Uzpurnis taksim

Ask a question and get an answer

Uzpurnis taksim

Postby Linda B. » 16 Nov 2013, 18:47

Kādam ir idejas,kur meklēt šos?Neviens šoferis gan joprojām nav pēc tāda jautājis,taču varbūt,ja tāds būs, neizdomās,ka man tā desa pārlocīta uz pusēm jāiebāž somiņā.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Uzpurnis taksim

Postby brex » 16 Nov 2013, 22:37

noperc cilpinu, bus autobusu soferim! nav noradits, kadam tiesi jabut uzpurnim!
Man tads ir vilcieniem par godu!
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Uzpurnis taksim

Postby Linda B. » 17 Nov 2013, 09:17

Tur jau tā lieta,ka arī visas cilpiņas,kuras esmu redzējusi, ir milzīgiem purniem.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Uzpurnis taksim

Postby fedelta » 17 Nov 2013, 10:41

Linda B. wrote:Tur jau tā lieta,ka arī visas cilpiņas,kuras esmu redzējusi, ir milzīgiem purniem.


Manam VAS ir tāds regulējams uzpurnis (nu tā cilpiņa ap purnu, jo ja man manam suncim jāliek uzpurnis, tad tas man likās daudz maz cilvēcīgs variants) kuru iegādājos arī par godu autobusa vadītājam, nopirku tādu regulējamu, var noregulēt arī pavisam mazam purniņam un vēl lielāku nekā mana suņa purns. Paskaties, kur tie caurumiņi ir viscaur tai cilpiņai, jo tajos veikalos bieži ir uzlikts standarta variants, bet īstenībā var uzlikt sev nepieciešamo izmēru.
Bet TAKSIM UZPURNI?! :soks: Kurš idiots(atvainojos par izteicienu) ko tādu var prasīt?! Vienreiz braucu vilcienā kopā ar vienu takša meitenīti un uzpurni neviens neprasīja likt.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Uzpurnis taksim

Postby OrlandoSeaHorse » 17 Nov 2013, 13:56

Nav jābūt idiotam, lai zinātu, ka taksis ir medību suns ar nopietniem zobiem. Tas, ka kājas īsas, sakodienu neietekmē.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Uzpurnis taksim

Postby brex » 17 Nov 2013, 15:07

mums sunim ir cilpina, domaju, ka taksim ari varetu deret tada, bija Depo vai vieteja zoobode pirkta, nekadas pules tas meklesana neieguldiju
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Uzpurnis taksim

Postby fedelta » 17 Nov 2013, 17:16

OrlandoSeaHorse wrote:Nav jābūt idiotam, lai zinātu, ka taksis ir medību suns ar nopietniem zobiem. Tas, ka kājas īsas, sakodienu neietekmē.


Zinu, ka viņi ir medību suņi un jebkura izmēra suns var nodarīt skādi, bet cik esmu satikusi takšus (un tādi ir daudz) visi ir bijuši mierīgi un draudzīgi, tāpēc nevaru iedomāties uzpurni taksim.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Uzpurnis taksim

Postby brex » 17 Nov 2013, 20:42

nu, tad pienem - likuma prasibas visiem vienas! neskirojot kada pozitivo vai negativo pieredzi :D
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Uzpurnis taksim

Postby gunele » 17 Nov 2013, 21:23

fedelta wrote:
OrlandoSeaHorse wrote:Nav jābūt idiotam, lai zinātu, ka taksis ir medību suns ar nopietniem zobiem. Tas, ka kājas īsas, sakodienu neietekmē.


Zinu, ka viņi ir medību suņi un jebkura izmēra suns var nodarīt skādi, bet cik esmu satikusi takšus (un tādi ir daudz) visi ir bijuši mierīgi un draudzīgi, tāpēc nevaru iedomāties uzpurni taksim.


Tieši takšveidīgs suns bez uzpurņa autobusā cēli sēdēja saimniecei klēpī, kad garāmejot pieķēros pie sēdekļa turekļa un bija zibenīgs kampiens rokā. Labi, ka ziemā biezi cimdi mīkstināja kodienu, zilums bija pamatīgs, labi, ka ne caurums.
Cilpiņu uzpurnim nav sarežģīti uztaisīt pašam. Manam kollijam ir paštaisīts 0,5 cm plats uzpurnis tikai likuma normu ievērošanai. Braukājam ar tādu padsmit gadus neviena kontrole nav piesējusies.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: Uzpurnis taksim

Postby DanaMary » 17 Nov 2013, 21:26

Visiem vienas gan nav. Nē nu likumi, jā, bet dzīvē mazsunīšus mīl.Ieej veikalā, visi mīļo sunīti, uci puci utt. Tu pamēģini ar nedaudz lielāku suni kaut vai uz ielas nepareizi spert soli, tev uzkrīt virsū visi, kam nav slinkuma. Liels suns pakakā, policisti kaut vai 10 minūtes lūrēs kā suns nokārtojas, lai tikai pārbaudītu, vai tiks savākts aiz viņa.. 2 toji skrien un kakā ik pēc pāris metriem, garām iet policisti, šiem pilnīgi nospļauties. Un tā ir tikai mana pieredze. Bet tā jau ir cita tēma, vairāk par to, ka priekš tiem mazajiem,skaistajiem sunīšiem šie likumi ir pārāk skarbi , utt. Un arī šis teikums nav manis izdomāts,bet dzirdēts no visgudrajām tantēm. :kanepe:
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Uzpurnis taksim

Postby fedelta » 17 Nov 2013, 21:45

DanaMary wrote:Visiem vienas gan nav. Nē nu likumi, jā, bet dzīvē mazsunīšus mīl.Ieej veikalā, visi mīļo sunīti, uci puci utt. Tu pamēģini ar nedaudz lielāku suni kaut vai uz ielas nepareizi spert soli, tev uzkrīt virsū visi, kam nav slinkuma. Liels suns pakakā, policisti kaut vai 10 minūtes lūrēs kā suns nokārtojas, lai tikai pārbaudītu, vai tiks savākts aiz viņa.. 2 toji skrien un kakā ik pēc pāris metriem, garām iet policisti, šiem pilnīgi nospļauties. Un tā ir tikai mana pieredze. Bet tā jau ir cita tēma, vairāk par to, ka priekš tiem mazajiem,skaistajiem sunīšiem šie likumi ir pārāk skarbi , utt. Un arī šis teikums nav manis izdomāts,bet dzirdēts no visgudrajām tantēm. :kanepe:


:par:
Arī man "patīk" šī "vienlīdzība", protams, ka likumi visiem vienādi, neatkarīgi no suņa lieluma un man ir gadījies arī ka skaļš un nemierīgs jorks tantiņas klēpī gandrīz ieķer rokā, bet visi tik un tā - kāds jauks sunītis. Iekāpju ar savu VAS, kurš neliekas ne zinis par apkārt notiekošo, tikai seko man, uzreiz - uzpurnis ir? Apmēram tā, ja šoferim tīk suņa šķirne un izskats, tad uzpurnis nav vajadzīgs (tas tā - no personīgās pieredzes ;) )
Biju izbrīnīta, ka prasa uzpurni taksim, jo cik es esmu redzējusi šīs šķirnes pārstāvjus sab.transportā - visi bez uzpurņiem.
Bet nu cik cilvēku, tik viedokļu.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Uzpurnis taksim

Postby Linda B. » 17 Nov 2013, 22:12

Prasīt neprasa.Pagājušo ceturtdien,kad braucu tikai ar vienu suni šoferis man mēģināja iestāstīt,ka likumā atrunāts atsevišķi lieli un mazi suņi un tiem mazajiem jābūt obligāti iebāztam somā,nav jau pirmais gadījums,kad kāds izdomā,ka man tā pus metru garā desa jābāž kaut kādā somiņa un uz pleca jāstaipa(viena sver 8,5kg otra 10,5).Tā kā pastāv risks,ka kādā reizē,kad man ir īpaši svarīgi braukt tieši ar to autobusu un tur uzraujos uz kādu šoferi,kas mani ir brīdinājis,ka mazam sunim "obligāti jābūt" somiņā, un mani vienkārši nepaņem, nolēmu,ka jādabū kaut kur uzpurņi,lai šamiem nav tiesību mani neņemt,jo viss mums ir-pavada,uzpurnis,pošu pase.Šodien gan no rīta braucot uz alām tiku pie tā paša šofera,kas bija ceturtdien,redzot,ka tie suņi ir divi, vairs somu neprasīja,bet izsniegt man biļeti tā pat atsakās.
Un par košanu,nu nav jau tik traki,vismaz ar maniem ne,palien zem krēsla un guļ,vai salien abas klēpī gulēt un pie vienas vietas,kas tur apkārt un ko dara.Mēdz tikai skaļi paziņot,ka visādas svešas tantes te gar viņam negrābstīsies un nebučosies.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Uzpurnis taksim

Postby fedelta » 17 Nov 2013, 22:21

Linda B. wrote:Prasīt neprasa.Pagājušo ceturtdien,kad braucu tikai ar vienu suni šoferis man mēģināja iestāstīt,ka likumā atrunāts atsevišķi lieli un mazi suņi un tiem mazajiem jābūt obligāti iebāztam somā,nav jau pirmais gadījums,kad kāds izdomā,ka man tā pus metru garā desa jābāž kaut kādā somiņa un uz pleca jāstaipa(viena sver 8,5kg otra 10,5).Tā kā pastāv risks,ka kādā reizē,kad man ir īpaši svarīgi braukt tieši ar to autobusu un tur uzraujos uz kādu šoferi,kas mani ir brīdinājis,ka mazam sunim "obligāti jābūt" somiņā, un mani vienkārši nepaņem, nolēmu,ka jādabū kaut kur uzpurņi,lai šamiem nav tiesību mani neņemt,jo viss mums ir-pavada,uzpurnis,pošu pase.Šodien gan no rīta braucot uz alām tiku pie tā paša šofera,kas bija ceturtdien,redzot,ka tie suņi ir divi, vairs somu neprasīja,bet izsniegt man biļeti tā pat atsakās.
Un par košanu,nu nav jau tik traki,vismaz ar maniem ne,palien zem krēsla un guļ,vai salien abas klēpī gulēt un pie vienas vietas,kas tur apkārt un ko dara.Mēdz tikai skaļi paziņot,ka visādas svešas tantes te gar viņam negrābstīsies un nebučosies.


Man šodien pat pasi neprasīja - pajautāju, vai vajag uzrādīt, pateica, ka ne, godīgi sakot biju izbrīnīta, jo tik pat labi jebkurš var droši vest savu trako, nepotēto suni un nemaz nesatraukties. Un taksis jau nemaz, manuprāt, nav mazsunītis, tādā gadījumā kāda soma ir jāpērk, lai ieliktu tur iekšā taksi, un lai viņam būtu ērti un Jūsu gadījumā - diviem takšiem.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Uzpurnis taksim

Postby Linda B. » 17 Nov 2013, 22:26

Man vispār neviens nekad pasi nav prasījis...
Nu mini vai trušu taksi jau var tajā somā ielikt,bet mani standarti...nu diez vai es tādu somu kādreiz atradīšu.Es viņu nevarēju ielocīt savā lielajā tašā,kad sunim bija tikai 5 mēneši,kur nu vēl tagad :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Uzpurnis taksim

Postby Creme de la Creme » 19 Nov 2013, 08:32

Linda B. wrote:Man vispār neviens nekad pasi nav prasījis...
Nu mini vai trušu taksi jau var tajā somā ielikt,bet mani standarti...nu diez vai es tādu somu kādreiz atradīšu.Es viņu nevarēju ielocīt savā lielajā tašā,kad sunim bija tikai 5 mēneši,kur nu vēl tagad :D

Vispār jau ir speciālas somas dzīvnieku pārvadāšanai. Un standarta taksim jau no noteikti var tādu atrast (man pašai arī tāda ir...)
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Uzpurnis taksim

Postby Linda B. » 19 Nov 2013, 19:14

Ir,protams,visādi konteineri,kurus stulbajos Rīga-Bauska autobusiņos,kur pat cilvēkiem nereti nav vietas(nerunājot nemaz par to,ka tas konteiners pēc tam visur līdzi jāstiepj),nemaz nebūtu kur nolikt,bet vai kaut kur tiešām ir uz pleca kabināma soma kurā uz pleca staipīt 11kg smagu un pusmetru garu desu?Man pirmārkt jau škiet stulbi vispār bāzt kaut kādā somā suni,kuram ir pašam savas četras kājas un piedevām sadistiski pret pašu suni.Nu nesēdētu neviens mans suns kaut kādā tur tašā,ne tajā var saritināties,ne istiepties,guli stīvs un nekustīgs 50 minūtes,nedod die's vēl vasarā pie +30 grādiem īpaši silti ietuntulēts.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Uzpurnis taksim

Postby Creme de la Creme » 20 Nov 2013, 08:52

Atkārtošos - ir speciālas somas suņu pārvadāšanai (tieši somas, nevis konteineri).
Un jā, arī standarta taksim var tādu atrast.
Manā prātā piepildītā transportā sunim būtu ērtāk tieši tādā somā.
Tev kaut kāds pilnīgs nesatandarts - kuce 11 kg smaga? :jautri:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Uzpurnis taksim

Postby Bafija » 20 Nov 2013, 13:20

veikalos/vetaptiekās esmu redzējusi melnus neilona uzpurņus kastītes (kurus lieto vetārsti un groomeri). Esmu redzējusi arī takšu/toy suņu izmērus.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Uzpurnis taksim

Postby Ligita555 » 20 Nov 2013, 13:33

Bafija wrote:veikalos/vetaptiekās esmu redzējusi melnus neilona uzpurņus kastītes (kurus lieto vetārsti un groomeri). Esmu redzējusi arī takšu/toy suņu izmērus.

Mums tāds uzpurnītis ir ,neilona ,ērts , viegls ,pirkām Zooveikalā ,arī izmēri bija dažādi ,takša purniņš jau īpaši daudz neatšķiras no Ldz ,es domāju ,tas nu gan nav deficīts :)
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Uzpurnis taksim

Postby Creme de la Creme » 20 Nov 2013, 14:22

Tas nu patiešām nav deficīts...
kaut vai šāds http://www.miluliem.lv/shoppingcart/pro ... 86iem.html
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Next

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests