Agresīvi... cilvēki :(

Miscellaneous

Agresīvi... cilvēki :(

Postby murkata » 16 Nov 2012, 17:40

esmu vēl iespaidā...
šodien gāju pa mežu. pilsētas teritorija, bet tur atļauts bez siksnas staigāt.
man bija sarunāts randiņš ar vienu korso saimnieci.
savējo puisi laižu vienu pa prieksu un lieku meklēt draudznes suni, jo viniem labi sapas un ne pirmo reizi kopā.
redzu starp kokiem melnu suni, manējais paskrien gar;am, un es pasaucu vinu atpakaļ... ko j;us domajat? tas izrādas cits suns, vecs labradors, vai kaut kas tamlīdzīgs. saimnieks sākmani audzinat. es sākumā skaidroju, ka suns savu draudzeni meklēja, šis vienalga uzstāj, ka Arčijs viņam esot skrējis virsū ut. beidzas ar to, ka vinš manu suni spārdīšot, par ko es pārskaitos un es biki nepieklājīgi atbildēju. zinu, ka nav smuki, bet man negribās, lai manu suni spārda... tagad jūtos neerti :(
pa vidu mēģināju viņam iegalvot, ka pēc noteikumiem te var staigāt brīvi
šis mani nobildēja. domāju, ka rakstīs policijai, bet tas nekas. man ir taisnība. bet ne par to runa

kāpēc cilvēki, kuri apgalvo, ka baidās no mana suņa, paši ir gatavi uzbrukt un vispār atļaujas paaugstināt balsi uz it kā agresīvā suņa saimnieku?
kāpēckatrs, kurš domā, ka viņam ir taisnība, ņemas audzināt visus pārējos? nesaprotu to...
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby undd » 16 Nov 2012, 19:06

Var jau būt, ka tā nav, bet cik esmu izsecinājusi no savas pieredzes, tie, kuri patiešām baidās no tava suņa vai suņiem kopumā, vispār nekādās diskusijās neielaižas, pārsvarā. Tikai fiksi ar šausmām acīs paiet garām. Bet tie, kuri uzstājīgi mēģina pārliecināt, ka tavs suns ir bīstams, pārsvarā to dara visai agresīvā formā un diez vai tur vispār ir kāds sakars ar bailēm.
Kad man te pirms pāris gadiem izcēlās konflikts ar jauno kaimiņu, kurš uzskatīja par savu pienākumu man pastāstīt, kas ir bulterjeri un kā viņi vedami ārā, stāstot, ka viņam tak ir maļeņkije ģeķi + tam visam piedraudot ar ieroci, ne vārdiski, bet konkrēti to man parādot, tai pat laikā viņa mazā meitiņa stāvēja soļa attālumā no manis un mana suņa tēvam priekšā (parasti vecāki, aizsārgājot savus bērnus no iespējamiem draudiem, tos aizstumj sez aiz muguras). Un man tiešām vajadzēja noticēt, ka viņš baidās par savu bērnu drošību? Vai varbūt vienkārši gribēja parādīt, cik garš viņam ir TAS?! Es lieku uz otro :smarzas:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby smurfiks » 16 Nov 2012, 19:10

Savā ziņā saprotu Tevi, es gan biju šodien otrādā situācijā( bet tagad ne par to),bet arī man vienreiz uzbrēca, ka aizspers manu suni kā futbola bumbu :lamajas: un man ta maziņš un tikai tāpēc ka skrēja riedams un pilnīgi garām tam izcilajam futbolistam :lamajas: Vienkārši ir tik daudz neapmierinātu un seklu cilvēku, kuriem man liekas ir pretenzijas pret visu un visiem!
Katrā ziņā es labi saprotu, ka Tu pasūtīji to personu - es darītu tieši tāpat. Protams, mēs atbildam par visu ko mūsu suņi dara un nedara, bet ja tur var staigāt bez pavadas, tad nepārdzīvo, ka tas tur Tevi nofotogrāfēja, lai tik iet un sūdzās :akes: Zini kā saka - uz slimiem grēks apvainoties!
User avatar
smurfiks
Baby
Baby
 
Posts: 18
Joined: 10 Nov 2012, 13:59
Location: Riga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby smurfiks » 16 Nov 2012, 19:16

undd wrote:Var jau būt, ka tā nav, bet cik esmu izsecinājusi no savas pieredzes, tie, kuri patiešām baidās no tava suņa vai suņiem kopumā, vispār nekādās diskusijās neielaižas, pārsvarā. Tikai fiksi ar šausmām acīs paiet garām. Bet tie, kuri uzstājīgi mēģina pārliecināt, ka tavs suns ir bīstams, pārsvarā to dara visai agresīvā formā un diez vai tur vispār ir kāds sakars ar bailēm.
Kad man te pirms pāris gadiem izcēlās konflikts ar jauno kaimiņu, kurš uzskatīja par savu pienākumu man pastāstīt, kas ir bulterjeri un kā viņi vedami ārā, stāstot, ka viņam tak ir maļeņkije ģeķi + tam visam piedraudot ar ieroci, ne vārdiski, bet konkrēti to man parādot, tai pat laikā viņa mazā meitiņa stāvēja soļa attālumā no manis un mana suņa tēvam priekšā (parasti vecāki, aizsārgājot savus bērnus no iespējamiem draudiem, tos aizstumj sez aiz muguras). Un man tiešām vajadzēja noticēt, ka viņš baidās par savu bērnu drošību? Vai varbūt vienkārši gribēja parādīt, cik garš viņam ir TAS?! Es lieku uz otro :smarzas:


WOW!!!
Es teiktu tā - viņš Tev parādīja cik viņam ir bail no suņiem! Sviests! Un pēc tam brīnās, ka izaug sadistiski bērni attiecībā pret dzīvniekiem un ne tikai, ja atļaujas tā uzvesties bērna klātbūtnē! Acīmredzami pārskatījies bija Brigadu :akes:
User avatar
smurfiks
Baby
Baby
 
Posts: 18
Joined: 10 Nov 2012, 13:59
Location: Riga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Elbe » 16 Nov 2012, 21:17

Ko jūs brīnātie par ieaudzinātu agresivitāti?! Es pēdējā izstādē novēroju tādu momentu: staigā māmiņa ar meitiņu, tādu gadu 5, pa izstādi, pašā lielākajā burzmā gar ringiem. mammai deguns gaisā, bet sīkā lēkā gar suņiem brēkdama "errr- errr". Tie visi šarahajutsja no tā brēcošā sīča Un mamma tikai nosaka , "ne trogai sobak, ukusit!" Kā jums šķiet, ko tādas meklē suņu izstādē?!
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby murkata » 17 Nov 2012, 09:05

Es nedomāju, ka tas vecis kaut kur sūdzesies. gan jau sapratīs, ka man vēl piedevām Arī lieciniece bija :D ja arī sūdzēsies, viņam paskaidros,ka nozieguma sastāva nav

bet bērnu audzināšanas paņēmieni arī dažreiz ir smieklīgi. man patīk ejot pa ielu un redzot, ka mamītei ģīmis pārgriežas, pasmaidīt sīkam un , ja situācija ļauj, piedāvāt papaijāt. visbiežāk viss beidzas ar mammas atmaigšanu ar :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby čība » 17 Nov 2012, 15:22

murkata wrote: beidzas ar to, ka vinš manu suni spārdīšot, par ko es pārskaitos un es biki nepieklājīgi atbildēju.


Ja viņš iespertu brīdī, kad Tavs suns skrien pie viņa suņa - tā ir Tava problēma un Tava vaina. Suns var būt bez siksnas, bet saimniekam ir ne tikai suns jāvar kontrolēt, bet jākontrolē un skriešana pie cita suņa nav kontrolēšana... Ko Tu zini kāds tas cits suns? Un nepazīstamam cilvēkam nav jāmin kāds ir Tavs suns un ar kādu nodomu nāk. Kad suns ir ļoti tālu no saimnieka un saimnieks to ignorē, mani arī tas kaitina - uzskatu to par absolūtu necieņu pret akārtējo sabiedrību. Ne tāpēc, ka man nepatīk suns, sunim iespējams nav ne vainas, bet tāds saimnieks man noteikti nepatīk. Man ir vienalga vai svešs suns staigā ar pavadu, bez pavadas, vienalga kur staigā, kamēr tas neskar mani un manu suni.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 12:29

Reāli sasmējos pie tā, ka viņš tevi nofotogrāfēja :)))
Baigais onka... Vislabāk vienkārši neiesaistīties un neklausīties... iet tālāk,kaut lai nez ko runā...

Viņš jau bojā tikai savu karmu, kāpēc tev būtu jābojā savējā ;)
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Nov 2012, 12:47

Liec nu mierā večuka karmu. Pārbiedē cilvēku, ka viņam pēc tam bikses jāmazgā un tad vēl par karmām te smalki izrunājas. Murkatas suns nav nekāds sīksunītis, ka būtu vienalga, kādi viņam nodomi. Ja tev teš klāt viens svešs milzis ar nezināmiem nodomiem, tiešām pati nepārbītos? Un tā jau visi saka, ka draudzīgs, ka kaut ko meklēja, un ka iekoda tikai nejauši garāmskrienot. Gribi teikt, ka tā nenotiek? Tu tur stāvi, lūdz dievu, jo tev varbūt pēdējā stundiņa klāt, tavam sunim - noteikti, un otrs saimnieks nedara NEKO. Šoreiz mēs zinām tā otra iemeslus - domāja, ka suns skrien klāt draugiem, bet večuks ta nezināja.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 13:45

OrlandoSeaHorse wrote:Liec nu mierā večuka karmu. Pārbiedē cilvēku, ka viņam pēc tam bikses jāmazgā un tad vēl par karmām te smalki izrunājas. Murkatas suns nav nekāds sīksunītis, ka būtu vienalga, kādi viņam nodomi. Ja tev teš klāt viens svešs milzis ar nezināmiem nodomiem, tiešām pati nepārbītos? Un tā jau visi saka, ka draudzīgs, ka kaut ko meklēja, un ka iekoda tikai nejauši garāmskrienot. Gribi teikt, ka tā nenotiek? Tu tur stāvi, lūdz dievu, jo tev varbūt pēdējā stundiņa klāt, tavam sunim - noteikti, un otrs saimnieks nedara NEKO. Šoreiz mēs zinām tā otra iemeslus - domāja, ka suns skrien klāt draugiem, bet večuks ta nezināja.


Mans komentārs vairāk bija par to, ka labāk neiesaistīties konfliktā, vienkārši atvainoties un doties tālāk.
Un man nav bijusi negatīva pieredze ne ar lieliem, ne ar maziem...

Pa lielam, visi nejaukie/agresīvie suņi ir reāls suņa īpašnieka atspulgs + tas kā viņš ir audzinājis/nodarbojies ar savu mīluli.

+ kāpēc tāds agresīvs uzbrukums? Ir pašam gadījies, ka liels nepazīstams suns skrien virsū? Esi sakosts? :)
Izklausās, ka tev kaut kas sāp... :)
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Nov 2012, 14:22

Sirke wrote: Un man nav bijusi negatīva pieredze ne ar lieliem, ne ar maziem...

+ kāpēc tāds agresīvs uzbrukums? Ir pašam gadījies, ka liels nepazīstams suns skrien virsū? Esi sakosts? :)

Tavam sunim vēl tikai 5 mēneši, gan jau vēl paspēsiet iegūt gan pozitīvo, gan negatīvo pieredzi.
Pazītu mani labāk, zinātu, ka šis nav agresīvs uzbrukums. Man Murkata gluži labi patīk un suns viņai normāls. Bet te kaut kā visi redz tikai to pusi, kuru pastāsta. Paskaties citos topikos, tur pavisam citi viedokļi. Vai man ir skrējuši virsū lieli sveši suņi? Maniem suņiem - jā. Un koduši ir. Un kāvušies pretim esam. Ņemot vērā realitāti, labāk laikus apdomā, ko tu ar JRT iesāksi, kad tev skries virsū suns galdiņa izmērā?
Jā, man sāp, ka vēl mazliet un visiem suņiem aizliegs vispār bāzt degumu ārā no mājas, vai būs kā Krievijā, kur tauta metas indēt visus suņus masveidā, liels, mazs, mīļs, klaidonis - kurš pacels ēsmu, tam vāks. Kad būs VAS, īru vilks, mastifs utt. uz paladziņa jāčurina un gulta par batutu jāatvēl fiziskām aktivitātēm, tad varēsim priecāties, ko sastrādājuši.
Un tracina, kā latvieši visur, ne tikai suņu jautājumos, cenšas pabāzt garīgumu, pareizu domāšanu utt, kad faktiski pietiktu tikai ievērot pašlaik spēkā esošos likumus, ja patīk - pat varētu iztikt bez pieklājības.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Elbe » 18 Nov 2012, 14:58

quote]Un tracina, kā latvieši visur, ne tikai suņu jautājumos, cenšas pabāzt garīgumu, pareizu domāšanu utt, kad faktiski pietiktu tikai ievērot pašlaik spēkā esošos likumus, ja patīk - pat varētu iztikt bez pieklājības.[/quote]

Stipri trāpīgi! Un es vēl gribēt piemetināt - "sargies pats un Dievs tevi pasargās!"
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 15:40

OrlandoSeaHorse wrote:
Sirke wrote: Un man nav bijusi negatīva pieredze ne ar lieliem, ne ar maziem...

+ kāpēc tāds agresīvs uzbrukums? Ir pašam gadījies, ka liels nepazīstams suns skrien virsū? Esi sakosts? :)

Tavam sunim vēl tikai 5 mēneši, gan jau vēl paspēsiet iegūt gan pozitīvo, gan negatīvo pieredzi.
Pazītu mani labāk, zinātu, ka šis nav agresīvs uzbrukums. Man Murkata gluži labi patīk un suns viņai normāls. Bet te kaut kā visi redz tikai to pusi, kuru pastāsta. Paskaties citos topikos, tur pavisam citi viedokļi. Vai man ir skrējuši virsū lieli sveši suņi? Maniem suņiem - jā. Un koduši ir. Un kāvušies pretim esam. Ņemot vērā realitāti, labāk laikus apdomā, ko tu ar JRT iesāksi, kad tev skries virsū suns galdiņa izmērā?
Jā, man sāp, ka vēl mazliet un visiem suņiem aizliegs vispār bāzt degumu ārā no mājas, vai būs kā Krievijā, kur tauta metas indēt visus suņus masveidā, liels, mazs, mīļs, klaidonis - kurš pacels ēsmu, tam vāks. Kad būs VAS, īru vilks, mastifs utt. uz paladziņa jāčurina un gulta par batutu jāatvēl fiziskām aktivitātēm, tad varēsim priecāties, ko sastrādājuši.
Un tracina, kā latvieši visur, ne tikai suņu jautājumos, cenšas pabāzt garīgumu, pareizu domāšanu utt, kad faktiski pietiktu tikai ievērot pašlaik spēkā esošos likumus, ja patīk - pat varētu iztikt bez pieklājības.



Ļoti atvainojos, ka ieliku komentārā vārdu karma :).
Bet jocīgi, ka tevi tas vispār satrauc, kā citi runā. Vai arī tev kā valodniekam patīk aizrādīt kā pareizi jārunā :)?

Es šim topikam nepiegāju tik nopietni, kā tu, mani vairāk uzjautrināja moments, ka cilvēks ir gatavs fotogrāfēt un sūdzēties... tad jau pa lielam man vajadzētu fočēt visus tos suņa saimniekus, kuri manā pagalmā nesavāc aiz saviem suņiem... + manā mājā dzīvo MILZĪGS dobermanis, viņu saimnieki brīvi laiž vaļā un pat atļaujās atstāt kāpņu telpā, kad paši ārā smēķē... Bet es par to nečīkstu :) es spēju samenedžēt savu un sava suņa dzīvi ar to visu... Cilvēki vienkārši ir dažādi un katrs savādāk reaģē uz kaut kādām lietām :).

Ja kaut kas baigi tracina, tad ļoti labi palīdz meditācija ;).

+
Man pa šiem mēnešiem vispar nav bijusi negatīvas lietas suņu sakarā. Cik es esmu sabiedrībā, tad cilvēki ir ļoti pozitīvi noskaņoti pret foršiem, kārtīgiem, audzinātiem suņiem. Es ar savu suni eju visur un mums vispār nav bijušas problēmas.Tāpat maniem darugiem ir suņi, pat lielāki un arī nekādu baigo sabiedrības spiedienu neviens neizjūt.
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 15:42

Elbe wrote:quote]Un tracina, kā latvieši visur, ne tikai suņu jautājumos, cenšas pabāzt garīgumu, pareizu domāšanu utt, kad faktiski pietiktu tikai ievērot pašlaik spēkā esošos likumus, ja patīk - pat varētu iztikt bez pieklājības.


Stipri trāpīgi! Un es vēl gribēt piemetināt - "sargies pats un Dievs tevi pasargās!"[/quote]

Nu bet tas jau pats par sevi saprotams. :)
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 15:57

undd wrote:Var jau būt, ka tā nav, bet cik esmu izsecinājusi no savas pieredzes, tie, kuri patiešām baidās no tava suņa vai suņiem kopumā, vispār nekādās diskusijās neielaižas, pārsvarā. Tikai fiksi ar šausmām acīs paiet garām. Bet tie, kuri uzstājīgi mēģina pārliecināt, ka tavs suns ir bīstams, pārsvarā to dara visai agresīvā formā un diez vai tur vispār ir kāds sakars ar bailēm.
Kad man te pirms pāris gadiem izcēlās konflikts ar jauno kaimiņu, kurš uzskatīja par savu pienākumu man pastāstīt, kas ir bulterjeri un kā viņi vedami ārā, stāstot, ka viņam tak ir maļeņkije ģeķi + tam visam piedraudot ar ieroci, ne vārdiski, bet konkrēti to man parādot, tai pat laikā viņa mazā meitiņa stāvēja soļa attālumā no manis un mana suņa tēvam priekšā (parasti vecāki, aizsārgājot savus bērnus no iespējamiem draudiem, tos aizstumj sez aiz muguras). Un man tiešām vajadzēja noticēt, ka viņš baidās par savu bērnu drošību? Vai varbūt vienkārši gribēja parādīt, cik garš viņam ir TAS?! Es lieku uz otro :smarzas:



Spēcīgi... :)))
Pa lielam, laikam tomēr jāskatās, kas pa šķirni + es piekritīšu OrlandoSeaHorse, ka katram ir tā sava pozīcija/puse, kuru aizstāvēt...
Sabiedrībai par katru šķirni ir savs viedoklis. Raseli pagaidām izpelnās pozitīvas atsauksmes... :)
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 16:00

OrlandoSeaHorse wrote:Ņemot vērā realitāti, labāk laikus apdomā, ko tu ar JRT iesāksi, kad tev skries virsū suns galdiņa izmērā?


1. Es ar suni ātri skriesim prom :)
2. Ātri pacelšu suni klēpī :)
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby OrlandoSeaHorse » 18 Nov 2012, 16:13

Sirke wrote: Vai arī tev kā valodniekam patīk aizrādīt kā pareizi jārunā :)?

tad jau pa lielam man vajadzētu fočēt visus tos suņa saimniekus, kuri manā pagalmā nesavāc aiz saviem suņiem... + manā mājā dzīvo MILZĪGS dobermanis, viņu saimnieki brīvi laiž vaļā un pat atļaujās atstāt kāpņu telpā, kad paši ārā smēķē... Bet es par to nečīkstu :) es spēju samenedžēt savu un sava suņa dzīvi ar to visu... Cilvēki vienkārši ir dažādi un katrs savādāk reaģē uz kaut kādām lietām :).

Ja kaut kas baigi tracina, tad ļoti labi palīdz meditācija ;).

Kur es aizrādīju KĀ pareizi jārunā? Un starp citu, ja jau pārejam pie personālijām, tad es neesmu valodnieks. Nu tā, starp citu.

Pa lielam vajadzētu gan kaut kā dabūt pie kārtības arī nesavācējus, būtu tīrāka vide tev, tavam sunim, maziem bērniem, utt. nevis priecīgi tusēt pa milzu sūdu čupām un tad meditēt kā tam ezītim uz celma.... Meditācija šai gadījumā ir nevietā, tās ir lietas, ko var sakārtot un ko vajag sakārtot, nevis "dod dievs spēku pieņemt, ko nevaru mainīt". Šis nav tas gadījums. Katrs suņa īpašnieks ir spējīgs ievērot likumu un viņam ir tas ir jādara, nav runa par kaut kādiem nepārvaramiem spēkiem.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby donna-tonna » 18 Nov 2012, 16:24

Sirke wrote:
1. Es ar suni ātri skriesim prom :)
2. Ātri pacelšu suni klēpī :)

oi, kāds mulsinošs naivums :velnins:
viennozīmīgi piekrītu čībai... man NAV jāzīlē vai suns, kurš nesās man klāt, paskries maniem suņiem garām, vai tesīs taisnā ceļā viņus aprīt. Un nevajag apelēt pie šķirnēm... Kā zināms jebkuras šķirnes suņi mierīgi var nonākt konfliksituācijā. Jā ir šķirnes, kuras redzot nākot uz mūsu pusi, man liek sirdij pukstēt straujāk. Un, kā jau tas sen ir noskaidrots, ja negeibi, lai tavu suni audzina citi, dari tā, lai tas cilvēks, kurš ir kaka un mēģina Tavu suni satraumēt, turot pa gabalu no savējā, nevarētu to izdarīt. OK, suns bez pavadas, bet viņam ir jābūt kontrolējamam, jebkurā brīdī atsaucamam. Jo Tu nekad nezini, kāds iemesls ir tam, ka cita suņa suņa saimnieks negrib, lai viņam nāk klāt. Ja mans suns ir pieskrējis TIK tuvu citam sunim, ka viņa saimnieks viņam var iespert - tā ir tikai un vienīgi MANA problēma. Iespējams, ka tas otrs suns ir agresīvs. Tu nekad nevari zināt, kāds ir iemesls cilvēkam turēt savu suni tālāk no citiem. Tad labāk, lai viņu aizdzen saimnieks, nekā nogrābj viņa suns.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 16:30

OrlandoSeaHorse wrote:Pa lielam vajadzētu gan kaut kā dabūt pie kārtības arī nesavācējus, būtu tīrāka vide tev, tavam sunim, maziem bērniem, utt. nevis priecīgi tusēt pa milzu sūdu čupām un tad meditēt kā tam ezītim uz celma.... Meditācija šai gadījumā ir nevietā, tās ir lietas, ko var sakārtot un ko vajag sakārtot, nevis "dod dievs spēku pieņemt, ko nevaru mainīt". Šis nav tas gadījums. Katrs suņa īpašnieks ir spējīgs ievērot likumu un viņam ir tas ir jādara, nav runa par kaut kādiem nepārvaramiem spēkiem.


Baigi nereāli dabūt to gatavu, turklat iesaistoties visus mācot var iekulties lielākās nepatikšanās. Ir situācijas, kad var pateikt, bet ne vienmēr.
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Agresīvi... cilvēki :(

Postby Sirke » 18 Nov 2012, 16:45

donna-tonna wrote:
Sirke wrote:
1. Es ar suni ātri skriesim prom :)
2. Ātri pacelšu suni klēpī :)

oi, kāds mulsinošs naivums :velnins:
viennozīmīgi piekrītu čībai... man NAV jāzīlē vai suns, kurš nesās man klāt, paskries maniem suņiem garām, vai tesīs taisnā ceļā viņus aprīt. Un nevajag apelēt pie šķirnēm... Kā zināms jebkuras šķirnes suņi mierīgi var nonākt konfliksituācijā. Jā ir šķirnes, kuras redzot nākot uz mūsu pusi, man liek sirdij pukstēt straujāk. Un, kā jau tas sen ir noskaidrots, ja negeibi, lai tavu suni audzina citi, dari tā, lai tas cilvēks, kurš ir kaka un mēģina Tavu suni satraumēt, turot pa gabalu no savējā, nevarētu to izdarīt. OK, suns bez pavadas, bet viņam ir jābūt kontrolējamam, jebkurā brīdī atsaucamam. Jo Tu nekad nezini, kāds iemesls ir tam, ka cita suņa suņa saimnieks negrib, lai viņam nāk klāt. Ja mans suns ir pieskrējis TIK tuvu citam sunim, ka viņa saimnieks viņam var iespert - tā ir tikai un vienīgi MANA problēma. Iespējams, ka tas otrs suns ir agresīvs. Tu nekad nevari zināt, kāds ir iemesls cilvēkam turēt savu suni tālāk no citiem. Tad labāk, lai viņu aizdzen saimnieks, nekā nogrābj viņa suns.


Nē nu es jau saprotu, ka mana pieredze pagaidām ir ļoti maza :), bet nav arī bijušas tādas reālas briesmas no citiem suņiem. Protams, vienmēr ir jābūt gatavam uz visu... būs situācija, tad arī domās... Ko gan ātrāk baigi savādāku var izdomāt kā skriet prom vai paņemt klēpī...
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron