Portatīvie datori

Miscellaneous

Re: Portatīvie datori

Postby BViper » 17 Aug 2012, 11:55

Laura wrote:Tas laptops jau ir aiz 5 gadiem, ja kas... Viņam kādi 7. Kā to klaviatūru var iztīrīt? Ņemot vērā, ka mājās ir dažnedažādi dzīvnieki + bērni + nav superpuper sterilitāte ap kompi, es liktu uz netīrību.


Putekljusuucejs uz visleenaako jaudu un uzmaniigigi kaadi 15-20 cm. Ja ir kautkas salipis, ar vates kocinju, censhoties nenopleest taustinju.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Portatīvie datori

Postby Elbe » 17 Aug 2012, 11:55

Vislabākais portjuks, tāpat kā mašīna, ir DIENESTA.... Gan programmatūra, gan atbalsts pieejams, gan bez maksas :medas: . Bet, ja nopietni, tad LENOVO ir baigi parocīgs, izņemot to, ka pelei caurumu varēja labajā pusē ieriktēt, bet tas nu tā. Strādāju 3. gadu, neesmu pat pirmais lietotājs. darbojos ar datu bāzēm un grafiskajām programmām, t.b. liela apjoma informāciju, kur ātrdarbība stipri no svara. Nav problēmu.
Bet interesanti, ko jūs darāt ar to kompīti, ka jums vāki lūst?! Riekstus dauzāt, vai līdzcilvēkiem galvas? Man vienīgi klavierei burti tādi padiluši, citādi no problem.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Portatīvie datori

Postby Torijs » 17 Aug 2012, 12:04

Es par savu DELLi arī nevaru sūdzēties jau 2 gadi. Toshiba baigi ātri uzkarsa un slēdzās ārā. Aceram baigi ātri kūstošas plastmasas klaviere :kanepe:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Portatīvie datori

Postby BaibaB » 17 Aug 2012, 12:09

BViper wrote:
BaibaB wrote: tikai klaviere viņam tāda, ka es ar viņu nesaprotos, burti man pārlec paši pa rindām... .


TB peeksnji apaksjeejaa rinda kaa ZXCVBNM nonaak ASDFGHJKL vietaa? - jaamaina klaviatuura, ja ir veel garantija, uz prieksju. Ja nee, lieto aareejo, jo jauna maksaa ~60 lvl.

Ja mainaas no latiinju uz LV - vienkaarsji jaaatsleedz valodas riikjoslai vai Tildei vai kam citam, kas nodoshina LV valodu, iespeeju paarsleegt klaviatuuras izklaajumus ar taustinju kombinaaciju.

nē, citādi. es to saucu par mūsu abu bioloģisko nesaderību. :neparliecinats:
kā lai saprotami izskaidro? tātad, es rakstu, rakstu, un pēkšņi rakstāmais vārds apraujas pusē un kursors pats pārlec kaut kur uz augšējām rindā vai atpakaļ tajā pašā rindā un vārdu turpina rakstīt, piemēram, cita vārda vidū. tie, ar kuriem es rakstos skaipā, zina, kā tas izpaužas. mana meita, IT gudriniece, saka, ka tas esot tāpēc, ka es rakstot pieskaros tam skārienjūtīgajam " pleķim", ar kuru strādā, kad nelieto peli. bet nu nav tā :histerija: nupat, šo rakstot, arī teksts pārleca, un es skaidri zinu, ka es nekur citur nepieskāros. un es esmu vienīgā, kam ir šāda "komunikācijas" problēma, neviens cits, kas ar šo kompi strādā, ar tādu nesaskaras. un ar citiem laptopiem man arī nav bijušās šādas problēmas... :kompisbietee:
es zinu, ka esmu čaiņiks, bet tomēr es uz kompja strādāju 20 gadus, vai tiešām es nemācēšu pa klavieri čabināties? :kompisbietee:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Portatīvie datori

Postby čība » 17 Aug 2012, 12:22

BaibaB wrote: mana meita, IT gudriniece, saka, ka tas esot tāpēc, ka es rakstot pieskaros tam skārienjūtīgajam " pleķim", ar kuru strādā, kad nelieto peli.


Tam pleķim pieskaras nemanot. Es ar vienmēr, ja ir tas skārienjūtīgais pleķis, lēkāju pa rindām, protams, ka nepieskaros :D Bet, kad touch pad atslēdz, kaut kā vairs nekas nelēkā... mistika :kanepe:
Nopērc peļuku un palūdz meitai, lai atslēdz touch pad, viņa noteikti zinās kur un kā :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Portatīvie datori

Postby BViper » 17 Aug 2012, 13:01

Elbe wrote:Bet interesanti, ko jūs darāt ar to kompīti, ka jums vāki lūst?! Riekstus dauzāt, vai līdzcilvēkiem galvas? Man vienīgi klavierei burti tādi padiluši, citādi no problem.


Kaa jau augstaak mineeju, Consumer tipa produkts - sliktaakaa plastmasa utt. Biznesa klases laptopi pat no galda nokriit un turpina staadaat. Ir diezgan starpiiba.
Last edited by BViper on 17 Aug 2012, 13:04, edited 1 time in total.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Portatīvie datori

Postby BViper » 17 Aug 2012, 13:03

čība wrote:
BaibaB wrote: mana meita, IT gudriniece, saka, ka tas esot tāpēc, ka es rakstot pieskaros tam skārienjūtīgajam " pleķim", ar kuru strādā, kad nelieto peli.


Tam pleķim pieskaras nemanot. Es ar vienmēr, ja ir tas skārienjūtīgais pleķis, lēkāju pa rindām, protams, ka nepieskaros :D Bet, kad touch pad atslēdz, kaut kā vairs nekas nelēkā... mistika :kanepe:
Nopērc peļuku un palūdz meitai, lai atslēdz touch pad, viņa noteikti zinās kur un kā :)


Ye, JABUUT iespeejai uzlikt kjeksi, ja gadiijumaa ir pieslegta pele, skaarienjuutiigais plekjis, yebshu touchpads atsleedzas. Bet vajag aareejo peli :)
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Portatīvie datori

Postby BaibaB » 17 Aug 2012, 13:31

čība
BViper
paldies par padomu. ir ārējā pele, bet laikam nav tas ķeksis atķeksēts. būs meitai, IT gudriniecei, jājautā, tas jau viņas kompis, bez viņas ziņas baidos pat tīrīt. :jautri:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Portatīvie datori

Postby čība » 17 Aug 2012, 13:36

BaibaB wrote:čība
BViper
paldies par padomu. ir ārējā pele, bet laikam nav tas ķeksis atķeksēts. būs meitai, IT gudriniecei, jājautā, tas jau viņas kompis, bez viņas ziņas baidos pat tīrīt. :jautri:


Man nav tada ķekša, man HP tas ceļš biku citādaks. Bet, ja meita saprot datorus, tad atradīs jebkurā gadījumā :)
Visforšāk, protams, ir, ja pie touch pad ir tā poga, ar kuru var ieslēgt un izslēgt touch pad.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Portatīvie datori

Postby acerbis » 18 Aug 2012, 20:58

Es PAR DELL..Nu jau ceturto gadu lietoju DELL xps M1330..Pirku, lai stieptu līdzi uz lekcijām, ļoti labi noderēja špikošanai :D Pagaidām kalpo bez problēmām... :jaa:
User avatar
acerbis
Puppy
Puppy
 
Posts: 203
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 15:19

Re: Portatīvie datori

Postby adzenda » 22 Aug 2012, 08:05

Mums ir Acer jau 6 gadu. Pagājušajā gadā tikai sāka slēgties ārā dēļ pārkaršanas (bet tas iespējams tādēļ, jo pa visu viņa "mūžiņu" tīrīts tikai 1x), nopirkām ventilācijas palikni un iet kā jauns. Neskatoties uz to, ka pāris reizes saliets, strādā labi un esam vēl joprojām apmierināti :)
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Portatīvie datori

Postby agrita » 25 Aug 2012, 20:16

Jaunai kompis jau ir māās, pagaidām nu ļoti patīk :) nopirku dell vostro 3450
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron