Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Miscellaneous

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby čība » 26 Jul 2012, 12:40

muffin wrote:
čība wrote:Vispār... kā reiz True Blood ir jaunā sezona :koslene: (es tā ceru, ka sērija, ko novilku pirmdien tomēr nebija sezonas pēdējā :apstulbis: )

Es parasti gaidu, kad ir pieejama visa sezona, vai vismaz puse, tad novelku un skatos, cik gribās, nevis cik ir.. :sarkstosa: Nevaru izturēt līdz nākamajai sērijai, tāpēc pa vienai nevelku.
It kā 7 sērijas jau ir dabūjamas no jaunās sezonas! :dejo: Varēšu sākt skatīties!


Fūūūū, nu tad jau tā ir tā, ko es skatos :D sabiedējāt mani ar to, ka viss čušššš, piektā sezona beigusies :D
Es nevaru vilkt visu sezonu un skatīties, jo visu laiku gribas paskatīties vēl, a kurš ar suni ies ārā? :D
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 26 Jul 2012, 13:01

rizzoli & isles

meiču dialogi gāž augšpēdus un par viņām krutāks laikam ir vienīgi castle :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby muffin » 26 Jul 2012, 13:32

čība wrote:Es nevaru vilkt visu sezonu un skatīties, jo visu laiku gribas paskatīties vēl, a kurš ar suni ies ārā? :D

Jāāāā, nupat iedomājos, ka šitais tak vairs neies cauri, jo mājās ienācis suns! :pastaiga:
User avatar
muffin
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 14 Jun 2012, 17:01
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby vipdu » 27 Jul 2012, 08:34

Es parasti pēc šī skatos seriālus http://on-my.tv/ tur var arī filtru uzlikt lai rāda tikai tos seriālus, kas interesē.
Skatos:
Game of thrones; mentalist, calste, supernatural, heroes (sākumā, tad palika kaut kāds samudžināts murgojums) burn notice, chuck (arī jau kādu laiku vairs neskatos), Sherlock (jauns seriāls bijušas 2 sezonas un katrā laikam tikai 4 vai 5 sērijas vairāk kā stundu garas, pa manam ļoti interesants šerloka atveidojums), bija vēl kādi kas beigušies (un daļa pat ar normālām beigām nevis aprauti tik nosaukumus retam atceros) Laikam John Carter (tjipa terminators, bet interesants, man patika) Kyle kode, Firefly (aktieris tas pats kas caslte, caslte pat bija epizode kur viņš tēloja to savu varoni no šī seriāla), bija vēl viens kas man patika (laika periods tāds par kuru patīk seriāli, ta ne viduslaiki vai kkas tāds) bet nekādi neatceros nosaukumu vairs.
Brālis skatās (es ar gribēju, bet jau savus nav laika noskatīties un atpalieku)
Dexter; Big gang theory; Fringe (šī esot interesanta); How I met your mother; Bija vēl kādas interesantas, bet nu jau vairs neatceros nosaukumus.
Brāļa draudzene (no tiek ko mož es ar skatītos, ja būtu kad :D )
Teen wolf; Troo blood
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby hatti » 21 Oct 2012, 12:25

mmm,es ieteiktu "Kin-dza-dza",ja vēlaties kaut ko atšķirīgu no
komerckino.

filma ir groteska,smieklīga,bet vienlaikus liek padomāt.



vēl var pameklēt kaut kur,vai nu torrentos,vai ne - 1954.gada amimācijas filmu "Animal farm".
tas ir Džordža Orvela pazīstamās noveles ekranizējums.
filmiņa varētu būt labāk ieskaņota,bet daži kadri mani vienkārši aizgrāba.
piemēram tā vieta,kur aitas un vistas gāja uz nāvessodu suņu konvoja pavadībā.

Image
User avatar
hatti
Baby
Baby
 
Posts: 42
Images: 26
Joined: 26 Sep 2012, 21:53

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby čība » 22 Oct 2012, 07:58

Reti kura izrāde mani spēj tā aizraut kā "Jasmīns. Pārdaugava" (Nacionālais teāris).
Pie biļetēm tiku kārtējo reizi tāpēc, ka kāds ģimenē nesaprot uz ko un kurā datumā ir nopircis :kanepe: Izrādes laiks - biedējošs 3h 40 min! Domāju nu nekas, var jau pēc pirmā cēliena aiziet. Neesmu arī liela Ingas Ābeles cienītāja tāpēc vispār biju skeptiska.
Bet šī izrāde tiešām pagāja vienā elpas vilcienā, ar spraigu sižetu. Ne mirkli nebija garlaicīgi un ar negaidītu sižeta attīstību. Kad beidzās otrais cēliens, vispār domāju, kāpēc kāds tik īsu 15 minūšu cēlienu ir uztaisījis. Izrādās stunda pagājusi...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 11 Nov 2012, 22:56

man jau acis sāp, bet nevaru atrauties, par mani var ieķiķināt vai izteikt līdzjūtību, jo kā nozombēta nosēdēju līdz 4iem rītā un gulēt aizgāju ar tikai tāpēc, ka acīm bija baj baj, šodien turpinu, paldiesdievam, vēl tikai divas sērijas palika....pirmajai sezonai :sarkstosa:

the killing tam ir iemesls
http://www.imdb.com/title/tt1637727/
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby energy » 12 Nov 2012, 12:41

undd, es ar šo noskatījos, bet nepiekritīšu, ka baigi aizraujošs. Man šķita, ka ir maksimāli izstiepts - to visu būtu varējuši parādīt vienā filmā 1.5-2h garumā :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 12 Nov 2012, 15:30

energy wrote:to visu būtu varējuši parādīt vienā filmā 1.5-2h garumā :)


teorētiski jau jebkuru daudzsēriju filmu/seriālu var uztaisīt kā vienu filmu 1,5 - 2 h garumā ;) neesmu gan pārliecināta, vai tam visam bija jābūt divās sezonās, bet pagaidām, sākot skatoties otro sezonu, nav apnicis - gaumes jautājums :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby energy » 12 Nov 2012, 16:36

Protams, ka gaumes jautājums :) Bet vispār tāds padrūms gabals (visu laiku līst lietus :D), kur vienu lietu izmeklē ntās sērijās :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby ash » 12 Nov 2012, 17:12

seriālu un kostīmdrāmu cienītājiem varētu patikt šis:

http://www.imdb.com/title/tt1606375/

mans vērtējums - skaisti un diezgan kvalitatīvi uzņemts, 2. sezonā gan sākas sižeta stiepšana to panākot ar galveno varoņu neloģisko rīcību. bet kopumā ir ok.
3. sezonu vēl neesmu noskatījusies. ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 12 Nov 2012, 21:40

energy wrote:Bet vispār tāds padrūms gabals (visu laiku līst lietus :D), kur vienu lietu izmeklē ntās sērijās :)


Tas ir viens no iemesliem, kāpēc man patīk :) Ja gribēšu paskatīties zinātnisko fantastiku, kur pēc kukaiņa izkārnījuma atrod slepkavu, pa rokai vienmēr ir CSI :smarzas: Par lietu arī piefiksēju - ~90% no visa ārā gāž lietus :)

Ne tik izstiepts, bet slepkavu arī neatrod vienā sērijā, ir Whitechapel http://www.imdb.com/title/tt1186356/ man patika, ne tā, ka ļoti, bet ja nav nekā cita, šis nav tas sliktākais skatāmgabals :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby ash » 29 Nov 2012, 17:12

10/12 - 16/12 Jāņa Rozes grāmatnīcā 50% atlaide grāmatai "Ja es spētu izstāstīt"

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=370854
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Iesaku noskatīties...(filmu, koncertu, teātra izrādi utt)

Postby undd » 30 Nov 2012, 00:16

Kolēģe kaut kad vasarā iedeva noskatīties filmu, ilgi centos saņemties, līdz beidzot to izdarīju. Nebiju pārliecināta, ka filma mani varētu kaut kā nebūt saistīt, kaut aktieru kāsts tāds tīri neko, Mirrena jau vien ir ko vērta. Noskatījos, patika, arī opītis Brūs Vilis :)
RED http://www.imdb.com/title/tt1245526/?ref_=fn_al_tt_2
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron