Demix & Siberians

Blogs and Chats

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 13 Mar 2010, 22:06

Pēc šīs elitārās(it kā) Crufts izstādes prasās ielikt manu bandu:
Mani mīluļi:
Sire:Jodel Lodowy Dotyk-Džedis LV,LT,EST,BALT CH , BOO, BOB, BIG -5,CACIB
Image
Image
Dam:Husqvarna Uncja- Demona
Image
Childrens:
Geisha Silver Teardrop ARCTIC ICE LV JCH,LV CH, Crufts kvalifikācija
Image
Image
Gamba The Great Warrior ARCTIC ICE JCAC,LV CH
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Grand Baikal ARCTIC ICE LV JCH , BOB , BIG - 5
Image
Glamour L'amour ARCTIC ICECAC
Image
Gordon Gunpowder ARCTIC ICE
Image
Genki Gummybear ARCTIC ICE
Image
Last edited by Demix on 15 Jun 2013, 14:12, edited 6 times in total.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Demix & Siberians

Postby Unkas » 14 Mar 2010, 08:35

:sirsninas: Demix, Tev pasakaini haskīši! Prieks skatīties!Var redzēt suņi skaisti, kopti un laimīgi! :roze:
Unkas
 

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 14 Mar 2010, 09:12

Glamour L'amour ARCTIC ICE
:esmilu:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 14 Mar 2010, 11:26

Unkas :esmilu:
Linda
Sirsniņam ir fantastiska galva,acis- mmm...,vasarā atsāksim apmeklēt izstādes,jau pierakstīju uz Ogri :1:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Linda » 14 Mar 2010, 12:23

Es nemaz nezināju ka tas ir Sirsniņš!!! :sarkstosa: Sākumā man bija tāda doma, bet tad kaut kas man lika pārdomāt!
Viņš tiešām izskatās fantastiski skaists! :sirsninas2: Tad jau laikam man būs jāaiziet uz to Ogres izstādi - vismaz uz Sirsniņu palūkoties! :hih:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 15 Mar 2010, 00:41

Nemezim :esmilu: par šo:
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Zuks » 15 Mar 2010, 11:09

Skasita mafija! :sirsninas2: Es, laikam, esmu pie klasiskajiem pieskaitāma - man tā Tava Dēmoniņa :samilejies: :sirsninas: :esmilu:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 15 Mar 2010, 11:11

Zuks wrote:Skasita mafija! :sirsninas2: Es, laikam, esmu pie klasiskajiem pieskaitāma - man tā Tava Dēmoniņa :samilejies: :sirsninas: :esmilu:

:samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 16 Mar 2010, 11:26

Elbe wrote:Demix, kā Tev izdodas visu baru meklēšanās laikā savākt? Vai Tu kaut kur iespundē puikas, vai meitenes turi izolācijā? Puikas, droši vien, plēš māju kopā, bet meitenes mēģina izrauties pie čaļiem. :shokets:
Man Pūkudupsis pašlaik visus pagasta suņus pievelk kā magnēts, karojam un nepārtraukti mēžam sētu. Ir doma par vēl vienu :kucens: , puiku, bet šitā lieta mani atbaida.

Man meitenes pa māju,puikiņi voljērā,vispirms izlaižu puikas kārtīgi izskrieties,tā ka krīt,tad meitenes,lai tam aromātam ir laika izgarot,līdz nākamai puiku pastaigas reizei,citādi Džedis (jo ir to lietu pamēģinājis) kaujas ar pārējiem par meiteņu sačurāto vietu!Meitenes man ļooooti labi uzvedās,neiet mājas otrā pusē,kur ir puiku voljērs un nekaitina tos,ātri cisu,kaku un iekšā,man pat nav jāvaktē,kā jau sēž uz sliekšņa :esmilu: Vēl man ir viena problēma,Baikālam zvaigžņu slimība pēc izstādes,nevaru ne ar vienu puiku salikt kopā :paukojas: Šausmīgi gaidu pavasari,lai var uzlikt otru voljēru,tas daudz ko atrisinātu!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Elbe » 16 Mar 2010, 11:42

Laikam jau pašu organizētība vien ir no svara, lai viss būtu kārtībā. Mēs jau ar cenšamies tos čaļus speciāli netracināt, bet viņi tak laikam baigi tālu saož, tiklīdz meitene ir laukā, tā no pagasta otra gala pēc 5 min jau kāds ir atskrējis. Neatlaidīgākie dežūrē tuvējos krūmos vai met riņķus. A freilene, tiklīdz ierauga, tā tūlīt sāk ķiukstēt, ka viņa te esot. Iekšā negrib nākt, jānes.
Vai voleri jātaisa katram sunim atsevišķi? Un kā jūsējiem ir - vajag arī siltināto galu, jeb tikai aizvēju? Viņi var pa nakti palikt laukā? Un ko nozīmē haski nokausēt? 3-4 stundas intensīvas skriešanas? Kā jūs to reāli darāt?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Demix & Siberians

Postby energy » 16 Mar 2010, 12:10

Cik tad Jums īsti ir to mīluļu? Kaut kā neesmu piefiksējis :jaut:
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 16 Mar 2010, 12:46

Šitāds izskatās mūsu voljērs,kad tikko iegādājiemies,pagājušā gada pavasarī,ilgstoša uzturēšanās četriem vienā daļā nav piemērota,pa biezu,ideālā variantā pa pāriem,voljērā viņi tikai atpūšas un uzturās naktī:
Image
Image
Image
Pa ziemu mums aktuālāka fočēšana bija mājas otrā pusē,kur suņi parasti izskrienas,vispirms viens četrinieks,tad otrs,šitā viņi nokausējas uz minūtēm 20,lai varu izlaist otrus,kas gaida savu kārtu,lai nokārtotos,voljērā viņi to nedara:
Image
Image
Un pēc tam jau viņi visu dienu uz maiņām dzīvojās pa āru!
Šogad plānojam lielas reformas,šis voljērs paliks kucēm,kad meklējas un ja būs kucēni,bet taisīsim vēl divus ar lielāku teritoriju,lai pastāvīgi dzīvojās mājas vienā pusē,bet otrā pusē sākšu veidot cilvēku pusi ar dārzu :pasmaržo:
Pilnībā nokausēt var tikai strādājot slodzē,tāpat skaraidīt viņi var visu dienu ar 15minūšu pauzi,vasarā,kad karsts,tad gan ir mazkustīgāki!Nu tā apmēram.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 16 Mar 2010, 12:47

energy wrote:Cik tad Jums īsti ir to mīluļu? Kaut kā neesmu piefiksējis :jaut:

Astoņi kustoņi :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby energy » 16 Mar 2010, 13:08

:apstulbis:

Varu iedomāties, cik grūti visus savaldīt un cik viņi pārtiku nenoēd :riima:
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 16 Mar 2010, 13:14

energy wrote::apstulbis:

Varu iedomāties, cik grūti visus savaldīt un cik viņi pārtiku nenoēd :riima:

Nē,nav grūti savaldīt,ja viņu intreses tiek ievērotas un saņem visu nepieciešamo,viņi ir pat looooti paklausīgi un neskatoties uz viņu dzīvesprieku un enerģiju,viņi daudz neēd,vienīgi lielā salā dodu vairāk un treknāku un pēc kamanu izbraucieniem :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby dace.k » 16 Mar 2010, 15:24

Demix,Ļoti smuka Jums Haskīšu mafija :esmilu: ,prieks paskatīties, lai Jūsu ieceres īstenojās vēlu no visas sirds, lai nu kā, bet mūsu mīluļiem tomēr jāvelta liela uzmanība un daudz laika jāpavada ar viņiem,bet paskatoties uz viņu dzīvesprieku un spožajām ačelēm, tas attaisnojās :labipadarits:
Labradoru audzētava ''Sunset Pearl''
http://sunsetpearl.jimdo.com/
dace.k
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 08 Mar 2010, 14:33

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 16 Mar 2010, 15:32

dace.k wrote:Demix,Ļoti smuka Jums Haskīšu mafija :esmilu: ,prieks paskatīties, lai Jūsu ieceres īstenojās vēlu no visas sirds, lai nu kā, bet mūsu mīluļiem tomēr jāvelta liela uzmanība un daudz laika jāpavada ar viņiem,bet paskatoties uz viņu dzīvesprieku un spožajām ačelēm, tas attaisnojās :labipadarits:

Tieši tā :labipadarits:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Sinty » 16 Mar 2010, 15:45

Oh, Demix, nu pilnīgi kā sapnī skatījos))) :aizsapnojusies:
Laikam es uz mūžu palikšu haskiju fane))) Vai līdz brīdim, kad būs man ar iespēja tādu mafiju uzturēt. Tu esi malacis, super) :davinuziedus:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 16 Mar 2010, 19:26

Sinty wrote:Oh, Demix, nu pilnīgi kā sapnī skatījos))) :aizsapnojusies:
Laikam es uz mūžu palikšu haskiju fane))) Vai līdz brīdim, kad būs man ar iespēja tādu mafiju uzturēt. Tu esi malacis, super) :davinuziedus:

Man jau arī viņi sirdi silda :samilejies: Vajag tik gribēt pa īstam un sapņi piepildās :samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Elbe » 16 Mar 2010, 22:17

Skaisti! It sevišķi man patīk izstādēs kā viņi izturas. Bet ne priekš tantuka, kam drīzāk kosmodisks jāmeklē, ne ar haski skrieties :pastaiga:
Vienā no savām pirmajām izstādēm Lietuvā redzēju, kā meitene ar haski vinnēja bestu, meitene spiedza un lēkāja ar suni saķērušies rokās, jā jā, suns arī uz pakaļkājām, un leca stipri augstāk par meiteni. Kopš tā laika es aizvien uzmetu acis haskiju ringiem arī.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests