Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

All About Dogs

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby sabulis20 » 18 Aug 2013, 14:22

šos cilvēkus zinu, jo ar Maiju draudzejos , kā arī ar Aleksi. Bet viss notiek pašmācību ceļā, un diemžēl man un manam mīlulim baikjorings neder. Kuru daļu cilvēlki nesaprot, ka grūti kautkur piedalīties, neapgūstot šo sportu kaut mazliet pirms sacensībām? Nav kas šeit trenē, nu ticiet man, es šeit dzivoju, bet sajūta ka citi visu zin labāk...

Visi mēs sākām pašmācību ceļā.Tur nav nekā sarežģīta Sarežģīti ir tad kad sāk gribēties labus rezultātus :jaa:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Uldze » 21 Aug 2013, 11:42

Sympathy wrote:... Bet viss notiek pašmācību ceļā, un diemžēl man un manam mīlulim baikjorings neder. Kuru daļu cilvēlki nesaprot, ka grūti kautkur piedalīties, neapgūstot šo sportu kaut mazliet pirms sacensībām? Nav kas šeit trenē, nu ticiet man, es šeit dzivoju, bet sajūta ka citi visu zin labāk...


Pirmkārt Sympathy piedod ja kaut kas izklausījās ka lekšanās vai pārgudrību bārstīšana - nebija man tāda nolūka, vienkārši ko zinu un kā protu tā rakstu.

Spriežot pēc bildes tavs suns ir Bernietis. Tu pareizi spried, ka baikdjoringam viņš neder, bet varbūt skriešanai arī... - liels smags suns ar lielu riska procentu dažādās saišu un locītavu ķibelēs?
Katrs suns ir personība un cerams tavējā priekšteci ir viņam devuši tikai tos labākos gēnus, bet pirms izlemj konsultējies ar vetu, noskaidro vai varbūt kāds glukozamīna preparāts var Jums palīdzēt...

Par pašmācību un ...
Latvijā šis sports pagaidām ir bērna autiņos. Pašmācība, drusku pieredzējušāku draugu atbalsts un apmācība sacensību gaitā ir reālākās iespējas. Piedod, nezinu neko citu ko te ieteikt, varbūt citi zinās, bet es... piedod.

Sacensībās protams ka ir grūti, ne tikai pirmajās, bet arī otrajās, trešajās un... (cerams drīz paliks vieglāk :) ) visiem ir grūti un visi tevi saprot, bet tāpēc jau tiek organizētas Lejas Trezoru Zaļo gurķu sacensības, kuru mērķos jau pateikt iesācēju pieredzes, apmācības... un arī Saldus kauss un citi vietējie pasākumi patiesībā ir viens liels treniņš. Tikai tajos mēdz būt daudz tautas un ja pats nebūsi aktīvs neiesi klāt neņemsi tiesnesi "aiz piedurknes" un neprasīsi, tad arī pie skaidrības netiksi.
Uldze
Baby
Baby
 
Posts: 46
Joined: 07 Nov 2012, 09:58

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 23 Aug 2013, 15:31

Apkopojums, iemesliem, kāpēc nav vēlmes piedalīties. Tā nav vēl analīze, bet tikai apkopojums!

1) Dabisks slinkums neko nedarīt
2) nav piemēroti suņi vai papīri, piederība klubam
3) nav laika
4) nav finanses
5) pārāk tālu no notikuma vietas
6) nav informācijas
7) nav vēlmes sacensties ar "profesionāļiem", ko ta es tur darīšu
8) nav motivācijas
9) nav ekipējums
10) nav kur mācīties, nav instruktoru
11) nav vēlmes tērērt laiku, varbūt 1-2 gadā tikai
12) man ir mājas suns, mums tā pat labi.
13) nesaprotu sportu/nezinu nolikumu
14) gribas tikai tusiņu
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Sympathy » 24 Aug 2013, 20:54

Uldze wrote:
Sympathy wrote:... Bet viss notiek pašmācību ceļā, un diemžēl man un manam mīlulim baikjorings neder. Kuru daļu cilvēlki nesaprot, ka grūti kautkur piedalīties, neapgūstot šo sportu kaut mazliet pirms sacensībām? Nav kas šeit trenē, nu ticiet man, es šeit dzivoju, bet sajūta ka citi visu zin labāk...


Pirmkārt Sympathy piedod ja kaut kas izklausījās ka lekšanās vai pārgudrību bārstīšana - nebija man tāda nolūka, vienkārši ko zinu un kā protu tā rakstu.

Spriežot pēc bildes tavs suns ir Bernietis. Tu pareizi spried, ka baikdjoringam viņš neder, bet varbūt skriešanai arī... - liels smags suns ar lielu riska procentu dažādās saišu un locītavu ķibelēs?
Katrs suns ir personība un cerams tavējā priekšteci ir viņam devuši tikai tos labākos gēnus, bet pirms izlemj konsultējies ar vetu, noskaidro vai varbūt kāds glukozamīna preparāts var Jums palīdzēt...



1. Nezinu pat ko teikt.. Nevaru pareizi uztvert šo tekstu, vai tas ar labu domāts vai ar sliktu.
2. Savam sunim dodu gilozamīnu pie veta esam bijuši, nejau no ābeles esam krituši un nezinam kas mums pa šķirni un kādas
problēmas viņiem var būt, bet paldies par ieteikumu.
3. Mums jau ir savs sports - izstādes :)
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby Creme de la Creme » 26 Aug 2013, 08:35

Izstādes ir gana liela slodze sunim (un saimniekam) :stiligs2:
Manuprāt ir jāskatās uz katru suni individuāli, nevis tikai uz to kāda šķirne. Man piem. mazākais puika pavisam droši varētu darboties adžiliti (kaut arī valda uzskats ka takši nav piemēroti tādām aktivitātēm). Ja man nebūtu citu prioritāšnu (resp. - būtu vairāk naudas un laika), iespējams ka es arī to darītu. Bet man pašlaik nesanāk laiks aizbraukt uz ''zaķi'' (kaut arī sen sarunāts............), kur nu vēl kas cits. Protams, es to nenoliedzu, ka var izbrīvēt laiku visam. Un bieži vien pie vainas ir draugs slinkums. Bet reizēm, kad esi tā riktīgi ''noskrējies'', gribas vienkārši pasēdēt mājās un nedarīt neko (tā mūsmājās tagad ir liela ekstra :kanepe: ).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby murkata » 26 Aug 2013, 09:17

OSH, man gluži tāda pati situācija - kad beidzot ir kāds brīvs brīdis, gribās vienkārši tupi lūrēt monitorā :D :D :D
jo ir tik daudz visa!...
Bet, Ja man būtu laiks, labprāt nodarbotos arī ar Adžilitī. ZIEMĀ, kad nav treniņi un pārbaudes. vajadzētu zāli ar aprīkojumu. vajadzētu saorganizēt domu biedru grupu. iespējams, to arī varētu izdarīt. tik jāpieķeras.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby eldberg » 26 Aug 2013, 10:45

Papildināts
eldberg wrote:Apkopojums, iemesliem, kāpēc nav vēlmes piedalīties. Tā nav vēl analīze, bet tikai apkopojums!

15) Es ceru ka viss notiks maģiski manā vietā :D
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kas nepieciešams lai TU piedalītos sacensībās? (jebkādās)

Postby BaibaB » 26 Aug 2013, 11:45

ja jautājums ir, kas nepieciešams, lai es piedalītos sacensībās, man nevajag neko, man sacensības ir pēdējā vietā.
ja jautājums ir, kas nepieciešams, lai tu vispār nodarbotos ar dajebkādu suņu sportu, man vienīgais priekšnosacījums ir maģiskais, lai tas notiktu manā dzīves vietā, jo tad atkristu lielākā daļa eldberga uzskaitīto punktu - finanses, laiks, attālums, nolikumi un pat slinkums...
elementāri, Votson :kanepe:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron