Velo piekabes

Miscellaneous

Velo piekabes

Postby adze » 21 May 2013, 14:46

Sveiki,

... piezagusies doma izmēģināt velo piekabi suņiem. Vai kādam ir konkrēts ieteikums? Skatījos arī uz tām, kas bērniem. Tās gandrīz patīk labāk.

Labprāt uzklausītu pieredzējušos velo tūristus.

PS. Mani suņi noteikti nav par slinku un skrien pie velo paši ļoti braši, bet ir gadījumi (garāki pārbraucieni, asfaltēts segums, pārāk augsta gaisa temp. un tas viss kopā, kad jābūt racionālam un jāpasaudzē) Tāpēc man nebūtu kauns sēdināt piekabē, lai arī no apkārtējiem pagaidām dzirdu tik skeptiskus izteicienus.

jau iepriekš pateicos! :sarkstosa:
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Velo piekabes

Postby Laura » 23 May 2013, 09:25

Mums kādreiz pa Vāciju vazājoties bija tāda lieta. Ļoti ērti -- vienā malā bērns, otrā suņuks. Diemžēl tā bija viena no vienībām, kas uz šejieni neatceļoja, lai gan tagad ļoooti noderētu. Mums bija tāds variants, ko viegli no velo nokabināt un pēc tam var lietot kā ratiņus. Es zinu, ka LV kaut kur kāds tirgo arī lietotus, laikam Siguldā.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Velo piekabes

Postby adze » 23 May 2013, 12:00

Nopirkt var, piedāvājums ir diezgan plašs. Tai pašā ss.lv.Gan jaunām, gan lietotām, gan bērnu, gan speciāli suņu. Kā jau rakstīju, man tās, kas bērniem pat labāk patīk, jo ir drusku lielākas. Bet radies jautājums, vai jaudāšu tādu pavilkt? Cik saprotu, kad atvērtā veidā, piekabe darbojas kā bura ar pretvēju. Un man 22kg iekšā...

Tāpēc jautāju. Varbūt kāds zinātājs mani atrunās :stiligs2:
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Velo piekabes

Postby Safohouse » 23 May 2013, 12:24

Pati nezinu, bet mana kucēna saimnieki pirms kāda laika atsūtīja šādu suņa bildi:
Image

Ja ir interese par šādu modeli, var ar viņiem pašiem sazināties un noskaidrot plusus un mīnusus.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Velo piekabes

Postby adze » 24 May 2013, 10:21

Šādu piekabīti arī redzēju, šī skaitās suņiem speciāli.
Tagad jautājums, tas Am buldogs vai ne? Lai vieglāk par izmēriem spriest
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Velo piekabes

Postby Safohouse » 24 May 2013, 10:24

:)
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Velo piekabes

Postby Margo » 24 May 2013, 14:00

http://www.e-lilly.lv/?cat=2&subcat=4&id=2490 - šiem ir klāt arī speciāls āķis, viegli pieliekams pie velosipēda. Var izmantot kā ratus (ļoti ērti izstādēs) gan kā velo piekabi. ja ir interese, drosi varat sazināties ar mani -29440143 , atlaidīti arī var sarunat:)
Margo
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 09 Sep 2012, 19:45

Re: Velo piekabes

Postby adze » 27 May 2013, 08:35

Paldies Margo!

Šie būs par mazu maniem diviem gaļēdājiem :) Esmu jau noskatījusi vienus, tiklīdz būšu pārliecināta, ka tiešām tā ir vajadzīga un nepieciešama lieta. Tas joprojām vienīgais, kas aizkavē. Jautājums par to, vai jaudāšu pavilkt. Bet laikam jau neuzzināšu, kamēr neaizņemšos kaut kur līdzvērtīgā svarā bērnu piekabē, kuru testa režīmā pavizināt uz pāris stundām :ripo:
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests