Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Dog Breeds

Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:44

Pirmo postu rezervēju, nākamnedēļ iekopēšu šeit standartu.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: JAGDTERJERS

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:45

Kopēju no LKF foruma:
Arsenals Post subject: JagdterjersPosted: Tue Sep 02, 2008 10:34 pm


Sveicināti!
Tuvākajā laikā plānoju iegādāties no paziņām jakterjera kucēnu. Vēlētos uzzināt kāda ir Jūsu pieredze ar viņiem, un varbūt kādam arī ir un vai nevarētu ieteikt, kā labāk audzināt, ko dot ēst, un kāda ir Jūsu pieredze, viņu +/- utt.
Zinu, ka jakterjers ir medību suns, bet es plānoju viņu turēt dzīvoklī, un neizmantot medībās. Ceru, ka ar to nebūs problēmas un viņš iekārtosies te ērti Biju arī painteresējies kādā citā forumā un tur ir visai negatīvas atsauksmes, ceru, ka vismaz Jūs mani kaut kā iepriecināsit, nomierināsit.

P.S. Šis būs pirmais suns man, zinu, ka nav labākais variants, bet esmu apņēmības pilns!


Attachments:

suns.jpg [ 43.85 KiB | Viewed 1620 times ]




Top

Noise Post subject: Re: Jakterjers.Posted: Tue Sep 02, 2008 10:36 pm


Veteran



Joined: Mon Aug 20, 2007 3:06 pm
Posts: 4619
Location: Londona kaapeec tieshi jagds?

vai gadiijumaa pie shkjirneem nav jagdu teema?

_________________
Money will buy you a pretty good dog, but it won't buy the wag of his tail




Top

Ivettta Post subject: Re: Jakterjers.Posted: Tue Sep 02, 2008 10:38 pm


Veteran



Joined: Thu Sep 27, 2007 6:05 pm
Posts: 1833
Location: Dublin man "search" nestrādā, varbūt tikai man... Esmu blonda.
Bet par jagterjeriem Zhanna zinās ko vairāk pastāstīt.

_________________





Top

Arsenals Post subject: Re: Jakterjers.Posted: Tue Sep 02, 2008 10:55 pm


Noise wrote:
kaapeec tieshi jagds?

vai gadiijumaa pie shkjirneem nav jagdu teema?


Nebija, caur googli meklējot, sry nezinu, ja vajag, lai moderatori pārvieto pie šķirnēm, pirmo reiz vienkārši esmu šajā forumā un nezināju kur rakstīt.





Top

Arsenals Post subject: Re: Jakterjers.Posted: Tue Sep 02, 2008 10:56 pm


Ivettta wrote:
man "search" nestrādā, varbūt tikai man... Esmu blonda.
Bet par jagterjeriem Zhanna zinās ko vairāk pastāstīt.

Ceru, ka šeit





Top

Creme De La Creme Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 8:09 am


Veteran



Joined: Thu Apr 06, 2006 1:29 pm
Posts: 4227 Vai tik neesat tas pats kas darugiem.lv (ja nemaldos tads suņu tēmā) par to pašu jautāja? Nu es savasd omas jau tur izteicu...

_________________
ASSPALVAINIE MINIATŪRIE TAKŠI
Ogres kinoloģiskā kluba takši
www.taksis.times.lv cremedelacreme@e-apollo.lv




Top

ANDRUSHKA Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 9:56 am


Veteran



Joined: Wed Oct 04, 2006 3:40 pm
Posts: 6063
Location: Rīga Domāju, tas ir tas pats puisis, kurš tik spītīgi paliek pie sava, ka jāņem jagterjers. Laikam jau paziņas atdod gandrīz par velti, stāstīdami, cik jauki sunīši ir jagterjeri. Jau tas vien, ka viņi taisījās kucēnu atdot 3 nedēļu vecumā, ne par ko labu neliecina.

_________________
http://www.lv-hound.jimdo.com




Top

maksis Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 9:59 am


Veteran



Joined: Wed Dec 01, 2004 1:39 pm
Posts: 6256
Location: Ķekava Kolēģi, rakstiet lūdzu jagdterjers. Nezinu kā tur ar valodnieku jauninājumiem, tak vismaz man prātā, ka līdz šim šādi ir bijis.

_________________
Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski




Top

Creme De La Creme Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 10:45 am


Veteran



Joined: Thu Apr 06, 2006 1:29 pm
Posts: 4227 man te kaut kas gļučī

_________________
ASSPALVAINIE MINIATŪRIE TAKŠI
Ogres kinoloģiskā kluba takši
www.taksis.times.lv cremedelacreme@e-apollo.lv

Last edited by Creme De La Creme on Wed Sep 03, 2008 10:46 am, edited 1 time in total.




Top

Creme De La Creme Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 10:45 am


Veteran



Joined: Thu Apr 06, 2006 1:29 pm
Posts: 4227 Creme De La Creme wrote:
Maksi - jā, pareizi ir jagdterjers

_________________
ASSPALVAINIE MINIATŪRIE TAKŠI
Ogres kinoloģiskā kluba takši
www.taksis.times.lv cremedelacreme@e-apollo.lv




Top

aerial Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:03 am


Moderator



Joined: Wed Nov 23, 2005 11:32 pm
Posts: 2061
Location: Latvia, Rīga maksis wrote:
Kolēģi, rakstiet lūdzu jagdterjers. Nezinu kā tur ar valodnieku jauninājumiem, tak vismaz man prātā, ka līdz šim šādi ir bijis.


Es ir laPs - es izmainīju tēmas nosaukumu! Man arī kaut kā iegrieza acī, ka rakstīts jaKterjers

_________________
Austrumeiropas aitu suņi - www.vostochnik.lv




Top

kikīc Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:08 am


Puppy



Joined: Mon Aug 04, 2008 6:21 pm
Posts: 48 Nezinu vai to var teikt par visu šķirni, bet mūsējais pat vecumdienās bij nikns. Tiesa viņš piedalīās medības, pat vilku medībās.





Top

mad.zhy Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:10 am


Veteran



Joined: Wed Apr 11, 2007 1:58 pm
Posts: 2276
Location: Rīga maksis wrote:
Kolēģi, rakstiet lūdzu jagdterjers. Nezinu kā tur ar valodnieku jauninājumiem, tak vismaz man prātā, ka līdz šim šādi ir bijis.


Es ar to pašu gribēju teikt, nedaudz tracina, ja šķirnes nosaukumu vairākkārt viļā apkārt nepareizi
Paskat, kādas tās sejiņas izskatās- pēc olgalvjiem

_________________





Top

maksis Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:11 am


Veteran



Joined: Wed Dec 01, 2004 1:39 pm
Posts: 6256
Location: Ķekava kikīc wrote:
Nezinu vai to var teikt par visu šķirni, bet mūsējais pat vecumdienās bij nikns. Tiesa viņš piedalīās medības, pat vilku medībās.

Normāls jagds. To jau tai citā diskusijā autoram mēģina ieskaidrot.

_________________
Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski




Top

Ivettta Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:13 am


Veteran



Joined: Thu Sep 27, 2007 6:05 pm
Posts: 1833
Location: Dublin NU personīgi es ar Gratu negribētu ceļā satikt jagterjeru bez pavadas, no no no...
Cik no bērnības atceros, ŗajonā bija trīs šīs šķirnes pārstāvji, nekad neviens no viņiem bez pavadas nebija laists un arī klāt neviens no bērniem nenāca draudzēties. Nē, man no viņiem bail.

_________________





Top
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: JAGDTERJERS

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:46

skipermens Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:32 am


Veteran



Joined: Sat Aug 04, 2007 9:38 pm
Posts: 1229
Location: Latvija,Rīga Man šovasar arī bija tas gods sapazīties ar jagdterjeriem vienā takšu pasākumā! nu sorry.... viņš uzvedās kā nezvērs.... Tā kā nepieradināts meža zvērs! Nebrīnos,ka viņi uz vilkiem iet medībās...

_________________
Takšu Portāls - www.taksis.lv




Top

OrlandoSeaHorse Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:38 am


Veteran



Joined: Thu Feb 24, 2005 12:36 am
Posts: 4855
Location: Luksemburga Es jau draugos nupat izvērsos. Ne par jagdiem, bet par terjeriem kā tādiem. Bet jagds, kā zināms, ir terjeru esence.

_________________





Top

maksis Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:41 am


Veteran



Joined: Wed Dec 01, 2004 1:39 pm
Posts: 6256
Location: Ķekava OrlandoSeaHorse wrote:
Bet jagds, kā zināms, ir terjeru esence.

Jāāāā.... mans tētis kā jau mednieks par šiem bija starā. Reiz vienu atrastu jagdu no Rīgas atvedu, kam vecos saimniekus nebija izdevies sameklēt. Kā fāters pārdzīvoja, kad mamma uzlika veto paturēšanai...

_________________
Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 12:52 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Cik saprotu, mūsu izteiktais viedoklis te vienalga netiks ņemts vērā. Cilvēks grib ņemt jagdu, kā pirmo suni ,turklāt- nebūdams mednieks , tātad- turēšanai uz dīvāna . Nu ko lai es saku- var būt labāk paņemt uzreiz divus? Cilvēki taču ir dažādi- ir arī tādi, kas tur vannā krokodīļus un klozetpodā- piraņas.
Nu var būt cilvēks mocās kompleksos, un cer tikt ievērots, ja ne citādā veidā, tad vismaz tiekot kādā "Bez tabu" sižetā?
Vispār esmu novērojusi, ka domas par šo šķirni ir diametrāli pretējas- citi ir stāvā sajūsmā, citi izsakās klaji noliedzoši. Es piederu pie tiem, kas sajūsmā, bet , ja man būtu teikšana, es teiktu, ka šīs šķirnes kucēns ir pārdodams tikai uzrādot mednieka apliecību. Ir grūti iedomāties otru šķirni, kas būtu tikpat maz piemērota bezdarbīgai zvilnēšanai spilvenos.
Arsenals
Neņemiet problēmu sev un apkārtējiem. Ja Jūs neesat mednieks, jagds viennozīmīgi NAV JŪSU SUNS!!! Nedrīkst aizmirst, ka šī šķirne ir selekcionēta, lai nogalinātu. Tas ir spēcīgs, veikls, nenogurdināms slepkava, un ja viņam nebūs radīta iespēja apmierināt šīs savas tieksmes medībās, tad agrāk vai vēlāk viņš atradīs iespēju to izdarīt citur.

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 1:06 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Te dažas nildītes. Bērniem, grūtniecēm un cilvēkiem ar nestabilu psihi skatīties nevajadzētu.
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... je_big.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... om_big.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... om_big.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... ni_big.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... om_big.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... ak_BIG.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... i2_big.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... ni_big.jpg
http://www.vonkleinemfluss.net/images/l ... st_big.jpg

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

skipermens Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 1:10 pm


Veteran



Joined: Sat Aug 04, 2007 9:38 pm
Posts: 1229
Location: Latvija,Rīga njā.....
p.s. a tajās bildēs - tie skaitās kaut kādi asspalvainie vai garspalvainie jagdterjeri?

_________________
Takšu Portāls - www.taksis.lv




Top

cinsh Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 1:27 pm


Veteran



Joined: Tue Aug 07, 2007 6:53 am
Posts: 563
Location: Riga Nu zin, ja cilvēks nav pārliecināts pēc Žannas rakstītā, ka viņam nav jagds jāņem, tad tiešām

Man liekas, ka kurchārs un drāthārs arī nav spilvensuņi Es sava enerģiskā suņa dēļ pat domāju par medību uzsākšanu. Ņēmu suni rēķinoties ar tā enerģijas līmeni un to, ka brīvdienas būs jāpavada mežā. Un ir tā, kā domāju, atlaides netiek dotas no suņa puses. Kā izpaliek kārtīga slodze,tā kaut kas tiek sagrauzts
Tajā mežā jāiet ar suni skriet ne tikai sēņu sezonā, vai jaukā pavasara dienā, bet arī slapjdraņķī, lietū un kad pavisam negribās...

Žanna, drīkst Tev uz PM par medību lietām?





Top

Bafija Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 2:03 pm


Veteran



Joined: Mon Sep 20, 2004 2:44 pm
Posts: 1398
Location: WWW.HUSKY.LV Atceros kā manas mājas saimniekam bija šis briesmonītis. Kamēr gāja medībās, likās, ka tīri tā neko suns, bet kad uz medībām vairs neņēma, suns pārvērtās par briesmoni, kurš vairrākkārt sakoda savus ģimenes locekļus. Viņu iemidzināja

_________________
Siberians - sled, show & LOVE!
www.husky.lv





Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 7:38 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Quote:
a tajās bildēs - tie skaitās kaut kādi asspalvainie vai garspalvainie jagdterjeri?

Tie ir asspalvainie. Viņi mēdz būt asspalvaini un gludi, bet tā kā audzējot viņi netiek nošķirti, tad ir dažādi starpposmi- citam bārda ir tikko manāma.

Quote:
Žanna, drīkst Tev uz PM par medību lietām?

Protams, ka drīkst. Lai gan nekāds lielais eksperts laikam neesmu.

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

BaibaB Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 8:05 pm


Veteran



Joined: Mon Mar 03, 2008 4:23 pm
Posts: 2174 Žanna wrote:
Te dažas nildītes. Bērniem, grūtniecēm un cilvēkiem ar nestabilu psihi skatīties nevajadzētu.


tas nav suns, tā ir spalvaina atombumba

_________________
Ja mīli mani, mīli arī manu suni




Top

Christe Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 8:12 pm


Veteran



Joined: Mon Apr 14, 2008 9:28 pm
Posts: 1550
Location: Bolderāja, Valle BaibaB wrote:
Žanna wrote:
Te dažas nildītes. Bērniem, grūtniecēm un cilvēkiem ar nestabilu psihi skatīties nevajadzētu.


tas nav suns, tā ir spalvaina atombumba


šausmīgi attēli...bet tas jau īsti neparāda, ka suns ir , jo medībās jebkuru suni lieli meža dzīvnieki tā var savainot...un jebkurš medību suns parasti ir ļoti neatlaidīgs attiecībā uz medījumu...

_________________
___________________________________________




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 9:36 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Kaut kur reiz skatījos ļoti asus videoierakstus, bet vot vairs neatceros-kur?

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Ivettta Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 9:42 pm


Veteran



Joined: Thu Sep 27, 2007 6:05 pm
Posts: 1833
Location: Dublin youtube.com ir diezgan daudz "labu" video... Šorīt jau par jagdiem skatījos.

_________________





Top

Christe Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 9:51 pm


Veteran



Joined: Mon Apr 14, 2008 9:28 pm
Posts: 1550
Location: Bolderāja, Valle meklējot video, uzdūros kaut kam nepatīkamam....
p.s. Lācis ir piesiets

http://www.youtube.com/watch?v=Nv41O9_BHo8

uzrakstot Youtubā jagdterjer, tur pārsvarā ir līdzīgi video

_________________
___________________________________________




Top

Maruta Papelbo Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 10:31 pm


Veteran



Joined: Sun Jan 21, 2007 5:07 pm
Posts: 2273
Location: Latvia, Valmiera Ja savām acīm vairākkārt nebūtu redzējusi,kā uzvedas un kā strādā pareizi apmācīti jagdterjeri,neticētu.Bet daudzas reizes viesojoties Polijā pie kurchāru un jagdterjeru ilggadīga audzētāja biju vienkārši sajūsmā.Neskatoties uz "meklējošās" kuces klātbūtni,trīs suņi paklausīgi izpilda katru saimnieka ar svilpes palīdzību doto komandu!!! Tikko atskan mazākā sarūkšanās - cilvēka ausij neuztverams svilpiens un suņi burtiski sastingst.
Šeit links uz audzētavu,galerijā var foto apskatīt,ja prot poliski,palasīt,
http://www.kroliczydol.lh.pl/galeria.php

_________________





Top
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: JAGDTERJERS

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:47

Arsenals Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Sep 03, 2008 11:38 pm


Maruta Papelbo wrote:
:D Ja savām acīm vairākkārt nebūtu redzējusi,kā uzvedas un kā strādā pareizi apmācīti jagdterjeri,neticētu.Bet daudzas reizes viesojoties Polijā pie kurchāru un jagdterjeru ilggadīga audzētāja biju vienkārši sajūsmā.Neskatoties uz "meklējošās" kuces klātbūtni,trīs suņi paklausīgi izpilda katru saimnieka ar svilpes palīdzību doto komandu!!! Tikko atskan mazākā sarūkšanās - cilvēka ausij neuztverams svilpiens un suņi burtiski sastingst.
Šeit links uz audzētavu,galerijā var foto apskatīt,ja prot poliski,palasīt,
http://www.kroliczydol.lh.pl/galeria.php

Beidzot pozitīvs viedoklis.
Runājot par video, tā tos suņus trenē medībām, un tas ir atkarīgs no viņu trenēšanas, protams dzīvnieku instinkti darīs savu, bet lūk pozitīvs piemērs
Paskatījos sīkāk citas šķirnes sunīšus un mani piesaistīja vēl 2 veidi, bet cik saprotu tos bez 400 latiem pie rokas nevar dabūt, tie ir džeka rasela terjers, pundurpinčers.





Top

OrlandoSeaHorse Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 1:24 am


Veteran



Joined: Thu Feb 24, 2005 12:36 am
Posts: 4855
Location: Luksemburga Arsenals wrote:
Beidzot pozitīvs viedoklis.
Runājot par video, tā tos suņus trenē medībām, un tas ir atkarīgs no viņu trenēšanas, protams dzīvnieku instinkti darīs savu, bet lūk pozitīvs piemērs
Paskatījos sīkāk citas šķirnes sunīšus un mani piesaistīja vēl 2 veidi, bet cik saprotu tos bez 400 latiem pie rokas nevar dabūt, tie ir džeka rasela terjers, pundurpinčers.
Protams, tie suni tapat ka jebkuri citi - ir cilveki, kam tikai tads suns der un ir vajadzigs. Tapec skirne ir izveidota un joprojam pastav. Viss ir atkarigs no trenesanas, bet to dara cilveki ar pieredzi un iespejam. Iesacejs diemzel ne vienmer tiek gala pat ar nosaciti vieglu skirni. Iespejams, ka tev ir vajadzigais talants un spejas un pacietiba un kas tik vel ne. Bet to nevar zinat un sakt uzreiz ar visgrutako ir risks ne tikai tev, bet ari sunim - izaugs nevadams monstrs, vinam bus vai nu gruta dzive vai vins vienkarsi ies boja - nosprices, nosaus..... Turklat ja tev ir gimene, padoma par to ari.
Un siem nu instinkti ir vareni. Ka te vienmer saka un atkarto - ir starpiba vai neaudzinats ir dekorativs mazsunitis vai kaut kas liels, energisks, ar varenu sakodienu.
Tas citas skirnes - dzeks rasels ir loti kustigs, aktivs, bet vismaz nav tads mednieks. Ja tu sito gribi, vismaz te forumiesi nenosirmos viena diena. Ja tiesam gribi suni, tad par naudu var izdomat - krat, nemt uz nomaksu, kreditu, utt. Pecak jau sapratisi - labs suns ir katra santima verts, nenozelosi ne vienu pasu.

_________________





Top

Mikka Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 3:19 am


Veteran



Joined: Tue Oct 09, 2007 3:44 pm
Posts: 561
Location: Rīga O Dzeks rasels, manuprat, ir daudz, daudz labaka izvele pirmajam sunim! (Man ari tas suns ir un pirmais mana muza.) Galvenais spet turet sim sunim lidz spelejoties un skrienot (MIN 1 h aktiva pastaiga diena), citadi cietis mebeles, kurpes paklaji utt.... Ja katru dienu nogurdina, sanak pavisam labs divana un klepja suns!

_________________
A home without a dog is just a house!




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 8:37 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Quote:
Beidzot pozitīvs viedoklis.

Vai tad mans viedoklis bija negatīvs?
Arsenals
Ja Jūs būtu mednieks (kāds droši vien ir Marutas pieminētais poļu audzētājs) man pat prātā nenāktu Jūs atrunāt no jagda iegādes! Super suns! Bet domāts viņš ir darbam.
Un tas pazīstamais audzētājs , es nemaz nešaubos, ka ir ar tik lielu pieredzi, ka PROT savus suņus perfekti apmācīt. Saprotiet- cik cilvēku uz pasaules, kas ar vienu to pašu aziātu netiek galā? Man viņu ir... daudz, un nekas, visi klausa. Arī nar jagdiem MAN problēmu nav. Bet tas nebūt nenozīmē, ka problēmu nebūs JUMS.
Saprotiet, tā šķirne nav slikta, tā šķirne ir SMAGA. Noteikti džeks vai minpins būtu labāka izvēle, kaut arī nav tie visvieglāk audzināmie suņi (kā vairums terjeru)

Quote:
Tas citas skirnes - dzeks rasels ir loti kustigs, aktivs, bet vismaz nav tads mednieks.

Principā, jebkurš terjers ir mednieks. Es nemaz nepateikšu, cik gadu desmitus vai simtus medībās nav izmantoti toiterjera senči, bet man divas kuces pāris sekundēs uztaisīja čahahobili no broilera, kas svēra krietni vairāk, kā vi'bas abas kopā. Un cik reizes es Žastinam no zobiem esmu ķibinājusi ārā jau praktiski nožņaugtus kaķus? Bet tie sver 1.5 kg, bet kaķis vidēji 4 kg. Ko gan var izdarīt 10 kg jagds, kas dzimis, lai nogalinātu?

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

ROTIJA=) Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 8:49 am


Veteran



Joined: Tue Nov 22, 2005 4:13 pm
Posts: 3749
Location: Ķīšezera mala Žanna, var palūgt kādu tavējo jagdu bildi,kur šie nav asinīm notraipīti?

_________________
J & R - www.rotija.jimdo.com




Top

OrlandoSeaHorse Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 10:19 am


Veteran



Joined: Thu Feb 24, 2005 12:36 am
Posts: 4855
Location: Luksemburga Žanna wrote:
Quote:
Tas citas skirnes - dzeks rasels ir loti kustigs, aktivs, bet vismaz nav tads mednieks.

Principā, jebkurš terjers ir mednieks. Es nemaz nepateikšu, cik gadu desmitus vai simtus medībās nav izmantoti toiterjera senči, bet man divas kuces pāris sekundēs uztaisīja čahahobili no broilera, kas svēra krietni vairāk, kā vi'bas abas kopā. Un cik reizes es Žastinam no zobiem esmu ķibinājusi ārā jau praktiski nožņaugtus kaķus? Bet tie sver 1.5 kg, bet kaķis vidēji 4 kg. Ko gan var izdarīt 10 kg jagds, kas dzimis, lai nogalinātu?
Nu, jā, Žanna, tev jau mazsunīši, dekoratīvo sunīšu grupā....
Vistas un kaķi ir relatīvi lētāki. Norauties var arī par tiem, bet ja ķeras klāt kaimiņu govij vai zirgam (un jāsāk jau ar miljonu vērto, nevis ādenieku), tad būs vairāk kompensācijās jāmaksā. Visu mūžu parādu verdzībā....
Arsenal, klausies ko Žanna saka, ja nu kāds te zin, tad viņa gan zin - viņai majās aug ne tikai tie mazie nešpetnie vistu bendes, bet arī bars jagdu un tāds "neliels" vidusāzijas aitu suņu tabuns, cik tur vienlaikus bija, cik desmiti?

_________________





Top

Arsenals Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 4:27 pm


Un ko Tu saki par bīgliem? Vakarā braucu skatīties to jaksi, un uz patversmi ar pie reizes aizbraukšu ...





Top

Christe Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 6:20 pm


Veteran



Joined: Mon Apr 14, 2008 9:28 pm
Posts: 1550
Location: Bolderāja, Valle Arsenals wrote:
Un ko Tu saki par bīgliem? Vakarā braucu skatīties to jaksi, un uz patversmi ar pie reizes aizbraukšu ...


Mans bīgls enerģijas ziņā pārspēj mūsu mājā dzīvojošo rotaļu biedru džeka rasela suņuku... tā ir enerģijas bumba ar stipri izteiktu medību instinktu. Bet ļoti gudri, mīļi, rotaļīgi, skaisti un izturīgi suņi. Ja Tev ir bīgls, aizmirsti līdz apmēram divu gadu vecumam vakaros zvilnēšanu pie TV. Bet man tas der, jo esmu aktīvs cilvēks, kaut arī tāpat dīvāns ir jau paskādēts...

_________________
___________________________________________




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 8:38 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Quote:
Nu, jā, Žanna, tev jau mazsunīši, dekoratīvo sunīšu grupā....


Da principā krieviem bija odin h***y, kurā grupā tos iespiest. Viņiem vajadzēja tos mudīgi- līdz WW izstādei- dabūt par FCI atzītiem. Būtu piedāvājuši iespiest 2 vai 10, viņi visam piekristu.

Quote:
var palūgt kādu tavējo jagdu bildi,kur šie nav asinīm notraipīti?

Tie, ar asinīm notraipītie, nav manējie. Bildes man ir, bet es vēl neesmu tikusi skaidrībā, kā viņas te jaunajā versijā ievietot.

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Eklēriņš Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 8:58 pm


Veteran



Joined: Sat May 05, 2007 8:20 pm
Posts: 3323 Bīgls? Tāpat kā džeks rasels - ļoti aktīvs, kustīgs, ar savu domu gājienu, apmācāms, bet nav no tiem kuri acīs skatīdamies dajebko darīs lai tikai saimniekam izpatiktu 1h dienā? - pilnīgi garām!!!!! Vismaz divas un trīs stundas dienā ļoti aktīvas nodarbības - pastaigas, rotaļas, mācīšanās u.c. Nu un jārēķinās, ka mājās, atnākot no darba, nesanāks atpūsties, pazvilnēt pie TV, suns prasīs savu. Bet, ja viņš būs gana nogurdināts (te forumā bija kolosāls teiciens: labs suns ir noguris suns) tad būs ideāls mājas, klēpja, dīvana mīļsunītis





Top

Noise Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 04, 2008 10:41 pm


Veteran



Joined: Mon Aug 20, 2007 3:06 pm
Posts: 4619
Location: Londona Zhanna, bildes var ievietot taapat kaa liidz shim, vismaz man sanaaca

_________________
Money will buy you a pretty good dog, but it won't buy the wag of his tail




Top

brex Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 9:12 am


Veteran



Joined: Tue Feb 12, 2008 10:28 am
Posts: 2098
Location: Ogre Ja runa par naudu suna iegades aspekta, gribetu autoram padomat, ka nauda, kas tiek samaksata par suni, ir PUPU MIZAS (pat ja tie ir Ls 700 -tas laikam lielaka cena,ko tagad esmu ss.lv redzejusi), ja salidzina ar talakajiem izdevumiem suna uzturesanai suna dzives laika - laba bariba, inventars, potesana, vets (it seviski, ja sunim nepieciesama kada nopietna arstesana vai operacija, izstades, suna sapostito mantu norakstisana. Ticu, ja jagterjers spej looti daudz sapostit, ja visu laiku nav ar vinu kopa:)





Top

maksis Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 9:14 am


Veteran



Joined: Wed Dec 01, 2004 1:39 pm
Posts: 6256
Location: Ķekava Alleluja!!! Spriežot pēc sakritības laikā un šķirnes nosaukuma rakstībā, te ir sludeklis par konkrētajiem kucēniem (ja tā nav, atvainojos tēmas autoram).
http://www.ss.lv/msgss/lv/animals/dogs/ ... rQ1g=.html

_________________
Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski




Top

OrlandoSeaHorse Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 10:37 am


Veteran



Joined: Thu Feb 24, 2005 12:36 am
Posts: 4855
Location: Luksemburga A kas? Normāls sludinājums.

_________________





Top

Ivettta Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 11:09 am


Veteran



Joined: Thu Sep 27, 2007 6:05 pm
Posts: 1833
Location: Dublin Alleluja, un atkal Dobele un raj.. mama mia....es nez, bet man pēc Dobeles bulku piedzīvojumiem, tagad visur tieši krīt acīs Dobele, DObele, Dobele...aaaaaa...
Nav JAKTERJERS - IR JAGDTERJERS!

_________________





Top
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:48

maksis Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 12:23 pm


Veteran



Joined: Wed Dec 01, 2004 1:39 pm
Posts: 6256
Location: Ķekava OrlandoSeaHorse wrote:
A kas? Normāls sludinājums.

Aha. Normāls. Šķirnes nosaukums ar kļūdām, vienīgā info par šķirni - mazi un mīļi... Vēlreiz - JA tie ir tie paši cilvēki, tad nedomāju, ka potenciālajiem pircējiem jelkas cits arī tiek sacīts.

_________________
Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski




Top

Arsenals Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 4:01 pm


maksis wrote:
OrlandoSeaHorse wrote:
A kas? Normāls sludinājums.

Aha. Normāls. Šķirnes nosaukums ar kļūdām, vienīgā info par šķirni - mazi un mīļi... Vēlreiz - JA tie ir tie paši cilvēki, tad nedomāju, ka potenciālajiem pircējiem jelkas cits arī tiek sacīts.

Kādi, tie paši cilvēki?





Top

maksis Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 4:55 pm


Veteran



Joined: Wed Dec 01, 2004 1:39 pm
Posts: 6256
Location: Ķekava Arsenals
Tavi paziņas. Cilvēki, kas piedāvā tev kucēnu, bet ne informāciju par šķirni - vismaz spriežot pēc jautājumiem, kuri tev jāskaidro internetā. Jeb vai tu vnk negribi viņiem ticēt, kad viņi tev saka, ka jagds ir ĻOTI nopietns suns utt., utml..?

_________________
Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski




Top

Arsenals Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 5:21 pm


maksis wrote:
Arsenals
Tavi paziņas. Cilvēki, kas piedāvā tev kucēnu, bet ne informāciju par šķirni - vismaz spriežot pēc jautājumiem, kuri tev jāskaidro internetā. Jeb vai tu vnk negribi viņiem ticēt, kad viņi tev saka, ka jagds ir ĻOTI nopietns suns utt., utml..?

Nu tie cilvēki, kuri piedāvāja teica, ka neesot nekādas problēmas, māte eņģelītis, tēvs mednieks, bet mierīgi skraida brīvā vaļā, pats redzēju, kā uz pilsētu aizskrēja meitenēs. Varbūt viņiem tie suņi ir tik mierīgi, jo tur dzīvo vēl 2 citi suņi un tā ir priv. māja. Bet tie kucēni, vienkārši nevar nepaņemt, es vēl domāju.
P.S. Es atradu otru tēmu par Jagdterjeriem, un tur visai pozitīvas atsauksmes izrādās!?


Last edited by Arsenals on Fri Sep 05, 2008 7:02 pm, edited 1 time in total.




Top

mad.zhy Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 6:33 pm


Veteran



Joined: Wed Apr 11, 2007 1:58 pm
Posts: 2276
Location: Rīga [quote="Arsenals"] mierīgi skraida brīvā pavadā [quote]

Interesants formulējums

_________________





Top

Arsenals Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 7:03 pm


mad.zhy wrote:
Arsenals wrote:
mierīgi skraida brīvā pavadā
Quote:

Interesants formulējums


Edit





Top

BaibaB Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 7:37 pm


Veteran



Joined: Mon Mar 03, 2008 4:23 pm
Posts: 2174 Arsenals wrote:
tēvs mednieks, bet mierīgi skraida brīvā vaļā, pats redzēju, kā uz pilsētu aizskrēja meitenēs.


ēēē', drīkst šito pakomentēt? kā - siamnieki aizlaida jagdu tā vnk "meitenēs"?

_________________
Ja mīli mani, mīli arī manu suni




Top

ANDRUSHKA Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 7:45 pm


Veteran



Joined: Wed Oct 04, 2006 3:40 pm
Posts: 6063
Location: Rīga BaibaB wrote:
Arsenals wrote:
tēvs mednieks, bet mierīgi skraida brīvā vaļā, pats redzēju, kā uz pilsētu aizskrēja meitenēs.


ēēē', drīkst šito pakomentēt? kā - siamnieki aizlaida jagdu tā vnk "meitenēs"?

A kāpēc nē, rajonā droši vien pietrūkst šādu briesmonīšu.

_________________
http://www.lv-hound.jimdo.com




Top

BaibaB Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 7:59 pm


Veteran



Joined: Mon Mar 03, 2008 4:23 pm
Posts: 2174 ANDRUSHKA wrote:
BaibaB wrote:
Arsenals wrote:
tēvs mednieks, bet mierīgi skraida brīvā vaļā, pats redzēju, kā uz pilsētu aizskrēja meitenēs.


ēēē', drīkst šito pakomentēt? kā - siamnieki aizlaida jagdu tā vnk "meitenēs"?

A kāpēc nē, rajonā droši vien pietrūkst šādu briesmonīšu.

jā, vēl vienu skrienošo žokļu tā vien pietrūkst

_________________
Ja mīli mani, mīli arī manu suni




Top

Noise Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 8:20 pm


Veteran



Joined: Mon Aug 20, 2007 3:06 pm
Posts: 4619
Location: Londona manam vienalga nesaprast, cilveekam, kuram mediibas neinteresee, prieksh diivaana ir jaaizveelas tieshi viena no nopietnaakajaam mednieku/terjeru shkjirneem. ja jagdi patiik vizuaali, varbuut ir veerts apskatiities uz kaadaam vizuaali liidziigaam, bet mieriigaakaam shkjirneem?!

_________________
Money will buy you a pretty good dog, but it won't buy the wag of his tail




Top

OrlandoSeaHorse Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 8:31 pm


Veteran



Joined: Thu Feb 24, 2005 12:36 am
Posts: 4855
Location: Luksemburga Paskaties 'so, liidzigs ir: http://www.dzd.lv/dzivnieki/patversme/suni/2643/

_________________





Top

ANDRUSHKA Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 9:01 pm


Veteran



Joined: Wed Oct 04, 2006 3:40 pm
Posts: 6063
Location: Rīga Jā, šodien pašā vakarā atveda piemīlīgu melnbaltu suņuku ap 5 mēnešu vecu. Pēc vet.med.manipulācijām, suņuks ir dabonams. Bildes būs jau rīt no rīta.

_________________
http://www.lv-hound.jimdo.com




Top

Arsenals Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 9:45 pm


ANDRUSHKA wrote:
Jā, šodien pašā vakarā atveda piemīlīgu melnbaltu suņuku ap 5 mēnešu vecu. Pēc vet.med.manipulācijām, suņuks ir dabonams. Bildes būs jau rīt no rīta.

Ieliec šeit, ja nav grūti.





Top

Ivettta Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 10:05 pm


Veteran



Joined: Thu Sep 27, 2007 6:05 pm
Posts: 1833
Location: Dublin Arsenals, nu tiešām, šeit tev gudrus padomus dod cilvēki, kuri pārzin suņu pasauli, nu nav jagds tā vieglākā šķirne, it sevišķi iesācējam. Padomā ļoooti labi! Ja tie ir tavi paziņas un esi jau apsolījies ņemt no viņiem kucēnu, nu atsaki...nu tiešām, tev te vēl tikai labu..padomā.

_________________





Top

Noise Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 10:33 pm


Veteran



Joined: Mon Aug 20, 2007 3:06 pm
Posts: 4619
Location: Londona ui, kaut kad nesen skatiijos DzD lapu un tas sunjuks iekrita aciis, dikti smuks puika

_________________
Money will buy you a pretty good dog, but it won't buy the wag of his tail




Top
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:50

ANDRUSHKA Post subject: Re: JagdterjersPosted: Fri Sep 05, 2008 10:34 pm


Veteran



Joined: Wed Oct 04, 2006 3:40 pm
Posts: 6063
Location: Rīga Arsenals wrote:
ANDRUSHKA wrote:
Jā, šodien pašā vakarā atveda piemīlīgu melnbaltu suņuku ap 5 mēnešu vecu. Pēc vet.med.manipulācijām, suņuks ir dabonams. Bildes būs jau rīt no rīta.

Ieliec šeit, ja nav grūti.


Nē, būs vien jāskatās www.dzd.lv

_________________
http://www.lv-hound.jimdo.com




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Sat Sep 06, 2008 6:00 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Quote:
Nu tie cilvēki, kuri piedāvāja teica, ka neesot nekādas problēmas, māte eņģelītis, tēvs mednieks,

Matj russkaja, otec-jurist.
Когда Монморенси перешел на мое иждивение, я никак не думал, что мне
удастся надолго сохранить его у себя. Я сидел, смотрел на него (а он, сидя
на коврике у камина, смотрел на меня) и думал: эта собака долго не
проживет. Ее вознесут в колеснице на небо - вот что с ней произойдет. Но
когда я заплатил за дюжину растерзанных Монморенси цыплят; когда он, рыча и
брыкаясь, был вытащен мною за шиворот из сточетырнадцатой уличной драки;
когда мне предъявили для осмотра дохлую кошку, принесенную разгневанной
особой женского пола, которая обозвала меня убийцей; когда мой сосед подал
на меня в суд за то, что я держу на свободе свирепого пса, из-за которого
он больше двух часов просидел, как пришпиленный, в холодную ночь в своем
собственном сарае, не смея высунуть нос за дверь; когда, наконец, я узнал,
что мой садовник выиграл тридцать шиллингов, угадывая, сколько крыс
Монморенси убьет в определенный промежуток времени, - я подумал, что его,
может быть, и оставят еще немного пожить на этом свете.Джером К.Джером. Трое в одной лодке, не считая собаки
Te gan par foksi

Quote:
bet mierīgi skraida brīvā vaļā, pats redzēju, kā uz pilsētu aizskrēja meitenēs.

A kāpēc nē? Ja cilvēkam ir po***, kādus s***s suns , brīvā vaļā skriedams, sastrādās?

Quote:
Es atradu otru tēmu par Jagdterjeriem, un tur visai pozitīvas atsauksmes izrādās!?

Es laikam vēl reizi atkārtošos- te atsauksmes NAV negatīvas. Man pašai ir jagdi, man patīk šī šķirne, bet tas nebūt nenozīmē, ka tie ir eņģelīši ar spārniņiem! Kaut gan- moška ar spārniņiem arī ir- vakar Grena žurku no jumta kores nocēla. Grūti pateikt, vai viņa leca vai lidoja.

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Ligita555 Post subject: Re: JagdterjersPosted: Sat Sep 06, 2008 11:24 am


Veteran



Joined: Tue Jul 10, 2007 3:45 pm
Posts: 1162
Location: Rīga, Zolitūde Nu viņi lai dabūtu medījumu ir pat gatavi lidot

_________________





Top

Balticweim Post subject: Re: JagdterjersPosted: Mon Sep 15, 2008 5:48 pm


Veteran



Joined: Wed Nov 24, 2004 9:01 am
Posts: 1638
Location: Riga, Latvia Jagdterjeri.... sestdien asinspēdas, ja kas.....

_________________
If you can breed, you can rescue

http://www.weimaraners.lv
http://www.latviangundogs.org




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Mon Sep 15, 2008 9:42 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Tur iepriekš jāpiesakās?

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Ligita555 Post subject: Re: JagdterjersPosted: Mon Sep 15, 2008 11:03 pm


Veteran



Joined: Tue Jul 10, 2007 3:45 pm
Posts: 1162
Location: Rīga, Zolitūde Žanna wrote:
Tur iepriekš jāpiesakās?

Jā ,jāpiesakās

_________________





Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Tue Sep 16, 2008 8:23 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Nelaime tāda, ka es vēl īsti nezinu, kas man būs ar darbiem vīkendā.

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Balticweim Post subject: Re: JagdterjersPosted: Thu Sep 18, 2008 6:32 pm


Veteran



Joined: Wed Nov 24, 2004 9:01 am
Posts: 1638
Location: Riga, Latvia Žanna, nodarbība notiks tā vai citādi (pieteicies pietiekams skaits suņu), tā ka zvaniet tad rīt 22 380 280, ja nu sanāk! Satikšanās visiem sestdien pl. 11:00 Rīgas nomalē, info pa telefonu.

_________________
If you can breed, you can rescue

http://www.weimaraners.lv
http://www.latviangundogs.org




Top

bravo Post subject: Re: JagdterjersPosted: Mon Jan 26, 2009 1:45 am


Baby


Joined: Mon Jan 26, 2009 1:38 am
Posts: 5 Kāds pateiks vai šis ir jāgterjers? asspalvainais?






Top

lakrica13 Post subject: Re: JagdterjersPosted: Mon Jan 26, 2009 3:44 pm


Baby


Joined: Tue Dec 02, 2008 4:27 am
Posts: 17 Ir ir.. Toc taakaa maneejaa.. Tikai manai actinjas nav tik skumjas..





Top

bravo Post subject: Re: JagdterjersPosted: Tue Jan 27, 2009 12:44 am


Baby


Joined: Mon Jan 26, 2009 1:38 am
Posts: 5 paldies!





Top

bravo Post subject: Re: JagdterjersPosted: Sun Jul 19, 2009 12:15 pm


Baby


Joined: Mon Jan 26, 2009 1:38 am
Posts: 5 ārzemju resursos saskāros ar viedkli, ka Jagdterjeri ir daudz "skaļāki" par citiem darba terjeriem (patterdale, border, jack russel ).
It kā rejot vienā laidā un neiesaka iegādāties cilvēkiem, kuriem ir kaimiņi.
Kā ir ar to "skaļumu"? Lūgums LV jagdterjeru īpašniekiem padalīties savā pieredzē!





Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Sun Jul 19, 2009 11:38 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 bravo
Vispār jau visi terjeri nav nekādi klusie.
Ja ir uzbudinājums, tad var arī venkšķēt vienā gabalā, bet nu man tik traki nav. Vienīgi jaunā kuce, kad aizbrauc uz izstādi, vēl nemāk uzvesties , bet gan jau pāries. Mājās viņu vispār nedzird.
Salikšu šeit arī pēdējās bildes.
Goba.




_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Zuks Post subject: Re: JagdterjersPosted: Mon Jul 20, 2009 3:21 pm


Veteran



Joined: Tue Jan 06, 2009 3:09 pm
Posts: 677
Location: Salaspils Skatos un brīnos - nu kur tik maziņš(augumā) suņuks var tik traki jaudīgs būt. Vai viņi medībās iet bariņā vai arī pa vienam?
Ir jau ar tiem medniekim šaize - man īru seterītis gadījies! Ņēmu mājas mīluļa lomai - no metiena tikai es un māsa izstādāmies! Tagad jau pēc bīīīses lūkojos - nu žēl tā nerealizētā potenciāla!!!
Kā ir ar putnu suņiem - tos tak nevar kā dzinējus atdot līdzi uz medībām medniekiem, bet pretīm gaļas kumšķi sagaidīt???? Putnenieki strādā tikai ar saimnieku???
Nu tād softops sanāca

_________________
Neviens tevi nemīlēs tā kā to prot suns!




Top

lupine Post subject: Re: JagdterjersPosted: Mon Aug 31, 2009 3:48 pm


Intermediate


Joined: Thu Jun 28, 2007 12:11 pm
Posts: 241 Sveicināti visi VENTSPILS IZSTĀDES DALĪBNIEKI!
Numuriņi ir izsūtīti!
Bet ir gadījusies tehniska kļūme 4. RINGU LAIKOS uz kopētajām kartēm!!!
LKF izstāžu sarakstā sarakstā ir pareizie laiki:
Mēģināsim sazināties ar tiem, kam jāierodas agrāk, nekā bija kopijā! Ļoti AVAINOJAMIES PAR SAGĀDĀTAJĀM NEĒRTĪBĀM!!!!
4. RINGS. Eksperts / Judge – Henrik JOHANSSON (Zviedrija/Sweden) 97
Amerik.Stafordšīras terjers/Amer.Staffordshire Terrier 6 10:00
Bulterjers/English Bull Terrier 4 10:21
Īru terjers/Irish Terrier 1 10:35
Vācu medību terjers/Deutscher Jagdterrier 1 10:38
Skotu terjers/Scottish Terrier 2 10:41
Vesthailendas baltais terjers/West Highland White Terrier 17 10:48
Čehu terjers/Česky Terrier 1 11:48
Austrālijas zīdspalvas terjers/Australian Silky Terrier 1 11:51
Jorkšīras terjers/Yorkshire Terrier 15 11:54
Kavaliera Kinga Čarlza spaniels/Cavalier King Charles Spaniel 2 12:47
Kinga Čarlza spaniels/King Charles Spaniel 1 12:54
Lhasas apso/Lhasa Apso 1 12:57
Ši-tcu/Shih-Tzu 2 13:00
Saluki/Saluki 1 13:07
Greihaunds/Greyhound 3 13:10
Vipets/Whippet 1 13:21
Levrete/Piccolo Levriero Italiano 10 13:24
Īru vilku suns/Irish Wolfhound 3 13:59
Afgāņu kurts/Afghan Hound 15 14:10
Velsas korgijs (Kardigans)/Welsh Corgi (Cardigan) 3 15:03
Velsas korgijs (pembroks)/Welsh Corgi (Pembroke) 7 15:14





Top
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:51

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Tue Sep 29, 2009 2:17 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 šodien atbraucām no sacensībām Krievijā. Ļoti labs rezultāts, man tā liekas.
Maškai pa lapsu 1. pakāpes diploms, Gobam 2.pakāpes diploms pa āpsi (paņēma aiz pleca )
Sacensības man ļoti patika!Gribētos nākamreiz braukt lielākā kompānijā.

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

JolantaK Post subject: Re: JagdterjersPosted: Tue Sep 29, 2009 9:42 am


Champion



Joined: Tue Oct 21, 2008 10:28 pm
Posts: 397
Location: LV, Rīga Žanna wrote:
šodien atbraucām no sacensībām Krievijā. Ļoti labs rezultāts, man tā liekas.
Maškai pa lapsu 1. pakāpes diploms, Gobam 2.pakāpes diploms pa āpsi (paņēma aiz pleca )
Sacensības man ļoti patika!Gribētos nākamreiz braukt lielākā kompānijā.

Apsveicu ar panākumiem

_________________
http://mrlord.jimdo.com/
ˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉˉ




Top

Bak-tax Post subject: Re: JagdterjersPosted: Tue Sep 29, 2009 12:29 pm


Moderator



Joined: Wed Apr 25, 2007 11:35 am
Posts: 4039
Location: Latvija, Rīga Žanna

Super!!! Nu Tavējie ir malači!!!

_________________
Diagnoze- TAKSIS!!!


Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv




Top

Inese A Post subject: Re: JagdterjersPosted: Tue Sep 29, 2009 12:46 pm


Veteran



Joined: Thu Aug 28, 2008 11:41 pm
Posts: 585
Location: Latvija, Sigulda Žanna wrote:
šodien atbraucām no sacensībām Krievijā. Ļoti labs rezultāts, man tā liekas.
Maškai pa lapsu 1. pakāpes diploms, Gobam 2.pakāpes diploms pa āpsi (paņēma aiz pleca )
Sacensības man ļoti patika!Gribētos nākamreiz braukt lielākā kompānijā.






_________________
http://summersweetdonatella.webs.com




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Tue Sep 29, 2009 4:26 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Paldies par apsveikumiem!
Godīgi sakot, viņiem tur ala ir sarežģītāka, nekā mums, šaurāka 9to jūt pēc suņa pārvietošanās ātruma), un ar ļoti strauju pazeminājumu un pēc tam ar tikpat strauju pacēlumu, tā, ka iznāk ass leņķis, suns tur tiek tikai pagriezies uz sāniem, nabaga Goba visus nagus sev norāva. Ala sveša, zvērs svešs... malači, ka nostrādāja.

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 12:16 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Mums ir jaunumi!!!
Brauciena laikā uz Pēterburgu mēs ne tikai kārtojām eksāmenu, bet arī nosvinējām kāzas.

Kā rezultātā 26.11. piedzima 5 burvīgi kucēni!

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Inese A Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 12:28 am


Veteran



Joined: Thu Aug 28, 2008 11:41 pm
Posts: 585
Location: Latvija, Sigulda Žanna wrote:
Mums ir jaunumi!!!
Brauciena laikā uz Pēterburgu mēs ne tikai kārtojām eksāmenu, bet arī nosvinējām kāzas.
Kā rezultātā 26.11. piedzima 5 burvīgi kucēni!

Sirsnīgi apsveikumi ar mazulīšu piedzimšanu, lai aug lieli un skaisti


_________________
http://summersweetdonatella.webs.com




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 1:21 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Inese A
Paldies!









_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

zuustrs Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 2:17 pm


Veteran



Joined: Sat Jan 28, 2006 12:21 am
Posts: 906
Location: Latvia Apsveikumi ar lieliskākajiem alu medniekiem pasaulē. Es nebaidos tā teikt, jo labāku un kaislīgāku strādnieku alā neesmu redzējusi. Lai atrod tikpat kaislīgus saimniekus, kuri piepildīs viņu sapni / medības





Top

Demix Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 2:23 pm


Veteran



Joined: Thu Aug 14, 2008 7:42 pm
Posts: 3742
Location: Latvia,Lielvarde Ooo,apsveikumi arī no mums





Top

sansanich Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 2:27 pm


Veteran



Joined: Sat Oct 06, 2007 10:37 am
Posts: 2086 Lai mazie aug veseli un speeciigi!


_________________
www.zennenhund.lv




Top

maksis Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 2:30 pm


Veteran



Joined: Wed Dec 01, 2004 1:39 pm
Posts: 6256
Location: Ķekava Žanna
Es stājos rindā!

_________________
Irish Wolfhound & Piccolo Levriero Italiano & Owczarek Podhalanski




Top

Žanna Post subject: Re: JagdterjersPosted: Wed Dec 09, 2009 2:32 pm


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Paldies visiem par apsveikumiem!
Kucēnu tēvs ir reāls darba suns, tāpēc ceru, ka arī kucēni strādās labi.
maksis
Es Tevi jau pierakstīju!

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:54

Ufff....
Viena tēma nokopēta, tūlīt ķeršos pie otras!
Iedomājaties- LKF forumā par jagdiem bija veselas divas tēmas!!! :lol: :lol: :lol:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 15 Jan 2010, 23:58

lady of the house Post subject: Vācu medību terjers / German hunt terrierPosted: Sat Mar 10, 2007 5:54 pm


Atsaucieties shis skirnes sunu iipashnieki!
Buutu loti interesanti padaliities pieredzee utt.

Nu jau gandriiz 2 gadus man pieder vācu medību terjers vaardaa Jeppe...burviigaakais draugs pasaulee...dievinu sho skirni





Top

lady of the house Post subject: Posted: Sat Mar 10, 2007 6:00 pm






Mans Jeppe





Top

link Post subject: Posted: Sat Mar 10, 2007 8:53 pm


Veteran



Joined: Fri Oct 13, 2006 7:20 am
Posts: 4618
Location: Rīga/Ādaži/D-pils pirms apmeram menesa portala ss.lv bija tads sludinajums "отдaм отмороженного ягтерьерa. дaже доплaчу, чтобы его взяли." es sazvanijos ar ipasnieku, jo ir ieinteresetas pazinas(mednieki). izradijas, ka suns ir loti aktivs, visiem trauce, nav laika pastaigaties, bla bla bla. ak, nu ja - majas ir berns.(nezinu, man ari berns. un 3 suni. un nevienu netaisos atdot ) nu i vot. it ka sarunajam ar to saimnieku, ka vins suni atvedis uz Saldus(vinis no Liepajas pats), mes tur vinu panemsim. Norunataja diena klausuli vins necela ne no viena numura un sludinajums no ss.lv pazuda. pec kada laicina atkal paradijas, tagad atkal pazuda suni bezgaligi zel - ari 2gadigs, bilde vareja redzers, kavins sez piesiets pie radiatora (saimnieks teica, ka ta vins ari visu laiku pavada)

vai tiesam sie suni ir tik traki mednieki? tik aktivi, ka nevar dzivokli turet? vai vienkarsi(ka parasti) saimnieks ir lohs?

_________________
Kāds ir tavs mīļākais četrkājainais draugs? - GULTA.




Top

lady of the house Post subject: Posted: Sun Mar 11, 2007 12:04 am


Pilniigi iespejams,ka sini gadijuma saimnieks ir lohs smagaa pakaapee Vai tad var buut priecigs,laimigs dzivnieks,ja ir piesiets pie radiatora visu laiku,tados apstakljos protams jebkuras sugas sunuks praata var sajukt,kljuut par mezoni
Es dzivoju daudzivoklju maajaa,ir kaiminji,pie tam veel vecaaka gadagaajuma cilveki,kas asi reagee uz skaljaakam lietam,kairinajumiem,bet suudziibas par savejo suni neesmu veel dzirdejusi,kaut reizeem Jeppe ierejas tiiri skalji
Shis skirnes suniiti neiesaku nemt cilvekiem,kuriem nepatiik kusteties daudz,vacu medibu terjers nav kleepja suns
Kaut pieaudzis eksemplaars ir maza auguma,tomeer loti energiskas dabas.Nav obligaati jaadodas mediibaas, reizem deriigi aizbraukt uz mezhu,palaist suni izskrieties un izrieties,nolaist tvaiku - pec tam majas ir gatavais engeliitis un miera pika
Mana draudzene ar savam mazajam meitinjaam ciemojas sad tad pie manis,Jeppe nekad nav agresiivi izturejies pret vinjaam,jo vinam ir iemaaciits,ka nedriikst kost un ruukt uz cilvekiem..reizem spelejoties ar suni parbaudu to,ja vins biki saapiigaak satver roku ar zobiem,utt. - man pietiek iesaukties "ai!", Jeppe acumirkli nolaizh galvu un saprot ka nu ir kas nelabs noticis,ka man nodarits kas sapigs...
Eh,tik daudz par sho skirni varu pateikt,ja ir kadam interese





Top

zuustrs Post subject: Posted: Sun Mar 11, 2007 8:16 pm


Veteran



Joined: Sat Jan 28, 2006 12:21 am
Posts: 906
Location: Latvia Sveiki, lady of the house!
Te diez vai kāds šīs šķirnes suņa īpašnieks uzradīsies, jo viņu ir tik maz - nu ļoti maz Žēl, jo man, cik ir bijusi darīšana, ir lieliski aktīvi kompanjoni Reiz man teica - ja tev ir četri foksterjeri, tad tu zini kā jūtās jagterjera saimnieks cik tur daudz taisnība, es nezinu, bet man viņi patīk





Top

Terijs Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Tue Mar 13, 2007 7:06 pm


lady of the house wrote:
Atsaucieties shis skirnes sunu iipashnieki!
Buutu loti interesanti padaliities pieredzee utt.

Nu jau gandriiz 2 gadus man pieder vācu medību terjers vaardaa Jeppe...burviigaakais draugs pasaulee...dievinu sho skirni


Laikam gan par šīs šķirnes suņiem būs gandrīz tikpat daudz mītu saraxtīts kā par bulterjeriem. Man pašam bija jagdterjers, un es biju ļoti laimīgs - kolosāls suns. Terjers, protams, pēc būtības, bet ne briesmīgāk. Tagad, ieraugot kādu jaksi (Pļavniekos satikti divi), sajūta, ka tas ir kāds Čipa radinieks. Neesmu redzējis nevienu, kas kostu cilvēkiem - Čipam bija tikai kādi pāris ļautiņi, kas nepatika. Toties pārējie suņi gan bija domāti tam, lai viņus izaicinātu uz kašķi un tad iekamptu rīklē. Lai turētu jaksi, nemaz nav jābūt medniekam, taču jāiet ar viņu uz mežu regulāri, tas gan, un jābūt gatavam, ka viņš pamedīs pats un var kādu zaķi atstiept mājās. Bezierunu paklausību arī nevajag prasīt, taču sarunāt var visu, turklāt jaksis, kā jau medību suns, ļoti pieķeras cilvēkam.





Top

lady of the house Post subject: Posted: Fri Mar 16, 2007 11:47 pm


Taisniiba!!!Ar jakshiem nav viegli bet kad atkod jaksha skirnes buutiibu,raksturu, viss nostajas pa vietaam un klust interesanti ar sunjuku
Esmu saveejo jau atkodusi,uztveerusi vinja domu gaitu utt. Taisniiba - jaksis ljoti reti paies garaam citam, SVESHAM sunim neieruucoties
Tomeer esmu ieveerojusi, ka pret dazhiem sunjiem manejam Jeppem ir respekts - uz reiz metas uz vedera un luncina asti..taa kaa nemaz tik bezceriigs variants jau nav





Top

lady of the house Post subject: Posted: Sat Mar 17, 2007 12:03 am


Mana jaksha iemiiljotaa nodarbe - blenzt pa logu laukaa,nedod dievs ja tur kas sakustas,tad bez reejiena neiztikt








Top

ANDRUSHKA Post subject: Posted: Sat Mar 17, 2007 12:05 am


Veteran



Joined: Wed Oct 04, 2006 3:40 pm
Posts: 6063
Location: Rīga Manējā tieši tāpat vai arī rūc, ka visa māja dreb.

_________________
http://www.lv-hound.jimdo.com




Top

lady of the house Post subject: Posted: Sat Mar 17, 2007 12:06 am


Buutu feini,apskatiit jakshu bildes no LV





Top

Žanna Post subject: Posted: Sat Mar 17, 2007 7:47 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Jagdiņš ir superīgs suns!!!!
Medībām viens no labākajiem, ko vien var gribēt!





Top

Laura Post subject: Posted: Sat Mar 17, 2007 10:04 pm


Veteran



Joined: Wed Dec 08, 2004 1:35 pm
Posts: 3523
Location: Daugavgrīva Manam krusttēvam - medniekam savā laikā arī bija superīgs jagdterjers Robītis. Viens no feinākajiem suņukiem, kādu esmu redzējusi, bet nu ļoooti hiperaktīvs! Diemžēl viņš medību laikā pazuda un nekad vairs netika atrasts...





Top

Terijs Post subject: Posted: Tue Mar 20, 2007 10:28 pm


lady of the house wrote:
Mana jaksha iemiiljotaa nodarbe - blenzt pa logu laukaa,nedod dievs ja tur kas sakustas,tad bez reejiena neiztikt





Ja, šis skatiens labi pazīstams, tā viens otrs kādreiz vakarā uz kaimiņu māju skatījās... Starp citu, kas Jepem ar degunu tajā bildā, kur viņš lūkojas ārā pa logu - saskrāpēts? Čipam savulaik patika ar bebriem "padraudzēties", tie tad arī viņam ausis sakompostrēja.





Top

Simona Post subject: Esmu viena no jaghterjeru īpašniecēmPosted: Thu May 17, 2007 12:42 pm


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga Varu teikt, ka mans Tobis ir ļoti uzticīgs suņuks, bet ar pamatīgu raksturiņu.
Mans Paps ir mednieks, taču tagad gan reti vairs brauc medībās. Mēs dzīvojam privātmājā un visu dārza teritoriju Tobis uzskata par pilnībā savu. Līdz ar to necieš, ka ienāk kāds svešs cilvēks.

Tobim nu jau ir 13 gadi. Gribējām iegādāties vēl vienu suni, kas varētu dzīvot ārā un būtu liela auguma. Taču tas ir pilnībā izslēgts, jo atvestajam kucēnam Tobis burtiski uzmetās virsū.

Omei bija rotvellers - tās bija milžu cīņas, ja viņi abi vienlaicīgi satikās pagalmā.

Tobis necieš kaķus un viņa zobos jaunībā ir krituši daudzi.

Kad Tobis bija jaunāks, viņam galīgi nepatika, ja viņu samīļoja, bet tagad uz vecumu ir īsts klēpju sunītis.

Šīs sugas pārstāvju tiešām ir ļoti maz. Apsveram domu, ka varētu iegādāties vēl vienu tādu pašu. Tomēr arī sludinājumus par kucēniem nemanu...





Top

Simona Post subject: Posted: Thu May 17, 2007 9:13 pm


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga Kā šajā lapā var pievienot bildes?[/img]





Top
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 16 Jan 2010, 00:01

Sanchx Post subject: Posted: Fri May 18, 2007 8:53 am


Champion



Joined: Wed Mar 07, 2007 5:49 pm
Posts: 304
Location: Daugavpils lady of the house wrote:
Mana jaksha iemiiljotaa nodarbe - blenzt pa logu laukaa,nedod dievs ja tur kas sakustas,tad bez reejiena neiztikt





Mans LDZ arī var stundām ilgi skatīties pa logu arā, bet ne rūc nekā, tikai nu pati uzmanība, mājās varētu pat lielgabals izšaut bet Riko nepakustēsies ne vaibsts.
Jagdterjare ir fantastiksi mednieki! To esmu redzējis pats savām acīm. Dusmīgāku suni pret meža iemītniekiem neesmu redzējis. Ir bijis gadījums kad alnis no masta izskrien bet Jagdiņš šim kaklā karājas iekodies un vaļā nelaiž. Tā nu tas alnītis arī aizškrien ar "kaklarotu". Suņuks tikai pēc vairākām stundām atgriežas.
Jagdiņi ir arī universāli medību suņi tos var izmantot gan dzinējmedībās, gan alās, gan uz putniem tāka šķirne ir ļoti laba darbam mežā, bet raksturs gan ir nu bezgala aktīvs tas gan. Miera noteikti nav ne sekundi.





Top

bobby Post subject: Posted: Fri Jun 01, 2007 4:28 pm


Zdravstvujte! A ja vot toljko mechtaju ob jagdterjere, no s velikim udovoljstvijem pouchastvuju v obsuzhdenii etoj porodi, no, esli mozhno, poka toljko s voprositeljnoj storoni. Hochetsja kak mozhno boljshe uznatj ob etih chertenjatah!





Top

Maruta Papelbo Post subject: Posted: Fri Jun 01, 2007 5:13 pm


Veteran



Joined: Sun Jan 21, 2007 5:07 pm
Posts: 2273
Location: Latvia, Valmiera http://www.zkwpwloclawek.pl/reproduktory.htm
pati personīgi vairākas reizes esmu bijusi šajā audzētavā,jo Niedzeļska k-gs audzē arī kurchārus,suņi vienkārši augstas klases,lieliski rezultāti gan izstādēs,gan medību pārbaudēs.Stabila psihe,apmācība perfekta.Saimnieks saprot krieviski.

_________________





Top

Maruta Papelbo Post subject: Posted: Fri Jun 01, 2007 5:53 pm


Veteran



Joined: Sun Jan 21, 2007 5:07 pm
Posts: 2273
Location: Latvia, Valmiera http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=g3

_________________





Top

bobby Post subject: Posted: Fri Jun 01, 2007 6:01 pm


Vot spasibo! Ogromnoje! Budet chem zanjatsja.





Top

sivens Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 2:46 pm


Intermediate



Joined: Sat Feb 17, 2007 6:44 pm
Posts: 294
Location: Latvija http://www.delfi.lv/news/video/local/ar ... d=18090679





Top

Maruta Papelbo Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 7:15 pm


Veteran



Joined: Sun Jan 21, 2007 5:07 pm
Posts: 2273
Location: Latvia, Valmiera
labi,ka Federācijā jagterjerus var uz vienas rokas pirkstiem divreiz pārskaitīt...

_________________





Top

bobby Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 8:29 pm


Ne! Tas nav labi! Es ļoti gribu jagdteriera, bet tagad man vajag tadu lielu darbu izdarit lai sameklet sev labo suniti!





Top

ANDRUSHKA Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 8:37 pm


Veteran



Joined: Wed Oct 04, 2006 3:40 pm
Posts: 6063
Location: Rīga bobby wrote:
Ne! Tas nav labi! Es ļoti gribu jagdteriera, bet tagad man vajag tadu lielu darbu izdarit lai sameklet sev labo suniti!


Kāpēc tieši šo suņuku gribi?

_________________
http://www.lv-hound.jimdo.com




Top

Maruta Papelbo Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 8:41 pm


Veteran



Joined: Sun Jan 21, 2007 5:07 pm
Posts: 2273
Location: Latvia, Valmiera bobby
zazvani Niedzelski un sarunā kucēnu .Atvešana nav problēma,jo daudzi medību suņu saimnieki braukā uz Poliju regulāri,uz izstādēm,medību pārbaudēm un pārošanām.Atvedīs!

_________________





Top

bobby Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 9:03 pm


ANDRUSHKA wrote:
bobby wrote:
Ne! Tas nav labi! Es ļoti gribu jagdteriera, bet tagad man vajag tadu lielu darbu izdarit lai sameklet sev labo suniti!


Kāpēc tieši šo suņuku gribi?


Tapec, ka jagdterjera raksturs pilnigi atbilst manam raksturam: neatkarīgs, gudrs, dzīvespriecīgs un temperaments - ta, ka vajag!





Top

bobby Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 9:10 pm


Maruta Papelbo wrote:
bobby
zazvani Niedzelski un sarunā kucēnu .Atvešana nav problēma,jo daudzi medību suņu saimnieki braukā uz Poliju regulāri,uz izstādēm,medību pārbaudēm un pārošanām.Atvedīs!


Tā arī darīšu! Bet, pirms tam jaiepazīstas ar medību suņu saimniekiem, kuri brauc uz Poliju. Es saprotu, ka man vislabak butu griezties uz klubiem (LTMT piemeram).





Top

Maruta Papelbo Post subject: Posted: Sun Jun 03, 2007 9:42 pm


Veteran



Joined: Sun Jan 21, 2007 5:07 pm
Posts: 2273
Location: Latvia, Valmiera bobby
diemžēl nē,vispirms vari piezvanīt

FOREST LIFE

Bavārijas asinspēdu dzinējsuns


Kontaktinformācija

* Tālrunis:28380240, 29265802 Mairīte vai Jānis RUDĪŠI,viņiem ir visciešākie sakari ar poļu medību suņu audzētājiem un augustā gan viņi,gan es brauksim uz dažādām izstādēm Polijā,jābūt tikai kucēnam,tālāk visu var sarunāt,kur un kā to paņemt un atvest.

_________________





Top

bobby Post subject: Posted: Wed Jun 06, 2007 3:57 pm


Maruta Papelbo wrote:
bobby
diemžēl nē,vispirms vari piezvanīt

FOREST LIFE

Bavārijas asinspēdu dzinējsuns


Kontaktinformācija

* Tālrunis:28380240, 29265802 Mairīte vai Jānis RUDĪŠI,viņiem ir visciešākie sakari ar poļu medību suņu audzētājiem un augustā gan viņi,gan es brauksim uz dažādām izstādēm Polijā,jābūt tikai kucēnam,tālāk visu var sarunāt,kur un kā to paņemt un atvest.


Liels paldies! Nachinaju deistvovatj! Nadejusj na Vashu podderzhku! Escho raz OGROMNOJE spasibo!





Top

Terijs Post subject: Posted: Fri Dec 07, 2007 1:06 pm


Starp citu, kurš nesen gribēja sev jaksīti? Tagad "Dienā" jau vairākas dienas stāv sludinājums, ka atdāvina četrgadīgu jakša kucīti! Spriežot pēc telefona numura, tas varētu būt Valkas rajons. Pats dikti labprāt savāktu, bet šobrīd kaut kā apstākļi neļauj vēl vienu sunīti...
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 16 Jan 2010, 00:02

xloco Post subject: Posted: Mon Feb 18, 2008 4:25 pm




Re mans sunitis![/img]





Top

xloco Post subject: Posted: Mon Feb 18, 2008 4:32 pm




Ka Jagdterjeri sadzivo ar kakiem?





Top

OrlandoSeaHorse Post subject: Posted: Thu Aug 28, 2008 11:42 am


Veteran



Joined: Thu Feb 24, 2005 12:36 am
Posts: 4855
Location: Luksemburga maksis wrote:
Oi, paskatieties:
http://www.dzd.lv/dzivnieki/patversme/suni/2643/
Viņam tak sejas izteiksme pilnīgi kā īram... Un vēl tā asi rudā spalva uz ķepas. Nevar būt, ka tur īru terjers klāt pie šitā smukuļa radīšanas stāvējis?
Re, jagdi, skatat, varbūt mūsu radinieks, varbūt - jūsu!

_________________





Top

Simona Post subject: Re:Posted: Fri Nov 21, 2008 11:50 am


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga OrlandoSeaHorse wrote:
maksis wrote:
Oi, paskatieties:
http://www.dzd.lv/dzivnieki/patversme/suni/2643/
Viņam tak sejas izteiksme pilnīgi kā īram... Un vēl tā asi rudā spalva uz ķepas. Nevar būt, ka tur īru terjers klāt pie šitā smukuļa radīšanas stāvējis?
Re, jagdi, skatat, varbūt mūsu radinieks, varbūt - jūsu!


es vairāk balsoju par jaghterjeru... mans Tobītis gluži līdzīgs izskatījās...

_________________
Simona




Top

Simona Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Sat Nov 22, 2008 10:12 am


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga

_________________
Simona




Top

Simona Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Sat Nov 22, 2008 10:15 am


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga






Tādi mēs bijām...

_________________
Simona




Top

Kima991 Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Mon Nov 24, 2008 10:21 pm


Puppy


Joined: Fri Sep 12, 2008 5:55 pm
Posts: 41 Zivteles ķeksējam.Manam brālim jaksim patīk kokā karāties.





Top

Simona Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Wed Nov 26, 2008 10:32 pm


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga Kima991 wrote:
:D Zivteles ķeksējam.Manam brālim jaksim patīk kokā karāties.


Tas mums arī patika... Vai Jums ir kādas bildes? Šajā lapā par jakšiem to ir tik maz..

_________________
Simona




Top

Kima991 Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Fri Nov 28, 2008 6:35 pm


Puppy


Joined: Fri Sep 12, 2008 5:55 pm
Posts: 41 Būs jāpameklē kaut kur albūmā varbūt kaut ko var atrast.





Top

Bak-tax Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Sat Nov 29, 2008 8:37 pm


Moderator



Joined: Wed Apr 25, 2007 11:35 am
Posts: 4039
Location: Latvija, Rīga Žanna!

Sirsnīgi sveicam Gobu ar nokārtoto exāmenu uz jenotsuni!!! Malači!!!

P.S.- es vēl tagad nespēju aizmirst stāstu par lielo nēģeri!

_________________
Diagnoze- TAKSIS!!!


Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv




Top

Simona Post subject: Re: Vācu medību terjers- german hunt terrier...Posted: Tue Dec 02, 2008 10:09 am


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga Kima991 wrote:
Būs jāpameklē kaut kur albūmā varbūt kaut ko var atrast.


Būtu ļoti forši, lai kuplo jakšu bildes!

_________________
Simona




Top

Žanna Post subject: Re: Vācu medību terjers / German hunt terrierPosted: Fri Dec 05, 2008 8:44 am


Veteran



Joined: Tue Sep 07, 2004 11:24 pm
Posts: 1254 Bak-tax
Milzīgs paldies par apsveikumu!

_________________
Vēršu Jūsu uzmanību, ka mans viedoklis, kas tiek pausts šajā un citos forumos, ir mans personīgais viedoklis, kas ne vienmēr saskan ar kluba Valdes viedokli!




Top

Kima991 Post subject: Re: Vācu medību terjers / German hunt terrierPosted: Tue Dec 16, 2008 9:23 pm


Puppy


Joined: Fri Sep 12, 2008 5:55 pm
Posts: 41 Bilžuku neatradu bet atradu šo,cerams var redzēt.
http://www.draugiem.lv/video/?24p9v





Top

Simona Post subject: Re: Vācu medību terjers / German hunt terrierPosted: Wed Dec 31, 2008 2:00 pm


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga Kima991 wrote:
Bilžuku neatradu bet atradu šo,cerams var redzēt.
http://www.draugiem.lv/video/?24p9v


Super!
Mums arī līdzīgi notikumi bija! Vienreiz papsim rokā pat sanāca, kad tumsā sajauca saimnieku ar svešinieku...

_________________
Simona




Top

Simona Post subject: Re: Vācu medību terjers / German hunt terrierPosted: Wed Dec 31, 2008 2:00 pm


Junior



Joined: Thu May 17, 2007 12:32 pm
Posts: 94
Location: Riga Visiem laimīgu Jauno gadu!

http://www.dancingsantacard.com/?santa=7099442

Čakijs un ģimene..

_________________
Simona
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby Laura » 16 Jan 2010, 00:05

Dikti grūti pārskatāms tas kopētais...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 16 Jan 2010, 00:09

Nu kā savādāk? Man jau arī nepatīk :? Un bildes nav iespējams iekopēt :? :cry:
Bet nekas, gan nāks jauni posti!
Es te tagad šausmās domāju- ko darīt ar aziātu milzīgo tēmu? :o :shock:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby Laura » 16 Jan 2010, 00:25

Es ar savu čehu terjeru izdarīju ļoti prasti (no datoriķu viedokļa), bet prātīgi no mana viedokļa. Iekopēju visu svarīgo (ieskaitot bildes) vienā folderī savā kompī. To, kas par šķirnes standartu, problēmām utt, atsevišķā word failā. Pēc tam visu sakārtoju un vis-vis-svarīgāko ieliku te. Manuprāt, izdevās labi. Tas tikai nozīmē, ka vienam cilvēkam 1 dienu jāpasēž un visa tēma jāizlasa. Man, piemēram, nešķita svarīgi pārkopēt "vai, cik viņš ir smuks!" un tamlīdzīgas lietas. Gan jau būs atkal.
P.S. Baigi labs avatars!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 16 Jan 2010, 02:13

Laura!
Pagaidām lai stāv šitā, vēlāk mēģināšu izdarīt tā, kā Jūs. ;)
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby Sintija » 16 Jan 2010, 08:41

Izrediģē iepriekšējos postus, noformē, padzēs(atstāj autoru un tekstu) un tā. :) Lai smuki izskatās, jo tagad tiešām dikti grūti pārskatīt.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 16 Jan 2010, 10:07

Nu es to izdarīšu. Pagaidām lai pastāv šitā, man bail, ka vispār pazudīs!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 28 Sep 2010, 08:03

25.09.2010. darba pārbaudes pa jenotsuni alā Dālderos
GRENADA IZ ANTAGRADA- 91 punkts, 1.pakāpes diploms, labākais rezultāts šajās sacensībās.
2. vieta - kuce no Igaunijas (arī ievesta no Krievijas) JEGOZA- 90 punkti, 1.pakāpes diploms.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 28 Sep 2010, 08:13

29.07.2010. audzētavā NARDICUM piedzimuši vācu medību terjera kucēni!!!
Tēvs: LV&LT&EST&BALT JCH GOBLIN IZ ANTAGRADA, 1. pakāpes diploms pa jenotsuni, 2. pakāpes un 2x 1.pakāpes diplomi pa āpsi
Image

Māte: LV JCH MERY III VON KLEINEM FLUSS, 1.pakāpes diploms pa lapsu

Image

3.puikas un 4 meitenes
Image
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu medību terjers (Jagdterjers) / Deutscher Jagdterrier

Postby NARDICUM » 30 Sep 2010, 14:39

9.septembrī Lietuvā piedzimuši Vācu medību terjera kucēni no GOBLIN iz ANTAGRADA un RUBE
Rubei ir darba diplomi pa mežacūku un asinspēdu.
Uz pārdošanu 6 kuces.
Image
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Next

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests