Suns rej

Dogs Teaching

Re: Suns rej

Postby brex » 06 Mar 2013, 13:56

labi, kas kaut kas uzlabojies! :aptracis:
man gan ta ideja par ediena liksanu saimnieku plauktos nepatik, jo tad suns paliek par tadu sirotaju - iet un parkemme visu maju, aprij visu, ko atrod!
gardumus var iesainot kurpju kaste, WC papira viduci, aptit ar iesainojamo papiru - tas viss gadijuma, ja suns nerij papiru, salikt zeme, lai suns cinas
par zooveikalu kauliem labaks risinajums varetu but milzigi istie kauli - bet tadi, lai nevar sagraizt, bet tikai grauzt un nemties - letak bus :) vel ir tadi zooveikalos ragi snori -isti govs ragi, nu musu suns tadus 2 nedelas nespej sadalit! domaju, k ataksim ietu lidzigi :) pec tam nonemu nost, kad tie parak saplosti.
var dabut sajos veikalos
http://www.zooserviss.lv/index.php?opti ... &Itemid=58
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns rej

Postby Vinnaly » 25 Jul 2013, 13:07

ir tādas rotaļlietas, kurās var salikt gardumus, un sunim jāizdabon tie ārā. Būss noņemšanās. Domāju labāka alternatīva ēdiena slēpšanai skapjos un plauktos ;)
Vinnaly
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 25 Jul 2013, 12:43

Re: Suns rej

Postby OrlandoSeaHorse » 01 Aug 2013, 10:57

Rotaļlietas, kurās var salikt gardumus tiek atskrūvētas 5 min. Ar ķepām un zobiem iet mazliet ilgāk, nekā man ar rokām, bet sistēma ir skaidra, noskatījās, kā es lieku iekšā un ātri saprata, kā jāņem ārā.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suns rej

Postby ruu » 01 Aug 2013, 11:04

Vinnaly wrote:ir tādas rotaļlietas, kurās var salikt gardumus, un sunim jāizdabon tie ārā. Būss noņemšanās.

Manam sunim trūkst pacietības. Kādas minūtes padarbojas, un tad tā rotaļlieta, ar visiem kārumiem iekšā, tiek vienkārši pamesta :)
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Suns rej

Postby Eskimo » 02 Aug 2013, 00:52

OrlandoSeaHorse wrote:Rotaļlietas, kurās var salikt gardumus tiek atskrūvētas 5 min. Ar ķepām un zobiem iet mazliet ilgāk, nekā man ar rokām, bet sistēma ir skaidra, noskatījās, kā es lieku iekšā un ātri saprata, kā jāņem ārā.

Haha maneejais ar tos kongus aatri vien pieveic,dazas minuutes un visi kaarumi sunim vederaa. Varbut mazsuniem der,bet lielajiem tas tads sikums vien.Arii es vienu laiku biju "mantas-kas suni ilgi nodarbina" mekleejumos, liidz atradu to lielo kaulu, to puisis var grauzt loti ilgi, un aizmirst par visu apkaartejo. Biezi gan vins vinu nedabuj,jo majas viens pats paliek ljoti reti. :)
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests