Meklēju dzīvnieka līķi

Miscellaneous

Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 13 Sep 2012, 19:38

Skan jocīgi,taču meklēju dzīvnieka līki ar mērķi salikt tā skeletu,kas pēc tam glabātos VMF.Nav gan pašreiz īsti zināms,kāda skeleta tur vēl nav,taču pieļauju domu,ka man vajadzīga kāda mednieka palīdzīgā roka.Interesē jebkāda veida piedāvājumi.Ar nosacījumu,ka dzīvnieka kauli nav lauzti,griezti vai kā citādi bojāti.Ja nu atrodat mežā kaut ko mirušu,arī tas mani interesē,ja jums ir ideja,kur kaut ko tādu vaicāt-būšu pateicīga,ja pateiksiet.Ja nu kāds mednieks būtu ar mieru savu lomu nopārdot,tad interesēs cena,vienīgi gaļu no šī dzīvnieka varētu dabūt tikai tik daudz cik var nogriezt neapskādējot kaulus vai pēc tam vārītā veidā :D

Ja kādam ir kas piedāvājams/iesakāms,tad rakstat vai nu šeit,vai ja gadījumā ieraugat mežā dzīvnieka līķi jebkurā Latvijas malā zvaniet uz 25510303
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Creme de la Creme » 14 Sep 2012, 11:19

baisi :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 14 Sep 2012, 15:05

Ir,ir baisi,jau vizualizēju kā es kaut ko veselu vārīšu,pēc tam lupināšu nost gaļu no kauliem un likšu to visu kopā.Taču šis ir labs veids kā nekārtot anatomijas eksāmenu :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby seila » 14 Sep 2012, 15:25

Tiesam baisi :pilnmeness:
Vispar lai klutu par vetarstu - jabut baigiem nerviem.
Parasti dzivniekmilotajiem saka - tev tacu jastrada par vetarstu!
Bet piemeram par sevi saku - lai zverinus milu cik speka, ipasi sunus, protams, nekad nevaretu stradat par dakteri - kaut kadi luzumi, dakteresana, sprices vai vel sazin kas - tas nav prieks manis! Tev, Lindin, ir iekshas ar visu sho darboties - malacis!
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby zukins » 14 Sep 2012, 15:28

Linda B. wrote:Ir,ir baisi,jau vizualizēju kā es kaut ko veselu vārīšu,pēc tam lupināšu nost gaļu no kauliem un likšu to visu kopā.Taču šis ir labs veids kā nekārtot anatomijas eksāmenu :D


Labi, ka cilvēku medicīnas studentiem nav tādas izvēles iespējas :kanepe:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Sirke » 14 Sep 2012, 15:42

vēeek....

Bet vispār man tas atgādināja, ka manā mājā ir taksidermijas darbnīca (viņi izbāž dzīvniekus), iespējams tev jāpainteresējas tādās vietās.
Varbūt viņiem ir kaut kas kas tev nepieciešams un ja nav, varbūt zin, kur dabūt...
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Sirke » 14 Sep 2012, 15:46

http://www.viss.lv/?p=117080

Bet vispār traki, ka dzīvojamās mājas pagrabā izbāž dzīvniekus.... :(
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 14 Sep 2012, 18:37

zukins wrote:
Linda B. wrote:Ir,ir baisi,jau vizualizēju kā es kaut ko veselu vārīšu,pēc tam lupināšu nost gaļu no kauliem un likšu to visu kopā.Taču šis ir labs veids kā nekārtot anatomijas eksāmenu :D


Labi, ka cilvēku medicīnas studentiem nav tādas izvēles iespējas :kanepe:

Faktiski eksāmens arī ir lielākoties tikai par kaulu sistēmu,tā kā nav īsti nozīmes vai es pastāstu par pāris kauliem no visa skeleta vai savas zināšanas pierādu saliekot veselu skeletu.Kā arī līdz pašam eksāmenam nemaz netiek,ja nenokārto visus kolokvijus(vienkāršā cilvēku valodā-mutiski kontroldarbi)
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 14 Sep 2012, 18:39

seila wrote:Tiesam baisi :pilnmeness:
Vispar lai klutu par vetarstu - jabut baigiem nerviem.
Parasti dzivniekmilotajiem saka - tev tacu jastrada par vetarstu!
Bet piemeram par sevi saku - lai zverinus milu cik speka, ipasi sunus, protams, nekad nevaretu stradat par dakteri - kaut kadi luzumi, dakteresana, sprices vai vel sazin kas - tas nav prieks manis! Tev, Lindin, ir iekshas ar visu sho darboties - malacis!

Seila,man tās iekšas vienmēr interesējušas.Visu mūžu gaidu,kad varēšu kaut ko atgriezt un izpētīt,kas tur iekšā atrodas,kā tas viss darbojas u.t.t. Tā teikt, mans mūža aicinājums kopš es sevi atceros.Tikai bērnudārzā es negribu neko atgriezt un izpētīt :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 14 Sep 2012, 18:40

Sirke wrote:http://www.viss.lv/?p=117080

Bet vispār traki, ka dzīvojamās mājas pagrabā izbāž dzīvniekus.... :(

Paldies!Solis tuvāk mērķim!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby agrita » 14 Sep 2012, 18:49

zukins wrote:
Linda B. wrote:Ir,ir baisi,jau vizualizēju kā es kaut ko veselu vārīšu,pēc tam lupināšu nost gaļu no kauliem un likšu to visu kopā.Taču šis ir labs veids kā nekārtot anatomijas eksāmenu :D


Labi, ka cilvēku medicīnas studentiem nav tādas izvēles iespējas :kanepe:



Nu nav nemazām tā. Ir tādi, kas vāra galvasskausus, ko dabūn kapos. Un tā nav pasaciņa, bet realitāte

Man piemēram mamma katru reizi noraustījās ienākot istabā, kad amn pirmajā kursā pie gultas stāvēja cilvēka galvakauss
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Sep 2012, 19:13

agrita wrote: Nu nav nemazām tā. Ir tādi, kas vāra galvasskausus, ko dabūn kapos. Un tā nav pasaciņa, bet realitāte

Man piemēram mamma katru reizi noraustījās ienākot istabā, kad amn pirmajā kursā pie gultas stāvēja cilvēka galvakauss
Ir, ir realitāte. Mana mamma ir ārste (pensionēta) un tiešām pašvārīts galvaskauss vēl tagad ir mājās. Mana bērnu dienu mantiņa. Gan tāds diezgan trausls palicis. Nez, kāds varbūt zin, ko darīt, lai viņu labāk saglabātu?
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby agrita » 14 Sep 2012, 20:02

Nezin gan, tur jau tā problēma. Arī anatomikumā visi galvaskausi drūp, un tāpēc studentiem nākas meklēt no malas. Tie, kas ir mākslīgie ir daudz sliktāki, un nav precīzi.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby zukins » 15 Sep 2012, 08:21

Galvaskausi ta skaidrs, es vairāk par "pilna lieluma līķiem". Pirmajā kursā paši ar kursabiedriem skraidījām apkārt no vienas lekciju vietas uz otru ar galvaskausiem somās. Neiztika arī bez kurioziem - sab.transportā kā reiz gadījās kontrole, bet vienai meitenei braukšanas abonements dziļi, dziļi somā. Zem galvaskausa. Nu neko, nācās visu izbrīnīto pasažieru priekšā izvilkt galvaskausu no somas :kanepe:
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Linda B. » 15 Sep 2012, 16:50

zukins wrote:Galvaskausi ta skaidrs, es vairāk par "pilna lieluma līķiem". Pirmajā kursā paši ar kursabiedriem skraidījām apkārt no vienas lekciju vietas uz otru ar galvaskausiem somās. Neiztika arī bez kurioziem - sab.transportā kā reiz gadījās kontrole, bet vienai meitenei braukšanas abonements dziļi, dziļi somā. Zem galvaskausa. Nu neko, nācās visu izbrīnīto pasažieru priekšā izvilkt galvaskausu no somas :kanepe:

Jau gadījās līdzīgi.Tikai man somu atverot un meklējot maku,no tās izbira pāris mugurkaula skriemeļi :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby OrlandoSeaHorse » 16 Sep 2012, 00:33

agrita wrote:Nezin gan, tur jau tā problēma. Arī anatomikumā visi galvaskausi drūp, un tāpēc studentiem nākas meklēt no malas. Tie, kas ir mākslīgie ir daudz sliktāki, un nav precīzi.
Nu vot, neandertāliešu u.c. galvaskausi var miljoniem gadu glabāties, a šitie drūp.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Vendeta » 16 Sep 2012, 09:20

Nez, kāds varbūt zin, ko darīt, lai viņu labāk saglabātu?
- nolakot, man kādreiz bija zirga g/k, uz katras detaļas uzrakstīju lat.nosaukumu (ar parasto zīmuli), tad noklāju ar laku (šķiet, mēbeļu).
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby OrlandoSeaHorse » 17 Sep 2012, 11:05

Vendeta wrote:
Nez, kāds varbūt zin, ko darīt, lai viņu labāk saglabātu?
- nolakot, man kādreiz bija zirga g/k, uz katras detaļas uzrakstīju lat.nosaukumu (ar parasto zīmuli), tad noklāju ar laku (šķiet, mēbeļu).

Paldies, pamēģināšu, nu jau jāsaka - sliktāk vairs nepaliks.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby NARDICUM » 19 Sep 2012, 13:37

Man jau liekas, ka Tev vajag kaut kādu ne pārāk lielu dzīvnieku, nav nekāds vieglais uzdevums vārīt veselu alni :kanepe:
Vai Tev der jebkurš dzīvnieks, vai tikai zīdītājs?
Kaut ko var paštukot... :tikainesaki:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Meklēju dzīvnieka līķi

Postby Demiana » 19 Sep 2012, 14:24

man katru dienu "medniece" atnes peles, nogalina maigi un parasti apēd tikai pirmās 2, pārējās sportam sanes zālienā,
grauzējs neder :velnins:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron