas atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 106, Favorīts Pluss.

Dzirdēju, ka ir vēl kāda suņu skoliņa uz Lāčplēša ielas, bet internetā neko par to neatrodu.

Varbūt ir vēl kāda?


Tiešām nav atsauksmju par Favorīts Plus?
Tā mums vistuvākā sanāktu, bet uz dullo arī negribās iet un pieteikties. Garām ejot vien sanācis novērot, ka maza telpa un pārsvarā mazie suņi..
Varbūt tomēr ir kāds, kuram kaut kas zināms par šo skolu?
Chipsssy
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 25 Aug 2013, 22:49

Re: Suņu skola

Postby peecis » 16 Feb 2014, 16:05

Chipsssy wrote:
Dylan wrote:Izlasīju forumu un neredzēju pieminētu suņu skoliņu, kas atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 106, Favorīts Pluss.

Dzirdēju, ka ir vēl kāda suņu skoliņa uz Lāčplēša ielas, bet internetā neko par to neatrodu.

Varbūt ir vēl kāda?


Tiešām nav atsauksmju par Favorīts Plus?
Tā mums vistuvākā sanāktu, bet uz dullo arī negribās iet un pieteikties. Garām ejot vien sanācis novērot, ka maza telpa un pārsvarā mazie suņi..
Varbūt tomēr ir kāds, kuram kaut kas zināms par šo skolu?


Man ir radies priekšstats, ka viss, kas saistīts ar "favorītu", ir diezgan kreiss :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Suņu skola

Postby Chipsssy » 16 Feb 2014, 18:08

P
peecis wrote:
Chipsssy wrote:
Dylan wrote:Izlasīju forumu un neredzēju pieminētu suņu skoliņu, kas atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 106, Favorīts Pluss.

Dzirdēju, ka ir vēl kāda suņu skoliņa uz Lāčplēša ielas, bet internetā neko par to neatrodu.

Varbūt ir vēl kāda?


Tiešām nav atsauksmju par Favorīts Plus?
Tā mums vistuvākā sanāktu, bet uz dullo arī negribās iet un pieteikties. Garām ejot vien sanācis novērot, ka maza telpa un pārsvarā mazie suņi..
Varbūt tomēr ir kāds, kuram kaut kas zināms par šo skolu?


Man ir radies priekšstats, ka viss, kas saistīts ar "favorītu", ir diezgan kreiss :D


Iespējams, bet, par cik tā ir vienīgā staigājama attāluma esošā skola, gribās cerēt, ka varbūt tomēr "Favorīts pluss" ir kāds apslēptais dārgums. :D
Citu izvēļu īsti nav - ne mašīnas, ne autobusus, ne tramvajus suns nepanes un mocīt katru nedēļu un pašai vākt salonu vismaz 3x arī negribās. :D
Chipsssy
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 25 Aug 2013, 22:49

Re: Suņu skola

Postby DanaMary » 16 Feb 2014, 19:39

Es īsti nezinu kas un kā Favorītam ir, negribu arī apvainot šī kluba biedrus (mana suņa vecāki,starpcitu, arī ir šī kluba biedri), bet cik esmu lasījusi te, un citur, tad mans priekšstats ir tāds, ka labākais klubs jau nu neēsot. Cik esmu lasījusi,tad daudziem ir problēmas ar dokumentiem utt, bet varbūt tā skoliņa nemaz nav tik slikta? Es jau iesaku pieteikties uz nodarbību, aiziet,paskatīties, un tad jau redzēsiet, kas un kā, ja nepatiks, varat taču neiet. :jaa:
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Suņu skola

Postby Doggyy » 25 Feb 2014, 17:02

Sveiki, man ir pusotru gadu vecs suņu puika. (Vas un kaut kā krustojums). Problēma ir tajā, ka suns ir agrsīvs uz citiem suņiem. Rej un varbūt pat gribētu iekost (ja es ļautu). Es pat nezinu, vai te ir vajadzīga kinologa vai kā cita palīdzība, bet tieši tāpēc man vajag jūsu ieteikumus. Ko darīt?
Image
Doggyy
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 20 Jan 2014, 20:37

Re: Suņu skola

Postby čība » 25 Feb 2014, 23:19

Doggyy wrote:Sveiki, man ir pusotru gadu vecs suņu puika. (Vas un kaut kā krustojums). Problēma ir tajā, ka suns ir agrsīvs uz citiem suņiem. Rej un varbūt pat gribētu iekost (ja es ļautu). Es pat nezinu, vai te ir vajadzīga kinologa vai kā cita palīdzība, bet tieši tāpēc man vajag jūsu ieteikumus. Ko darīt?


Skaidrs, ka vajadzīga kinologa palīdzība.
Ok, nevar piespiest mīlēt citus suņus, bet vismaz uzvesties sabiedrībā pieņemami gan var. Un ļoti iesaku mest līkumu tiem kinologiem, kuri kā pirmo un vienīgo iesaka pliku korekciju. Tā ir socializācijas problēma un sākumā jāstrādā no šīs puses. Jā, ja nu galīgi nav iespējams, korekciju izmantot paspēs vienmēr.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby Doggyy » 26 Feb 2014, 07:27

Paldies, Jums čība.Man jau likās, ka to vienīgi kucēna vecumā var koriģēt :neparliecinats:
Image
Doggyy
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 20 Jan 2014, 20:37

Re: Suņu skola

Postby čība » 26 Feb 2014, 10:16

Doggyy wrote:Paldies, Jums čība.Man jau likās, ka to vienīgi kucēna vecumā var koriģēt :neparliecinats:


Kucēna vecumā to ir darīt vieglāk. Bet vispār suns sāk pieaugt (1,5 gadi), pirms tam jau bija tāds bērns :D Un nav nekas neparasts, ka sāk karot par savu vietu starp citiem suņiem (un ļoti iespējams arī cilvēkiem).
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby Doggyy » 11 Mar 2014, 21:19

Sveiki!
Šoreiz instruktoru (sunim protams) vajag mūsu radiem. Viņiem ir suns jauktenis kaukāzieša izmērā (nav kaukāzietis) Apmācību vajag "parasto" (parastās paklausības komandas. Sēdi, guli, blakus, šurp u.t.t.)
Labākais variants būtu Mālpilī vai tās apkaimē.
Kādam ir kādi varianti?


P.S. Paldies visiem par atbildēm (priekš manis), suns sācis palikt mierīgāks, vairs uz citiem nerej un spalva arī nav augšā :)
Image
Doggyy
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 20 Jan 2014, 20:37

Re: Suņu skola

Postby dresetajs » 11 Mar 2014, 23:01

Doggyy wrote:Sveiki!
Šoreiz instruktoru (sunim protams) vajag mūsu radiem. Viņiem ir suns jauktenis kaukāzieša izmērā (nav kaukāzietis) Apmācību vajag "parasto" (parastās paklausības komandas. Sēdi, guli, blakus, šurp u.t.t.)
Labākais variants būtu Mālpilī vai tās apkaimē.
Kādam ir kādi varianti?




pixy? Mālpils... 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Suņu skola

Postby pixy » 12 Mar 2014, 14:19

dresetajs, jā, ceru, ka pēc kāda gada šādā gadījumā iedošu savu telefonu :rej: . Šobrīd, Doggyy, iesaku šo:
ZILBERTS Jānis
Instruktors

Kontaktinformācija
Tālr.:
Mob.:29735810
E-pasts:

Cita informācija
Mālpils
Viņam ir VAS audzētava Lemburg, kas atrodas Mālpilī, domāju, tur noteikti iespējams kārtīgi pamācīties :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņu skola

Postby čība » 12 Mar 2014, 14:25

pixy wrote:dresetajs, jā, ceru, ka pēc kāda gada šādā gadījumā iedošu savu telefonu :rej: .


Tu sevi zemu novērtē! ATKAL :tikainesaki: dresetajs labāk zina :medos:
Es esmu pārliecināta, ka Tev ir pietiekamas zināšanas priekš ikdienas paklausības "izskaidrošanas".

Bet nu Jānis noteikti arī ir labs instruktors.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby Rona » 12 Mar 2014, 17:03

Viņam ir VAS audzētava Lemburg, kas atrodas Mālpilī, domāju, tur noteikti iespējams kārtīgi pamācīties :) .


:par:
Mana sune tur mācījās (pa cik tā ari ir viņas audzētava, arī kā reiz arī pamata paklausību) ;)
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Suņu skola

Postby Doggyy » 12 Mar 2014, 17:09

Paldies, nodošu saimniekiem :)
Image
Doggyy
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 20 Jan 2014, 20:37

Re: Suņu skola

Postby Sympathy » 19 Mar 2014, 17:03

Labdien, pajautāšu mazliet stulbu jautājumu, bet vai 2 gadus vecu sunci var vest uz skoliņu? Itkā suņu skolā mācijamies, kad bijām mazi, bet tagad kautkas uznācis ka klausīt vairs nevienu negrib, un vajadzētu atkārtot šo to :) :pastaiga:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

PreviousNext

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests