Churashana gulta

Dogs Teaching

Churashana gulta

Postby Ligal » 13 Nov 2011, 18:36

Suns peksnji sak churat gulta un shodien ari pa kluso piekajaja, ko tas varetu nozimet? Par kko apvainojies?
Ligal
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 21 Aug 2011, 15:21

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Churashana gulta

Postby zirdzinsh » 14 Nov 2011, 15:58

Hmm..ja tikai piečurātu, tad es domātu - iezīmē teritoriju. Bet, ja arī kaksis, tad...nezinu. Visu laiku domāju, ka tikai kaķi tā pauž savu garastāvokli.
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Churashana gulta

Postby vipdu » 15 Nov 2011, 09:18

Man takša metis arī pie aizvainojuma kaut līdz desmit kakšiem dienā izspiedīs, ja dikti vajadzēs. Dara viņi arī tā aiz atriebības, ne tikai čurā. Bet palīdzēt diemžēl nevarēšu, jo tā arī neesmu ar to tikusi galā.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Churashana gulta

Postby wolf-eyes » 15 Nov 2011, 10:31

vipdu wrote:Man takša metis arī pie aizvainojuma kaut līdz desmit kakšiem dienā izspiedīs, ja dikti vajadzēs. Dara viņi arī tā aiz atriebības, ne tikai čurā. Bet palīdzēt diemžēl nevarēšu, jo tā arī neesmu ar to tikusi galā.

It kā jau saka, ka suņi (vispār dzīvnieki) neesot atriebīgi. Bet es gan teiktu, ka ir gan viltīgi, gan atriebīgi. Galu galā kā citādāk izskaidrot, ja kaķis piegāna saimnieka, uz kuru apvainojies, kurpi?
Bet par problēmu..
Es nezinu un neesmu speciālists, bet varbūt gultā ir kāda nevēlama smaka? Nu mazums kas..varbūt pats suns bija gultā kaut ko ienesis, paslēpis,tad atkal aiznesis prom (ja jau sunim ir ļauts dzīvoties pa gultu)- cilvēks smaku nejūt, suns jūt... tad nu vai suns iezīmē teritoriju sakarā ar šo te iespējamo paslēpumu gultā, vai arī vienkārši viņam nepatīk tā gultas smaka - viņš domā ka gulta ir tualete :D (ja suņi tualeti izvēlās pēc smakas:D)
Kādēļ tāds variants- mums suns 7 mēneši vecs pirmajā dienā atbraucis mājās iečurāja matracī, kas viņam bija paredzēta kā guļvieta. Man draugs saka- protams, ka viņš tā izdarīja, jo tas matracis, lai gan bija rūpīgi iztīrīts, pirms tam bijis pievemts- tādēļ arī tika atdots suņa vajadzībām. Suns matraci apčurāja un atteicās tur gulēt (diez vai teritorijas iezīmēšana)
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Churashana gulta

Postby Linda B. » 15 Nov 2011, 17:51

Suņi saimnieka gulta čurā,kad mēģina dominēt.Vecums ari atbilstošs,lai sāktu mēģināt uz galvas kāpt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Churashana gulta

Postby Grifonchiks » 02 Jul 2013, 15:53

Sveiki,
Mums ir šī pati problēma ar savu Grifonu, kuram jau ir gads. Naktī suns guļ kopā ar mums, bet pa dienu, kā paliek viens un, ja mēs neaizstaisam istabas durvis, tad viņš piečurā mūsu gultu, par ko pēc tam ļoti kaunās un baidās. Kāpēc viņš tā dara un kā ar to cīnīties?
Grifonchiks
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 02 Jul 2013, 15:51

Re: Churashana gulta

Postby Linda B. » 02 Jul 2013, 16:47

Nepatīk,ka atstājat vienu.Sestdien braucu ar divām uz izstādi,trešo atstāju mājās,aiz atriebes iečurājusi manā gultas pusē
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Churashana gulta

Postby seila » 03 Jul 2013, 09:03

Grifonchiks wrote:Sveiki,
Mums ir šī pati problēma ar savu Grifonu, kuram jau ir gads. Naktī suns guļ kopā ar mums, bet pa dienu, kā paliek viens un, ja mēs neaizstaisam istabas durvis, tad viņš piečurā mūsu gultu, par ko pēc tam ļoti kaunās un baidās. Kāpēc viņš tā dara un kā ar to cīnīties?


To gultas veļu un gultu kārtīgi jāsatīra, lai nepaliek urīna smaka un sunim jāaizliedz kāpt gultā, ja tā izdarās, kamēr neesat mājās un nevarat to kontrolēt - durvīm jābūt ciet, ja ne - tad būris arī ļoti labs risinājums.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron